Načítám…
Vojtěch Kraus

Vojtěch Kraus (31 let)

ID: 26422

Praha

  • 59 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:30
    Často hraje od 20:30 v Sportcentrum Step
  • 53 /71
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 42
    Zápasů v lize ( 17 / 16 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

7 . Úroveň A

77 bodů
53. místo (39. místo v mužích)
Šim… Jir… G &… Pan… MoKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
7 14 101
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0 11 91
3 .
G & T (V. Collard + U. 41489)
0 0 80
4 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
0 -3 77
5 .
0:3
0 -14 66

Letní sezóna 2020

7 . Úroveň A

92 bodů
50. místo (37. místo v mužích)
Pat… Nep… Pan… MP Jed… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:0 3:0
3:S
3:S
26 14 120
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 3:0 3:1
3:S
19 11 110
3 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
0:3 0:3 3:S 3:S 12 0 92
4 .
S:3
1:3 S:3 S:S -1 -3 76
5 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
S:3
S:3
S:3 S:S -2 -14 64

8 . Úroveň A

67 bodů
51. místo (38. místo v mužích)
Rak… Pan… Asp… Žel… Ryc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
3:2 3:0 3:1 3:S 24 14 78
2 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
2:3
3:1
2:3
3:S 16 11 67
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3
1:3
3:1 3:S 13 0 53
4 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
1:3
3:2
1:3 3:S 13 -11 42
5 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

8 . Úroveň A

54 bodů
57. místo (39. místo v mužích)
Sof… HoPe Pan… Zák… Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
3:1
3:1
1:3
3:2
18 14 72
2 .
1:3
3:1
2:3
3:0
16 11 67
3 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
1:3
1:3
3:1
3:1
14 0 54
4 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
3:1
3:2
1:3
2:3
14 -11 43
5 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
2:3
0:3
1:3
3:2
8 -14 34

9 . Úroveň A

35 bodů
61. místo (42. místo v mužích)
Sof… HoPe Pan… Evi… Baz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
3:2
3:2
1:3
3:0
18 14 52
2 .
2:3
3:2
3:2
3:1
18 11 49
3 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
2:3
2:3
3:2
3:1
15 0 35
4 .
Evil League of Evil (M. Moucha + J. Zeman)
3:1 2:3
2:3
1:3
11 -11 20
5 .
0:3
1:3
1:3
3:1
8 -14 14

Jarní sezóna 2020

11 . Úroveň A

58 bodů
76. místo (53. místo v mužích)
Pan… Mam… Mik… (Ne… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
3:1
3:2
3:0
3:S
24 14 58
2 .
1:3
3:1 3:0
3:1
20 11 51
3 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
2:3
1:3 3:0 S:S 8 0 28
4 .
(Ne)sestry (A. Sokalská + K. Weichetová)
0:3
0:3 0:3
3:S
6 -11 15
5 .
S:3
1:3
S:S
S:3
-1 -14 5

12 . Úroveň A

15 bodů
89. místo (64. místo v mužích)
Baz… Jed… (Ne… Pan… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:0
3:S
26 14 60
2 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
0:3
3:1 3:0
3:S
19 11 50
3 .
(Ne)sestry (A. Sokalská + K. Weichetová)
1:3
1:3
3:0
3:S
15 0 35
4 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 15
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

11 . Úroveň A

36 bodů
83. místo (60. místo v mužích)
Sta… Mam… Pan… Jed… GoG… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starej a mladej (S. Loula + Z. Loula)
3:1 2:3 3:1 3:0 3:0 24 14 58
2 . 1:3
3:0
0:3 3:S
3:2
16 11 47
3 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
3:2
0:3
1:3
3:S
3:0 16 0 36
4 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
1:3 3:0
3:1
S:S 3:S 15 0 35
5 .
GoGlééé (A. Šlechtová + T. Šeligová)
0:3 S:3
S:3
S:S 3:S 3 -11 12
6 . 0:3
2:3
0:3 S:3 S:3 2 -14 8

Podzimní sezóna 2018

10 . Úroveň A

-11 bodů
73. místo (52. místo v mužích)
Pan… KaVe Kon… Ava… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
S:S S:S S:S -9 0 -3
2 . S:S S:S S:S -9 0 -3
3 .
Konečná zpráva (K. Vrtek + T. Hřeben)
S:S S:S S:S -9 0 -3
4 .
Avangers (L. Kučerová + E. Klein)
S:S S:S S:S -9 0 -3

9 . Úroveň A

35 bodů
70. místo (49. místo v mužích)
Rak… Pus… RK… Pan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
3:1
3:1 3:1 21 0 33
2 .
1:3
3:S
3:S
15 0 27
3 . 1:3 S:3 S:S -2 0 10
4 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
1:3
S:3
S:S -2 0 10

10 . Úroveň A

49 bodů
70. místo (49. místo v mužích)
Pup… RK… Pan… KaVe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:0 3:0
3:S
23 0 29
2 . 0:3
3:1
3:S
14 0 20
3 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
0:3
1:3
3:S
8 0 14
4 .
S:3
S:3
S:3
0 0 6

9 . Úroveň A

35 bodů
68. místo (50. místo v mužích)
MoKa Jir… Pus… Pan… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0
3:S
3:0 21 0 33
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
2:3 3:0
3:S
3:S
18 0 30
3 . 0:3 0:3
3:S
3:0
11 0 23
4 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 10
5 . 0:3
S:3
0:3
S:S -2 0 10

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 7. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S
05.10.2020 00:10 7. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) 3:S
28.09.2020 16:00 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 0:3
21.09.2020 19:30 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 0:3
07.09.2020 00:10 8. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) 3:S
26.08.2020 20:00 8. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
17.08.2020 20:00 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Sportcentrum Step 2:3
11.08.2020 19:30 8. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Hamr Braník 2:3 Komentáře
30.07.2020 19:00 8. Prosek Tigers (P. Hlobil, I. Hlobilová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
29.07.2020 20:00 8. Zákon&Pořádek (V. Pražská, P. Šedina) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
24.07.2020 20:30 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
17.07.2020 19:00 8. Sofasurfers (V. Vetešníková, H. Dědina) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
10.07.2020 19:00 9. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
01.07.2020 20:00 9. Evil League of Evil (M. Moucha, J. Zeman) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
29.06.2020 20:30 9. Sofasurfers (V. Vetešníková, H. Dědina) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
24.06.2020 19:30 9. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
15.06.2020 21:59 11. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S Komentáře
15.06.2020 20:30 11. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
31.05.2020 10:30 11. Mikovi (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
30.05.2020 17:00 11. (Ne)sestry (A. Sokalská, K. Weichetová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
03.05.2020 11:00 12. (Ne)sestry (A. Sokalská, K. Weichetová) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
29.04.2020 18:15 12. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) 3:S Komentáře
08.03.2020 20:30 12. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) Hamr Braník 0:3
07.03.2020 10:00 12. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
02.03.2020 18:02 11. GoGlééé (A. Šlechtová, T. Šeligová) 3:S Komentáře
25.02.2020 20:30 11. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 3:0
24.02.2020 19:00 11. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
17.02.2020 19:00 11. Starej a mladej (S. Loula, Z. Loula) Sportcentrum Step 3:2
11.02.2020 20:30 11. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
04.02.2019 00:10 10. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) S:S
04.02.2019 00:10 10. Konečná zpráva (K. Vrtek, T. Hřeben) S:S
04.02.2019 00:10 10. Avangers (L. Kučerová, E. Klein) S:S
02.01.2019 00:10 9. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) S:S
18.12.2018 20:23 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) S:3 Komentáře
13.12.2018 20:30 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Sportcentrum Step 1:3
06.11.2018 18:30 10. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
04.11.2018 12:43 10. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) 3:S Komentáře
04.11.2018 11:00 10. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Sportcentrum Step 0:3
01.11.2018 00:10 9. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) S:S
31.10.2018 23:00 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) S:3 Komentáře
30.10.2018 21:33 9. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) S:3 Komentáře
28.10.2018 17:48 9. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím