Image 1

Lukáš Trávníček (45 let)

ID: 21631

Praha

  • 163 zápasů

    od roku 2015
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 53
    Zápasů v lize ( 26 / 18 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

6 . Úroveň A

24 bodů
51. místo (37. místo v mužích)
Laz… Ino… Ner… MoKa 2RUN Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:S
3:0 3:1
3:S
14 0 38
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
S:S
3:0 3:2
3:S
13 0 37
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3 0:3 3:0
3:S
11 0 35
4 . 1:3 2:3 0:3
3:S
8 0 32
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24

4 . Úroveň A

40 bodů
35. místo (30. místo v mužích)
PIA… Uje… Ver… Tim… 2RUN Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:2
3:S
3:S
3:0
20 0 56
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
2:3
2:3
3:S
3:2
13 0 49
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
S:3 3:2 3:1 3:2 13 0 49
4 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
S:3
S:3
1:3 3:0 7 0 43
5 .
0:3
2:3
2:3 0:3 4 0 40

4 . Úroveň B

87 bodů
21. místo (18. místo v mužích)
Nez… 2RUN Bez… Vou… MAD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:0 3:S 3:0 49 0 109
2 .
0:3
2:3 3:S 3:0 27 0 87
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 3:2 3:S 2:3 23 0 83
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3 S:3 S:3 3:0 13 0 73
5 . 0:3 0:3 3:2 0:3 9 0 69

5 . Úroveň A

83 bodů
25. místo (22. místo v mužích)
Tim… 2RUN Ful… Zaj… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
3:2
3:0
3:2
3:1
42 0 87
2 .
2:3
3:S
3:0
3:1
38 0 83
3 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
0:3 S:3 3:0 3:0 26 0 71
4 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
2:3
0:3
0:3 3:2 13 0 58
5 .
1:3
1:3
0:3 2:3 8 0 53

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň A

60 bodů
54. místo (46. místo v mužích)
Luc… Luk… Ber… Bez… 2RUN Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
2:3
3:0
3:S 36 0 96
2 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
2:3
3:1 3:1 3:S 36 0 96
3 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:2
1:3
3:0
3:S 34 0 94
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
1:3
0:3
3:S 12 0 72
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

6 . Úroveň A

73 bodů
44. místo (40. místo v mužích)
Bez… JiMa 2RUN Pet… Bož… Mis… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:2
3:0
3:0 3:S 3:S 43 0 88
2 .
2:3
3:2
3:1
3:S
3:S 35 0 80
3 .
0:3
2:3
3:1
3:S
3:S 28 0 73
4 .
Petrovický expres (A. Zahradníčková + M. Andrýs)
0:3
1:3
1:3
3:S
3:S 20 0 65
5 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S 8 0 53
6 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

6 . Úroveň A

69 bodů
48. místo (41. místo v mužích)
Lan… VŠE… 2RUN Sta… Myd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 97
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
3:2
3:2
3:2
27 0 72
3 .
0:3
2:3
3:2
3:1
24 0 69
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
2:3
2:3
3:0
21 0 66
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3
2:3
1:3
0:3
6 0 51

7 . Úroveň C

72 bodů
43. místo (37. místo v mužích)
2RUN Ber… Tra… Bob… Psy… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:1
3:2
3:0 42 0 72
2 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
2:3
3:0
3:0
3:S 40 0 70
3 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
1:3
0:3
3:0
3:0 28 0 58
4 .
Bobánci (A. Todorov + J. Vybíral)
2:3
0:3
0:3
3:0 17 0 47
5 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
0:3 S:3 0:3 0:3 0 0 30

Podzimní sezóna 2017

7 . Úroveň B

69 bodů
50. místo (41. místo v mužích)
Eda… 2RUN MAD… Pus… Erka Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
EdaVo (V. Pavluch + E. Kohout)
3:0
3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 .
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 69
3 . 0:3
0:3
3:S 3:0 23 0 53
4 . 0:3
0:3
S:3
3:2
9 0 39
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
0:3
0:3
2:3
4 0 34

7 . Úroveň D

49 bodů
62. místo (50. místo v mužích)
Sta… 2RUN Mar… Two… Srš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
3:1
3:0
3:S 43 0 73
2 .
2:3
S:S
3:S
3:S 19 0 49
3 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3 S:S 1:3 3:S 9 0 39
4 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
0:3
S:3
3:1 S:S 6 0 36
5 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 25

7 . Úroveň B

65 bodů
52. místo (43. místo v mužích)
Bož… 2RUN Kol… Dem… Bla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
3:1
3:0
3:S
3:S
44 0 74
2 .
1:3
3:0
3:S 3:S 35 0 65
3 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3
0:3
3:S
3:S
20 0 50
4 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25
5 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25

7 . Úroveň C

56 bodů
63. místo (50. místo v mužích)
Myd… Lob… Ner… 2RUN OVČ… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
3:0 1:3 3:0
3:S
38 0 68
2 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
0:3 3:2 3:1
3:S
30 0 60
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
3:1 2:3 1:3 3:1 28 0 58
4 . 0:3 1:3 3:1 3:0 26 0 56
5 .
S:3
S:3
1:3 0:3 2 0 32

Letní sezóna 2017

7 . Úroveň C

38 bodů
54. místo (45. místo v mužích)
Dem… Mar… 2RUN Pat… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
3:1 3:0 3:0
3:S
47 0 62
2 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3 3:2 3:1 3:S 32 0 47
3 . 0:3 2:3
3:2
3:S
23 0 38
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 1:3
2:3
3:S 16 0 31
5 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.09.2018 20:54 6. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) S:3 Komentáře
20.09.2018 20:53 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) S:3 Komentáře
20.09.2018 20:53 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) S:3 Komentáře
20.09.2018 20:53 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) S:3 Komentáře
29.08.2018 20:30 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
15.08.2018 19:30 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
13.08.2018 20:30 4. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) Hamr Braník 0:3
13.08.2018 19:30 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 2:3
31.07.2018 19:30 4. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 3:0
30.07.2018 19:00 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
25.07.2018 19:00 4. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 2:3
01.07.2018 21:00 5. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) 3:S
01.07.2018 19:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
01.07.2018 13:00 5. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
27.06.2018 20:00 5. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
24.04.2018 21:00 6. Petrovický expres (A. Zahradníčková, M. Andrýs) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
24.04.2018 20:00 6. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
22.04.2018 20:30 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 0:3 Komentáře
27.03.2018 20:30 6. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
13.03.2018 20:30 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
04.03.2018 18:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
04.03.2018 17:00 6. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
27.02.2018 20:00 7. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 3:1
20.02.2018 17:00 7. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) Sportcentrum Step 3:0
18.02.2018 10:00 7. Bobánci (A. Todorov, J. Vybíral) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
17.02.2018 19:00 7. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
06.01.2018 11:00 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
05.01.2018 19:00 7. EdaVo (V. Pavluch, E. Kohout) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
04.01.2018 20:30 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
04.01.2018 20:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
30.12.2017 11:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
27.11.2017 21:00 7. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
15.11.2017 21:00 7. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
31.10.2017 21:00 7. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Hamr Štěrboholy 1:3
30.10.2017 20:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:1
24.10.2017 21:00 7. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) Badminton Arena Skalka 0:3
09.10.2017 22:00 7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 3:0
27.09.2017 21:00 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Badminton Arena Skalka 2:3
25.09.2017 19:00 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
05.09.2017 21:00 7. Demoteam (H. Pekárková, J. Sachl) Badminton Arena Skalka 0:3
7. Sršni Písek (A. Lejčar, D. Nahodil) 3:S
7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) S:S
7. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) 3:S
5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) S:3
5. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) S:3
5. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) S:3
5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) S:3
6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) 3:S
4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) 3:S
7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) 3:S Komentáře
7. Two Towers (Z. Schlibener, L. Hoch) 3:S Komentáře
6. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) 3:S Komentáře
7. Demoteam (H. Pekárková, J. Sachl) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím