Klára Horáčková

Klára Horáčková (35 let)

ID: 28534

Praha

  • 37 zápasů

    od roku 2017
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 74 /93
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 37
    Zápasů v lize ( 8 / 18 / 11) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

10 . Úroveň A

27 bodů
77. místo (54. místo v mužích)
HoPe Rak… Pot… Fog… RK… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:1 19 14 73
2 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3
3:1
3:S
12 11 63
3 .
1:3
1:3
3:0
9 0 49
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
3:0 7 -11 36
5 . 1:3
S:3
0:3
0:3 1 -14 27

Podzimní sezóna 2018

9 . Úroveň A

81 bodů
65. místo (48. místo v mužích)
Jir… Pot… RK… Lamy Těs… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
S:3
3:2
3:0
3:S
15 0 27
2 .
3:S
S:S
3:2
3:S
12 0 24
3 .
2:3
S:S
3:0
3:S
11 0 23
4 . 0:3
2:3
0:3
3:S
7 0 19
5 .
Těsně vedle (H. Eisenmann + K. Mazáková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 12

9 . Úroveň A

35 bodů
69. místo (48. místo v mužích)
Rak… Pus… RK… Ty… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
3:1
3:1 3:1 21 0 33
2 .
1:3
3:S
3:S
15 0 27
3 . 1:3 S:3 S:S -2 0 10
4 .
Ty dva (V. Kraus + M. Patkova)
1:3
S:3
S:S -2 0 10

10 . Úroveň A

70 bodů
68. místo (47. místo v mužích)
Pup… RK… Ty… KaVe B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:0 3:0
3:S
23 0 29
2 . 0:3
3:1
3:S
14 0 20
3 .
Ty dva (V. Kraus + M. Patkova)
0:3
1:3
3:S
8 0 14
4 .
S:3
S:3
S:3
0 0 6

9 . Úroveň A

35 bodů
67. místo (49. místo v mužích)
MoKa Jir… Pus… Ty… RK… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0
3:S
3:0 21 0 33
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
2:3 3:0
3:S
3:S
18 0 30
3 . 0:3 0:3
3:S
3:0
11 0 23
4 .
Ty dva (V. Kraus + M. Patkova)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 10
5 . 0:3
S:3
0:3
S:S -2 0 10

Podzimní sezóna 2017

8 . Úroveň C

30 bodů
80. místo (61. místo v mužích)
Fri… RK… Vln… Pet… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
3:2
0:3
3:0 29 0 44
2 .
2:3
S:S
3:0
15 0 30
3 .
Vlna z Brna (L. Pivovarník + A. Šmerdová)
3:0
S:S S:S 3 0 18
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
0:3
S:S -7 0 8

8 . Úroveň B

2 bodů
82. místo (62. místo v mužích)
Voň… Eda… Bla… Gum… RK… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
1:3
3:0
3:0
3:1 39 0 54
2 .
EdaVo (V. Pavluch + E. Kohout)
3:1 S:S 3:0 S:S 14 0 29
3 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
0:3
S:S 3:1 S:S 1 0 16
4 .
0:3
0:3 1:3 S:S -3 0 12
5 . 1:3 S:S S:S S:S -13 0 2

8 . Úroveň B

20 bodů
81. místo (59. místo v mužích)
Sta… Pat… Pet… RK… Tra… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
3:0
3:0
3:S 49 0 64
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
3:0
3:0 3:S 36 0 51
3 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
0:3
S:S
3:S
5 0 20
4 .
0:3
0:3 S:S
3:S
5 0 20
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3 S:3
S:3
S:3
0 0 15

7 . Úroveň B

30 bodů
78. místo (57. místo v mužích)
Bil… HRO… Erka Kol… RK… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
0:3 3:0
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3
3:1
3:0 24 0 54
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 45
5 . 0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

Letní sezóna 2017

7 . Úroveň B

35 bodů
58. místo (47. místo v mužích)
HoPe OVČ… RK… Pus… Žiž… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2
3:0
3:S 3:S 42 0 57
2 . 2:3
3:0
3:S
3:S 37 0 52
3 .
0:3
0:3
3:S 3:S 20 0 35
4 . S:3
S:3
S:3 3:S 10 0 25
5 .
Žižkoff crew (J. Kalhous + P. Füllsacková)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.02.2019 10:08 10. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) S:3 Komentáře
18.02.2019 19:30 10. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Hamr Braník 0:3
17.02.2019 11:00 10. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 1:3
13.02.2019 18:00 10. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
04.02.2019 00:10 9. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) S:S
29.01.2019 19:00 9. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
27.01.2019 13:44 9. Těsně vedle (H. Eisenmann, K. Mazáková) 3:S Komentáře
18.01.2019 18:00 9. Lamy (P. Oliveriusová, F. Beneš) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
02.01.2019 00:10 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) S:3
02.01.2019 00:10 9. Ty dva (V. Kraus, M. Patkova) S:S
16.12.2018 10:00 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Badminton Arena Skalka 1:3
26.11.2018 20:00 10. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 0:3
06.11.2018 18:30 10. Ty dva (V. Kraus, M. Patkova) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
04.11.2018 12:43 10. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) 3:S Komentáře
01.11.2018 00:10 9. Ty dva (V. Kraus, M. Patkova) S:S
30.10.2018 21:35 9. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) S:3 Komentáře
28.10.2018 14:00 9. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 0:3
24.10.2018 18:30 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
01.02.2018 09:31 8. Vlna z Brna (L. Pivovarník, A. Šmerdová) S:S
25.01.2018 19:00 8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
04.01.2018 21:00 8. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
02.01.2018 10:20 8. EdaVo (V. Pavluch, E. Kohout) S:S
02.01.2018 10:20 8. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) S:S
02.01.2018 10:20 8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) S:S
17.12.2017 20:00 8. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) Hamr Braník 1:3
01.12.2017 10:20 8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) S:S
27.11.2017 20:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 0:3
12.11.2017 18:00 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
12.11.2017 16:00 8. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 3:S Komentáře
29.10.2017 21:00 7. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
27.10.2017 19:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Badminton Arena Skalka 0:3
22.10.2017 19:00 7. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
08.10.2017 19:00 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 0:3
25.09.2017 20:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 3:S
18.09.2017 21:00 7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
07.09.2017 18:30 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
7. Žižkoff crew (J. Kalhous, P. Füllsacková) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím