Načítám…
Image 1

Štěpánka Mikulcová (48 let)

ID: 47706

Praha

  • 73 zápasů

    od roku 2022
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 11 /72
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 73
    Zápasů v lize ( 41 / 29 / 3) 0 turnajů
  • 59%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

4 . Úroveň B

111 bodů
16. místo (13. místo v mužích)
Pro… Aje… Pad… Sta… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Prosecco team (J. Berger + K. Bergerová)
3:0 3:2 3:1 6 30 116 9:3
2 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3 3:0 3:1 3:0 6 25 111 9:4
3 .
Padající hvězdy (J. Mazur + K. Lackovičová)
2:3 0:3 3:0 3:2 4 12 96 8:8
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3 1:3 0:3
3:0
2 4 86 5:9
5 . 0:3 2:3
0:3
0 0 80 2:9

Podzimní sezóna 2023

4 . Úroveň A

96 bodů
23. místo (18. místo v mužích)
Doh… Emí… Aje… No… Bla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:0 3:0 3:2 3:0 8 30 118 12:2
2 . 0:3 3:0 3:0 3:0 6 25 111 9:3
3 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3 0:3 3:2 3:0 4 12 96 6:8
4 .
No to nevim (D. Menclová + B. Čermochová)
2:3 0:3 2:3 3:2 2 4 86 7:11
5 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
0:3 0:3 0:3 2:3 0 0 80 2:12

4 . Úroveň B

111 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
Sta… Aje… Dře… Kra… Dic… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:1
3:S
1:3
3:1
6 30 116 10:5
2 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
1:3 3:2 3:1
3:S
6 25 111 10:6
3 .
Dřeváci (J. Šimandl + K. Dunicka)
S:3
2:3 3:2
3:S
4 12 96 8:8
4 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
3:1 1:3 2:3
3:S
4 4 88 9:7
5 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
1:3
S:3
S:3
S:3
0 0 80 1:12

4 . Úroveň A

116 bodů
22. místo (15. místo v mužích)
Ten… Emí… Aje… Mír… Past Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
3:0 3:0 3:0 3:S 8 30 138 12:0
2 . 0:3 3:0 3:1 3:S 6 25 131 9:4
3 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3 0:3 3:0 3:S 4 12 116 6:6
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 1:3 0:3 3:S 2 4 106 4:9
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 100 0:12

4 . Úroveň A

136 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
Aje… Emí… Past Hadi Fam… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
3:1 0:3 3:2 3:2 6 30 136 9:8
2 . 1:3
3:1
3:1
3:1 6 25 131 10:6
3 . 3:0
1:3
3:0 1:3 4 12 116 8:6
4 . 2:3
1:3
0:3 3:2 2 4 106 6:11
5 . 2:3 1:3 3:1 2:3 2 0 102 8:10

Letní sezóna 2023

6 . Úroveň A

90 bodů
31. místo (20. místo v mužích)
Dic… Aje… Mec… Šim… Pie… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 100 12:0
2 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3
3:1 3:1 3:0 19 11 90 9:5
3 .
Mechanical Movement (T. Le Minh + T. Vo)
0:3
1:3
3:1
3:1 13 0 73 7:8
4 .
S:3
1:3
1:3
3:0
9 -11 58 5:9
5 .
Pieces of paper (P. Hušek + M. Žďárský)
S:3
0:3 1:3
0:3
1 -14 47 1:12

6 . Úroveň A

75 bodů
26. místo (16. místo v mužích)
Aje… Nep… Bro… Shu… Děr… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
1:3 3:0 3:0 3:S 21 14 75 10:3
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:1
S:S
3:0 3:S 17 11 68 9:1
3 . 0:3
S:S
3:0 3:S 11 0 51 6:3
4 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 35 3:9
5 .
Děravé rakety (J. Beneš + M. Pohlová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26 0:12

5 . Úroveň A

46 bodů
30. místo (20. místo v mužích)
Nik… Kra… Pro… Nep… Aje… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1 3:2 3:0 3:0 25 14 99 12:3
2 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
1:3 0:3 3:0 3:0 15 11 86 7:6
3 .
Prosecco team (J. Berger + K. Bergerová)
2:3 3:0 3:1 S:S 13 0 73 8:4
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -11 55 4:11
5 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3 0:3 S:S 2:3 0 -14 46 2:9

6 . Úroveň A

81 bodů
26. místo (16. místo v mužích)
Aje… Bro… Šim… Wak… Shu… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 81 12:1
2 . 1:3 1:3 3:0 3:0 16 11 67 8:6
3 . 0:3 3:1 3:0 2:3 15 0 55 8:7
4 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3 0:3 0:3
3:0
7 -11 36 3:9
5 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
0:3 0:3 3:2
0:3
5 -14 31 3:11

Jarní sezóna 2023

5 . Úroveň B

61 bodů
35. místo (22. místo v mužích)
Sve… Gar… Bro… Aje… Row… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:2 3:0
3:2
3:S
23 14 97 12:4
2 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
2:3 3:2
S:S
3:0
12 11 83 8:5
3 . 0:3 2:3 S:S 3:0 7 0 67 5:6
4 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
2:3
S:S
S:S
3:S
4 -3 61 5:3
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
S:3
0:3
0:3
S:3
0 -14 46 0:12

5 . Úroveň A

85 bodů
35. místo (23. místo v mužích)
Kou… Emí… Pro… Aje… Ber… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
3:0 3:2 3:0 3:0 26 14 120 12:2
2 . 0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 110 9:5
3 .
Prosecco team (J. Berger + K. Bergerová)
2:3 2:3 3:2 3:0 16 0 96 10:8
4 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3 0:3 2:3 3:1 8 -3 85 5:10
5 . 0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67 1:12

5 . Úroveň A

114 bodů
31. místo (19. místo v mužích)
Dic… Sve… Aje… TME… Mír… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
3:0
3:0
2:3
3:1
22 14 136 11:4
2 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
3:2
3:0
3:S
18 11 129 9:5
3 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3
2:3 3:1 3:1 14 0 114 8:8
4 .
TME racing (D. Jůda + T. Svoboda)
3:2
0:3
1:3
S:S
4 -11 93 4:8
5 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
1:3
S:3
1:3
S:S
0 -14 86 2:9

6 . Úroveň B

114 bodů
29. místo (17. místo v mužích)
Aje… Bro… Wak… Ver… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
3:1 3:0 1:3 3:S 20 14 114 10:4
2 . 1:3 3:0 S:S 3:S 12 11 103 7:3
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3 0:3 3:S 3:S 12 0 92 6:6
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:1 S:S S:3 3:S 10 -3 87 6:4
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66 0:12

Podzimní sezóna 2022

5 . Úroveň A

84 bodů
34. místo (22. místo v mužích)
Sta… Vel… Kou… Aje… RET… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:1
3:1
3:0 3:0 26 14 120 12:2
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
1:3
3:1 3:0 3:2 19 11 110 10:6
3 .
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
1:3
1:3 3:1 3:0 15 0 95 8:7
4 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -3 84 4:10
5 .
RETRO team (K. Dunička + J. Šimandl)
0:3 2:3 0:3 1:3 3 -14 69 3:12

5 . Úroveň B

70 bodů
32. místo (22. místo v mužích)
Emí… Hadi Aje… Lamy Bro… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:0
3:0
3:1
3:0
27 14 101 12:1
2 .
0:3
3:2
S:S
3:0 10 11 81 6:5
3 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3 2:3 2:3 3:1 10 0 70 7:10
4 .
1:3
S:S
3:2
3:2
9 -3 66 7:7
5 .
0:3
0:3 1:3
2:3
3 -14 49 3:12

5 . Úroveň A

74 bodů
40. místo (27. místo v mužích)
Dar… Sta… Kra… Aje… MOS… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
3:1
3:0 3:0 3:0 27 14 121 12:1
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
3:0
3:0
3:0 22 11 113 10:3
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 0:3 3:0 3:S 13 0 93 6:6
4 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3
0:3
0:3 3:2 5 -11 74 3:11
5 .
MOS365 (A. Makovský + V. Jirsa)
0:3 0:3 S:3 2:3 2 -14 68 2:12

6 . Úroveň A

89 bodů
34. místo (23. místo v mužích)
Nik… Aje… Kou… Row… Ver… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0
3:S
3:0
3:S
26 14 100 12:0
2 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3
3:S
3:1
3:S
18 11 89 9:4
3 .
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
S:3
S:3
3:0
3:S
13 0 73 6:6
4 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3 1:3 0:3
3:S
7 -3 64 4:9
5 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

Letní sezóna 2022

7 . Úroveň A

60 bodů
32. místo (19. místo v mužích)
Aje… Amu… HoPe Meg… Koo… Sto… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
3:0
3:0 3:0
3:S
3:S
26 14 60 15:0
2 .
0:3
3:S
3:0
3:S
3:S
20 11 51 12:3
3 . 0:3
S:3
3:0
3:S
3:S
15 0 35 9:6
4 .
Megazord (M. Horský + M. Horská)
0:3 0:3 0:3
3:S
3:S
10 0 30 6:9
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S
5 -11 14 3:12
6 .
Stodoteam (K. Stodolovská + U. 39531)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6 0:15

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.02.2024 19:00 4. Padající hvězdy (J. Mazur, K. Lackovičová) SportCentrum JEREMI 3:0
24.02.2024 18:00 4. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 3:0
24.02.2024 17:00 4. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:1
21.02.2024 19:00 4. Prosecco team (J. Berger, K. Bergerová) Hamr Braník 0:3
15.01.2024 19:00 4. No to nevim (D. Menclová, B. Čermochová) Badminton Arena Skalka 3:2
15.01.2024 19:00 4. Blaazni (M. Vodičková, Š. Dub) Badminton Arena Skalka 3:0
14.01.2024 18:00 4. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Badminton Arena Skalka 0:3
05.01.2024 18:00 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 0:3
29.12.2023 08:36 4. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) 3:S Komentáře
28.12.2023 18:00 4. Dřeváci (J. Šimandl, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 3:2
17.12.2023 20:00 4. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 1:3
10.12.2023 19:00 4. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 3:1
01.12.2023 00:10 4. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) 3:S
26.11.2023 19:00 4. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Badminton Arena Skalka 3:0
24.11.2023 17:00 4. Tenisaci (J. Mazur, J. Kunc) Hamr Braník 0:3
12.11.2023 19:00 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 0:3
25.10.2023 21:00 4. Hadi (M. Hadrava, K. Hadrava) Badminton Arena Skalka 3:2
24.10.2023 20:00 4. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) BB Arena Štěrboholy 0:3
16.10.2023 19:00 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:1
15.10.2023 19:00 4. Family (U. Amrillaev, L. Amrillajev) Badminton Arena Skalka 3:2
21.09.2023 20:00 6. Pieces of paper (P. Hušek, M. Žďárský) Badminton Arena Skalka 3:0
17.09.2023 20:00 6. Mechanical Movement (T. Le Minh, T. Vo) Badminton Arena Skalka 3:1
16.09.2023 10:00 6. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
14.09.2023 19:00 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 3:1
01.09.2023 00:10 6. Děravé rakety (J. Beneš, M. Pohlová) 3:S
29.08.2023 18:00 6. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Badminton Arena Skalka 3:0
13.08.2023 20:00 6. Shuttlecock time (J. Tlustý, E. Kareva) Badminton Arena Skalka 3:0
13.08.2023 19:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Badminton Arena Skalka 1:3
01.08.2023 00:10 5. Prosecco team (J. Berger, K. Bergerová) S:S
30.07.2023 19:00 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 2:3
13.07.2023 19:00 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 0:3
10.07.2023 19:00 5. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Badminton Arena Skalka 0:3
29.06.2023 18:00 6. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Sportcentrum Step 3:1
26.06.2023 19:00 6. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Badminton Arena Skalka 3:0
13.06.2023 20:00 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 3:0
11.06.2023 19:00 6. Shuttlecock time (J. Tlustý, E. Kareva) Badminton Arena Skalka 3:0
01.06.2023 00:10 5. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) S:S
31.05.2023 15:46 5. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) S:S Komentáře
28.05.2023 18:13 5. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) 3:S Komentáře
26.05.2023 19:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
28.04.2023 20:00 5. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) SportCentrum JEREMI 3:1
26.04.2023 20:00 5. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) BB Arena Štěrboholy 0:3
13.04.2023 20:30 5. Koukáš (L. Drahník, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 0:3
11.04.2023 20:30 5. Prosecco team (J. Berger, K. Bergerová) Badminton Arena Skalka 2:3
27.03.2023 21:00 5. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
16.03.2023 20:00 5. TME racing (D. Jůda, T. Svoboda) Badminton Arena Skalka 3:1
10.03.2023 17:00 5. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Badminton Arena Skalka 3:1
03.03.2023 19:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 2:3
01.03.2023 00:10 6. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) 3:S
24.02.2023 17:00 6. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Badminton Arena Skalka 3:0
23.02.2023 20:00 6. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) BB Arena Štěrboholy 3:1
20.02.2023 20:30 6. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 1:3
30.01.2023 19:00 5. Koukáš (L. Drahník, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 1:3
23.01.2023 19:00 5. RETRO team (K. Dunička, J. Šimandl) Badminton Arena Skalka 3:1
11.01.2023 21:00 5. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Badminton Arena Skalka 0:3
09.01.2023 18:00 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) BB Arena Štěrboholy 0:3
28.12.2022 18:00 5. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) Badminton Arena Skalka 2:3
15.12.2022 18:30 5. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Sportcentrum Step 3:1
11.12.2022 13:30 5. Hadi (M. Hadrava, K. Hadrava) Hamr Braník 2:3
10.12.2022 15:00 5. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 0:3
27.11.2022 20:00 5. MOS365 (A. Makovský, V. Jirsa) Badminton Arena Skalka 3:2
21.11.2022 20:30 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 0:3
14.11.2022 19:00 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
10.11.2022 20:00 5. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) BB Arena Letňany 0:3
30.10.2022 20:30 6. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:1
23.10.2022 23:55 6. Koukáš (L. Drahník, A. Koutná) 3:S Komentáře
23.10.2022 14:19 6. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) 3:S Komentáře
21.10.2022 17:00 6. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Badminton Arena Skalka 0:3
24.09.2022 21:08 7. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) 3:S Komentáře
24.09.2022 20:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 3:0
13.09.2022 18:00 7. Amumu (O. Suchan, N. Kvetonova) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
09.09.2022 17:00 7. Megazord (M. Horský, M. Horská) Hamr Braník 3:0
07.09.2022 01:01 7. Stodoteam (K. Stodolovská, U. 39531) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody