Image 1

Tomáš Lang (22 let)

ID: 29574

Praha

  • 33 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 33
    Zápasů v lize ( 17 / 13 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

6 . Úroveň B

28 bodů
47. místo (13. místo v ženách)
Nix… Pat… Bag… Pot… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:0
3:S
3:0
3:S
22 0 46
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
3:1
3:0
3:S
16 0 40
3 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
S:3
1:3
S:S
3:S
4 0 28
4 .
0:3
0:3 S:S
3:S
3 0 27
5 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24

6 . Úroveň B

33 bodů
41. místo (7. místo v ženách)
MAD… Laz… Bag… Zaj… RB… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:S
3:S
21 0 45
2 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
1:3 2:3 3:S 3:S 13 0 37
3 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
0:3 3:2 0:3 3:S 9 0 33
4 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
S:3 S:3 3:0
S:3
6 0 30
5 .
RB Team (M. Moravec + O. Zajíc)
S:3
S:3 S:3
3:S
5 0 29

5 . Úroveň B

59 bodů
42. místo (8. místo v ženách)
Zde… Luk… Sve… Bag… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
3:2
3:0 3:S 45 0 90
2 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3
3:0
3:2 3:S 32 0 77
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
2:3
0:3
3:0
3:S 27 0 72
4 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
0:3 2:3
0:3
3:S 14 0 59
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

6 . Úroveň B

59 bodů
44. místo (8. místo v ženách)
Sve… Bag… MoKa Kra… MiSa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:1
3:1
3:0
3:S
45 0 75
2 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
1:3
3:0
2:3
3:S
29 0 59
3 .
1:3
0:3 3:1 3:S 23 0 53
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
3:2
1:3
3:S
21 0 51
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň B

50 bodů
64. místo (13. místo v ženách)
VEL… Fog… Bag… Voň… ŠVI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:S
3:S
3:S
43 0 73
2 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
3:0
3:S
3:S
33 0 63
3 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
S:3
0:3
3:S
3:S
20 0 50
4 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
S:3 S:3 S:3
3:S
10 0 40
5 .
ŠVIHÁCI (P. Prouza + K. Mádr)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

8 . Úroveň B

57 bodů
59. místo (11. místo v ženách)
Bag… Erka Jak… H HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
3:1
3:1
3:S
3:S 42 0 57
2 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3
3:0 3:S 3:S 35 0 50
3 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
1:3
0:3
3:S
3:S 22 0 37
4 .
S:3
S:3
S:3
3:S 10 0 25
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň C

42 bodů
72. místo (13. místo v ženách)
Tim… VEL… Mat… Bag… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
3:1
3:0
3:1 3:S 45 0 75
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3
3:1
3:0 3:S 36 0 66
3 .
0:3
1:3
3:0
3:S 25 0 55
4 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
1:3 0:3
0:3
3:S 12 0 42
5 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

8 . Úroveň A

52 bodů
66. místo (12. místo v ženách)
HoPe Bag… Jel… Erka Gum… Hp Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:1
3:0
3:0
46 0 61
2 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
2:3
3:2
3:2 3:0 3:0 37 0 52
3 .
Jelenskej válec (M. Bureš + J. Žďárský)
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 0 48
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3 2:3 0:3 2:3
3:0
18 0 33
5 .
0:3
0:3
0:3
3:2
3:1
16 0 31
6 .
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 17

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2018 00:10 6. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) S:S
26.09.2018 14:02 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) S:3 Komentáře
24.09.2018 20:23 6. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) 3:S Komentáře
18.09.2018 10:30 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
02.09.2018 17:00 6. RB Team (M. Moravec, O. Zajíc) SportCentrum JEREMI 3:S
26.08.2018 19:00 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 0:3
23.08.2018 19:00 6. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) Badminton Arena Skalka 0:3
15.08.2018 19:00 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Badminton Arena Skalka 3:2
31.07.2018 19:00 5. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Hamr Braník 2:3
23.07.2018 19:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 0:3 Komentáře
12.07.2018 19:30 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 0:3
01.07.2018 14:30 6. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 3:0
30.06.2018 08:00 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 2:3 Komentáře
20.06.2018 17:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
21.05.2018 20:00 7. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
29.04.2018 19:00 8. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
09.04.2018 20:30 8. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
26.03.2018 18:00 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
16.03.2018 17:00 7. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) SportCentrum JEREMI 1:3
13.03.2018 19:30 7. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 0:3
26.02.2018 21:00 8. Erka (D. Miková, O. Mika) Sport Troja 3:2
22.02.2018 17:00 8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Sportcentrum Step 3:0
18.02.2018 18:00 8. Jelenskej válec (M. Bureš, J. Žďárský) Sport Troja 3:2 Komentáře
18.02.2018 17:30 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sport Troja 2:3 Komentáře
12.02.2018 20:00 8. Hp (P. Hradsky, H. Tomečková) Sportcentrum Step 3:0
8. H (P. Hulík, V. Hulíková) 3:S Komentáře
7. ŠVIHÁCI (P. Prouza, K. Mádr) 3:S Komentáře
8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S
5. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) 3:S
7. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) 3:S
6. MiSa (S. Konečná, M. Kovács) 3:S Komentáře
7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) 3:S
7. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím