Image 1

Jan Holiš (70 let)

ID: 24560

Praha

  • 70 zápasů

    od roku 2016
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sportcentrum Step
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 70
    Zápasů v lize ( 19 / 40 / 11) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2017

7 . Úroveň C

15 bodů
65. místo (52. místo v mužích)
Dem… Mar… 2RUN Pat… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
3:1 3:0 3:0
3:S
47 0 62
2 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3 3:2 3:1 3:S 32 0 47
3 . 0:3 2:3
3:2
3:S
23 0 38
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 1:3
2:3
3:S 16 0 31
5 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 15

7 . Úroveň C

15 bodů
63. místo (50. místo v mužích)
Pup… Ner… Bla… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:2 3:0
3:S
42 0 57
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3 3:0
3:S
35 0 50
3 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
0:3 0:3
3:S
13 0 28
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
S:3
S:3
S:3
0 0 15

7 . Úroveň B

17 bodů
60. místo (48. místo v mužích)
Myd… Mar… slu… Pus… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
3:1 3:0 3:1
3:S
45 0 60
2 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3 3:2 3:1 3:1 33 0 48
3 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 2:3
3:2
3:0
26 0 41
4 . 1:3 1:3
2:3
3:S
18 0 33
5 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
S:3
1:3
0:3
S:3
2 0 17

6 . Úroveň B

34 bodů
57. místo (47. místo v mužích)
Nep… OVČ… Pup… Ner… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:0
3:0
3:0
3:0 52 0 82
2 .
0:3
3:2 3:1
3:2
29 0 59
3 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
2:3
3:1
3:0
28 0 58
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
1:3
3:0 17 0 47
5 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
2:3
0:3
0:3 4 0 34

Jarní sezóna 2017

7 . Úroveň D

54 bodů
49. místo (43. místo v mužích)
Pře… 2ST… Tlu… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
3:S
3:S
3:S
39 0 54
2 .
S:3
S:S
3:S
6 0 21
3 .
Tlustoprdi (O. Hireš + L. Otta)
S:3
S:S
3:S
6 0 21
4 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:3
S:3
S:3
0 0 15

7 . Úroveň C

19 bodů
71. místo (53. místo v mužích)
Eff… Myd… Zul… Pus… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Effectivity (P. Trojánek + O. Kubera)
3:0
3:0
3:1 3:0 50 0 65
2 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3 3:2
3:0
3:0 35 0 50
3 .
0:3
2:3 3:0 3:0 30 0 45
4 . 1:3
0:3
0:3
3:2
11 0 26
5 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3 0:3 0:3
2:3
4 0 19

7 . Úroveň C

39 bodů
60. místo (49. místo v mužích)
MAD… Gum… Pře… Sat… MiM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:S 49 0 64
2 . 0:3
2:3
3:1
3:S 25 0 40
3 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
3:2
1:3
3:0
24 0 39
4 .
Satchmo team (Z. Schlibener + L. Šaňková)
0:3
1:3
3:1
3:S 23 0 38
5 . S:3 S:3
0:3
S:3 0 0 15

7 . Úroveň C

17 bodů
65. místo (51. místo v mužích)
Tlu… Pup… OVČ… Zul… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tlustoprdi (O. Hireš + L. Otta)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 65
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
1:3
3:2 3:1 3:0 35 0 50
3 .
0:3
2:3 3:1
3:1
26 0 41
4 .
0:3
1:3 1:3
3:0
17 0 32
5 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
0:3
1:3
0:3
2 0 17

Podzimní sezóna 2016

7 . Úroveň C

37 bodů
58. místo (49. místo v mužích)
Mat… Pře… Moť… Smr… Fos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:S
49 0 64
2 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
1:3
3:S
3:S
22 0 37
3 .
Moťáři (P. Moťka + S. Moťková)
0:3
3:1 S:S S:S 1 0 16
4 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
0:3
S:3
S:S S:S -10 0 5
5 .
S:3
S:3
S:S S:S -10 0 5

7 . Úroveň C

26 bodů
65. místo (57. místo v mužích)
Lob… DET… Lib… Pře… Erka Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
3:0
S:S
3:0
3:0
34 0 49
2 .
0:3
S:S
3:0
3:1 19 0 34
3 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
S:S S:S 3:0 3:1 14 0 29
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
0:3
0:3
3:1
11 0 26
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
1:3 1:3
1:3
6 0 21

7 . Úroveň D

33 bodů
65. místo (53. místo v mužích)
Zul… Fos… Pře… Pet… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3
3:1
3:S
3:S 31 0 46
2 . 3:0
S:3
S:3 3:S 23 0 38
3 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
1:3
3:S
S:S
3:1
18 0 33
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
S:3
3:S
S:S
3:1
16 0 31
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:3 S:3
1:3
1:3
4 0 19

7 . Úroveň A

25 bodů
66. místo (53. místo v mužích)
Sme… DET… HoPe Pře… OVČ… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
3:2 3:1 3:0
3:S
43 0 58
2 . 2:3
3:1
3:0
3:S 38 0 53
3 . 1:3
1:3
3:0
3:2
26 0 41
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 25
5 .
S:3
S:3
2:3
S:3
4 0 19

Letní sezóna 2016

6 . Úroveň A

36 bodů
44. místo (36. místo v mužích)
Vou… Pus… Lib… Pře… Jir… MiM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:0
S:S
3:0
3:S 3:S 32 0 47
2 .
0:3
2:3
3:2
3:S 3:S 26 0 41
3 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
S:S
3:2 3:1 2:3 3:S 23 0 38
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
2:3
1:3
3:S
3:S 21 0 36
5 .
JirkaLenka (J. Pavlů + L. Pavlů)
S:3 S:3 3:2
S:3
3:S 15 0 30
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

6 . Úroveň A

27 bodů
42. místo (35. místo v mužích)
Boj… OVČ… Lib… Pře… Waz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bojová šiška (L. Johanovská + L. Lánský)
3:2 3:1 3:0
3:S
43 0 58
2 . 2:3
3:0
3:0
3:S 40 0 55
3 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
1:3
0:3
3:1
3:S 23 0 38
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
0:3
1:3
3:S
12 0 27
5 .
S:3
S:3 S:3
S:3
0 0 15

6 . Úroveň A

31 bodů
41. místo (34. místo v mužích)
Bad… J&M Pře… Waz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:0
3:S 42 0 57
2 . 2:3
3:1
3:S
33 0 48
3 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
1:3
3:S
16 0 31
4 . S:3
S:3
S:3
0 0 15

5 . Úroveň A

30 bodů
42. místo (34. místo v mužích)
MAX 2XT… 2ST… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
51 0 81
2 .
2XTREME (T. Mysak + S. Koisova)
0:3
3:0
3:0
34 0 64
3 .
0:3
0:3
3:0
17 0 47
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
0:3
0:3
0 0 30

Jarní sezóna 2016

6 . Úroveň A

42 bodů
52. místo (40. místo v mužích)
hel… Boj… Sme… Pře… Lůď… It´… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 S:S 3:0 3:S 33 0 63
2 .
Bojová šiška (L. Johanovská + L. Lánský)
0:3 3:2 3:0 3:S 3:S 33 0 63
3 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
1:3 2:3
3:0
3:S 3:S 31 0 61
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
S:S 0:3
0:3
3:S 3:S 12 0 42
5 . 0:3 S:3 S:3 S:3 3:S 8 0 38
6 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

7 . Úroveň A

44 bodů
54. místo (44. místo v mužích)
Boj… KLi… Pře… PřF… Lem… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bojová šiška (L. Johanovská + L. Lánský)
3:0
3:1
3:0 3:S 47 0 62
2 .
KLiťaci (M. Dobeš + P. Vácha)
0:3 3:2 3:0 3:S 32 0 47
3 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
1:3
2:3
3:0
3:S
29 0 44
4 .
PřF UK odboj (H. G + T. Hrašková)
0:3 0:3
0:3
3:S 10 0 25
5 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.09.2017 19:00 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) S:3
19.07.2017 19:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
10.07.2017 17:30 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Tenis Centrum Lužiny 1:3
30.06.2017 16:00 6. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
20.06.2017 20:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
20.06.2017 17:00 6. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
07.06.2017 20:00 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Hamr Braník 0:3
25.04.2017 19:30 7. Zuluk (Z. Seifertová, L. Melichar) SportCentrum JEREMI 0:3
11.04.2017 18:00 7. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) SportCentrum JEREMI 0:3
10.04.2017 20:30 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
10.04.2017 19:30 7. Effectivity (P. Trojánek, O. Kubera) Sportcentrum Step 0:3
28.03.2017 19:00 7. Satchmo team (Z. Schlibener, L. Šaňková) SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
23.03.2017 17:30 7. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) 3:2 Komentáře
23.03.2017 16:30 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Tenis Centrum Lužiny 0:3
20.03.2017 18:00 7. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) 3:0 Komentáře
27.02.2017 21:00 7. Tlustoprdi (O. Hireš, L. Otta) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
26.02.2017 19:30 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) 0:3
22.02.2017 21:00 7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
22.02.2017 20:00 7. Zuluk (Z. Seifertová, L. Melichar) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
25.01.2017 21:30 7. Moťáři (P. Moťka, S. Moťková) Hamr Braník 1:3
09.01.2017 19:00 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
15.12.2016 19:30 7. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.12.2016 19:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
09.12.2016 18:00 7. DETOX (J. Macháček, M. Doksanská) SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
08.12.2016 19:00 7. Libeňská jelita (J. Hofbauer, V. Horackova) Sportcentrum Step 0:3
28.11.2016 17:30 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) 3:1 Komentáře
14.11.2016 20:00 7. Zuluk (Z. Seifertová, L. Melichar) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
31.10.2016 22:00 7. DETOX (J. Macháček, M. Doksanská) Hamr Braník 0:3 Komentáře
31.10.2016 21:00 7. Smečující tykvičky (J. Čambula, G. Čambulová) Hamr Braník 0:3
30.10.2016 15:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 0:3 Komentáře
21.09.2016 19:30 6. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) 0:3 Komentáře
19.09.2016 18:30 6. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) 2:3 Komentáře
12.09.2016 18:30 6. Libeňská jelita (J. Hofbauer, V. Horackova) 1:3
29.08.2016 19:00 6. Bojová šiška (L. Johanovská, L. Lánský) 0:3
24.08.2016 20:30 6. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
23.08.2016 19:00 6. Libeňská jelita (J. Hofbauer, V. Horackova) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
27.07.2016 19:30 6. Badaboum (L. Janovcová, Z. Šamajová) 0:3 Komentáře
26.07.2016 16:00 6. J&M (J. Řehák, M. Řehaková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
27.06.2016 19:30 5. 2XTREME (T. Mysak, S. Koisova) 0:3 Komentáře
23.06.2016 21:00 5. 2STARS (Z. Kolaříková, E. Perski) Centrum Třešňovka 0:3 Komentáře
12.06.2016 16:30 5. MAX (M. Vodičková, X. Kulovaná) Hamr Braník 0:3 Komentáře
01.06.2016 09:36 6. heletele (P. Havlíková, E. Novotná) S:S
18.05.2016 20:30 6. Bojová šiška (L. Johanovská, L. Lánský) 0:3
12.05.2016 16:30 6. Smečující tykvičky (J. Čambula, G. Čambulová) 0:3 Komentáře
20.04.2016 23:00 7. KLiťaci (M. Dobeš, P. Vácha) Hamr Braník 2:3
20.04.2016 22:00 7. PřF UK odboj (H. G, T. Hrašková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
07.04.2016 20:30 7. Bojová šiška (L. Johanovská, L. Lánský) Hamr Braník 1:3 Komentáře
6. JirkaLenka (J. Pavlů, L. Pavlů) 3:S Komentáře
7. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) S:3 Komentáře
6. Wazungu (J. Kabelka, A. Rybářová) 3:S Komentáře
7. Petra Drobišová (P. Drobišová, Z. Drobiš) S:S Komentáře
7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) 3:S Komentáře
7. SmraďochTeam (J. Hřídel, V. Klingerová) 3:S Komentáře
7. Demoteam (H. Pekárková, J. Sachl) S:3 Komentáře
7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) S:3 Komentáře
6. Wazungu (J. Kabelka, A. Rybářová) 3:S Komentáře
6. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) 3:S
7. Tlustoprdi (O. Hireš, L. Otta) 3:S Komentáře
6. Lůďové (E. Berousek, L. Pazderníková) 3:S
7. 2STARS (Z. Kolaříková, E. Perski) 3:S Komentáře
7. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) S:3 Komentáře
7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) 3:S Komentáře
7. Lemuri (O. Sucharda, A. Pelcova) 3:S Komentáře
7. Fosilky (Z. Macurová, B. Reichova) 3:S Komentáře
7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) S:3
7. Fosilky (Z. Macurová, B. Reichova) 3:S Komentáře
6. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) 3:S
7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) S:3 Komentáře
7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) S:3 Komentáře
7. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím