Image 1

Stanislav Bruder (62 let)

ID: 34115

Praha

Rytmus - asistent

Fandí:Bohemians Praha 1905

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (83/90)

  • 34 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • 92 /128
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 34
    Zápasů v lize ( 13 / 13 / 8) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

12 . Úroveň A

41 bodů
83. místo (62. místo v mužích)
Baz… Jed… (Ne… Pus… Pan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
7 14 41
2 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
3:0 7 11 38
3 .
(Ne)sestry (A. Sokalská + K. Weichetová)
0 0 20
4 . 0 -11 9
5 .
Pankáči (V. Kraus + M. Patkova)
0:3
0:3 0 -14 6

10 . Úroveň A

36 bodů
84. místo (61. místo v mužích)
Šim… Ned… HoPe IPP… Baz… (Ne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:2
3:0
3:S
27 14 81
2 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
0:3
3:S
3:0
3:1
3:S
21 11 72
3 . 0:3
S:3
3:0
3:0
3:0
18 0 58
4 .
2:3
0:3
0:3
3:1
3:0
13 0 53
5 . 0:3 1:3 0:3
1:3
3:S
7 -11 36
6 .
(Ne)sestry (A. Sokalská + K. Weichetová)
S:3
S:3
0:3
0:3
S:3
0 -14 26

Podzimní sezóna 2019

11 . Úroveň A

31 bodů
78. místo (58. místo v mužích)
IPP… Ryc… Baz… Piv… KaPr RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:S
3:0
3:0
3:S 28 14 62
2 .
Rychlej a Pomalej (K. Horváth + A. Yaroslavskyy)
0:3
0:3
3:0
3:0
3:S
17 11 48
3 .
S:3
3:0
3:1
S:3
S:3
11 0 31
4 .
0:3
0:3
1:3
3:S 3:S 11 0 31
5 .
0:3
0:3
3:S
S:3 S:S 3 -11 12
6 . S:3
S:3
3:S
S:3 S:S 3 -14 9

10 . Úroveň A

41 bodů
77. místo (57. místo v mužích)
2La… Čer… Mam… Ned… Baz… KaPr Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
2:3
3:S
3:0
3:0
3:S
28 14 82
2 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
3:2
1:3
3:1
3:0 3:0 26 11 77
3 .
S:3
3:1
3:0
1:3
S:3
14 0 54
4 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
0:3
1:3
0:3
3:0
3:S
14 0 54
5 . 0:3 0:3
3:1
0:3
3:1
12 -11 41
6 .
S:3
0:3
3:S
S:3
1:3
7 -14 33

11 . Úroveň A

53 bodů
72. místo (55. místo v mužích)
Baz… Mam… IPP… Ryc… Úči… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:1
3:0
S:S 19 14 53
2 .
2:3
3:0
3:1
1:3
3:1
19 11 50
3 .
0:3
0:3
3:2
3:2
3:2
12 0 32
4 .
Rychlej a Pomalej (K. Horváth + A. Yaroslavskyy)
1:3
1:3
2:3
S:S
3:0 8 0 28
5 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
0:3
3:1
2:3
S:S
S:S 3 -11 12
6 . S:S
1:3
2:3
0:3 S:S -1 -14 5

Letní sezóna 2019

8 . Úroveň A

30 bodů
57. místo (44. místo v mužích)
Odj… Wor… Ryc… Baz… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
3:2
3:1
3:0
3:S
24 14 78
2 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
2:3
3:0
3:1
3:0
22 11 73
3 .
Rychlej a Pomalej (K. Horváth + A. Yaroslavskyy)
1:3
0:3
3:2
3:S
12 0 52
4 . 0:3 1:3 2:3
S:S
1 -11 30
5 .
S:3
0:3
S:3
S:S
-2 -14 24

8 . Úroveň A

26 bodů
58. místo (45. místo v mužích)
HoPe Pat… Jir… Zno… Baz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:1 3:0
3:S
20 14 74
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:1
3:2
S:3
3:0 18 11 69
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 2:3 3:0
3:S
16 0 56
4 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
0:3
3:S
0:3
3:S
12 -11 41
5 .
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 26

Jarní sezóna 2019

10 . Úroveň A

35 bodů
68. místo (50. místo v mužích)
Fog… Zno… Baz… Úči… Voř… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 29 14 63
2 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
1:3
3:0
S:S
3:0
3:0
17 11 48
3 . 0:3
0:3
3:2
3:1
3:0
15 0 35
4 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
0:3
S:S
2:3
S:S
3:0 4 0 24
5 .
Vořešpruti (M. Janová + R. Lefnar)
0:3
0:3
1:3
S:S
3:1
4 -11 13
6 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 7

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.03.2020 10:00 12. Pankáči (V. Kraus, M. Patkova) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
26.02.2020 19:00 10. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 0:3
25.02.2020 21:16 10. (Ne)sestry (A. Sokalská, K. Weichetová) 3:S Komentáře
25.02.2020 08:00 10. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) Badminton Arena Skalka 1:3
19.02.2020 20:00 10. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) 1:3 Komentáře
15.02.2020 16:00 10. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sport Troja 0:3
12.12.2019 19:00 11. Pivo(ňky) (K. Vondráčková, K. Podpierova) 3:1 Komentáře
08.12.2019 17:00 11. Rychlej a Pomalej (K. Horváth, A. Yaroslavskyy) Sport Troja 3:0 Komentáře
08.12.2019 01:01 11. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) S:3 Komentáře
08.12.2019 01:01 11. KaPr (A. Kašparová, K. Weichetová) S:3 Komentáře
26.11.2019 18:00 10. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) 0:3 Komentáře
21.11.2019 18:00 10. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) 0:3
13.11.2019 18:00 10. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) 0:3
10.11.2019 18:00 10. KaPr (A. Kašparová, K. Weichetová) Sport Troja 3:1 Komentáře
07.11.2019 18:30 10. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
01.11.2019 08:15 11. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) S:S
25.10.2019 18:30 11. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
22.10.2019 17:00 11. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
18.10.2019 18:30 11. Rychlej a Pomalej (K. Horváth, A. Yaroslavskyy) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
16.10.2019 17:00 11. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
30.09.2019 20:28 8. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) S:S Komentáře
30.09.2019 18:00 8. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Hamr Štěrboholy 1:3
19.09.2019 17:00 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 0:3
15.09.2019 18:00 8. Rychlej a Pomalej (K. Horváth, A. Yaroslavskyy) Hamr Štěrboholy 2:3
26.06.2019 12:28 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) S:3 Komentáře
24.06.2019 23:06 8. Znouzectnost (P. Guth, M. Uhlíková) S:3 Komentáře
24.06.2019 15:12 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:3 Komentáře
10.06.2019 19:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sport Troja 0:3
31.05.2019 08:00 10. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Sport Troja 0:3
27.05.2019 18:00 10. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) 3:2 Komentáře
23.05.2019 19:00 10. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) Sport Troja 3:0 Komentáře
14.05.2019 20:30 10. Znouzectnost (P. Guth, M. Uhlíková) Sport Troja 0:3 Komentáře
08.05.2019 18:00 10. Vořešpruti (M. Janová, R. Lefnar) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
11. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím