Filip Skřivánek

Filip Skřivánek (31 let)

ID: 16239

Praha

  • 131 zápasů

    od roku 2012
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Hamr Braník
  • 66 /477
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 99
    Zápasů v lize ( 48 / 44 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

10 . Úroveň C

334 bodů
107. místo (103. místo v mužích)
S.G. P.H. P.L. F.S. L.T. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Shubham Gupta
3:0 3:1 3:0 20 14 374
2 .
Image 1
Pavlína Hiršová
0:3 3:2 2:3 3:1 13 11 364
3 .
Image 1
Petr Levit
1:3 2:3 3:1 9 0 349
4 .
Image 1
Filip Skřivánek
3:2 5 -11 334
5 .
Image 1
Lukáš Tauber
0:3 1:3 1:3 2 -14 328

9 . Úroveň A

398 bodů
94. místo (90. místo v mužích)
D.C. P.Š. J.D. F.S. P.R. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dan Chaluš
3:1
2:3
3:0
3:S
21 14 435
2 .
Image 1
Pavel Štětkář
1:3 3:2 3:1
3:S
18 11 429
3 .
Image 1
Jakub Dvořák
3:2
2:3
3:2
3:S
18 0 418
4 .
Image 1
Filip Skřivánek
0:3 1:3
2:3
3:S
9 -11 398
5 .
Image 1
Petr Rusnák
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 386

Podzimní sezóna 2018

9 . Úroveň A

427 bodů
93. místo (91. místo v mužích)
Z.V. V.B. M.M. F.S. M.Š. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Veselý
2:3
3:0 3:1 3:1 18 0 132
2 .
Image 1
Václav Boháč
3:2
3:0
3:1
S:S
13 0 127
3 .
Image 1
Milan Materna
0:3
0:3
3:1
3:S
10 0 124
4 .
Image 1
Filip Skřivánek
1:3
1:3
1:3
3:S
8 0 122
5 .
Image 1
Miroslav Šalanský
1:3
S:S
S:3
S:3
-1 0 113

8 . Úroveň C

399 bodů
78. místo (76. místo v mužích)
K.K. J.M. V.N. F.S. J.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Kašparová
3:1
3:2
3:S
3:S
19 0 127
2 .
Image 1
Jakub Mareš
1:3
3:0
3:0 3:1 18 0 126
3 .
Image 1
Vojtěch Navrátil
2:3
0:3
3:1
3:S
12 0 120
4 .
Image 1
Filip Skřivánek
S:3
0:3
1:3
3:S
6 0 114
5 .
Image 1
Jiří Semrád
S:3
1:3
S:3
S:3
1 0 109

8 . Úroveň B

438 bodů
71. místo (69. místo v mužích)
J.D. J.Š. F.S. L.G. L.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Dutka
3:1
3:0
3:S
3:S
21 0 135
2 .
Image 1
Jiří Šmejkal
1:3
3:0 3:0
3:S
18 0 132
3 .
Image 1
Filip Skřivánek
0:3
0:3 3:0
3:S
11 0 125
4 .
Image 1
Lukáš Galousek
S:3
0:3 0:3
3:S
5 0 119
5 .
Image 1
Ladislav Slaník
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 114

8 . Úroveň B

396 bodů
69. místo (67. místo v mužích)
T.B. Z.J. F.S. J.M. M.R. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Bolard
3:1
3:0
3:2
3:0 21 0 123
2 .
Image 1
Zdenek Jehlička
1:3
3:1
3:S
3:0 17 0 119
3 .
Image 1
Filip Skřivánek
0:3
1:3
3:S
3:1 11 0 113
4 .
Image 1
Jakub Mareš
2:3
S:3
S:3
3:0 8 0 110
5 .
Image 1
Martin Růžička
0:3 0:3 1:3 0:3 1 0 103

Letní sezóna 2018

9 . Úroveň C

109 bodů
61. místo (59. místo v mužích)
F.S. M.K. K.F. R.R. V.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Skřivánek
3:0 3:2 3:2
3:S
19 0 109
2 .
Image 1
Martin Kučera
0:3
3:2
3:1
3:S
14 0 104
3 .
Image 1
Karel Franta
2:3
2:3
3:2
3:S
13 0 103
4 .
Image 1
Robert Rosenberg
2:3 1:3
2:3
3:S
10 0 100
5 .
Image 1
Vojtěch Starý
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 90

9 . Úroveň A

88 bodů
83. místo (80. místo v mužích)
M.K. F.S. R.S. P.D. R.J. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kučera
3:2
2:3
3:S 3:S 16 0 94
2 .
Image 1
Filip Skřivánek
2:3
1:3 2:3 3:S 10 0 88
3 .
Image 1
Rostislav Supa
3:2
3:1 S:S S:S 5 0 83
4 .
Image 1
Petr Dohnal
S:3 3:2 S:S S:S 0 0 78
5 .
Image 1
Roman Jasenovec
S:3 S:3 S:S S:S -4 0 74

7 . Úroveň D

145 bodů
78. místo (75. místo v mužích)
Z.C. H.S. V.S. R.J. F.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Culek
3:1 3:1 3:0
3:0
48 0 183
2 .
Image 1
Honza Soukup
1:3 3:0
3:0
3:1 39 0 174
3 .
Image 1
Vojtěch Starý
1:3 0:3 3:1 3:2 22 0 157
4 .
Image 1
Roman Jasenovec
0:3
0:3
1:3 3:2 11 0 146
5 .
Image 1
Filip Skřivánek
0:3
1:3 2:3 2:3 10 0 145

8 . Úroveň A

152 bodů
67. místo (65. místo v mužích)
J.V. F.S. M.D. J.B. M.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Vybíral
3:2
3:1
3:0
3:1
44 0 164
2 .
Image 1
Filip Skřivánek
2:3 2:3 3:1 3:0 32 0 152
3 .
Image 1
Michal Drusan
1:3
3:2 0:3 3:1 22 0 142
4 .
Image 1
Jan Bejkovský
0:3
1:3 3:0 S:S 10 0 130
5 .
Image 1
Martin Kučera
1:3
0:3 1:3 S:S -1 0 119

Jarní sezóna 2018

10 . Úroveň B

215 bodů
112. místo (110. místo v mužích)
R.G. F.S. R.R. A.F. J.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Gazárek
3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 228
2 .
Image 1
Filip Skřivánek
1:3 3:0 3:2 3:1 35 0 215
3 .
Image 1
Robert Rosenberg
1:3 0:3 3:1 3:0 26 0 206
4 .
Image 1
Antonin Fulka
0:3 2:3 1:3 3:1 17 0 197
5 .
Image 1
Jiří Čambula
0:3 1:3 0:3 1:3 4 0 184

11 . Úroveň A

194 bodů
132. místo (129. místo v mužích)
Š.R. T.L. F.S. P.Š. M.D. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpánka Romanová
3:1
3:2 3:0 3:S 43 0 208
2 .
Image 1
Tomas Ludvik
1:3
3:1 3:0 3:S 36 0 201
3 .
Image 1
Filip Skřivánek
2:3 1:3 3:0 3:S 29 0 194
4 .
Image 1
Petr Šlaich
0:3 0:3 0:3 3:S 10 0 175
5 .
Image 1
Martin Dostalík
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 165

10 . Úroveň C

201 bodů
125. místo (121. místo v mužích)
M.D. J.M. J.H. V.Š. F.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Drusan
3:2
2:3
3:S
3:1 34 0 214
2 .
Image 1
Jan Mikeš
2:3
0:3
3:1
3:1 26 0 206
3 .
Image 1
Jakub Hlista
3:2
3:0
1:3 0:3 24 0 204
4 .
Image 1
Veronika Šťastná
S:3
1:3
3:1 3:2 22 0 202
5 .
Image 1
Filip Skřivánek
1:3 1:3 3:0 2:3 21 0 201

Podzimní sezóna 2017

10 . Úroveň B

176 bodů
149. místo (141. místo v mužích)
J.S. R.U. R.R. Š.R. J.S. F.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Suchý
3:S
3:0
3:0
3:0
3:0
48 0 213
2 .
Image 1
Robin Ujfaluši
S:3 1:3
3:2
3:2 3:0 26 0 191
3 .
Image 1
Robert Rosenberg
0:3
3:1
3:1
1:3 2:3 23 0 188
4 .
Image 1
Štěpánka Romanová
0:3
2:3
1:3
3:1
3:1
23 0 188
5 .
Image 1
Jitka Skřivanová
0:3
2:3 3:1
1:3
3:1 23 0 188
6 .
Image 1
Filip Skřivánek
0:3
0:3 3:2
1:3
1:3 11 0 176

10 . Úroveň C

193 bodů
122. místo (117. místo v mužích)
M.R. J.Č. F.S. J.Č. R.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Rusek
3:0 1:3 3:0 3:1 39 0 204
2 .
Image 1
Jiří Čumpelík
0:3 3:0 3:1 3:S 34 0 199
3 .
Image 1
Filip Skřivánek
3:1 0:3 2:3 3:0 28 0 193
4 .
Image 1
Jiří Čambula
0:3 1:3 3:2 3:S 21 0 186
5 .
Image 1
Radek Vrábel
1:3 S:3 0:3 S:3 2 0 167

11 . Úroveň D

198 bodů
111. místo (107. místo v mužích)
F.S. P.H. P.Z. P.H. S.G. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Skřivánek
3:1 3:0 3:1 3:0 48 0 198
2 .
Image 1
Pavel Hrbotický
1:3 3:0
3:0
3:0 41 0 191
3 .
Image 1
Pavel Zita
0:3 0:3 1:3 3:0 15 0 165
4 .
Image 1
Petr Holman
1:3
0:3
3:1
S:3
13 0 163
5 .
Image 1
Svitlana Gorb
0:3 0:3 0:3
3:S
10 0 160

10 . Úroveň A

180 bodů
135. místo (128. místo v mužích)
J.F. J.Š. J.S. F.S. M.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Fibichr
3:2 3:0 3:1
S:S
28 0 193
2 .
Image 1
Jiří Šmejkal
2:3 S:S 3:1 3:0 23 0 188
3 .
Image 1
Jitka Skřivanová
0:3 S:S
3:0
3:0 21 0 186
4 .
Image 1
Filip Skřivánek
1:3 1:3
0:3
3:1 15 0 180
5 .
Image 1
Mirek Sedláček
S:S
0:3 0:3 1:3 -3 0 162

Jarní sezóna 2017

10 . Úroveň C

189 bodů
119. místo (113. místo v mužích)
V.M. J.M. F.S. K.F. M.M. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Veronika Mičková
3:2
3:0
3:0
3:S 45 0 210
2 .
Image 1
Jan Mikeš
2:3
0:3 3:S 3:S 24 0 189
3 .
Image 1
Filip Skřivánek
0:3 3:0
0:3
3:1 24 0 189
4 .
Image 1
Karel Franta
0:3
S:3
3:0
3:S
23 0 188
5 .
Image 1
Michal Mec
S:3 S:3 1:3
S:3
2 0 167

11 . Úroveň B

183 bodů
126. místo (119. místo v mužích)
P.B. F.S. P.H. J.M. L.A. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Bulawa
3:0 3:2 3:0
3:1
46 0 196
2 .
Image 1
Filip Skřivánek
0:3 3:1 3:2 3:0 33 0 183
3 .
Image 1
Pavlína Havlíková
2:3 1:3 3:2 3:0 28 0 178
4 .
Image 1
Ján Marjenka
0:3 2:3 2:3 3:2 17 0 167
5 .
Image 1
Lukáš Albert
1:3
0:3 0:3 2:3 6 0 156

12 . Úroveň C

167 bodů
148. místo (138. místo v mužích)
M.L. F.S. D.M. J.O. P.Š. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Lupčík
3:1
0:3
3:2
3:0 33 0 168
2 .
Image 1
Filip Skřivánek
1:3
3:0 2:3 3:0 32 0 167
3 .
Image 1
Dominika Mrkosová
3:0
0:3
3:2
3:S 32 0 167
4 .
Image 1
Jan Ondráček
2:3
3:2
2:3
3:0 30 0 165
5 .
Image 1
Pavel Šafář
0:3 0:3 S:3 0:3 0 0 135

13 . Úroveň C

170 bodů
145. místo (137. místo v mužích)
F.S. Z.H. J.K. J.V. J.M. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Skřivánek
3:0
3:0 3:0
3:1
50 0 170
2 .
Image 1
Zdeněk Hladík
0:3
3:2
3:1
3:S
30 0 150
3 .
Image 1
Jan Kotlář
0:3
2:3
3:0
3:S
27 0 147
4 .
Image 1
Jan Verner
0:3
1:3
0:3
3:S
12 0 132
5 .
Image 1
Jakub Michálek
1:3
S:3
S:3
S:3
2 0 122

Podzimní sezóna 2016

14 . Úroveň B

155 bodů
182. místo (168. místo v mužích)
F.K. F.S. B.A. M.V. A.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Kratochvíl
3:1
3:1
3:0
3:0
48 0 168
2 .
Image 1
Filip Skřivánek
1:3
3:1
3:1
3:1 35 0 155
3 .
Image 1
Badalík Antonín
1:3
1:3
3:0
3:1
28 0 148
4 .
Image 1
Michala Válová
0:3
1:3
0:3
3:1
13 0 133
5 .
Image 1
Adéla Schrecková
0:3
1:3
1:3
1:3
6 0 126

13 . Úroveň D

135 bodů
205. místo (185. místo v mužích)
K.D. M.S. M.P. O.T. F.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kamil Dunička
3:0
3:1
3:S 3:S 44 0 179
2 .
Image 1
Michal Steiner
0:3 3:0 3:S 3:S 33 0 168
3 .
Image 1
Martina Pýchová
1:3
0:3 3:S 3:S 22 0 157
4 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
S:3 S:3 S:3 3:S 10 0 145
5 .
Image 1
Filip Skřivánek
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 135

14 . Úroveň B

142 bodů
205. místo (188. místo v mužích)
R.U. D.Š. S.J. F.S. P.S. B.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robin Ujfaluši
3:0
3:1
3:1
3:1 3:1 46 0 166
2 .
Image 1
Dagmar Šaldová
0:3
3:1
3:S
3:0 3:0 37 0 157
3 .
Image 1
Standa Jaša
1:3
1:3
0:3
3:0
3:1
23 0 143
4 .
Image 1
Filip Skřivánek
1:3
S:3
3:0
S:3
3:0 22 0 142
5 .
Image 1
Petr Stinka
1:3 0:3
0:3
3:S
2:3 13 0 133
6 .
Image 1
Bára Kasinová
1:3 0:3
1:3
0:3 3:2 11 0 131

15 . Úroveň A

138 bodů
207. místo (184. místo v mužích)
F.S. V.N. M.L. M.T. L.G. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Skřivánek
1:3
3:1
3:2
3:1 33 0 138
2 .
Image 1
Václav Novotný
3:1 3:0 3:2 S:S 28 0 133
3 .
Image 1
Mirek Lodr
1:3
0:3 3:0 3:0 28 0 133
4 .
Image 1
Monika Tomanová
2:3
2:3 0:3
3:0
21 0 126
5 .
Image 1
Lukáš Gruber
1:3 S:S 0:3
0:3
-3 0 102

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.03.2019 17:00 10. Pavlína Hiršová 3:2
02.03.2019 11:00 9. Jakub Dvořák 2:3 Komentáře
27.02.2019 18:00 9. Dan Chaluš 0:3
20.02.2019 17:30 9. Pavel Štětkář Hamr Braník 1:3
20.02.2019 13:00 9. Petr Rusnák 3:S Komentáře
02.02.2019 23:07 9. Miroslav Šalanský 3:S Komentáře
26.01.2019 17:00 9. Milan Materna Hamr Braník 1:3
25.01.2019 17:00 9. Zdeněk Veselý Hamr Braník 1:3
11.01.2019 19:00 9. Václav Boháč Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
28.12.2018 22:33 8. Kateřina Kašparová S:3 Komentáře
14.12.2018 16:00 8. Jakub Mareš 0:3
14.12.2018 14:03 8. Jiří Semrád 3:S Komentáře
12.12.2018 17:00 8. Vojtěch Navrátil Hamr Braník 1:3 Komentáře
29.11.2018 18:30 8. Jakub Dutka Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
26.11.2018 12:53 8. Ladislav Slaník 3:S Komentáře
18.11.2018 17:00 8. Lukáš Galousek Badminton Arena Skalka 3:0
06.11.2018 20:30 8. Jiří Šmejkal Hamr Braník 0:3
30.10.2018 08:35 8. Jakub Mareš 3:S Komentáře
19.10.2018 17:00 8. Tomáš Bolard Hamr Braník 0:3 Komentáře
18.10.2018 19:30 8. Martin Růžička Hamr Braník 3:1
16.10.2018 17:00 8. Zdenek Jehlička Hamr Braník 1:3
21.09.2018 17:42 9. Vojtěch Starý 3:S Komentáře
20.09.2018 17:00 9. Martin Kučera 3:0
11.09.2018 18:00 9. Robert Rosenberg Hamr Braník 3:2
10.09.2018 18:00 9. Karel Franta Badminton Arena Skalka 3:2
03.09.2018 00:10 9. Petr Dohnal 2:3
03.09.2018 00:10 9. Roman Jasenovec 3:S
28.08.2018 19:00 9. Rostislav Supa Hamr Braník 1:3
14.08.2018 17:30 9. Martin Kučera Hamr Braník 2:3 Komentáře
27.07.2018 14:30 7. Roman Jasenovec Hamr Braník 2:3
24.07.2018 16:00 7. Zdeněk Culek Hamr Braník 0:3 Komentáře
17.07.2018 17:00 7. Vojtěch Starý Hamr Braník 2:3
16.07.2018 17:00 7. Honza Soukup Hamr Braník 1:3
21.06.2018 18:00 8. Jaroslav Vybíral 2:3
18.06.2018 17:00 8. Jan Bejkovský Hamr Braník 3:1
14.06.2018 17:00 8. Martin Kučera Hamr Braník 3:0
11.06.2018 18:00 8. Michal Drusan 2:3
18.05.2018 15:30 10. Jiří Čambula Hamr Braník 3:1
17.05.2018 16:00 10. Roman Gazárek Hamr Braník 1:3
15.05.2018 07:00 10. Antonin Fulka Hamr Braník 3:2
12.05.2018 08:30 10. Robert Rosenberg Hamr Braník 3:0
24.04.2018 19:30 11. Petr Šlaich Sportcentrum Step 3:0
17.04.2018 18:00 11. Štěpánka Romanová Sportcentrum Step 2:3
09.04.2018 19:00 11. Tomas Ludvik 1:3
28.03.2018 20:00 10. Jakub Hlista 3:0
25.03.2018 19:00 10. Jan Mikeš Sportcentrum Step 1:3
09.03.2018 15:30 10. Veronika Šťastná Badminton Arena Skalka 2:3
05.03.2018 09:00 10. Michal Drusan 1:3
30.01.2018 18:00 10. Jitka Skřivanová 1:3
26.01.2018 15:00 10. Robin Ujfaluši 0:3
25.01.2018 17:10 10. Štěpánka Romanová Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
24.01.2018 17:10 10. Jakub Suchý Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
19.01.2018 18:30 10. Robert Rosenberg Sportcentrum Step 3:2
17.12.2017 16:00 10. Jiří Čambula Sportcentrum Step 2:3
15.12.2017 16:00 10. Martin Rusek 3:1
12.12.2017 17:00 10. Radek Vrábel Sportcentrum Step 3:0
08.12.2017 16:00 10. Jiří Čumpelík 0:3
30.11.2017 21:00 11. Petr Holman Hamr Braník 3:1
23.11.2017 17:00 11. Svitlana Gorb 3:0
21.11.2017 19:30 11. Pavel Zita Hamr Braník 3:0
07.11.2017 15:30 11. Pavel Hrbotický Hamr Braník 3:1
17.10.2017 20:00 10. Jiří Šmejkal Hamr Braník 1:3
16.10.2017 18:30 10. Jaroslav Fibichr 1:3
09.10.2017 17:00 10. Mirek Sedláček 3:1
05.10.2017 19:00 10. Jitka Skřivanová Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
29.05.2017 20:00 10. Jan Mikeš 3:0
25.05.2017 18:00 10. Veronika Mičková Hamr Štěrboholy 0:3
18.05.2017 17:00 10. Michal Mec 3:1
11.05.2017 18:30 10. Karel Franta Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
23.04.2017 14:00 11. Ján Marjenka Sportcentrum Step 3:2
20.04.2017 18:30 11. Petr Bulawa SportCentrum JEREMI 0:3
11.04.2017 19:00 11. Pavlína Havlíková Badminton Arena Skalka 3:1
06.04.2017 17:00 11. Lukáš Albert 3:0
21.03.2017 17:00 12. Dominika Mrkosová 3:0
20.03.2017 17:00 12. Jan Ondráček Hamr Braník 2:3
10.03.2017 16:00 12. Pavel Šafář Sportcentrum Step 3:0
08.03.2017 19:30 12. Martin Lupčík SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
21.02.2017 19:30 13. Jan Kotlář 3:0
16.02.2017 17:00 13. Jan Verner Sportcentrum Step 3:0
13.02.2017 17:00 13. Zdeněk Hladík Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
09.02.2017 18:00 13. Jakub Michálek Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
30.01.2017 18:00 14. Michala Válová 3:1 Komentáře
23.01.2017 21:00 14. Filip Kratochvíl 1:3 Komentáře
21.01.2017 18:00 14. Adéla Schrecková Sportcentrum Step 3:1
19.01.2017 20:00 14. Badalík Antonín 3:1 Komentáře
08.12.2016 19:00 13. Kamil Dunička S:3
08.12.2016 19:00 13. Martina Pýchová S:3
08.12.2016 19:00 13. Michal Steiner S:3
08.12.2016 19:00 13. Ondřej Tyrychtr S:3
24.11.2016 20:00 14. Robin Ujfaluši 1:3 Komentáře
24.11.2016 20:00 14. Dagmar Šaldová S:3 Komentáře
24.11.2016 20:00 14. Petr Stinka S:3 Komentáře
21.11.2016 18:00 14. Bára Kasinová 3:0
09.11.2016 20:00 14. Standa Jaša 3:0 Komentáře
24.10.2016 20:00 15. Václav Novotný Sportcentrum Step 1:3
18.10.2016 18:30 15. Monika Tomanová Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
17.10.2016 17:30 15. Lukáš Gruber Sportcentrum Step 3:1
11.10.2016 19:00 15. Mirek Lodr 3:1 Komentáře
11. Martin Dostalík 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím