Ivana Hlobilová

Ivana Hlobilová (47 let)

ID: 30350

Praha

  • 93 zápasů

    od roku 2018
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 18:30
    Často hraje od 18:30 v Badminton Arena Skalka
  • 94 /130
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 10 / 9 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

11 . Úroveň A

6 bodů
83. místo (28. místo v ženách)
Mik… (Ne… HoPe Pan… Mam… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
3:s 6 14 40
2 .
(Ne)sestry (A. Sokalská + K. Weichetová)
3:s 6 11 37
3 . 3:s 6 0 26
4 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
3:s 6 -11 15
5 . s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 6

11 . Úroveň A

27 bodů
87. místo (25. místo v ženách)
IPP… Sof… Mik… Mam… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:0
3:2
3:0
21 14 75
2 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
3:2
3:1
S:S S:S 9 11 60
3 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
0:3
1:3
S:S S:S -1 0 39
4 . 2:3 S:S S:S S:S -2 -11 27
5 .
0:3
S:S S:S S:S -6 -14 20

11 . Úroveň A

47 bodů
81. místo (22. místo v ženách)
Sta… Mam… Pan… Jed… GoG… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starej a mladej (S. Loula + Z. Loula)
3:1 2:3 3:1 3:0 3:0 24 14 58
2 . 1:3
3:0
0:3 3:S
3:2
16 11 47
3 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
3:2
0:3
1:3
3:S
3:0 16 0 36
4 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
1:3 3:0
3:1
S:S 3:S 15 0 35
5 .
GoGlééé (A. Šlechtová + T. Šeligová)
0:3 S:3
S:3
S:S 3:S 3 -11 12
6 . 0:3
2:3
0:3 S:3 S:3 2 -14 8

Podzimní sezóna 2019

11 . Úroveň A

51 bodů
73. místo (18. místo v ženách)
Mam… Úči… KaPr Piv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . S:3
3:1
3:0
17 14 51
2 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
3:S S:S S:S 2 11 33
3 .
1:3
S:S S:S -5 0 15
4 .
0:3
S:S S:S -6 -11 3

10 . Úroveň A

25 bodů
79. místo (21. místo v ženách)
Mia… Pot… Ned… Úči… Mam… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S:3
3:1
3:1
3:1
18 14 72
2 .
3:S
3:2
S:S
3:0
16 11 67
3 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
1:3
2:3
3:1 S:S 7 0 47
4 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
1:3
S:S
1:3
3:0
7 -11 36
5 .
1:3
0:3
S:S
0:3
-1 -14 25

10 . Úroveň A

54 bodů
74. místo (19. místo v ženách)
2La… Čer… Mam… Ned… Baz… KaPr Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
2:3
3:S
3:0
3:0
3:S
28 14 82
2 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
3:2
1:3
3:1
3:0 3:0 26 11 77
3 .
S:3
3:1
3:0
1:3
S:3
14 0 54
4 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
0:3
1:3
0:3
3:0
3:S
14 0 54
5 . 0:3 0:3
3:1
0:3
3:1
12 -11 41
6 .
S:3
0:3
3:S
S:3
1:3
7 -14 33

11 . Úroveň A

50 bodů
74. místo (18. místo v ženách)
Baz… Mam… IPP… Ryc… Úči… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:1
3:0
S:S 19 14 53
2 .
2:3
3:0
3:1
1:3
3:1
19 11 50
3 .
0:3
0:3
3:2
3:2
3:2
12 0 32
4 .
Rychlej a Pomalej (K. Horváth + A. Yaroslavskyy)
1:3
1:3
2:3
S:S
3:0 8 0 28
5 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
0:3
3:1
2:3
S:S
S:S 3 -11 12
6 . S:S
1:3
2:3
0:3 S:S -1 -14 5

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.05.2020 00:15 11. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:S
21.05.2020 00:10 11. Mikovi (D. Miková, O. Mika) S:S
21.05.2020 00:10 11. Sofasurfers (V. Vetešníková, H. Dědina) S:S
20.05.2020 18:00 11. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) Badminton Arena Skalka 2:3
04.03.2020 00:10 11. GoGlééé (A. Šlechtová, T. Šeligová) 3:S
03.03.2020 19:00 11. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) Badminton Arena Skalka 0:3
02.03.2020 17:00 11. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
24.02.2020 19:00 11. Pankáči (V. Kraus, M. Pátkova) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
23.02.2020 18:00 11. Starej a mladej (S. Loula, Z. Loula) Badminton Arena Skalka 1:3
03.02.2020 00:10 11. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) S:3
23.01.2020 18:30 11. KaPr (A. Kašparová, K. Weichetová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
16.01.2020 18:00 11. Pivo(ňky) (K. Vondráčková, K. Podpierova) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
02.01.2020 00:10 10. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) S:S
23.12.2019 09:00 10. MiaMar (M. Sedláček, M. Jánošková) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
16.12.2019 17:00 10. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
09.12.2019 18:30 10. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
01.12.2019 09:34 10. KaPr (A. Kašparová, K. Weichetová) S:3 Komentáře
28.11.2019 23:54 10. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) S:3 Komentáře
28.11.2019 18:30 10. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
21.11.2019 18:30 10. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
07.11.2019 18:30 10. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
31.10.2019 20:00 11. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) 1:3 Komentáře
30.10.2019 18:00 11. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
25.10.2019 18:30 11. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
20.10.2019 17:00 11. Rychlej a Pomalej (K. Horváth, A. Yaroslavskyy) Badminton Arena Skalka 3:1
18.10.2019 18:00 11. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) Hamr Braník 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím