Načítám…
Image 1

Krasimir Georgiev (40 let)

ID: 44161

Praha

  • 25 zápasů

    od roku 2021
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • 46 /67
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 25
    Zápasů v lize ( 10 / 13 / 2) 0 turnajů
  • 43%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

7 . Úroveň A

65 bodů
40. místo (26. místo v mužích)
Liv… Hrrr HoPe JaMa Neř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
S:S 3:S 3:0
3:0
18 14 72
2 . S:S
2:3
3:0
3:0
14 11 65
3 . S:3
3:2
3:0
S:3 12 0 52
4 . 0:3 0:3
0:3
3:0 7 -11 36
5 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
3:S 0:3 6 -14 32

6 . Úroveň A

48 bodů
45. místo (28. místo v mužích)
Žád… Kuf… Jun… Hej… Hrrr Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žádná charita (J. Stejskal + P. Krupičková)
1:3
3:S
3:S
3:0
20 14 94
2 .
Kufulovci (T. Lešták + Z. Urbániová)
3:1
3:S
S:S 3:0 17 11 88
3 .
Juniorbazar (S. Bruder + K. Karlová)
S:3
S:3
S:S
3:2 3 0 63
4 .
Hejbejse (A. Paclová + M. Čech)
S:3 S:S
S:S
3:S
2 -11 51
5 .
0:3
0:3 2:3
S:3
2 -14 48

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň A

57 bodů
32. místo (19. místo v mužích)
Doh… Ver… Nev… Hrrr Jun… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 101
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:1
3:0
2:3
15 11 86
3 .
Nevim, dál (T. Klepal + N. Stefanová)
0:3
1:3
3:2
3:S
12 0 72
4 . 0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 57
5 .
Juniorbazar (S. Bruder + K. Karlová)
S:3
3:2
S:3
S:3
5 -14 51

5 . Úroveň A

52 bodů
23. místo (14. místo v mužích)
Baz… Asp… Hrrr Liv… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1
3:0
3:S
26 14 80
2 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 3:0 3:0
3:S
20 11 71
3 . 1:3 0:3
3:2
3:S
12 0 52
4 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 37
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

5 . Úroveň A

35 bodů
26. místo (15. místo v mužích)
Koť… Nep… Asp… Hrrr Row… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
2:3 3:0
3:0
3:0
23 11 74
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 54
4 . 0:3
0:3
0:3 3:1 6 -11 35
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
0:3
0:3 1:3 1 -14 27

6 . Úroveň A

51 bodů
25. místo (13. místo v mužích)
Žel… Hrrr Baz… Neř… Lab… Ber… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
3:0
1:3
3:0
3:0
3:0
23 14 57
2 . 0:3 3:2
3:0
3:1 3:0 20 11 51
3 .
3:1
2:3
3:0
3:0
S:3
18 0 38
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
0:3
3:1
3:0 10 0 30
5 .
0:3
1:3
0:3
1:3
3:0 7 -11 16
6 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
0:3
0:3
3:S
0:3 0:3 5 -14 11

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.12.2021 00:10 7. Living Nuts (J. Oudes, M. Nahlovsky) S:S
21.11.2021 16:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sport Troja 2:3 Komentáře
07.11.2021 15:30 7. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Sport Troja 3:0 Komentáře
07.11.2021 12:00 7. JaMa (J. Horská, M. Horský) Hamr Braník 3:0
20.10.2021 21:35 6. Hejbejse (A. Paclová, M. Čech) S:3 Komentáře
18.10.2021 21:00 6. Kufulovci (T. Lešták, Z. Urbániová) Sportcentrum Step 0:3
16.10.2021 11:00 6. Juniorbazar (S. Bruder, K. Karlová) Sportcentrum Step 2:3
14.10.2021 19:30 6. Žádná charita (J. Stejskal, P. Krupičková) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
02.10.2021 08:51 5. Juniorbazar (S. Bruder, K. Karlová) 3:S Komentáře
23.09.2021 19:00 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
22.09.2021 19:00 5. Nevim, dál (T. Klepal, N. Stefanová) Sport Troja 2:3 Komentáře
06.09.2021 20:30 5. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Hamr Braník 0:3
19.08.2021 17:00 5. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sport Troja 1:3
16.08.2021 17:30 5. Living Nuts (J. Oudes, M. Nahlovsky) Sport Troja 3:2 Komentáře
15.08.2021 20:00 5. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Badminton Arena Skalka 0:3
08.08.2021 01:01 5. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) 3:S Komentáře
28.07.2021 20:00 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
27.07.2021 20:00 5. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Sportcentrum Step 0:3
22.07.2021 18:00 5. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Sportcentrum Step 3:1
10.07.2021 18:00 5. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Hamr Braník 0:3
14.06.2021 19:00 6. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Sportcentrum Step 0:3
13.06.2021 14:00 6. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
07.06.2021 19:00 6. LabTeam (K. Vitoušová, T. Hrašková) Badminton Arena Skalka 3:1
06.06.2021 11:00 6. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sportcentrum Step 3:2
03.06.2021 18:00 6. Berušky :) (Z. Kubíková, D. Lobova) Sportcentrum Step 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím