Image 1

Katrin Blachová (28 let)

ID: 24722

Praha

  • 48 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 29
    Zápasů v lize ( 9 / 14 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

8 . Úroveň A

22 bodů
53. místo (40. místo v mužích)
Pat… Pup… HoPe Jak… Erka Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
2:3 3:0 3:0 3:S 19 0 31
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:2 S:3 3:S 3:S 14 0 26
3 . 0:3 3:S 1:3 3:S 11 0 23
4 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
0:3 S:3 3:1 3:S 10 0 22
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 12

7 . Úroveň B

46 bodů
51. místo (39. místo v mužích)
Kra… slu… Jak… HoPe Pet… Fog… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:0 1:3 3:0 3:0
3:S
40 0 55
2 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 3:1 3:1 3:0
3:S
36 0 51
3 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
3:1 1:3
1:3
3:0 3:S 31 0 46
4 . 0:3 1:3
3:1
3:0
3:S
29 0 44
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 0 23
6 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 15

7 . Úroveň B

21 bodů
60. místo (43. místo v mužích)
Laz… Psy… Jak… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
3:S
3:0 3:0 47 0 62
2 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
S:3
S:3
3:0
17 0 32
3 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
0:3 3:S S:S 6 0 21
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
0:3
S:S -7 0 8

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň C

40 bodů
71. místo (54. místo v mužích)
Zde… Ner… MoKa Jak… slu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:1 3:0
3:S
3:0 47 0 77
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3 3:2 3:0 3:0 37 0 67
3 . 0:3 2:3
3:0
3:1 28 0 58
4 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
S:3
0:3
0:3
3:S
10 0 40
5 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 0:3 1:3
S:3
2 0 32

8 . Úroveň B

37 bodů
78. místo (61. místo v mužích)
Bag… Erka Jak… H HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
3:1
3:1
3:S
3:S 42 0 57
2 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3
3:0 3:S 3:S 35 0 50
3 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
1:3
0:3
3:S
3:S 22 0 37
4 .
S:3
S:3
S:3
3:S 10 0 25
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

8 . Úroveň A

16 bodů
86. místo (69. místo v mužích)
Ner… Bob… Fog… Pus… Jak… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
3:2 3:1 3:0 3:0 3:0 46 0 61
2 .
Bobánci (A. Todorov + J. Vybíral)
2:3
3:0
3:1 3:1
3:0
41 0 56
3 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
1:3
0:3
S:S 3:0 3:0 18 0 33
4 . 0:3 1:3 S:S 3:2
3:2
12 0 27
5 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
0:3 1:3 0:3 2:3 S:S 1 0 16
6 . 0:3
0:3
0:3
2:3
S:S -1 0 14

7 . Úroveň B

32 bodů
78. místo (63. místo v mužích)
VŠE… MAD… Fri… H Jak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
3:2 3:0
3:0
3:S 45 0 75
2 . 2:3
2:3
3:0 3:0 34 0 64
3 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
0:3
3:2
2:3
3:1
24 0 54
4 .
0:3
0:3 3:2 3:S 19 0 49
5 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
S:3 0:3
1:3
S:3 2 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.08.2018 17:00 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) SportCentrum JEREMI S:3
25.08.2018 17:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 3:1
25.08.2018 17:00 8. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:S
19.08.2018 17:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 0:3
02.08.2018 19:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
19.07.2018 18:30 7. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) Badminton Arena Skalka 3:0
18.07.2018 18:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 1:3
18.07.2018 18:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 3:1
02.07.2018 14:52 7. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) S:S
21.06.2018 11:37 7. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) 3:S
20.06.2018 20:00 7. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Badminton Arena Skalka 0:3
15.05.2018 19:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 0:3
11.05.2018 19:30 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
29.04.2018 19:00 8. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
23.04.2018 19:30 8. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 0:3
03.04.2018 14:32 8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) S:S
30.03.2018 10:00 8. Bobánci (A. Todorov, J. Vybíral) Badminton Arena Skalka 1:3
26.03.2018 20:30 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 2:3
15.03.2018 21:30 8. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 0:3
15.03.2018 21:00 8. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 0:3
18.02.2018 20:00 7. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
14.02.2018 20:30 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 0:3
7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) 3:S Komentáře
7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) S:3
8. H (P. Hulík, V. Hulíková) 3:S Komentáře
7. H (P. Hulík, V. Hulíková) S:3
8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S
7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) S:3 Komentáře
7. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím