Načítám…
Jakub Culek

Jakub Culek (23 let)

ID: 40145

Praha

  • 62 zápasů

    od roku 2020
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • 17 /67
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 46
    Zápasů v lize ( 24 / 15 / 7) 0 turnajů
  • 62%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň A

83 bodů
17. místo (2. místo v ženách)
Luc… Koť… Pat… Mla… Hol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0 14 94
2 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
0 3 83
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0 0 80
4 .
Mladej a Starej (L. vojta + Š. vojta)
0 -11 69
5 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
0 -14 66

5 . Úroveň A

113 bodů
23. místo (5. místo v ženách)
Tea… Koť… Pin… Baz… Žád… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
2:3 3:0
3:0
3:0 23 14 117
2 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
3:2 3:2 3:1 3:1 22 11 113
3 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
0:3 2:3 3:0 3:0 16 0 96
4 .
0:3
1:3 0:3
3:S
7 -3 84
5 .
Žádná charita (J. Stejskal + P. Krupičková)
0:3 1:3 0:3
S:3
1 -14 67

4 . Úroveň B

110 bodů
24. místo (10. místo v ženách)
Mat… Doh… Koť… RYZ… Jir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3 3:0
3:S
3:1 19 14 133
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:0 1:3 1:3 3:0 16 3 119
3 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
0:3 3:1
S:S
3:1 10 0 110
4 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
S:3
3:1
S:S
S:S 2 -11 91
5 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 0:3 1:3 S:S 0 -14 86

Letní sezóna 2021

3 . Úroveň A

91 bodů
22. místo (8. místo v ženách)
IT… Vel… Mat… Nep… Koť… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:0 3:2 3:0 3:2 24 14 138
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3 3:0 3:1
3:0
20 11 131
3 . 2:3 0:3 3:0 3:2 14 0 114
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 1:3 0:3
3:1
7 -11 96
5 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
2:3
0:3
2:3
1:3
5 -14 91

3 . Úroveň A

94 bodů
13. místo (6. místo v ženách)
Bez… Emí… Koť… Kos… MoKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 121
2 . 1:3 3:2 3:0
3:S
19 11 110
3 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
0:3
2:3
3:S
3:S
14 0 94
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 0:3
S:3
3:S
6 -11 75
5 . 0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

5 . Úroveň A

80 bodů
16. místo (7. místo v ženách)
Koť… Nep… Asp… Hrrr Row… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
2:3 3:0
3:0
3:0
23 11 74
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 54
4 . 0:3
0:3
0:3 3:1 6 -11 35
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
0:3
0:3 1:3 1 -14 27

5 . Úroveň A

53 bodů
23. místo (11. místo v ženách)
MoKa Šim… Asp… Koť… MP Uje… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:2
3:S
3:S
23 14 77
2 .
2:3
3:0 3:0
3:S
3:S
22 11 73
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 3:2
3:S
3:S
14 0 54
4 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
2:3
0:3 2:3
3:S
3:S
13 0 53
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S
5 -11 34
6 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

Letní sezóna 2020

8 . Úroveň A

90 bodů
51. místo (14. místo v ženách)
LiV… Koť… Zák… Asp… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
3:0
3:2
3:1 3:S 24 14 98
2 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
0:3 3:1
3:0
3:S
19 11 90
3 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
2:3
1:3
3:2
3:S 14 0 74
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
1:3
0:3
2:3
3:S 9 -11 58
5 . S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 46

9 . Úroveň A

53 bodů
57. místo (17. místo v ženách)
Zák… Koť… Pro… Baz… Goo… ICMS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
3:2
3:1
3:2
3:1
3:S
23 14 57
2 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
2:3
3:1
3:S
3:1
3:S
22 11 53
3 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
1:3
1:3
3:1
3:S
3:S
17 0 37
4 .
2:3
S:3
1:3
3:2
3:S 12 0 32
5 .
Goodminton (S. Vedra + U. 42103)
1:3
1:3
S:3
2:3
3:S 9 -11 18
6 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 6

7 . Úroveň B

46 bodů
59. místo (20. místo v ženách)
Pat… Jed… Šim… LiV… Koť… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:2
3:1
3:S
3:S
23 14 97
2 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
2:3
2:3
1:3
3:S
11 11 82
3 . 1:3 3:2 S:S
3:S
10 0 70
4 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
S:3
3:1
S:S
3:S
10 -3 67
5 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

7 . Úroveň B

68 bodů
52. místo (16. místo v ženách)
HP… IPP… Koť… ICMS Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 2:3
3:S
2:3
17 14 91
2 . 0:3 0:3
3:S
3:2
11 11 82
3 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
3:2 3:0
S:S
S:S
8 0 68
4 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3
S:S
3:0
5 -3 62
5 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
3:2
2:3
S:S
0:3
5 -14 51

Jarní sezóna 2020

8 . Úroveň A

91 bodů
60. místo (16. místo v ženách)
LiV… Odj… Koť… Pot… 2La… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
3:0 3:2 3:1
3:S
24 14 118
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3 3:1
3:2
3:S
17 11 108
3 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
2:3 1:3 3:S 2:3 11 0 91
4 . 1:3
2:3
S:3
3:S
9 -11 78
5 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
S:3
S:3
3:2
S:3
5 -14 71

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.11.2021 19:30 5. Žádná charita (J. Stejskal, P. Krupičková) Hamr Štěrboholy 3:1
14.11.2021 09:00 5. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) Sportcentrum Step 3:2
11.11.2021 20:00 5. Bazar (S. Bruder, M. Vránková) Hamr Štěrboholy 3:1
06.11.2021 14:00 5. Pindilové :-) (K. Třešková, O. Vomela) Badminton Arena Skalka 3:2
30.10.2021 08:54 4. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) S:S Komentáře
29.10.2021 19:00 4. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 3:1
18.10.2021 19:00 4. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 0:3
13.10.2021 20:30 4. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Badminton Arena Skalka 3:1
01.10.2021 20:00 3. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Braník 0:3 Komentáře
16.09.2021 20:00 3. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
07.09.2021 19:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 2:3
06.09.2021 18:00 3. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 2:3
29.08.2021 08:59 3. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) 3:S Komentáře
27.08.2021 18:00 3. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 2:3
04.08.2021 19:00 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
27.07.2021 20:00 5. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) Sportcentrum Step 3:0
21.07.2021 18:00 5. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:0
20.07.2021 18:00 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Badminton Arena Skalka 3:2
19.07.2021 19:00 5. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) 3:0
29.06.2021 20:00 5. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Hamr Braník 2:3
24.06.2021 18:00 5. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
18.06.2021 09:06 5. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S Komentáře
16.06.2021 16:01 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) 3:S Komentáře
08.06.2021 20:00 5. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) 0:3
02.10.2020 09:58 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S Komentáře
01.10.2020 20:30 8. Zákon&Pořádek (V. Pražská, P. Šedina) Badminton Arena Skalka 3:1
16.09.2020 20:00 8. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 0:3
13.09.2020 18:00 8. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Hamr Braník 3:0 Komentáře
02.09.2020 08:40 9. ICMS (D. Sviták, P. Benda) 3:S Komentáře
30.08.2020 17:00 9. Prosek Tigers (P. Hlobil, I. Hlobilová) Hamr Štěrboholy 3:1
30.08.2020 16:51 9. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) 3:S Komentáře
19.08.2020 19:00 9. Zákon&Pořádek (V. Pražská, P. Šedina) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
12.08.2020 18:00 9. Goodminton (S. Vedra, U. 42103) Badminton Arena Skalka 3:1
07.08.2020 16:12 7. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) S:3 Komentáře
26.07.2020 21:41 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) S:3 Komentáře
21.07.2020 15:33 7. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) S:3 Komentáře
15.07.2020 15:33 7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) S:3 Komentáře
12.07.2020 10:34 7. Prosek Tigers (P. Hlobil, I. Hlobilová) S:S Komentáře
12.07.2020 10:34 7. ICMS (D. Sviták, P. Benda) S:S Komentáře
03.07.2020 18:00 7. HP Praha (H. Kratochvílová, P. Kratochvíl) Hamr Braník 3:2
02.07.2020 17:30 7. IPP Stars (T. Šillerová, M. Vránková) Hamr Braník 3:0
16.06.2020 00:10 8. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) 3:S
01.06.2020 19:00 8. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) Badminton Arena Skalka 2:3
29.05.2020 18:00 8. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) Hamr Braník 2:3
25.05.2020 19:00 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 1:3
3. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím