Načítám…
Image 1

Lucia Rothova (28 let)

ID: 45917

Praha

  • 26 zápasů

    od roku 2022
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 46 /97
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 25
    Zápasů v lize ( 9 / 15 / 1) 0 turnajů
  • 38%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

6 . Úroveň A

100 bodů
26. místo (17. místo v mužích)
Zad… bobo Kos… Hrrr Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zadej nazev tymu (M. Zolota + L. Rothova)
3:s
3:1
3:0 3:0 26 14 100
2 . s:3 3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
1:3
0:3 3:1 3:0 14 0 74
4 . 0:3 0:3 1:3 1 -11 50
5 .
Horvi&Erny (E. Kerekeš + K. Horvath)
0:3 0:3 0:3 0 -14 46

Jarní sezóna 2022

7 . Úroveň A

57 bodů
41. místo (27. místo v mužích)
Dic… Hrrr Zad… Sto… Neř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
3:0
3:1
3:0 3:0 27 14 81
2 .
0:3
3:2 3:0
3:0
19 11 70
3 .
Zadej nazev tymu (M. Zolota + L. Rothova)
1:3
2:3
3:0
3:0
17 0 57
4 .
Stodoteam (K. Stodolovská + U. 39531)
0:3 0:3
0:3
3:2
5 -11 34
5 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
0:3
2:3
2 -14 28

7 . Úroveň A

68 bodů
39. místo (26. místo v mužích)
HoPe Zad… MP Šim… Row… Čes… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
2:3
3:0
3:0
3:S
22 14 76
2 .
Zadej nazev tymu (M. Zolota + L. Rothova)
2:3
3:S
2:3
3:2
3:S
17 11 68
3 . 3:2
S:3
S:S 3:0
3:S
13 0 53
4 .
0:3
3:2 S:S 3:1
3:S
12 0 52
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
2:3
0:3 1:3 3:0 8 -11 37
6 .
Československý pářeček (J. Danko + A. Gvoždiaková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 26

7 . Úroveň A

49 bodů
49. místo (31. místo v mužích)
MoKa Sof… Ner… Zad… Čes… 20T… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:S
3:0 27 14 81
2 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
0:3
3:S
3:2
S:3
3:S
14 11 65
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
S:3
3:0
S:S
3:S
9 0 49
4 .
Zadej nazev tymu (M. Zolota + L. Rothova)
0:3
2:3
0:3
3:0
2:3 9 0 49
5 .
Československý pářeček (J. Danko + A. Gvoždiaková)
S:3
3:S
S:S
0:3
3:S
8 -11 37
6 .
20TRKN22 (T. Chlum + K. Šajnerová)
0:3
S:3
S:3
3:2
S:3
4 -14 30

5 . Úroveň B

64 bodů
40. místo (27. místo v mužích)
Vel… Sve… Sta… HoPe Zad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:0
2:3
3:S
3:0
22 14 116
2 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
3:1
3:S
3:0
19 11 110
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
1:3
3:1
3:0 19 0 99
4 .
S:3
S:3
1:3
S:S
-1 -3 76
5 .
Zadej nazev tymu (M. Zolota + L. Rothova)
0:3
0:3
0:3
S:S
-2 -14 64

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň B

86 bodů
33. místo (20. místo v mužích)
Koť… Dic… Nep… Doh… Zad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
3:2 3:0 1:3 3:0 20 14 134
2 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
2:3 3:2
3:2
3:0 19 3 122
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 2:3 3:0 3:0 16 0 116
4 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:1
2:3
0:3 3:0 15 -11 104
5 .
Zadej nazev tymu (M. Zolota + L. Rothova)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.06.2022 19:00 6. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) 3:0
14.06.2022 19:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
07.06.2022 20:00 6. Horvi&Erny (E. Kerekeš, K. Horvath) Hamr Štěrboholy 3:0
31.05.2022 19:00 7. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
20.05.2022 19:00 7. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) Badminton Arena Skalka 2:3
18.05.2022 19:00 7. Stodoteam (K. Stodolovská, U. 39531) Hamr Braník 3:0 Komentáře
04.05.2022 18:00 7. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
30.04.2022 12:38 7. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S Komentáře
27.04.2022 20:30 7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 2:3
15.04.2022 03:09 7. Československý pářeček (J. Danko, A. Gvoždiaková) 3:S Komentáře
12.04.2022 20:30 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
11.04.2022 19:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
23.03.2022 19:00 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 0:3
14.03.2022 20:30 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Hamr Štěrboholy 0:3
11.03.2022 19:00 7. 20TRKN22 (T. Chlum, K. Šajnerová) SportCentrum JEREMI 2:3
09.03.2022 21:00 7. Československý pářeček (J. Danko, A. Gvoždiaková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
07.03.2022 20:00 7. Sofasurfers (V. Dědinová, H. Dědina) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
27.02.2022 15:15 5. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:S Komentáře
14.02.2022 21:00 5. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.02.2022 18:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
06.02.2022 17:00 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3
26.01.2022 21:30 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Badminton Arena Skalka 0:3
18.01.2022 19:30 4. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Badminton Arena Skalka 0:3
11.01.2022 20:00 4. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) Hamr Štěrboholy 0:3
08.01.2022 12:00 4. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Badminton Arena Skalka 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím