Načítám…
Lukáš Voborník

Lukáš Voborník (33 let)

ID: 20667

Praha

  • 118 zápasů

    od roku 2014
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • 109 /297
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 30 / 23 / 15) 8 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

10 . Úroveň B

306 bodů
109. místo (103. místo v mužích)
J.F. P.H. V.L. P.R. L.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Fibichr
3:1 6 14 340
2 .
Image 1
Petr Holý
3:2 5 11 336
3 .
Image 1
Vojta Lejsek
3:2
5 0 325
4 .
Image 1
Petr Rabušic
1:3 2:3
2:3
5 -11 314
5 .
Image 1
Lukáš Voborník
0 -14 306

Letní sezóna 2020

9 . Úroveň C

283 bodů
91. místo (86. místo v mužích)
D.H. J.B. M.K. L.V. S.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniela Honková
2:3 3:2
3:2
3:S
18 14 312
2 .
Image 1
Jiří Buchtela
3:2 3:1 1:3
3:2
17 11 308
3 .
Image 1
Mery Kejklíček
2:3 1:3 3:0 3:1 16 0 296
4 .
Image 1
Lukáš Voborník
2:3
3:1 0:3
3:S
14 -11 283
5 .
Image 1
Stefan Ryba
S:3
2:3
1:3
S:3
3 -14 269

8 . Úroveň B

275 bodů
79. místo (75. místo v mužích)
M.D. M.S. K.F. L.V. R.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Drusan
3:2 3:2 3:0
3:S
23 14 317
2 .
Image 1
Michal Sichrovský
2:3 3:1 3:0 3:S 21 11 312
3 .
Image 1
Karel Franta
2:3 1:3 3:0 3:S 16 0 296
4 .
Image 1
Lukáš Voborník
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 275
5 .
Image 1
Roman Gazárek
S:3
S:3 S:3
S:3
0 -14 266

Jarní sezóna 2020

9 . Úroveň A

359 bodů
90. místo (86. místo v mužích)
M.Š. J.J. J.N. L.V. S.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Šturma
3:0 3:0
3:0
3:S
27 14 401
2 .
Image 1
Jan Ježek
0:3 3:1
3:2
3:S
17 11 388
3 .
Image 1
Jakub Novák
0:3 1:3 3:2
3:S
12 0 372
4 .
Image 1
Lukáš Voborník
0:3
2:3
2:3
3:S
10 -11 359
5 .
Image 1
Shubham Gupta
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 346

9 . Úroveň A

394 bodů
92. místo (88. místo v mužích)
M.R. V.S. L.V. J.H. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Rusek
3:S
3:S
3:S
3:S
24 14 438
2 .
Image 1
Vojtěch Starý
S:3
S:S S:S S:S -6 11 405
3 .
Image 1
Lukáš Voborník
S:3
S:S S:S S:S -6 0 394
4 .
Image 1
Jakub Hlista
S:3
S:S S:S S:S -6 -11 383
5 .
Image 1
Martin Drbohlav
S:3
S:S S:S S:S -6 -14 380

10 . Úroveň A

429 bodů
87. místo (83. místo v mužích)
T.V. L.V. P.R. V.L. m.m. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Vojta
3:2 3:2 2:3
3:S
18 14 432
2 .
Image 1
Lukáš Voborník
2:3 3:2
3:2
3:S
18 11 429
3 .
Image 1
Petr Rabušic
2:3 2:3 3:1
3:S
16 0 416
4 .
Image 1
Vojta Lejsek
3:2
2:3
1:3
3:S
14 -11 403
5 .
Image 1
miloslav meduna
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 386

Podzimní sezóna 2019

12 . Úroveň A

351 bodů
115. místo (109. místo v mužích)
L.V. š.v. J.P. Z.L. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Voborník
3:2 3:2 1:3 3:1 17 14 351
2 .
Image 1
šimon vojta
2:3
3:0
0:3 3:0 16 11 347
3 .
Image 1
Ján Puškár
2:3
0:3
3:S
3:2
13 0 333
4 .
Image 1
Zdenek Lvovsky
3:1 3:0
S:3
S:3
13 -11 322
5 .
Image 1
Petr Hlobil
1:3 0:3
2:3
3:S
9 -14 315

11 . Úroveň A

297 bodů
126. místo (119. místo v mužích)
J.D. P.G. D.S. L.V. Š.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Dohnal
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 342
2 .
Image 1
Petr Gnan
0:3 3:1
3:1
3:1 18 11 329
3 .
Image 1
Daniel Slavik
0:3 1:3 3:2
3:S
12 0 312
4 .
Image 1
Lukáš Voborník
0:3
1:3
2:3
3:2
8 -11 297
5 .
Image 1
Štěpánka Romanová
0:3 1:3
S:3
2:3
3 -14 289

Letní sezóna 2019

13 . Úroveň B

256 bodů
122. místo (117. místo v mužích)
L.V. M.M. M.P. H.D. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Voborník
3:2
3:2
3:S
3:S
22 14 256
2 .
Image 1
Martin Mendl
2:3
3:0
3:S
3:S
21 11 252
3 .
Image 1
Milan Peterka
2:3 0:3 S:S S:S -2 0 218
4 .
Image 1
Honza Dědina
S:3
S:3
S:S S:S -4 -11 205
5 .
Image 1
Matěj Peca
S:3
S:3
S:S S:S -4 -14 202

11 . Úroveň A

228 bodů
132. místo (126. místo v mužích)
D.K. R.F. P.G. V.L. L.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Kasa
3:0
3:2
3:0
3:2 24 14 278
2 .
Image 1
Radek Fidrant
0:3
3:2
3:2
3:S
16 11 267
3 .
Image 1
Petr Gnan
2:3
2:3
3:1
3:S
16 0 256
4 .
Image 1
Vojta Lejsek
0:3
2:3
1:3
3:S
9 -11 238
5 .
Image 1
Lukáš Voborník
2:3
S:3
S:3
S:3
2 -14 228

11 . Úroveň A

214 bodů
113. místo (110. místo v mužích)
L.V. D.S. L.V. M.K. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vlk
3:2
3:0
3:2 3:0 24 14 238
2 .
Image 1
Daniel Slavik
2:3 3:0 3:1 3:0 22 11 233
3 .
Image 1
Lukáš Voborník
0:3
0:3 3:0 3:0 14 0 214
4 .
Image 1
Milan Kurilla
2:3 1:3 0:3 3:1 9 -11 198
5 .
Image 1
Martin Staněk
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 187

11 . Úroveň C

215 bodů
109. místo (103. místo v mužích)
J.P. J.Č. L.V. V.L. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ján Puškár
2:3
3:0
3:2
3:S
20 14 234
2 .
Image 1
Jiří Čeněk
3:2 0:3 3:1
3:S
17 11 228
3 .
Image 1
Lukáš Voborník
0:3
3:0
2:3
3:S
15 0 215
4 .
Image 1
Vojta Lejsek
2:3
1:3
3:2
0:3 8 -11 197
5 .
Image 1
Lukáš Pernička
S:3
S:3
S:3
3:0 7 -14 193

Podzimní sezóna 2018

16 . Úroveň C

252 bodů
214. místo (201. místo v mužích)
P.B. L.V. J.B. J.K. V.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Bláha
0:3 3:1 S:S S:S 1 0 73
2 .
Image 1
Lukáš Voborník
3:0
S:S
S:S
S:S
0 0 72
3 .
Image 1
Jakub Blažej
1:3
S:S
S:S S:S -5 0 67
4 .
Image 1
Jan Kuchař
S:S
S:S
S:S S:S -8 0 64
5 .
Image 1
Vašek Geletič
S:S
S:S
S:S S:S -8 0 64

14 . Úroveň C

277 bodů
165. místo (160. místo v mužích)
J.O. P.H. P.H. M.Ř. L.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Ondráček
0:3 3:1 3:0
3:S
16 0 88
2 .
Image 1
Petr Hlobil
3:0 0:3 3:2
3:0
16 0 88
3 .
Image 1
Petr Holman
1:3 3:0 3:1
S:3
12 0 84
4 .
Image 1
Michal Řezáč
0:3 2:3 1:3 3:2 7 0 79
5 .
Image 1
Lukáš Voborník
S:3
0:3
3:S
2:3 7 0 79

14 . Úroveň B

305 bodů
157. místo (151. místo v mužích)
K.D. M.S. J.U. L.V. H.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kamil Dunička
2:3 2:3
3:S
3:0 15 0 93
2 .
Image 1
Martin Staněk
3:2 2:3 2:3 3:0 14 0 92
3 .
Image 1
Jiří Uldrich
3:2 3:2 3:1
S:3
13 0 91
4 .
Image 1
Lukáš Voborník
S:3
3:2 1:3
3:2
9 0 87
5 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3 0:3
3:S
2:3
7 0 85

Letní sezóna 2018

14 . Úroveň B

66 bodů
166. místo (161. místo v mužích)
J.B. K.T. O.V. L.V. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Blažka
3:1 2:3
3:S
3:S
17 0 77
2 .
Image 1
Karel Tůma
1:3
3:S
3:S
3:S
16 0 76
3 .
Image 1
Ondřej Vaněk
3:2
S:3
0:3
3:S
9 0 69
4 .
Image 1
Lukáš Voborník
S:3
S:3
3:0
S:3
6 0 66
5 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
S:3
S:3
S:3
3:S
5 0 65

14 . Úroveň C

63 bodů
146. místo (140. místo v mužích)
J.V. L.V. M.Ř. J.J. H.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Vyšín
3:1
2:3
3:1 3:0 18 0 66
2 .
Image 1
Lukáš Voborník
1:3 2:3 3:0 3:0 15 0 63
3 .
Image 1
Michal Řezáč
3:2
3:2
1:3
3:2 13 0 61
4 .
Image 1
Jan Ježek
1:3 0:3
3:1
3:1
11 0 59
5 .
Image 1
Hana Vaňková
0:3 0:3 2:3
1:3
3 0 51

12 . Úroveň B

100 bodů
138. místo (133. místo v mužích)
L.V. M.P. T.H. L.Š. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Voborník
3:2
3:2
3:1
3:1 40 0 100
2 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
2:3 3:0 3:1 3:2 37 0 97
3 .
Image 1
Tomáš Hořava
2:3
0:3
3:0
3:1 28 0 88
4 .
Image 1
Láďa Švehla
1:3
1:3
0:3
3:2 13 0 73
5 .
Image 1
Miroslav Huszák
1:3 2:3 1:3 2:3 12 0 72

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.07.2020 18:00 9. Daniela Honková Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
29.07.2020 18:00 9. Mery Kejklíček Hamr Štěrboholy 0:3
27.07.2020 18:00 9. Jiří Buchtela Hamr Štěrboholy 3:1
23.07.2020 08:39 9. Stefan Ryba 3:S Komentáře
09.07.2020 18:00 8. Michal Sichrovský Badminton Arena Skalka 0:3
02.07.2020 16:40 8. Roman Gazárek 3:S Komentáře
24.06.2020 20:00 8. Michal Drusan 0:3
22.06.2020 19:00 8. Karel Franta Badminton Arena Skalka 0:3
04.06.2020 17:00 9. Jan Ježek Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
28.05.2020 18:00 9. Jakub Novák 2:3
25.05.2020 19:00 9. Martin Šturma Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
21.05.2020 00:10 9. Vojtěch Starý S:S
21.05.2020 00:10 9. Jakub Hlista S:S
21.05.2020 00:10 9. Martin Drbohlav S:S
18.05.2020 15:14 9. Martin Rusek S:3 Komentáře
03.03.2020 19:00 10. Vojta Lejsek Hamr Braník 3:2 Komentáře
28.02.2020 10:58 10. miloslav meduna 3:S Komentáře
22.02.2020 11:00 10. Tomáš Vojta Hamr Braník 2:3
09.02.2020 16:00 10. Petr Rabušic 3:2
24.01.2020 17:00 12. Zdenek Lvovsky 1:3
20.01.2020 18:00 12. šimon vojta Hamr Štěrboholy 3:2
11.01.2020 09:00 12. Petr Hlobil 3:1
06.01.2020 19:30 12. Ján Puškár 3:2
17.12.2019 19:00 11. Štěpánka Romanová Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
11.12.2019 18:00 11. Petr Gnan Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
10.12.2019 18:00 11. Daniel Slavik Hamr Štěrboholy 2:3
07.12.2019 11:00 11. Jakub Dohnal Hamr Štěrboholy 0:3
30.09.2019 19:00 13. Milan Peterka Badminton Arena Skalka 3:2
30.09.2019 15:38 13. Matěj Peca 3:S Komentáře
30.09.2019 15:37 13. Honza Dědina 3:S Komentáře
25.09.2019 20:00 13. Martin Mendl Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
21.08.2019 07:30 11. Radek Fidrant S:3 Komentáře
21.08.2019 07:29 11. Vojta Lejsek S:3 Komentáře
21.08.2019 07:27 11. Petr Gnan S:3 Komentáře
12.08.2019 18:00 11. Daniel Kasa Badminton Arena Skalka 2:3
30.07.2019 19:00 11. Milan Kurilla Sportcentrum Step 3:0
25.07.2019 17:30 11. Daniel Slavik Sportcentrum Step 0:3
24.07.2019 17:30 11. Martin Staněk Badminton Arena Skalka 3:0
12.07.2019 18:00 11. Lukáš Vlk Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
30.06.2019 16:07 11. Lukáš Pernička 3:S Komentáře
24.06.2019 20:00 11. Jiří Čeněk SportCentrum JEREMI 3:0
13.06.2019 19:00 11. Ján Puškár 0:3 Komentáře
07.06.2019 19:00 11. Vojta Lejsek Hamr Braník 2:3 Komentáře
03.02.2019 20:48 16. Vašek Geletič S:S Komentáře
03.02.2019 20:48 16. Jakub Blažej S:S Komentáře
03.02.2019 20:47 16. Jan Kuchař S:S Komentáře
06.01.2019 14:00 16. Pavel Bláha Hamr Štěrboholy 3:0
20.12.2018 16:36 14. Jan Ondráček S:3 Komentáře
19.12.2018 19:00 14. Michal Řezáč Badminton Arena Skalka 2:3
18.12.2018 08:20 14. Petr Holman 3:S Komentáře
15.12.2018 17:00 14. Petr Hlobil Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
29.11.2018 14:36 14. Kamil Dunička S:3 Komentáře
26.11.2018 19:30 14. Jiří Uldrich Hamr Štěrboholy 1:3
14.11.2018 20:30 14. Hynek Šolar Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
12.11.2018 19:30 14. Martin Staněk Badminton Arena Skalka 3:2
14.09.2018 13:15 14. Markéta Pulkrabová S:3 Komentáře
14.09.2018 13:14 14. Karel Tůma S:3 Komentáře
14.09.2018 13:14 14. Jan Blažka S:3 Komentáře
06.09.2018 18:00 14. Ondřej Vaněk Hamr Štěrboholy 3:0
30.08.2018 18:00 14. Jan Ježek Hamr Štěrboholy 3:0
30.08.2018 18:00 14. Hana Vaňková Badminton Arena Skalka 3:0
27.08.2018 18:00 14. Michal Řezáč Badminton Arena Skalka 2:3
16.08.2018 18:00 14. Jan Vyšín Badminton Arena Skalka 1:3
04.08.2018 09:00 12. Miroslav Huszák Badminton Arena Skalka 3:1
02.08.2018 21:00 12. Markéta Pulkrabová 3:2
11.07.2018 19:00 12. Láďa Švehla Sportcentrum Radonice 3:1 Komentáře
09.07.2018 18:00 12. Tomáš Hořava Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
9. Shubham Gupta 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím