Načítám…
Dita Cidlinová

Dita Cidlinová (46 let)

ID: 27317

Praha

  • 105 zápasů

    od roku 2017
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 24 /92
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 105
    Zápasů v lize ( 58 / 47 / 0) 1 turnaj
  • 55%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň B

116 bodů
17. místo (11. místo v mužích)
Doh… Luc… Emí… Suc… Fas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 140
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
3:0
3:S
13 3 116
3 . 1:3
3:0
8 0 108
4 .
Suchá slina (H. Vaňková + M. Šmejkal)
0:3
0:3
3:S
6 -11 95
5 .
Fast & Furious (A. Koutná + L. Dolanský)
S:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 86

4 . Úroveň A

119 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
Kol… Luc… Vel… Mír… VŠE… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kolena (M. Čech + F. Rysl)
3:0
3:0
3:2 3:2 24 14 138
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 3:1
3:2
3:2
16 3 119
3 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3
1:3 3:0 3:0 15 0 115
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
2:3
2:3
0:3 3:1 10 -11 99
5 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
2:3
2:3
0:3 1:3 5 -14 91

5 . Úroveň A

118 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
Luc… Doh… Kra… Bum… Baz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:0
3:2
3:2
3:0
24 14 118
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
0:3 3:0 3:2 1:3 13 11 104
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
2:3
0:3
3:2
3:1
13 0 93
4 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
2:3
2:3
2:3
3:1 12 -3 89
5 .
0:3
3:1
1:3
1:3 8 -14 74

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň A

97 bodů
28. místo (18. místo v mužích)
Nud… Pin… Rus… Luc… Ten… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 141
2 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
0:3
3:0
3:0
3:S
20 3 123
3 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
0:3
0:3
3:2
3:S
11 0 111
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 97
5 .
Tenisový pálky (V. Raja + K. Nevšímal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

4 . Úroveň A

94 bodů
21. místo (15. místo v mužích)
Hol… Koť… Luc… Mla… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
3:1 3:0 3:2 3:0 25 14 119
2 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
1:3
1:3
3:0 3:2 14 3 97
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
3:1
1:3
3:0 14 0 94
4 .
Mladej a Starej (L. vojta + ?. vojta)
2:3 0:3
3:1
3:S
14 -11 83
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 2:3 0:3
S:3
2 -14 68

4 . Úroveň A

115 bodů
21. místo (17. místo v mužích)
Ten… Sta… Luc… Doh… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tenisový pálky (V. Raja + K. Nevšímal)
3:2
3:2 2:3
3:0
19 14 133
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
0:3
3:0 16 3 119
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
2:3
0:3
3:0
3:1
15 0 115
4 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:2
3:0
0:3
0:3 12 -11 101
5 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
0:3
1:3
3:0 8 -14 94

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň A

132 bodů
30. místo (29. místo v mužích)
MaM… Fan… Luc… Vou… Tra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MaMa team (M. Dvořák + M. Tuhý)
3:0
3:1 3:0
3:S
26 14 160
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 152
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
0:3
3:2
3:S
12 0 132
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3 0:3
2:3
S:S
0 -11 109
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3
0:3
S:3
S:S
-2 -14 104

4 . Úroveň A

136 bodů
29. místo (28. místo v mužích)
LeM… Ene… Nez… Luc… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 181
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 172
3 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 152
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 136
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 126

5 . Úroveň B

169 bodů
24. místo (22. místo v mužích)
Jež… Luc… Dám… Nix… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:0 3:0 2:3 3:1 22 14 176
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 3:1
3:0
3:2
18 11 169
3 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3 1:3
3:0
3:1 14 0 154
4 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:2
0:3
0:3
3:0
12 -11 141
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
2:3
1:3
0:3
4 -14 130

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

172 bodů
28. místo (26. místo v mužích)
Nez… Tra… Luc… Mat… Zde… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:2
3:1
3:0 3:0 21 0 57
2 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
2:3
3:0
3:2
3:0 18 0 54
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
0:3
3:0
3:0
13 0 49
4 . 0:3
2:3
0:3
3:1
7 0 43
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3
0:3
1:3
1 0 37

5 . Úroveň B

168 bodů
28. místo (26. místo v mužích)
Vou… Luc… Bil… IT… VEL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:1
3:2 3:1 S:S 12 0 48
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
3:2
2:3
3:1
12 0 48
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
2:3
0:3 3:0 10 0 46
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:2 3:0 S:S 9 0 45
5 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
S:S
1:3
0:3 S:S -3 0 33

5 . Úroveň B

172 bodů
31. místo (26. místo v mužích)
Dám… Pif… Luc… Nep… Zde… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
1:3
3:1
3:0
3:0 18 0 54
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:1
3:1
S:3
3:0 16 0 52
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
1:3
3:1 3:0 13 0 49
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
3:S
1:3
3:0
12 0 48
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 36

5 . Úroveň B

165 bodů
32. místo (28. místo v mužích)
Ver… Žlu… Luc… Bez… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0 3:1 3:0 3:0 23 0 59
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 3:2
3:1
3:2 13 0 49
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3 2:3
2:3
3:0 11 0 47
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
1:3
3:2
3:1
10 0 46
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 2:3 0:3
1:3
3 0 39

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň A

96 bodů
25. místo (24. místo v mužích)
Luc… Luk… Ber… Bez… 2RUN Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
2:3
3:0
3:S 36 0 96
2 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
2:3
3:1 3:1 3:S 36 0 96
3 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:2
1:3
3:0
3:S 34 0 94
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
1:3
0:3
3:S 12 0 72
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

5 . Úroveň B

82 bodů
40. místo (37. místo v mužích)
Nez… Bil… Nep… Luc… Ňuň… Lan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:1
3:0
3:S
3:S
45 0 105
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
3:0
3:2
3:S
3:S
33 0 93
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3
0:3
3:2
3:S
3:S
25 0 85
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
2:3
2:3
3:S
3:S
22 0 82
5 . S:3 S:3
S:3
S:3
S:S
-4 0 56
6 .
Lang & Lang (O. Lang + K. Lang)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S
-4 0 56

5 . Úroveň B

92 bodů
32. místo (29. místo v mužích)
Ver… eL… Luc… JiMa ŠVI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:1
3:2
3:0
3:0 46 0 106
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3
3:1 3:2 3:0 35 0 95
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
2:3
1:3
3:0
3:0
32 0 92
4 .
0:3
2:3
0:3
3:0
17 0 77
5 .
ŠVIHÁCI (P. Prouza + K. Mádr)
0:3 0:3
0:3
0:3
0 0 60

4 . Úroveň B

90 bodů
30. místo (28. místo v mužích)
Tvo… Oře… Nez… Luc… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
3:0
3:2 3:2
3:0
44 0 119
2 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
0:3
3:0
3:0
3:2
35 0 110
3 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
2:3
0:3
3:0
3:S 27 0 102
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
2:3
0:3
0:3
3:1
15 0 90
5 .
0:3
2:3
S:3
1:3
6 0 81

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň A

90 bodů
31. místo (27. místo v mužích)
Lei… Ver… Luc… eL… Ner… Bož… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
2:3
3:0 3:0 3:S 41 0 101
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:0
3:0 2:3
3:0
33 0 93
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
0:3
2:3
3:0
3:0
30 0 90
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3 0:3 3:2 3:S 3:2 22 0 82
5 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
0:3 3:2
0:3
S:3 3:S 15 0 75
6 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
S:3
0:3
0:3
2:3 S:3 3 0 63

5 . Úroveň A

92 bodů
31. místo (26. místo v mužích)
Pav… Uje… Luc… Žlu… Min… VŠE… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
1:3
3:1
3:0
3:0
3:0
41 0 101
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:1
2:3
3:1
2:3
3:0
34 0 94
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
3:2
2:3
3:0
3:0
32 0 92
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
1:3
3:2
3:1
3:1
27 0 87
5 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3
3:2
0:3
1:3
3:0 19 0 79
6 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
0:3
0:3
0:3
1:3
0:3 2 0 62

5 . Úroveň A

86 bodů
32. místo (27. místo v mužích)
Vou… Pif… Ver… Luc… Nep… MAD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:S 3:2 3:0 3:0 3:0 45 0 105
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
3:1
3:0 3:1 3:0 38 0 98
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3
1:3
2:3
3:1
3:0 27 0 87
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 0:3 3:2
3:0
3:1
26 0 86
5 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 1:3
1:3
0:3
3:1 13 0 73
6 . 0:3 0:3 0:3
1:3
1:3 4 0 64

6 . Úroveň A

86 bodů
32. místo (26. místo v mužích)
Luc… eL… Lan… Bož… Maš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
3:0
3:2
3:S
41 0 86
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
2:3 3:2 3:0 3:S 36 0 81
3 .
Lang & Lang (O. Lang + K. Lang)
0:3
2:3
3:1
1:3 17 0 62
4 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
2:3
0:3
1:3
3:S 16 0 61
5 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
S:3
S:3 3:1 S:3 11 0 56

Jarní sezóna 2017

6 . Úroveň A

80 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
Luc… Bor… HoPe Lob… Eff… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 80
2 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
1:3
0:3
3:0 3:0 28 0 58
3 .
0:3
3:0
S:3
3:0
26 0 56
4 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
0:3
0:3 3:S
3:0
23 0 53
5 .
Effectivity (P. Trojánek + O. Kubera)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

5 . Úroveň A

59 bodů
50. místo (42. místo v mužích)
Jež… Vou… Bož… It´… Luc… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:2 3:S
3:1
3:0 43 0 88
2 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3
3:0
3:S
3:0
3:0
40 0 85
3 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
2:3
0:3
3:S
3:2
1:3 20 0 65
4 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
S:3 S:3 S:3
3:0
3:0 20 0 65
5 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
0:3
2:3
0:3
3:1
14 0 59
6 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
0:3
3:1 0:3
1:3
11 0 56

5 . Úroveň A

66 bodů
41. místo (34. místo v mužích)
Vpl… eL… Luc… Ive… Hor… HRO… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:0
S:S 3:0 3:S 33 0 78
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3 3:2 3:S 3:2 3:S 32 0 77
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
2:3
2:3
3:2
3:S 21 0 66
4 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
S:S S:3
3:2
3:0
3:S
21 0 66
5 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
0:3 2:3
2:3
0:3
3:S 14 0 59
6 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
S:3 S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 45

6 . Úroveň A

69 bodů
36. místo (30. místo v mužích)
Jež… Luc… Mat… MAD… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3 3:1
3:0
3:0 39 0 69
3 . 1:3 1:3 3:0 3:0 30 0 60
4 . 0:3
0:3
0:3 3:0 13 0 43
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.05.2022 10:33 4. Fast & Furious (A. Koutná, L. Dolanský) 3:S Komentáře
15.05.2022 19:30 4. Suchá slina (H. Vaňková, M. Šmejkal) Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.05.2022 20:00 4. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Hamr Braník 0:3
27.03.2022 19:30 4. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) Hamr Braník 3:2 Komentáře
25.03.2022 21:00 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Braník 3:1
20.03.2022 19:30 4. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Hamr Braník 3:2 Komentáře
18.03.2022 20:00 4. Kolena (M. Čech, F. Rysl) Hamr Braník 0:3
27.02.2022 15:00 5. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Hamr Braník 3:0
14.02.2022 20:30 5. Bumbrlínci (V. Pavluch, K. Syrová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
06.02.2022 19:30 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 3:2 Komentáře
04.02.2022 19:30 5. Bazar (S. Bruder, M. Vránková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
24.01.2022 19:38 4. Tenisový pálky (V. Raja, K. Nevšímal) 3:S Komentáře
09.01.2022 19:30 4. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) Hamr Braník 0:3
07.01.2022 19:30 4. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) Hamr Braník 2:3
05.01.2022 19:30 4. Pindilové :-) (K. Třešková, O. Vomela) Hamr Braník 0:3
20.12.2021 20:30 4. Mladej a Starej (L. vojta, ?. vojta) Hamr Braník 1:3 Komentáře
19.12.2021 19:30 4. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Hamr Braník 3:1 Komentáře
18.12.2021 19:30 4. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Hamr Braník 3:0
10.12.2021 19:30 4. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) Hamr Braník 0:3
26.11.2021 19:30 4. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
15.11.2021 19:30 4. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Hamr Braník 3:0 Komentáře
14.11.2021 20:00 4. Tenisový pálky (V. Raja, K. Nevšímal) Hamr Braník 2:3
12.11.2021 19:30 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
18.04.2019 20:30 5. MaMa team (M. Dvořák, M. Tuhý) Hamr Braník 1:3
15.04.2019 20:09 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 3:S Komentáře
13.04.2019 16:00 5. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.04.2019 20:30 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:2 Komentáře
26.03.2019 16:54 4. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S Komentáře
21.03.2019 20:30 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
07.03.2019 20:30 4. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 0:3
06.03.2019 19:00 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 1:3
28.02.2019 20:30 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
22.02.2019 18:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 3:1
20.02.2019 20:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
17.02.2019 20:00 5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 0:3
17.01.2019 20:30 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:0 Komentáře
12.01.2019 19:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
11.01.2019 17:00 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Hamr Braník 0:3
06.01.2019 20:00 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
13.12.2018 20:30 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 1:3 Komentáře
10.12.2018 20:30 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 2:3
09.12.2018 13:00 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Braník 3:1 Komentáře
07.12.2018 18:30 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:2 Komentáře
29.11.2018 20:30 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 1:3 Komentáře
11.11.2018 20:30 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
07.11.2018 19:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
04.11.2018 20:30 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Braník 3:0
26.10.2018 17:30 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Hamr Braník 3:0
19.10.2018 19:30 5. Bezambic (J. Malý,