Monika Půhoná

Monika Půhoná (29 let)

ID: 13457

Praha

Webová stránka

  • 287 zápasů

    od roku 2011
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 52
    Zápasů v lize ( 25 / 15 / 12) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2016

7 . Úroveň D

25 bodů
64. místo (12. místo v ženách)
Zde… Sme… OVČ… Moon Lib… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
3:0
3:S 3:S 46 0 61
2 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
0:3
3:S
3:S
3:S 30 0 45
3 .
0:3
S:3
3:S 3:S 20 0 35
4 . S:3
S:3
S:3 3:S 10 0 25
5 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň B

0 bodů
73. místo (14. místo v ženách)
Bor… HoPe Bad… Moon Fos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
3:0
3:0
3:S 3:S 46 0 61
2 .
0:3
3:0
S:S S:S 3 0 18
3 .
Bad warriors (T. Molek + M. Launerová)
0:3
0:3
S:S S:S -10 0 5
4 . S:3 S:S S:S S:S -15 0 0
5 . S:3 S:S S:S S:S -15 0 0

7 . Úroveň C

56 bodů
50. místo (8. místo v ženách)
Nep… Moon DET… Bad… Smr… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:1
3:0
3:0
3:S 47 0 62
2 .
1:3
3:0 3:0
3:0
41 0 56
3 .
0:3
0:3 3:0
3:1
24 0 39
4 .
0:3
0:3 0:3 3:S 10 0 25
5 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
S:3
0:3
1:3
S:3 2 0 17

6 . Úroveň A

52 bodů
53. místo (7. místo v ženách)
Vou… Nix… Žlu… Moon Bor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
2:3
3:0
3:0
3:0
43 0 73
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:2
0:3
3:0
3:0
35 0 65
3 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
3:0
1:3
3:0
28 0 58
4 . 0:3
0:3
3:1
3:1 22 0 52
5 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
0:3
0:3
0:3
1:3 2 0 32

Jarní sezóna 2015

6 . Úroveň B

26 bodů
56. místo (17. místo v ženách)
Bul… Lem… RET… Hi… Rad… Moon Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:0 3:0 3:0 3:S 3:S 46 0 76
2 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
0:3
3:2
3:0
3:S
3:S
33 0 63
3 . 0:3
2:3
3:1
3:S 3:S 28 0 58
4 .
Hi-Fi (F. Woś + J. Klika)
0:3
0:3
1:3
3:S 3:S 18 0 48
5 .
Radující se Radovani (R. Bejčková + R. Zubatý)
S:3
S:3
S:3 S:3 S:S -4 0 26
6 . S:3
S:3
S:3 S:3 S:S -4 0 26

6 . Úroveň B

55 bodů
48. místo (12. místo v ženách)
PIA… Mal… Moon Hou… vlna Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:0
3:1
3:0
3:0
50 0 80
2 .
Malý Velký Tým (V. Burian + L. Dimitrov)
0:3
3:0 3:0 3:0 39 0 69
3 .
1:3
0:3 3:0
3:S
25 0 55
4 .
Houbaři z Prahy 6 (J. Chytil + M. Krňák)
0:3
0:3 0:3 3:0 13 0 43
5 .
0:3
0:3
S:3
0:3 0 0 30

5 . Úroveň A

55 bodů
46. místo (13. místo v ženách)
Vou… Nix… Rad… Moon Inv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:0
3:1
3:0
3:0
50 0 95
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
3:2
3:0
3:1
33 0 78
3 .
Radující se Radovani (R. Bejčková + R. Zubatý)
1:3
2:3
3:0 3:S 29 0 74
4 .
0:3
0:3
0:3 3:S 10 0 55
5 .
Invalidovna Vršovice (I. Zůbková + P. D)
0:3
1:3
S:3 S:3 2 0 47

6 . Úroveň A

76 bodů
31. místo (9. místo v ženách)
Moon Mal… RET… B.O… J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2 3:1 3:0 46 0 76
2 .
Malý Velký Tým (V. Burian + L. Dimitrov)
0:3 3:0 3:1 3:0 37 0 67
3 . 2:3 0:3 3:0
3:S
27 0 57
4 .
B.O.S (P. Pampel + P. Pampel)
1:3 1:3 0:3 S:S -1 0 29
5 .
Image 1
Jan Peška
0:3 0:3
S:3
S:S -5 0 25

Podzimní sezóna 2014

5 . Úroveň A

54 bodů
38. místo (11. místo v ženách)
Vou… Tal… PIA… Moon Tox… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:2
3:1
3:0
3:0
46 0 76
2 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
2:3
3:0
2:3 3:0 34 0 64
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
0:3
3:1
3:0
26 0 56
4 . 0:3 3:2
1:3
3:0 24 0 54
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 30

5 . Úroveň A

58 bodů
34. místo (8. místo v ženách)
MiM… ONI Moon K.S. Und… Waz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:0
3:2
3:0 3:0 40 0 70
2 .
3:2
3:0
S:S
3:S
3:0
31 0 61
3 . 0:3
0:3
3:S 3:0 3:0 28 0 58
4 .
Image 1
Klára Sochová
2:3
S:S
S:3 3:0 3:0 19 0 49
5 .
UnderDogs (B. Albert + M. Sinal)
0:3
S:3
0:3 0:3
3:S
8 0 38
6 . 0:3
0:3
0:3 0:3
S:3
0 0 30

6 . Úroveň A

55 bodů
38. místo (12. místo v ženách)
Mal… Moon Kun… Klí… Len… Dvo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Malohanáci (P. Popelková + M. Řehoř)
3:1
3:0
3:0
3:0
3:0
49 0 64
2 .
1:3
3:0 3:0 3:0 3:S 40 0 55
3 .
Kunexe (D. Jirotka + V. Brettl)
0:3
0:3
3:1
3:1
3:S
26 0 41
4 .
Klíšťáci (L. Wdowyczynová + M. Němec)
0:3
0:3
1:3
3:1
1:3 13 0 28
5 .
Lenka a Lucka (L. Dvoráková + L. Cyříková)
0:3
0:3
1:3
1:3
3:S
12 0 27
6 .
Dvojitej nášup (Z. Davidová + R. Němeček)
0:3
S:3
S:3
3:1
S:3
9 0 24

6 . Úroveň B

41 bodů
44. místo (14. místo v ženách)
MiM… Spo… Moon Hat… K.S. Dvo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0 3:0 3:1 46 0 61
2 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
2:3 3:0 3:1 3:S 3:S 38 0 53
3 . 0:3 0:3
3:1
3:S 3:1 26 0 41
4 .
Hatahafi (V. Lejsek + R. Lejsková)
0:3 1:3
1:3
3:1 3:0 23 0 38
5 .
Image 1
Klára Sochová
0:3 S:3 S:3 1:3
3:2
9 0 24
6 .
Dvojitej nášup (Z. Davidová + R. Němeček)
1:3 S:3 1:3 0:3
2:3
7 0 22

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.01.2017 12:27 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:S
03.01.2017 12:27 7. Bad warriors (T. Molek, M. Launerová) S:S
03.01.2017 12:27 7. Fosilky (Z. Macurová, B. Reichova) S:S
21.11.2016 21:30 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
21.11.2016 20:30 7. Badaboum (L. Janovcová, Z. Šamajová) Sportcentrum Step 3:0
16.11.2016 17:30 7. SmraďochTeam (J. Hřídel, V. Klingerová) Výstaviště Holešovice 3:0 Komentáře
15.11.2016 18:00 7. DETOX (J. Macháček, M. Doksanská) 3:0
01.11.2016 09:21 6. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) 0:3
31.10.2016 20:00 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Výstaviště Holešovice 0:3 Komentáře
13.10.2016 20:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
11.10.2016 21:00 6. Boris & Lucia (B. Palaščak, L. Tomešková) Sportcentrum Step 3:1
01.06.2015 11:42 6. Radující se Radovani (R. Bejčková, R. Zubatý) S:S
29.04.2015 20:00 6. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 1:3 Komentáře
08.04.2015 20:00 6. Malý Velký Tým (V. Burian, L. Dimitrov) SportCentrum JEREMI 0:3
08.04.2015 07:00 6. Houbaři z Prahy 6 (J. Chytil, M. Krňák) Sportcentrum Step 3:0
30.03.2015 21:30 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
23.03.2015 20:00 5. Radující se Radovani (R. Bejčková, R. Zubatý) 0:3
17.03.2015 20:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
15.02.2015 20:00 6. B.O.S (P. Pampel, P. Pampel) Hamr Štěrboholy 3:1
15.02.2015 19:00 6. RETRO (M. Jägerová, V. Růžičková) Hamr Štěrboholy 3:2
10.02.2015 21:00 6. Jan Peška 3:0
08.02.2015 20:00 6. Malý Velký Tým (V. Burian, L. Dimitrov) 3:0
27.01.2015 21:00 5. Toxinky (H. Kratochvílová, I. Dvořáková) 3:0
26.01.2015 21:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
25.01.2015 20:00 5. Tall&small (K. Mirovská, M. Ducháček) 3:2
22.01.2015 21:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 1:3 Komentáře
19.12.2014 17:00 5. UnderDogs (B. Albert, M. Sinal) 3:0
16.12.2014 21:00 5. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Hamr Braník 0:3
10.12.2014 20:00 5. Wazungu (J. Kabelka, A. Rybářová) 3:0
07.12.2014 21:00 5. ONI (K. Z kurtu, E. Krutilová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
27.11.2014 21:00 6. Kunexe (D. Jirotka, V. Brettl) SportCentrum JEREMI 3:0
27.11.2014 20:00 6. Lenka a Lucka (L. Dvoráková, L. Cyříková) SportCentrum JEREMI 3:0
23.11.2014 20:00 6. Klíšťáci (L. Wdowyczynová, M. Němec) Sportcentrum Step 3:0
18.11.2014 21:00 6. Malohanáci (P. Popelková, M. Řehoř) 1:3 Komentáře
28.10.2014 20:00 6. Dvojitej nášup (Z. Davidová, R. Němeček) Hamr Braník 3:1
28.10.2014 19:00 6. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Hamr Braník 0:3
16.10.2014 21:00 6. Hatahafi (V. Lejsek, R. Lejsková) Hamr Braník 3:1 Komentáře
15.10.2014 21:00 6. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Štěrboholy 0:3
6. Dvojitej nášup (Z. Davidová, R. Němeček) 3:S
6. Hi-Fi (F. Woś, J. Klika) S:3
7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) S:3
5. Klára Sochová 3:S
6. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) S:3
7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) S:3
7. Libeňská jelita (J. Hofbauer, V. Horackova) 3:S
6. Klára Sochová 3:S
6. Lemuri (O. Sucharda, A. Pelcova) S:3 Komentáře
6. vlna (V. Kuneš, L. Janoutová) 3:S Komentáře
6. RETRO (M. Jägerová, V. Růžičková) S:3
7. Boris & Lucia (B. Palaščak, L. Tomešková) S:3
7. Smečující tykvičky (J. Čambula, G. Čambulová) S:3 Komentáře
5. Invalidovna Vršovice (I. Zůbková, P. D) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím