Načítám…
Image 1

Petr Kratochvíl (61 let)

ID: 39881

Praha

  • 24 zápasů

    od roku 2020
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Braník
  • 55 /71
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 24
    Zápasů v lize ( 10 / 9 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

8 . Úroveň A

71 bodů
55. místo (15. místo v ženách)
2La… HP… MP The… Neř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0 14 74
2 . 0 11 71
3 . 0 0 60
4 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
0 -11 49
5 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0 -14 46

Letní sezóna 2020

7 . Úroveň B

83 bodů
54. místo (15. místo v ženách)
Emí… Rak… MoKa HP… Odj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:S
3:S
25 14 119
2 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3
3:0 3:0
3:S
20 11 111
3 .
1:3
0:3 3:0 3:S 14 0 94
4 .
S:3
0:3 0:3 3:S 6 -3 83
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 66

7 . Úroveň B

73 bodů
50. místo (13. místo v ženách)
Šim… 2La… HP… HoPe IPP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:2
3:0
26 14 100
2 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 . 0:3 0:3 3:1 3:0 13 0 73
4 .
2:3
0:3 1:3 S:S 1 -3 58
5 .
0:3
0:3 0:3 S:S -2 -14 44

6 . Úroveň B

73 bodů
48. místo (12. místo v ženách)
Ama… Ver… Odj… HP… Ryc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
S:S 3:0 3:0 3:0 19 14 113
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + L. Lindovský)
S:S 3:1 3:0
3:0
18 11 109
3 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3 1:3
S:S
3:0 6 0 86
4 . 0:3 0:3
S:S
3:S 4 -11 73
5 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
0:3
0:3
0:3 S:3 0 -14 66

7 . Úroveň B

91 bodů
41. místo (10. místo v ženách)
HP… IPP… Koť… ICMS Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 2:3
3:S
2:3
17 14 91
2 . 0:3 0:3
3:S
3:2
11 11 82
3 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
3:2 3:0
S:S
S:S
8 0 68
4 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3
S:S
3:0
5 -3 62
5 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
3:2
2:3
S:S
0:3
5 -14 51

Jarní sezóna 2020

9 . Úroveň A

95 bodů
58. místo (15. místo v ženách)
HP… Ryc… Jir… Evi… Slo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 1:3 3:0 3:0 21 14 95
2 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
1:3 3:1 3:0
S:S
12 11 83
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
3:1 1:3
S:S
3:S
11 0 71
4 .
Evil League of Evil (M. Moucha + J. Zeman)
0:3 0:3
S:S
3:0 5 -3 62
5 .
Slovenske strely (M. Moravcikova + B. Chudikova)
0:3
S:S
S:3
0:3 -2 -14 44

9 . Úroveň B

77 bodů
75. místo (18. místo v ženách)
Vou… Pot… Vel… HP… Ned… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:S S:S S:S
3:S
2 14 96
2 . S:S S:S S:S
3:S
0 11 91
3 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
S:S S:S S:S
3:S
2 0 82
4 . S:S S:S S:S
3:S
0 0 80
5 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 7. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) 3:S
01.10.2020 20:59 7. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
25.09.2020 18:00 7. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 0:3
18.09.2020 18:30 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Hamr Braník 0:3
03.09.2020 18:00 7. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) Hamr Braník 3:0
28.08.2020 20:00 7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Braník 0:3
26.08.2020 18:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Štěrboholy 3:1
20.08.2020 17:00 7. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) Hamr Braník 0:3
10.08.2020 00:10 6. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) 3:S
07.08.2020 19:11 6. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) S:S Komentáře
03.08.2020 19:00 6. Amatéři (M. Čeček, J. Kubíková) Hamr Braník 0:3
17.07.2020 18:00 6. Veru&Vatan (V. Staňková, L. Lindovský) Hamr Braník 0:3
08.07.2020 09:45 7. ICMS (D. Sviták, P. Benda) 3:S Komentáře
03.07.2020 18:00 7. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Hamr Braník 2:3
26.06.2020 18:00 7. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) Hamr Braník 3:0
25.06.2020 17:30 7. Prosek Tigers (P. Hlobil, I. Hlobilová) 2:3 Komentáře
15.06.2020 20:30 9. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) Hamr Braník 3:1
11.06.2020 19:00 9. Evil League of Evil (M. Moucha, J. Zeman) Badminton Arena Skalka 3:0
09.06.2020 19:30 9. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 1:3
03.06.2020 19:30 9. Slovenske strely (M. Moravcikova, B. Chudikova) Sportcentrum Step 3:0
21.05.2020 00:15 9. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) S:S
21.05.2020 00:15 9. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) S:S
21.05.2020 00:10 9. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) S:S
9. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím