Načítám…
Petr Dubský

Petr Dubský (42 let)

ID: 36564

Praha

osvč - Network & Security

Facebook profil

Profil na Twitteru

Webová stránka

Fandí:TJ Astra, Sokol Meteor, BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou

Hraje ligy: Praha - Badminton (150/234)

  • 103 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 116 /405
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 64
    Zápasů v lize ( 33 / 29 / 2) 12 turnajů
  • 53%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

14 . Úroveň A

183 bodů
150. místo (143. místo v mužích)
V.K. P.D. H.P. J.V. A.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vít Kunický
3:0 3:0
1:3
3:0
22 14 196
2 .
Image 1
Petr Dubský
0:3 3:s
3:S
12 11 183
3 .
Image 1
Honza Pilát
0:3 3:s
3:S
12 0 172
4 .
Image 1
Juraj Varga
3:1
s:3 s:3
3:S
12 -11 161
5 .
Image 1
Adriana Štefanová
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

12 . Úroveň C

154 bodů
124. místo (119. místo v mužích)
H.Š. M.K. P.D. D.R. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hynek Šolar
3:2
3:0
3:0 3:S 25 14 179
2 .
Image 1
Miroslav Kotaška
2:3 3:2 3:0
3:S
20 11 171
3 .
Image 1
Petr Dubský
0:3
2:3
3:S
3:S 14 0 154
4 .
Image 1
David Randuška
0:3 0:3
S:3
3:S 6 -11 135
5 .
Image 1
Láďa Švehla
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 126

13 . Úroveň B

119 bodů
121. místo (117. místo v mužích)
P.D. Z.K. Z.S. P.T. K.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Dubský
3:1
3:0
3:S
3:S
25 14 119
2 .
Image 1
Zuzana Kosová
1:3
3:2
3:S
3:0
19 11 110
3 .
Image 1
Zuzka Synková
0:3
2:3
3:S
3:S
14 0 94
4 .
Image 1
Petr Tomčiak
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 75
5 .
Image 1
Kateřina Krákorová
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 66

13 . Úroveň A

95 bodů
139. místo (128. místo v mužích)
J.L. J.Š. P.D. D.L. R.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Los
3:2
3:1
3:S
3:S
23 14 117
2 .
Image 1
Jaromír Šída
2:3
3:1
3:0
3:S
21 11 112
3 .
Image 1
Petr Dubský
1:3
1:3
3:S
3:0
15 0 95
4 .
Image 1
Dušan Lukáč
S:3
0:3
S:3
3:0 7 -11 76
5 .
Image 1
Robert Grygar
S:3
S:3
0:3
0:3 0 -14 66

Letní sezóna 2020

16 . Úroveň B

128 bodů
203. místo (177. místo v mužích)
L.Š. J.M. A.Z. O.P. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Láďa Švehla
3:S
3:1 3:0 3:1 25 14 179
2 .
Image 1
Jan Mrkacek
S:3
3:1 3:0
3:S
19 11 170
3 .
Image 1
Anna Zahradníčková
1:3 1:3
3:2
3:S
13 0 153
4 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3 0:3
2:3
3:1 8 -5 143
5 .
Image 1
Petr Dubský
1:3
S:3
S:3
1:3 2 -14 128

17 . Úroveň B

113 bodů
199. místo (173. místo v mužích)
R.S. L.H. P.D. J.Š. Z.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Sladovník
3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 141
2 .
Image 1
Lukáš Hadrava
0:3
3:1
3:2
3:S 17 11 128
3 .
Image 1
Petr Dubský
0:3
1:3
3:S
3:S
13 0 113
4 .
Image 1
Jakub Švasta
0:3
2:3
S:3
3:S 8 -11 97
5 .
Image 1
Zuzka Synková
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 86

Jarní sezóna 2020

22 . Úroveň B

132 bodů
261. místo (234. místo v mužích)
E.R. P.D. A.H. A.D. V.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eva Rosenbergová
3:2 3:2 3:0
3:1
23 14 137
2 .
Image 1
Petr Dubský
2:3
3:1
3:S
3:0
21 11 132
3 .
Image 1
Aleš Hanzlíček
2:3
1:3
3:2 3:0 15 0 115
4 .
Image 1
Anna Dosedlová
0:3
S:3
2:3
3:2
7 -5 102
5 .
Image 1
Veronika Pražská
1:3
0:3
0:3
2:3
3 -14 89

23 . Úroveň A

135 bodů
286. místo (253. místo v mužích)
L.V. O.P. P.D. Z.K. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vystrčil
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 162
2 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3
3:1
3:1
3:0
19 11 150
3 .
Image 1
Petr Dubský
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 135
4 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3
1:3
0:3
3:0 8 -11 117
5 .
Image 1
Lucie Šťastná
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 106

24 . Úroveň A

136 bodů
303. místo (262. místo v mužích)
M.Š. V.Š. P.D. V.P. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Štěpán
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 160
2 .
Image 1
Václav Šroub
1:3
3:2
3:0
3:0
20 11 151
3 .
Image 1
Petr Dubský
0:3
2:3
3:0
3:0 16 0 136
4 .
Image 1
Veronika Pražská
0:3
0:3
0:3
3:0
7 -11 116
5 .
Image 1
Matěj Kocián
S:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 106

Podzimní sezóna 2019

24 . Úroveň B

112 bodů
291. místo (247. místo v mužích)
F.W. P.D. K.K. L.I. E.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Felicita Waloszek
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 120
2 .
Image 1
Petr Dubský
1:3
3:S
3:0
3:0
21 11 112
3 .
Image 1
Kateřina Krákorová
0:3
S:3
3:2
3:0
12 0 92
4 .
Image 1
Luisa Illková
1:3
0:3
2:3 3:1 9 -11 78
5 .
Image 1
Eva Gergelová
0:3
0:3
0:3
1:3 1 -14 67

24 . Úroveň A

70 bodů
285. místo (241. místo v mužích)
O.K. P.D. P.U. Z.P. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Kotek
3:0
3:1
3:0
3:S
26 14 80
2 .
Image 1
Petr Dubský
0:3
3:S
3:0
3:S
19 11 70
3 .
Image 1
Petra Uhalova
1:3
S:3
3:0
3:S
14 0 54
4 .
Image 1
Zuzana Paříková
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -3 43
5 .
Image 1
Martina Tremlova
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

24 . Úroveň A

72 bodů
295. místo (246. místo v mužích)
K.K. J.M. P.D. T.H. H.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Krákorová
3:0
3:0
3:0 3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Jana Malá
0:3
2:3
3:S
3:S
14 11 85
3 .
Image 1
Petr Dubský
0:3
3:2
2:3
3:2
12 0 72
4 .
Image 1
Tomáš Hochman
0:3
S:3
3:2
3:S
11 -3 68
5 .
Image 1
Helena Papirnikova
0:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 48

24 . Úroveň A

75 bodů
288. místo (241. místo v mužích)
G.Ř. J.M. T.H. P.D. L.I. R.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Gabriela Řežábková
3:0 3:0
3:0
3:0 3:0 30 14 104
2 .
Image 1
Jana Malá
0:3
3:2
3:1
3:0
3:0
21 11 92
3 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3
2:3
3:2
3:0 3:0 18 0 78
4 .
Image 1
Petr Dubský
0:3
1:3
2:3
3:0
3:0
15 0 75
5 .
Image 1
Luisa Illková
0:3
0:3
0:3
0:3
3:1 5 -11 54
6 .
Image 1
Renáta Rochowanská
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3 1 -14 47

Letní sezóna 2019

21 . Úroveň A

56 bodů
248. místo (212. místo v mužích)
M.V. I.H. J.M. P.D. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Vránková
3:0
3:0
3:0
3:1
27 14 101
2 .
Image 1
Ivana Hlobilová
0:3
3:1
3:1
3:1
18 11 89
3 .
Image 1
Jana Malá
0:3
1:3
3:1
3:0
14 0 74
4 .
Image 1
Petr Dubský
0:3
1:3
1:3
3:2
7 -11 56
5 .
Image 1
Tereza Hrašková
1:3
1:3
0:3
2:3
4 -14 50

21 . Úroveň A

66 bodů
228. místo (195. místo v mužích)
T.H. P.D. Ž.S. L.K. H.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Hrašková
3:2
3:1
0:3
3:0
18 14 72
2 .
Image 1
Petr Dubský
2:3
0:3
3:S
3:0
15 11 66
3 .
Image 1
Žaneta Staňková
1:3
3:0
3:S
S:S 12 0 52
4 .
Image 1
Lukáš Kopecký
3:0
S:3
S:3
S:3
7 -11 36
5 .
Image 1
Helena Papirnikova
0:3
0:3
S:S
3:S
4 -14 30

20 . Úroveň A

45 bodů
226. místo (192. místo v mužích)
A.F. P.D. H.P. S.H. A.Č. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Anna Freimannová
3:0
3:0
3:0
3:S
3:S
28 14 62
2 .
Image 1
Petr Dubský
0:3
3:1
2:3
2:3
3:S
14 11 45
3 .
Image 1
Helena Papirnikova
0:3
1:3
S:S
3:S
3:S
9 0 29
4 .
Image 1
Simona Haganová
0:3
3:2
S:S
2:3
3:S
9 0 29
5 .
Image 1
Anna Čechová
S:3
3:2
S:3
3:2
S:S 6 -11 15
6 .
Image 1
Jana Černínová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 4

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.09.2021 16:00 14. Vít Kunický Sportcentrum Step 0:3
01.09.2021 00:10 12. Láďa Švehla 3:S
31.08.2021 23:34 12. David Randuška 3:S Komentáře
26.08.2021 18:00 12. Hynek Šolar Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
13.08.2021 19:00 12. Miroslav Kotaška Badminton Arena Skalka 2:3
02.08.2021 00:10 13. Petr Tomčiak 3:S
25.07.2021 18:00 13. Zuzana Kosová Sportcentrum Step 3:1
25.07.2021 14:12 13. Kateřina Krákorová 3:S Komentáře
13.07.2021 19:30 13. Zuzka Synková Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
12.06.2021 15:00 13. Jan Los Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
10.06.2021 20:00 13. Jaromír Šída Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
07.06.2021 01:01 13. Dušan Lukáč 3:S Komentáře
05.06.2021 10:00 13. Robert Grygar Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
21.07.2020 19:00 16. Ondřej Peterka Badminton Arena Skalka 1:3
14.07.2020 17:00 16. Láďa Švehla Badminton Arena Skalka 1:3
08.07.2020 22:02 17. Jakub Švasta 3:S Komentáře
08.07.2020 22:01 17. Zuzka Synková 3:S Komentáře
23.06.2020 18:00 17. Lukáš Hadrava Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
22.06.2020 19:00 17. Richard Sladovník Sportcentrum Step 0:3
12.06.2020 12:26 22. Anna Dosedlová 3:S Komentáře
03.06.2020 09:00 22. Eva Rosenbergová Badminton Arena Skalka 2:3
01.06.2020 09:00 22. Aleš Hanzlíček Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
27.05.2020 17:00 22. Veronika Pražská Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
10.03.2020 20:30 23. Zuzana Kosová 3:0 Komentáře
08.03.2020 18:00 23. Lukáš Vystrčil Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
08.03.2020 17:00 23. Lucie Šťastná Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
05.03.2020 20:30 23. Ondřej Peterka Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
18.02.2020 20:30 24. Matěj Kocián Badminton Arena Skalka 3:0
16.02.2020 16:00 24. Veronika Pražská Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
14.02.2020 17:00 24. Václav Šroub Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
12.02.2020 19:00 24. Martin Štěpán Badminton Arena Skalka 0:3
29.01.2020 14:59 24. Kateřina Krákorová 3:S Komentáře
28.01.2020 17:00 24. Felicita Waloszek Badminton Arena Skalka 1:3
23.01.2020 16:00 24. Luisa Illková Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
09.01.2020 19:30 24. Eva Gergelová Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
17.12.2019 19:03 24. Petra Uhalova 3:S Komentáře
15.12.2019 14:00 24. Ondřej Kotek Badminton Arena Skalka 0:3
13.12.2019 18:37 24. Martina Tremlova 3:S Komentáře
06.12.2019 19:00 24. Zuzana Paříková Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
29.11.2019 18:30 24. Tomáš Hochman Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
11.11.2019 20:00 24. Helena Papirnikova 3:2 Komentáře
09.11.2019 19:00 24. Jana Malá 3:2 Komentáře
03.11.2019 17:00 24. Kateřina Krákorová Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
30.10.2019 18:30 24. Jana Malá Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
15.10.2019 20:30 24. Luisa Illková Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
09.10.2019 21:00 24. Gabriela Řežábková Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
08.10.2019 21:00 24. Renáta Rochowanská Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
06.10.2019 19:00 24. Tereza Hrašková Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
25.09.2019 18:00 21. Markéta Vránková Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
24.09.2019 19:30 21. Jana Malá Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
23.09.2019 18:00 21. Ivana Hlobilová Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
20.09.2019 20:00 21. Tereza Hrašková Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
26.08.2019 21:00 21. Helena Papirnikova Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
26.08.2019 12:41 21. Lukáš Kopecký 3:S Komentáře
16.08.2019 19:00 21. Žaneta Staňková Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
06.08.2019 08:00 21. Tereza Hrašková Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
29.07.2019 14:29 20. Jana Černínová 3:S Komentáře
25.07.2019 08:00 20. Anna Čechová Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
14.07.2019 20:00 20. Helena Papirnikova Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
11.07.2019 20:00 20. Simona Haganová Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
08.07.2019 20:30 20. Anna Freimannová Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
14. Adriana Štefanová 3:S Komentáře
16. Anna Zahradníčková S:3 Komentáře
16. Jan Mrkacek S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím