Image 1

Monika Kuncová (45 let)

ID: 30458

Praha

  • 73 zápasů

    od roku 2018
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Badminton Arena Skalka
  • 68 /81
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 73
    Zápasů v lize ( 31 / 35 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

8 . Úroveň A

66 bodů
68. místo (16. místo v ženách)
Emí… Odj… Jir… Čer… MoKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0 20 14 114
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3
3:1
3:S
13 11 104
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3
3:S
7 0 87
4 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
0:3
3:S
6 -3 83
5 . 0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Letní sezóna 2019

7 . Úroveň A

73 bodů
48. místo (11. místo v ženách)
HoPe Mír… MoKa Zde… Kla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:S
0:3
3:S
19 14 93
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3
3:S
3:0
3:S
19 11 90
3 .
S:3
S:3
3:0
3:S
13 0 73
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
0:3 0:3
3:S
13 -11 62
5 .
Klauni (J. Cajkář + M. Havel)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

7 . Úroveň A

72 bodů
47. místo (11. místo v ženách)
T&P Jir… MoKa Odj… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:2 3:1 23 14 97
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3
3:0
3:1
3:S
20 11 91
3 . 1:3
0:3
3:2
3:1 12 0 72
4 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
2:3 1:3
2:3
3:1
11 -11 60
5 . 1:3
S:3
1:3
1:3
3 -14 49

6 . Úroveň A

85 bodů
45. místo (11. místo v ženách)
Kla… Sve… Žlu… MoKa Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klauni (J. Cajkář + M. Havel)
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
3:2
3:1
3:0 18 11 109
3 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
2:3
3:1
3:0 15 0 95
4 . 0:3
1:3
1:3
3:1 8 -3 85
5 . 0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

5 . Úroveň B

86 bodů
44. místo (12. místo v ženách)
(Ho… Pla… Ver… Hal… MoKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
3:1 1:3 3:1 3:0 20 14 134
2 .
Plantážníci (M. Dvořák + K. Syrová)
1:3
3:1
3:1
3:1
19 11 130
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:1
1:3
3:0
S:S 12 0 112
4 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
1:3
1:3
0:3
3:1 8 -11 97
5 . 0:3
1:3
S:S 1:3 0 -14 86

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň A

118 bodů
38. místo (6. místo v ženách)
MoKa The… Laz… Luk… Pup… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:S
3:S 3:S 24 14 118
2 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
1:3 3:2
3:S
3:S
18 11 109
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:3
2:3
3:S
3:S
14 0 94
4 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -3 75
5 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 64

8 . Úroveň A

90 bodů
52. místo (8. místo v ženách)
Sve… MoKa Jir… Pol… Odj… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:0
3:0
3:1
3:1
2:3
24 14 98
2 .
0:3
3:2
3:S
3:1
3:1
19 11 90
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 2:3
3:S
3:1
3:1
17 0 77
4 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
1:3
S:3
S:3
3:0
3:0
13 0 73
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3
1:3 1:3
0:3
3:1
8 -3 65
6 .
3:2
1:3
1:3
0:3
1:3
7 -14 53

7 . Úroveň A

69 bodů
61. místo (14. místo v ženách)
Žlu… Nep… Hal… Kos… MoKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:2 3:0 3:1 3:1 24 14 118
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
2:3 3:0
3:1
3:0
22 11 113
3 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0:3 0:3 3:0 3:1 13 0 93
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
1:3
1:3
0:3 3:1 8 -11 77
5 . 1:3
0:3
1:3 1:3 3 -14 69

7 . Úroveň B

113 bodů
51. místo (10. místo v ženách)
MP Sve… MoKa eL… Dis… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 141
2 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 3:1
3:1
3:0 19 11 130
3 . 0:3 1:3
3:S
3:1 13 0 113
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3
1:3
S:3
3:0 9 -11 98
5 .
Disco Science (P. Volf + J. Zuczková)
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 87

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň B

126 bodů
48. místo (11. místo v ženách)
Ráz… MoKa Roz… Fog… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:1
3:1
3:0
3:0
22 0 40
2 .
1:3
3:0
3:S
3:0 18 0 36
3 .
Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová + M. Wdowyczyn)
1:3
0:3
3:0
3:S
12 0 30
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
S:3
0:3
3:1 5 0 23
5 .
0:3
0:3
S:3
1:3 1 0 19

8 . Úroveň B

112 bodů
55. místo (13. místo v ženách)
Kos… Pup… MoKa Jir… Neo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:2 3:2
3:S
3:1
18 0 36
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3 3:2
3:S
3:S
16 0 34
3 . 2:3 2:3 3:2
3:0
14 0 32
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
S:3
S:3
2:3
3:S
7 0 25
5 .
1:3
S:3
0:3
S:3
1 0 19

7 . Úroveň B

98 bodů
62. místo (19. místo v ženách)
Mis… Sta… VŠE… Kra… MoKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2
3:2 3:1
3:1
18 0 42
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
2:3
3:2
14 0 38
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
2:3
0:3
3:1
3:1
12 0 36
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
3:2
1:3
3:S
11 0 35
5 .
1:3
2:3
1:3
S:3
4 0 28

9 . Úroveň A

116 bodů
51. místo (9. místo v ženách)
MoKa Jir… Pus… Ty… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0
3:S
3:0 21 0 33
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
2:3 3:0
3:S
3:S
18 0 30
3 . 0:3 0:3
3:S
3:0
11 0 23
4 .
Ty dva (V. Kraus + M. Patkova)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 10
5 . 0:3
S:3
0:3
S:S -2 0 10

Letní sezóna 2018

6 . Úroveň A

32 bodů
43. místo (11. místo v ženách)
Laz… Ino… Ner… MoKa 2RUN Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:S
3:0 3:1
3:S
14 0 38
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
S:S
3:0 3:2
3:S
13 0 37
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3 0:3 3:0
3:S
11 0 35
4 . 1:3 2:3 0:3
3:S
8 0 32
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24

6 . Úroveň A

32 bodů
42. místo (8. místo v ženách)
Nep… Mat… Ino… MoKa Psy… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:2
3:2 3:0 3:0 20 0 44
2 .
2:3
3:0
3:1
3:0
19 0 43
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3
0:3
3:1 3:1 12 0 36
4 . 0:3
1:3
1:3 3:0 8 0 32
5 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
0:3
0:3
1:3 0:3 1 0 25

5 . Úroveň A

60 bodů
41. místo (7. místo v ženách)
Luk… PIA… Nep… MoKa Ner… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
3:1
3:0
3:2 3:0 46 0 91
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 84
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
1:3
3:1 3:0 26 0 71
4 . 2:3
0:3
1:3 3:2 15 0 60
5 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
0:3
0:3 2:3 4 0 49

6 . Úroveň B

53 bodů
48. místo (11. místo v ženách)
Sve… Bag… MoKa Kra… MiSa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:1
3:1
3:0
3:S
45 0 75
2 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
1:3
3:0
2:3
3:S
29 0 59
3 .
1:3
0:3 3:1 3:S 23 0 53
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
3:2
1:3
3:S
21 0 51
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň C

58 bodů
56. místo (9. místo v ženách)
Zde… Ner… MoKa Jak… slu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:1 3:0
3:S
3:0 47 0 77
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3 3:2 3:0 3:0 37 0 67
3 . 0:3 2:3
3:0
3:1 28 0 58
4 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
S:3
0:3
0:3
3:S
10 0 40
5 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 0:3 1:3
S:3
2 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.10.2019 17:00 8. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) SportCentrum JEREMI 0:3
20.10.2019 11:40 8. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) S:3 Komentáře
20.10.2019 11:40 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) S:3 Komentáře
20.10.2019 11:40 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) S:3 Komentáře
22.09.2019 17:05 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:3 Komentáře
22.09.2019 17:04 7. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) S:3 Komentáře
14.09.2019 16:00 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 3:0
09.09.2019 16:05 7. Klauni (J. Cajkář, M. Havel) 3:S Komentáře
11.08.2019 17:00 7. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
11.08.2019 12:07 7. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) 3:2 Komentáře
10.08.2019 19:00 7. T&P (A. Fulka, P. Matějka) Badminton Arena Skalka 1:3
03.08.2019 20:00 7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Sportcentrum Step 3:1
29.07.2019 20:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 1:3 Komentáře
16.07.2019 20:00 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 3:1
15.07.2019 20:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
12.07.2019 19:00 6. Klauni (J. Cajkář, M. Havel) SportCentrum JEREMI 0:3
01.07.2019 00:10 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) S:S
26.06.2019 19:30 5. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Badminton Arena Skalka 1:3
16.06.2019 12:00 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Badminton Arena Skalka 0:3
06.06.2019 19:30 5. Plantážníci (M. Dvořák, K. Syrová) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
03.06.2019 00:10 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) 3:S
03.06.2019 00:10 7. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S
19.05.2019 22:47 7. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) 3:S Komentáře
12.05.2019 18:00 7. The Frames (R. Hau, J. Morová) Sportcentrum Step 3:1
30.04.2019 15:25 8. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) 3:S Komentáře
26.04.2019 20:00 8. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 0:3 Komentáře
25.04.2019 21:00 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:1
15.04.2019 19:30 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:1 Komentáře
13.04.2019 10:00 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 3:2
30.03.2019 18:00 7. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 1:3
26.03.2019 20:30 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Sportcentrum Step 1:3
06.03.2019 21:00 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
06.03.2019 20:10 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 1:3
26.02.2019 20:58 7. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) 3:S Komentáře
23.02.2019 14:00 7. Disco Science (P. Volf, J. Zuczková) 3:1
21.02.2019 19:00 7. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 1:3
17.02.2019 13:00 7. MP (M. Pešička, M. Pešička) 0:3
30.01.2019 07:57 8. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) 3:S Komentáře
12.01.2019 15:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:0
09.01.2019 19:00 8. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Sport Troja 1:3 Komentáře
06.01.2019 19:30 8. Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová, M. Wdowyczyn) Sportcentrum Step 3:0
12.12.2018 20:00 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) 2:3
11.12.2018 19:00 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 3:2
10.12.2018 19:30 8. Neonky (E. Rosenbergová, V. Růžičková) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
09.12.2018 10:30 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) 2:3
26.11.2018 13:30 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) S:3 Komentáře
16.11.2018 19:00 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
15.11.2018 20:29 7. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) 1:3 Komentáře
14.11.2018 21:27 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) 2:3 Komentáře
28.10.2018 17:48 9. Ty dva (V. Kraus, M. Patkova) 3:S Komentáře
28.10.2018 14:00 9. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Badminton Arena Skalka 3:0
17.10.2018 19:30 9. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Sport Troja 3:2
16.10.2018 19:30 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0
24.09.2018 19:30 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) 1:3
23.09.2018 20:00 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Hamr Štěrboholy 2:3
23.09.2018 19:00 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Hamr Štěrboholy 0:3
20.09.2018 20:54 6. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) 3:S Komentáře
30.08.2018 19:30 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
23.08.2018 20:00 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) 1:3
22.08.2018 20:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Sportcentrum Step 0:3
13.08.2018 17:00 6. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) Sportcentrum Step 3:0
05.08.2018 19:00 5. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Badminton Arena Skalka 2:3
30.07.2018 20:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
12.07.2018 18:00 5. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:2
09.07.2018 20:00 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 1:3
01.07.2018 18:00 6. MiSa (S. Konečná, M. Kovács) 3:S
01.07.2018 14:30 6. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Badminton Arena Skalka 0:3
27.06.2018 20:00 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Sportcentrum Step 3:1
08.06.2018 12:14 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 1:3 Komentáře
25.05.2018 18:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Sport Troja 3:1
20.05.2018 10:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Sport Troja 2:3
11.05.2018 19:30 7. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
05.05.2018 15:00 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Sport Troja 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím