Načítám…

Zuzana Kubíková (30 let)

ID: 44200

Praha

  • 30 zápasů

    od roku 2021
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 84 /97
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 30
    Zápasů v lize ( 8 / 21 / 1) 0 turnajů
  • 28%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

7 . Úroveň A

14 bodů
47. místo (20. místo v ženách)
HoPe Neř… JaMa Koo… Ber… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
3:S 27 14 61
2 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
3:1
3:0
3:0
3:S 21 11 52
3 .
0:3
1:3
3:0 3:0 3:S 17 0 37
4 .
0:3
0:3 0:3 3:0 3:S 10 0 30
5 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
0:3
0:3
0:3 0:3 3:S 5 -11 14
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6

8 . Úroveň A

47 bodů
44. místo (16. místo v ženách)
Row… Ber… Koo… Děr… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
3:1 3:0
3:S
25 14 59
2 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
1:3 3:2
3:S
16 11 47
3 . 0:3 2:3
3:S
11 0 31
4 .
Děravý výplet (D. Stejskal + P. Vopařilová)
S:3
S:3
S:3
0 -11 9

8 . Úroveň A

7 bodů
50. místo (20. místo v ženách)
MP Liv… Evi… Lib… Ber… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . S:3 3:0
3:0
3:0
21 14 55
2 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
3:S S:S
3:S
3:0
17 11 48
3 .
Evil League of Evil (M. Moucha + J. Zeman)
0:3 S:S
3:S
3:0
11 0 31
4 .
Libor a Katka (L. Bednář + K. Bednářová)
0:3
S:3
S:3
3:1
6 -11 15
5 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 7

Letní sezóna 2021

7 . Úroveň A

16 bodů
39. místo (17. místo v ženách)
LuKa Liv… Row… Ber… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 61
2 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
0:3 3:2 3:1 3:S 17 11 48
3 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3 2:3 3:0 3:S 15 0 35
4 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -11 16
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6

6 . Úroveň A

16 bodů
29. místo (12. místo v ženách)
Lab… Neř… Row… Ber… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:1
3:S 23 14 57
2 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
1:3
3:0
3:S
3:S 20 11 51
3 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
2:3
0:3
3:0
3:S 15 0 35
4 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
1:3
S:3
0:3
3:S 7 -11 16
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6

6 . Úroveň A

19 bodů
30. místo (15. místo v ženách)
Jir… Baz… Neř… Lab… Ber… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 61
2 . 0:3
3:0
3:0
S:3
3:S 16 11 47
3 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
3:2
3:0
3:S 14 0 34
4 . 0:3
0:3
2:3
3:0 3:S 12 0 32
5 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
0:3
3:S
0:3
0:3 3:S 10 -11 19
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6

6 . Úroveň A

11 bodů
32. místo (15. místo v ženách)
Žel… Hrrr Baz… Neř… Lab… Ber… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
3:0
1:3
3:0
3:0
3:0
23 14 57
2 . 0:3 3:2
3:0
3:1 3:0 20 11 51
3 .
3:1
2:3
3:0
3:0
S:3
18 0 38
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
0:3
3:1
3:0 10 0 30
5 .
0:3
1:3
0:3
1:3
3:0 7 -11 16
6 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
0:3
0:3
3:S
0:3 0:3 5 -14 11

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.01.2022 00:10 7. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S
13.12.2021 19:00 7. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) Badminton Arena Skalka 0:3
13.12.2021 17:30 7. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
04.12.2021 11:00 7. JaMa (J. Horská, M. Horský) Badminton Arena Skalka 0:3
03.12.2021 18:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
24.11.2021 19:00 8. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) Badminton Arena Skalka 3:2
16.11.2021 19:00 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 1:3
26.10.2021 12:40 8. Living Nuts (J. Oudes, M. Nahlovsky) 0:3 Komentáře
24.10.2021 20:00 8. MP (M. Pešička, M. Pešička) Hamr Braník 0:3 Komentáře
20.10.2021 18:30 8. Evil League of Evil (M. Moucha, J. Zeman) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
14.10.2021 19:30 8. Libor a Katka (L. Bednář, K. Bednářová) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
04.10.2021 00:10 7. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S
04.10.2021 00:10 7. Living Nuts (J. Oudes, M. Nahlovsky) 1:3
23.09.2021 18:00 7. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) Hamr Braník 0:3
22.09.2021 19:00 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 0:3
01.09.2021 00:10 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S
16.08.2021 18:00 6. LabTeam (K. Vitoušová, T. Hrašková) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
11.08.2021 18:00 6. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
08.08.2021 16:42 6. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) S:3 Komentáře
02.08.2021 00:10 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S
31.07.2021 13:30 6. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Sportcentrum Step 0:3
31.07.2021 13:00 6. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
29.07.2021 18:00 6. LabTeam (K. Vitoušová, T. Hrašková) Badminton Arena Skalka 0:3
28.07.2021 15:04 6. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) 3:S Komentáře
25.06.2021 15:00 6. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 0:3
24.06.2021 21:15 6. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) 3:S Komentáře
21.06.2021 19:00 6. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) 0:3 Komentáře
08.06.2021 17:00 6. LabTeam (K. Vitoušová, T. Hrašková) Badminton Arena Skalka 0:3
03.06.2021 18:00 6. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) Sportcentrum Step 0:3
8. Děravý výplet (D. Stejskal, P. Vopařilová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím