Načítám…
Image 1

Petr Šedina (32 let)

ID: 41646

Praha

  • 17 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 17
    Zápasů v lize ( 9 / 8 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

8 . Úroveň A

74 bodů
56. místo (16. místo v ženách)
LiV… Koť… Zák… Asp… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
3:0
3:2
3:1 3:S 24 14 98
2 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
0:3 3:1
3:0
3:S
19 11 90
3 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
2:3
1:3
3:2
3:S 14 0 74
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
1:3
0:3
2:3
3:S 9 -11 58
5 . S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 46

9 . Úroveň A

57 bodů
56. místo (16. místo v ženách)
Zák… Koť… Pro… Baz… Goo… ICMS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
3:2
3:1
3:2
3:1
3:S
23 14 57
2 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
2:3
3:1
3:S
3:1
3:S
22 11 53
3 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
1:3
1:3
3:1
3:S
3:S
17 0 37
4 .
2:3
S:3
1:3
3:2
3:S 12 0 32
5 .
Goodminton (S. Vedra + U. 42103)
1:3
1:3
S:3
2:3
3:S 9 -11 18
6 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 6

8 . Úroveň A

43 bodů
61. místo (21. místo v ženách)
Sof… HoPe Pan… Zák… Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
3:1
3:1
1:3
3:2
18 14 72
2 .
1:3
3:1
2:3
3:0
16 11 67
3 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
1:3
1:3
3:1
3:1
14 0 54
4 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
3:1
3:2
1:3
2:3
14 -11 43
5 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
2:3
0:3
1:3
3:2
8 -14 34

7 . Úroveň A

50 bodů
59. místo (19. místo v ženách)
Vel… Ryc… Šim… Žel… Zák… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 101
2 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
0:3
3:1
3:2 3:2 16 11 87
3 .
1:3
1:3
3:0 3:2 14 0 74
4 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0:3
2:3 0:3
3:0
9 -3 66
5 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
0:3
2:3 2:3
0:3
4 -14 50

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S
01.10.2020 20:30 8. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Badminton Arena Skalka 1:3
30.09.2020 19:30 8. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
28.09.2020 19:30 8. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Hamr Braník 3:2 Komentáře
02.09.2020 20:30 9. Goodminton (S. Vedra, U. 42103) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
02.09.2020 08:49 9. ICMS (D. Sviták, P. Benda) 3:S Komentáře
01.09.2020 18:00 9. Prosek Tigers (P. Hlobil, I. Hlobilová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
26.08.2020 19:30 9. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
19.08.2020 19:00 9. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
04.08.2020 18:00 8. Prosek Tigers (P. Hlobil, I. Hlobilová) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
29.07.2020 20:00 8. Pankáči (V. Kraus, M. Pátkova) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
23.07.2020 19:00 8. Sofasurfers (V. Vetešníková, H. Dědina) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
23.07.2020 18:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
13.07.2020 00:10 7. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) 2:3
01.07.2020 20:00 7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) 2:3
30.06.2020 19:00 7. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
29.06.2020 17:00 7. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím