Klára Pšenková

Klára Pšenková (27 let)

ID: 28699

Praha

  • 95 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 224 /327
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 91
    Zápasů v lize ( 53 / 37 / 1) 17 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

11 . Úroveň B

348 bodů
99. místo (5. místo v ženách)
K.P. J.F. V.M. V.L. P.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Klára Pšenková
3:0
3:0
14 14 348
2 .
Image 1
Jaroslav Fibichr
0 11 331
3 .
Image 1
Veronika Mičková
0 0 320
4 .
Image 1
Vojta Lejsek
0:3
0 -11 309
5 .
Image 1
Petr Levit
0:3
0 -14 306

Letní sezóna 2019

10 . Úroveň C

278 bodů
109. místo (5. místo v ženách)
V.K. P.P. P.Š. K.P. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
3:1
3:S
3:1
3:S
24 14 318
2 .
Image 1
Petr Prochazka
1:3
3:2
3:1
3:1
18 11 309
3 .
Image 1
Petr Šlaich
S:3
2:3
3:1
3:S
14 0 294
4 .
Image 1
Klára Pšenková
1:3
1:3
1:3
3:S
9 -11 278
5 .
Image 1
Jiří Čumpelík
S:3
1:3
S:3
S:3
1 -14 267

11 . Úroveň B

278 bodů
94. místo (4. místo v ženách)
K.P. M.T. K.Ž. P.H. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Klára Pšenková
3:0
3:2
3:0
3:2
24 14 278
2 .
Image 1
Milan Tůma
0:3
1:3
3:2
3:1 12 11 263
3 .
Image 1
Kamil Žylka
2:3
3:1
S:S
3:2 11 0 251
4 .
Image 1
Petr Holman
0:3
2:3
S:S
3:0 7 -11 236
5 .
Image 1
Matěj Peca
2:3
1:3 2:3 0:3 5 -14 231

10 . Úroveň B

214 bodů
114. místo (4. místo v ženách)
V.P. P.L. J.B. J.Č. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Pavluch
3:2 3:2 2:3 3:0 19 14 253
2 .
Image 1
Petr Levit
2:3 2:3
3:S
3:1 16 11 247
3 .
Image 1
Jakub Beneš
2:3 3:2
S:3
3:0 14 0 234
4 .
Image 1
Jiří Čeněk
3:2
S:3
3:S
0:3
11 -11 220
5 .
Image 1
Klára Pšenková
0:3 1:3 0:3
3:0
8 -14 214

10 . Úroveň B

236 bodů
94. místo (6. místo v ženách)
U.A. P.H. K.P. M.M. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Utkir Amrillaev
3:2
3:2
3:2
3:S
21 14 255
2 .
Image 1
Petr Holman
2:3
3:1 2:3
3:S
16 11 247
3 .
Image 1
Klára Pšenková
2:3
1:3 3:0
3:S
16 0 236
4 .
Image 1
Martin Mastalir
2:3 3:2 0:3
3:S
13 -11 222
5 .
Image 1
Jakub Cajkář
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206

Jarní sezóna 2019

11 . Úroveň C

310 bodů
133. místo (5. místo v ženách)
M.K. P.P. Z.M. J.Č. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kučera
3:0
3:S
3:0
3:2
25 14 359
2 .
Image 1
Petr Prochazka
0:3
3:0
3:2
3:0
19 11 350
3 .
Image 1
Zdeněk Míka
S:3
0:3 3:0
3:1
13 0 333
4 .
Image 1
Jiří Čumpelík
0:3
2:3
0:3 3:1 8 -11 317
5 .
Image 1
Klára Pšenková
2:3
0:3
1:3
1:3 4 -14 310

12 . Úroveň A

348 bodů
118. místo (5. místo v ženách)
J.S. K.P. L.V. M.Š. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Semrád
3:1
3:S
3:0
3:0
26 14 360
2 .
Image 1
Klára Pšenková
1:3
3:2
3:2
3:1 17 11 348
3 .
Image 1
Lukáš Vereš
S:3
2:3
3:1 3:2 13 0 333
4 .
Image 1
Michal Šťastný
0:3
2:3
1:3 3:0 10 -11 319
5 .
Image 1
Michal Kocián
0:3
1:3 2:3 0:3 3 -14 309

13 . Úroveň C

321 bodů
121. místo (6. místo v ženách)
K.P. J.K. P.H. T.B. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Klára Pšenková
3:1
3:0 3:0
3:0
27 14 321
2 .
Image 1
Jiří Křemeček
1:3
3:0
3:1
3:S
20 11 311
3 .
Image 1
Petr Hlobil
0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 292
4 .
Image 1
Tomáš Bělíček
0:3
1:3
S:3
3:S
7 -11 276
5 .
Image 1
Filip Krejčíř
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 266

12 . Úroveň B

342 bodů
134. místo (7. místo v ženách)
J.P. U.A. L.V. K.P. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jirka Pavlů
0:3
3:2 3:1
3:1
17 14 371
2 .
Image 1
Utkir Amrillaev
3:0
1:3
2:3
3:2
15 11 366
3 .
Image 1
Lukáš Vlk
2:3 3:1 3:2
1:3
14 0 354
4 .
Image 1
Klára Pšenková
1:3
3:2
2:3
3:2
13 -11 342
5 .
Image 1
Ján Puškár
1:3
2:3
3:1
2:3
11 -14 337

Podzimní sezóna 2018

11 . Úroveň C

357 bodů
128. místo (6. místo v ženách)
J.F. M.V. J.Č. M.B. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Fibichr
1:3 3:0 3:2 3:2 15 0 111
2 .
Image 1
Martin Vdovičenko
3:1 3:2 1:3
3:2
14 0 110
3 .
Image 1
Jiří Čambula
0:3 2:3 3:0 3:1 13 0 109
4 .
Image 1
Míra Břečka
2:3 3:1 0:3 3:1 12 0 108
5 .
Image 1
Klára Pšenková
2:3
2:3
1:3 1:3 6 0 102

13 . Úroveň B

326 bodů
118. místo (5. místo v ženách)
K.P. M.K. A.L. J.U. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Klára Pšenková
3:2
3:S
3:0
3:0
21 0 93
2 .
Image 1
Michal Kymlička
2:3
0:3 3:0 S:S 6 0 78
3 .
Image 1
Adam Lejčar
S:3
3:0 S:S S:S 2 0 74
4 .
Image 1
Jiří Uldrich
0:3
0:3 S:S 3:2 2 0 74
5 .
Image 1
Michal Steiner
0:3
S:S S:S 2:3 -2 0 70

Letní sezóna 2018

12 . Úroveň B

87 bodů
116. místo (5. místo v ženách)
M.S. K.P. V.K. R.V. C.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Staněk
2:3
3:S
3:S
3:1
17 0 89
2 .
Image 1
Klára Pšenková
3:2
2:3
3:2
3:1
15 0 87
3 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
S:3
3:2
S:S 3:0 8 0 80
4 .
Image 1
Richard Votík
S:3
2:3
S:S 3:0 6 0 78
5 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
1:3
1:3
0:3 0:3 2 0 74

13 . Úroveň C

72 bodů
123. místo (5. místo v ženách)
P.H. K.P. M.S. H.R. A.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Hlobil
3:1
3:0
3:1
3:S 21 0 75
2 .
Image 1
Klára Pšenková
1:3
3:0
3:0
3:S 18 0 72
3 .
Image 1
Martin Sedláček
0:3
0:3
3:2
3:S 9 0 63
4 .
Image 1
Honza Richter
1:3
0:3
2:3
3:S
8 0 62
5 .
Image 1
Aleš Vlach
S:3 S:3 S:3
S:3
0 0 54

11 . Úroveň B

107 bodů
129. místo (5. místo v ženách)
V.N. Š.M. K.P. J.K. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Navrátil
2:3
3:0
3:0
3:S 40 0 115
2 .
Image 1
Štěpán Marek
3:2
1:3 3:0 3:S 34 0 109
3 .
Image 1
Klára Pšenková
0:3
3:1 3:1 3:S 32 0 107
4 .
Image 1
Jan Kotlář
0:3
0:3 1:3 3:S 12 0 87
5 .
Image 1
Adéla Schrecková
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

11 . Úroveň D

99 bodů
142. místo (6. místo v ženách)
P.H. A.V. K.P. M.P. M.Ř. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Holman
3:S
3:1 3:2 3:0 43 0 118
2 .
Image 1
Aleš Vlach
S:3
3:0
3:0 3:0 39 0 114
3 .
Image 1
Klára Pšenková
1:3
0:3
3:2
3:0
24 0 99
4 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
2:3 0:3
2:3
S:S 3 0 78
5 .
Image 1
Michal Řezáč
0:3 0:3
0:3
S:S -5 0 70

Jarní sezóna 2018

14 . Úroveň C

146 bodů
197. místo (15. místo v ženách)
M.Š. K.P. K.P. T.V. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Šturma
3:0 3:0 3:0
3:2
48 0 168
2 .
Image 1
Kristina Prosečová
0:3 3:1
3:2
3:S 30 0 150
3 .
Image 1
Klára Pšenková
0:3 1:3 3:1
3:0
26 0 146
4 .
Image 1
Tomáš Voldrich
0:3
2:3
1:3 S:S 1 0 121
5 .
Image 1
Michal Kubina
2:3
S:3
0:3
S:S -1 0 119

15 . Úroveň A

140 bodů
197. místo (15. místo v ženách)
M.P. K.P. J.S. J.K. A.R. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Peterka
3:1
1:3
3:1
3:1
3:1 38 0 143
2 .
Image 1
Klára Pšenková
1:3
3:2
3:1
3:2
3:0 35 0 140
3 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
3:1
2:3
0:3
3:1
3:0
31 0 136
4 .
Image 1
Jitka Kauerová
1:3
1:3
3:0
2:3 3:0 27 0 132
5 .
Image 1
Adam Rezek
1:3
2:3
1:3 3:2
1:3
16 0 121
6 .
Image 1
Jakub Dus
1:3 0:3
0:3
0:3
3:1
11 0 116

14 . Úroveň C

136 bodů
210. místo (16. místo v ženách)
I.G. M.H. E.V. K.P. O.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Grin
3:0 3:0
3:2
3:S 45 0 165
2 .
Image 1
Martin Hurai
0:3
S:3
3:0
3:0 26 0 146
3 .
Image 1
Evžen Vacek
0:3
3:S
3:1
0:3 21 0 141
4 .
Image 1
Klára Pšenková
2:3
0:3
1:3
3:S
16 0 136
5 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
S:3 0:3 3:0
S:3
13 0 133

15 . Úroveň C

155 bodů
182. místo (12. místo v ženách)
K.P. J.S. H.V. J.K. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Klára Pšenková
3:0
3:1
3:0
3:0
50 0 155
2 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
0:3
3:0
3:0
3:0 39 0 144
3 .
Image 1
Hana Vaňková
1:3
0:3
3:2
3:2
20 0 125
4 .
Image 1
Jitka Kauerová
0:3
0:3
2:3
3:1
15 0 120
5 .
Image 1
Soňa Mejsnarová
0:3
0:3
2:3
1:3
6 0 111

Podzimní sezóna 2017

13 . Úroveň D

144 bodů
190. místo (15. místo v ženách)
L.P. Š.M. K.D. K.P. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Pernička
3:2 3:1 3:1 3:0 44 0 164
2 .
Image 1
Štěpán Marek
2:3 1:3
3:0
3:1 30 0 150
3 .
Image 1
Kamil Dunička
1:3 3:1
2:3
3:1 28 0 148
4 .
Image 1
Klára Pšenková
1:3
0:3
3:2
3:0 24 0 144
5 .
Image 1
Milan Peterka
0:3 1:3 1:3 0:3 4 0 124

14 . Úroveň D

128 bodů
202. místo (17. místo v ženách)
F.S. K.P. P.S. E.V. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Szymanský
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 155
2 .
Image 1
Klára Pšenková
1:3
S:S 3:0 3:0 23 0 128
3 .
Image 1
Petr Stinka
0:3
S:S
3:S
3:1 16 0 121
4 .
Image 1
Evžen Vacek
0:3
0:3
S:3
3:2
9 0 114
5 .
Image 1
Jakub Machat
0:3
0:3 1:3
2:3
6 0 111

13 . Úroveň D

141 bodů
188. místo (13. místo v ženách)
R.V. K.P. O.T. J.Ž. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Votík
3:2 3:2 3:1 3:S 39 0 159
2 .
Image 1
Klára Pšenková
2:3 2:3 3:1 1:3 21 0 141
3 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
2:3 3:2
3:S
S:S 18 0 138
4 .
Image 1
Jan Žák
1:3 1:3
S:3
3:S
14 0 134
5 .
Image 1
Jakub Hořeňovský
S:3 3:1 S:S
S:3
6 0 126

14 . Úroveň D

139 bodů
187. místo (16. místo v ženách)
S.A. K.P. M.N. M.Š. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stanislav Aue
3:1 3:0 3:1 3:S 45 0 150
2 .
Image 1
Klára Pšenková
1:3 3:2 3:0 3:S 34 0 139
3 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3 2:3
3:0
3:S 27 0 132
4 .
Image 1
Michal Šlosr
1:3 0:3
0:3
S:S -3 0 102
5 .
Image 1
Milan Kurilla
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 100

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.11.2019 10:30 11. Petr Levit 3:0 Komentáře
02.11.2019 09:00 11. Vojta Lejsek Hamr Braník 3:0 Komentáře
22.09.2019 20:04 10. Jiří Čumpelík 3:S Komentáře
20.09.2019 07:00 10. Petr Šlaich Hamr Braník 1:3
10.09.2019 18:30 10. Vojtěch Krňanský Hamr Braník 1:3
06.09.2019 17:30 10. Petr Prochazka Hamr Braník 1:3 Komentáře
26.08.2019 20:00 11. Petr Holman Hamr Braník 3:0 Komentáře
16.08.2019 07:30 11. Kamil Žylka Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
13.08.2019 07:00 11. Matěj Peca 3:2 Komentáře
12.08.2019 17:00 11. Milan Tůma Hamr Braník 3:0 Komentáře
29.07.2019 19:00 10. Jiří Čeněk Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
10.07.2019 17:30 10. Vojtěch Pavluch Hamr Braník 0:3
10.07.2019 10:00 10. Petr Levit Badminton Arena Skalka 1:3
08.07.2019 19:00 10. Jakub Beneš Badminton Arena Skalka 0:3
21.06.2019 19:00 10. Martin Mastalir Hamr Braník 3:0
20.06.2019 19:30 10. Petr Holman Hamr Braník 1:3
12.06.2019 11:11 10. Jakub Cajkář 3:S Komentáře
10.06.2019 17:00 10. Utkir Amrillaev Hamr Braník 2:3 Komentáře
24.05.2019 17:00 11. Jiří Čumpelík Sportcentrum Step 1:3
22.05.2019 17:00 11. Zdeněk Míka Hamr Braník 1:3 Komentáře
10.05.2019 17:00 11. Petr Prochazka Hamr Braník 0:3 Komentáře
05.05.2019 14:00 11. Martin Kučera Hamr Braník 2:3 Komentáře
16.04.2019 07:00 12. Lukáš Vereš Hamr Braník 3:2 Komentáře
09.04.2019 17:00 12. Jiří Semrád Hamr Braník 1:3 Komentáře
06.04.2019 20:00 12. Michal Kocián Hamr Braník 3:1
06.04.2019 09:00 12. Michal Šťastný Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
23.03.2019 09:30 13. Petr Hlobil 3:0
12.03.2019 07:00 13. Jiří Křemeček Hamr Braník 3:1 Komentáře
10.03.2019 18:00 13. Tomáš Bělíček Děkanka 3:0
07.03.2019 19:30 13. Filip Krejčíř Hamr Braník 3:0 Komentáře
20.02.2019 21:00 12. Jirka Pavlů Badminton Arena Skalka 1:3
15.02.2019 18:00 12. Lukáš Vlk Hamr Braník 2:3
14.02.2019 16:30 12. Ján Puškár Hamr Braník 3:2 Komentáře
12.02.2019 16:30 12. Utkir Amrillaev Hamr Braník 3:2 Komentáře
22.11.2018 20:00 11. Míra Břečka Hamr Braník 1:3
13.11.2018 18:00 11. Jaroslav Fibichr Badminton Arena Skalka 2:3
06.11.2018 07:00 11. Jiří Čambula Hamr Braník 1:3
05.11.2018 19:30 11. Martin Vdovičenko Hamr Braník 2:3 Komentáře
29.10.2018 05:35 13. Adam Lejčar 3:S Komentáře
18.10.2018 20:00 13. Michal Kymlička SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
15.10.2018 20:00 13. Jiří Uldrich Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
10.10.2018 11:30 13. Michal Steiner 3:0 Komentáře
25.09.2018 17:30 12. Vojtěch Krňanský Hamr Braník 2:3 Komentáře
18.09.2018 21:00 12. Chris Abu Dayeh Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
16.09.2018 11:00 12. Richard Votík Hamr Braník 3:2 Komentáře
06.09.2018 17:30 12. Martin Staněk Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
31.08.2018 17:30 13. Honza Richter Hamr Braník 3:0 Komentáře
18.08.2018 17:00 13. Petr Hlobil Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
16.08.2018 17:00 13. Aleš Vlach SportCentrum JEREMI 3:S
15.08.2018 20:00 13. Martin Sedláček Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
22.07.2018 19:00 11. Vojtěch Navrátil Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
17.07.2018 19:30 11. Štěpán Marek Badminton Arena Skalka 3:1
16.07.2018 18:30 11. Jan Kotlář Badminton Arena Skalka 3:1
25.06.2018 19:00 11. Markéta Pulkrabová 3:2 Komentáře
22.06.2018 19:00 11. Petr Holman Hamr Braník 1:3
14.06.2018 19:00 11. Michal Řezáč Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
13.06.2018 19:00 11. Aleš Vlach Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
24.05.2018 19:30 14. Michal Kubina Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
20.05.2018 10:00 14. Tomáš Voldrich 3:1
18.05.2018 07:00 14. Kristina Prosečová Hamr Braník 1:3
12.05.2018 16:00 14. Martin Šturma Hamr Braník 0:3
30.04.2018 07:00 15. Milan Peterka Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
13.04.2018 08:30 15. Adam Rezek Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
13.04.2018 07:30 15. Jakub Dus Badminton Arena Skalka 3:0
09.04.2018 19:30 15. Jaroslav Sedláček Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
07.04.2018 16:00 15. Jitka Kauerová Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
22.03.2018 20:30 14. Ivan Grin SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
22.03.2018 20:00 14. Martin Hurai SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
06.03.2018 12:00 14. Evžen Vacek Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
16.02.2018 18:00 15. Jaroslav Sedláček Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
15.02.2018 07:00 15. Jitka Kauerová Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
13.02.2018 18:00 15. Hana Vaňková Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
08.02.2018 07:00 15. Soňa Mejsnarová Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
21.01.2018 19:00 13. Štěpán Marek 0:3 Komentáře
10.01.2018 19:00 13. Milan Peterka Badminton Arena Skalka 3:0
09.01.2018 21:00 13. Lukáš Pernička Badminton Arena Skalka 1:3
07.01.2018 16:00 13. Kamil Dunička Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
02.01.2018 10:22 14. Petr Stinka S:S
21.12.2017 19:00 14. Jakub Machat Badminton Arena Skalka 3:0
10.12.2017 17:00 14. Filip Szymanský SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
06.12.2017 08:00 14. Evžen Vacek Badminton Arena Skalka 3:0
01.12.2017 10:20 13. Jan Žák 3:1
25.11.2017 12:00 13. Ondřej Tyrychtr SportCentrum JEREMI 2:3
16.11.2017 20:00 13. Richard Votík Badminton Arena Skalka 2:3
11.11.2017 18:00 13. Jakub Hořeňovský 1:3
22.10.2017 15:30 14. Michal Šlosr Tenis Centrum Lužiny 3:0
17.10.2017 18:00 14. Stanislav Aue Badminton Arena Skalka 1:3
11.10.2017 19:30 14. Martin Nepraš Sportcentrum Step 3:2
11. Adéla Schrecková 3:S
14. Ondřej Tyrychtr 3:S Komentáře
14. Milan Kurilla 3:S

Naši partneři