Jan Starý

Jan Starý (28 let)

ID: 21300

Praha

  • 152 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Badminton Arena Skalka
  • 28 /76
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 53
    Zápasů v lize ( 29 / 15 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň A

46 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
Tra… Bez… Mis… Sve… MAD… B. zápasy Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:1 3:1 3:0 16 46
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
3:0 3:0 12 42
3 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
1:3
3:2
3:0 11 41
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
1:3 0:3
2:3
3 33
5 . 0:3 0:3 0:3 0 30

4 . Úroveň B

43 bodů
39. místo (33. místo v mužích)
Jež… HoHo Hov… Ver… Tra… B. zápasy Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:0 3:0 3:1 3:0 23 65
2 . 0:3
3:0
3:2
3:0
16 58
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
0:3
0:3
3:0 3:0 12 54
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3
2:3
0:3
3:1
8 50
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
0:3
0:3
0:3
1:3
1 43

3 . Úroveň A

54 bodů
20. místo (18. místo v mužích)
Tvo… Luk… Pos… Tra… Luk… B. zápasy Celkem
1 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
3:2
3:0 3:0
3:0
22 70
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3
3:2
3:0 3:0 18 66
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
2:3
3:1
3:1 12 60
4 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
0:3 0:3
1:3
3:1
6 54
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
0:3
0:3 1:3
1:3
2 50

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň A

56 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
Tra… Luk… Jež… MAD… Uje… B. zápasy Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:2
3:S
3:0
3:S
20 56
2 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
2:3
3:S
3:0
3:S
18 54
3 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
S:3
S:3
3:0
3:S
11 47
4 . 0:3 0:3 0:3
3:S
5 41
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 36

5 . Úroveň A

49 bodů
17. místo (16. místo v mužích)
Tra… Bez… Pif… Žlu… Bil… B. zápasy Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:2 3:S 3:2 3:0 19 49
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
2:3 3:S 2:3 3:S 14 44
3 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3 S:3 3:0 3:S 11 41
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
2:3 3:2 0:3 3:S 11 41
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 S:3 S:3 S:3 0 30

4 . Úroveň A

75 bodů
31. místo (27. místo v mužích)
Big… Uje… Tim… Dám… Tra… RB… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0 3:1 3:S 47 107
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3
3:1 3:2
3:0
3:S 34 94
3 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
0:3 1:3
3:2
3:2 3:S 24 84
4 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3 2:3
2:3
3:1 3:S 23 83
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
1:3
0:3
2:3 1:3 3:S 15 75
6 .
RB Team (M. Moravec + O. Zajíc)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 60

5 . Úroveň B

91 bodů
21. místo (18. místo v mužích)
Tra… MAD… Zde… Žlu… Sta… B. zápasy Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:0 3:2
3:1
3:0
46 91
2 . 0:3 2:3
3:2
3:0
26 71
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 3:2 0:3
3:1
24 69
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
2:3
3:0
2:3
23 68
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
1:3
3:2
11 56

Jarní sezóna 2018

6 . Úroveň A

93 bodů
32. místo (29. místo v mužích)
Tra… Tim… VŠE… Pet… The… B. zápasy Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:0 3:1 3:0 3:1 48 93
2 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
0:3
3:1
3:0
3:1
35 80
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
1:3
3:1 3:2 24 69
4 .
Petrovický expres (A. Zahradníčková + M. Andrýs)
0:3 0:3 1:3
3:1
13 58
5 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
1:3
1:3
2:3
1:3
10 55

7 . Úroveň A

63 bodů
53. místo (45. místo v mužích)
Tra… Ino… Jem… ČT… Bob… B. zápasy Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
1:3 3:S 3:1 3:S 33 63
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:1 3:S 3:1 S:S 27 57
3 .
Jemná ručka (M. Česák + L. Nováková)
S:3 S:3 S:3
3:2
9 39
4 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
1:3 1:3 3:S S:S 9 39
5 .
Bobánci (A. Todorov + J. Vybíral)
S:3 S:S
2:3
S:S -6 24

7 . Úroveň A

64 bodů
53. místo (45. místo v mužích)
Fan… Tra… Sve… Kra… HoPe B. zápasy Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:1
3:0
3:0
3:1
48 78
2 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
1:3
3:2
3:0 3:S 34 64
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
2:3
3:S
3:S 24 54
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 0:3
S:3
3:S
10 40
5 .
1:3
S:3 S:3
S:3
2 32

7 . Úroveň C

58 bodů
58. místo (50. místo v mužích)
2RUN Ber… Tra… Bob… Psy… B. zápasy Celkem
1 .
3:2
3:1
3:2
3:0 42 72
2 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
2:3
3:0
3:0
3:S 40 70
3 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
1:3
0:3
3:0
3:0 28 58
4 .
Bobánci (A. Todorov + J. Vybíral)
2:3
0:3
0:3
3:0 17 47
5 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
0:3 S:3 0:3 0:3 0 30

Podzimní sezóna 2017

8 . Úroveň B

15 bodů
84. místo (61. místo v mužích)
Sta… Pat… RK… Pet… Tra… B. zápasy Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
3:0
3:0
3:S 49 64
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
3:0
3:0
3:S 36 51
3 .
0:3
0:3 S:S
3:S
5 20
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
0:3
S:S
3:S
5 20
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3 S:3
S:3
S:3
0 15

8 . Úroveň B

15 bodů
82. místo (59. místo v mužích)
Pus… Bla… Fri… Gum… Pet… Tra… B. zápasy Celkem
1 . 3:S
3:0
3:0 3:0 3:S 46 61
2 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
S:3 3:2 3:0 3:0
3:S
35 50
3 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
0:3
2:3
3:0
3:0
3:S 31 46
4 . 0:3 0:3
0:3
3:1 3:S 17 32
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3 0:3
0:3
1:3 3:S 10 25
6 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3
S:3
S:3 S:3 S:3 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.12.2018 19:00 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 3:0
10.12.2018 18:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 3:1
04.12.2018 18:00 6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Badminton Arena Skalka 3:1
29.11.2018 18:00 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Badminton Arena Skalka 0:3
28.11.2018 18:30 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
20.11.2018 18:30 4. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Badminton Arena Skalka 0:3
15.11.2018 17:30 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
23.10.2018 20:00 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) SportCentrum JEREMI 0:3
22.10.2018 19:00 3. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Badminton Arena Skalka 0:3
09.10.2018 18:30 3. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
08.10.2018 19:00 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
29.09.2018 09:29 4. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) 3:S Komentáře
27.09.2018 09:11 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) 3:S Komentáře
18.09.2018 19:00 4. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 3:0
10.09.2018 18:00 4. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
29.08.2018 17:00 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) SportCentrum JEREMI 3:S
27.08.2018 18:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Badminton Arena Skalka 3:2
27.08.2018 17:00 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:0
16.08.2018 18:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Badminton Arena Skalka 3:2
01.08.2018 18:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
30.07.2018 19:00 4. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) Hamr Braník 2:3
30.07.2018 18:00 4. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 1:3
10.07.2018 18:00 4. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Badminton Arena Skalka 1:3
29.06.2018 16:00 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) 3:0 Komentáře
28.06.2018 18:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
13.06.2018 18:00 5. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) 3:0
12.06.2018 18:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) 3:2
29.05.2018 20:00 6. Petrovický expres (A. Zahradníčková, M. Andrýs) Badminton Arena Skalka 3:0
27.05.2018 18:00 6. The Frames (R. Hau, J. Morová) Badminton Arena Skalka 3:1
24.05.2018 18:30 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:1
17.05.2018 20:00 6. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) Badminton Arena Skalka 3:0
23.04.2018 18:30 7. ČT power (Z. Schlibener, P. Kalina) Badminton Arena Skalka 3:1
16.04.2018 20:00 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Badminton Arena Skalka 1:3
15.03.2018 19:00 7. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:2 Komentáře
14.03.2018 18:00 7. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Badminton Arena Skalka 1:3
11.03.2018 06:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Sportcentrum Uhříněves 3:0
27.02.2018 20:00 7. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 1:3
27.02.2018 18:30 7. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
26.02.2018 17:00 7. Bobánci (A. Todorov, J. Vybíral) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
21.02.2018 17:00 7. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) Sportcentrum Step 3:0
12.11.2017 16:00 8. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) S:3 Komentáře
01.11.2017 11:14 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) S:3
01.11.2017 11:14 8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) S:3
8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) S:3
8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) S:3
7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S
8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) S:3
8. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) S:3 Komentáře
7. Bobánci (A. Todorov, J. Vybíral) 3:S
8. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) S:3
8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) S:3 Komentáře
7. Jemná ručka (M. Česák, L. Nováková) 3:S
4. RB Team (M. Moravec, O. Zajíc) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím