Image 1

Petr Lukáš (53 let)

ID: 21065

Praha

  • 147 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:30
    Často hraje od 20:30 v Hamr Braník
  • 40 /111
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 82
    Zápasů v lize ( 44 / 38 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň A

132 bodů
30. místo (29. místo v mužích)
MaM… Fan… Luc… Vou… Tra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MaMa team (M. Dvořák + M. Tuhý)
3:0
3:1 3:0
3:S
26 14 160
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 152
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
0:3
3:2
3:S
12 0 132
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3 0:3
2:3
S:S
0 -11 109
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3
0:3
S:3
S:S
-2 -14 104

4 . Úroveň A

136 bodů
29. místo (28. místo v mužích)
LeM… Ene… Nez… Luc… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 181
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 172
3 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 152
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 136
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 126

5 . Úroveň B

169 bodů
24. místo (22. místo v mužích)
Jež… Luc… Dám… Nix… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:0 3:0 2:3 3:1 22 14 176
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 3:1
3:0
3:2
18 11 169
3 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3 1:3
3:0
3:1 14 0 154
4 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:2
0:3
0:3
3:0
12 -11 141
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
2:3
1:3
0:3
4 -14 130

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

172 bodů
28. místo (26. místo v mužích)
Nez… Tra… Luc… Mat… Zde… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:2
3:1
3:0 3:0 21 0 57
2 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
2:3
3:0
3:2
3:0 18 0 54
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
0:3
3:0
3:0
13 0 49
4 . 0:3
2:3
0:3
3:1
7 0 43
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3
0:3
1:3
1 0 37

5 . Úroveň B

168 bodů
28. místo (26. místo v mužích)
Vou… Luc… Bil… IT… VEL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:1
3:2 3:1 S:S 12 0 48
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
3:2
2:3
3:1
12 0 48
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
2:3
0:3 3:0 10 0 46
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:2 3:0 S:S 9 0 45
5 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
S:S
1:3
0:3 S:S -3 0 33

5 . Úroveň B

172 bodů
31. místo (26. místo v mužích)
Dám… Pif… Luc… Nep… Zde… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
1:3
3:1
3:0
3:0 18 0 54
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:1
3:1
S:3
3:0 16 0 52
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
1:3
3:1 3:0 13 0 49
4 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
3:S
1:3
3:0
12 0 48
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 36

5 . Úroveň B

165 bodů
32. místo (28. místo v mužích)
Ver… Žlu… Luc… Bez… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0 3:1 3:0 3:0 23 0 59
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 3:2
3:1
3:2 13 0 49
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3 2:3
2:3
3:0 11 0 47
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
1:3
3:2
3:1
10 0 46
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 2:3 0:3
1:3
3 0 39

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň A

96 bodů
25. místo (24. místo v mužích)
Luc… Luk… Ber… Bez… 2RUN Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
2:3
3:0
3:S 36 0 96
2 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
2:3
3:1 3:1 3:S 36 0 96
3 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:2
1:3
3:0
3:S 34 0 94
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
1:3
0:3
3:S 12 0 72
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

5 . Úroveň B

82 bodů
40. místo (37. místo v mužích)
Nez… Bil… Nep… Luc… Ňuň… Lan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:1
3:0
3:S
3:S
45 0 105
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
3:0
3:2
3:S
3:S
33 0 93
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3
0:3
3:2
3:S
3:S
25 0 85
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
2:3
2:3
3:S
3:S
22 0 82
5 . S:3 S:3
S:3
S:3
S:S
-4 0 56
6 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S
-4 0 56

5 . Úroveň B

92 bodů
32. místo (29. místo v mužích)
Ver… eL… Luc… JiMa ŠVI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:1
3:2
3:0
3:0 46 0 106
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3
3:1 3:2 3:0 35 0 95
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
2:3
1:3
3:0
3:0
32 0 92
4 .
0:3
2:3
0:3
3:0
17 0 77
5 .
ŠVIHÁCI (P. Prouza + K. Mádr)
0:3 0:3
0:3
0:3
0 0 60

4 . Úroveň B

90 bodů
30. místo (28. místo v mužích)
Tvo… Oře… Nez… Luc… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
3:0
3:2 3:2
3:0
44 0 119
2 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
0:3
3:0
3:0
3:2
35 0 110
3 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
2:3
0:3
3:0
3:S 27 0 102
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
2:3
0:3
0:3
3:1
15 0 90
5 .
0:3
2:3
S:3
1:3
6 0 81

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň A

90 bodů
31. místo (27. místo v mužích)
Lei… Ver… Luc… eL… Ner… Bož… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
2:3
3:0 3:0 3:S 41 0 101
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:0
3:0 2:3
3:0
33 0 93
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
0:3
2:3
3:0
3:0
30 0 90
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3 0:3 3:2 3:S 3:2 22 0 82
5 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
0:3 3:2
0:3
S:3 3:S 15 0 75
6 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
S:3
0:3
0:3
2:3 S:3 3 0 63

5 . Úroveň A

92 bodů
31. místo (26. místo v mužích)
Pav… Uje… Luc… Žlu… Min… VŠE… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
1:3
3:1
3:0
3:0
3:0
41 0 101
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:1
2:3
3:1
2:3
3:0
34 0 94
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
3:2
2:3
3:0
3:0
32 0 92
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
1:3
3:2
3:1
3:1
27 0 87
5 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3
3:2
0:3
1:3
3:0 19 0 79
6 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
0:3
0:3
1:3
0:3 2 0 62

5 . Úroveň A

86 bodů
32. místo (27. místo v mužích)
Vou… Pif… Ver… Luc… Nep… MAD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:S 3:2 3:0 3:0 3:0 45 0 105
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
3:1
3:0 3:1 3:0 38 0 98
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3
1:3
2:3
3:1
3:0 27 0 87
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 0:3 3:2
3:0
3:1
26 0 86
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3 1:3
1:3
0:3
3:1 13 0 73
6 . 0:3 0:3 0:3
1:3
1:3 4 0 64

6 . Úroveň A

86 bodů
32. místo (26. místo v mužích)
Luc… eL… Lan… Bož… Maš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
3:0
3:2
3:S
41 0 86
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
2:3 3:2 3:0 3:S 36 0 81
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
0:3
2:3
3:1
1:3 17 0 62
4 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
2:3
0:3
1:3
3:S 16 0 61
5 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
S:3
S:3 3:1 S:3 11 0 56

Jarní sezóna 2017

6 . Úroveň A

80 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
Luc… Bor… HoPe Lob… Eff… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 80
2 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
1:3
0:3
3:0 3:0 28 0 58
3 .
0:3
3:0
S:3
3:0
26 0 56
4 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
0:3
0:3 3:S
3:0
23 0 53
5 .
Effectivity (P. Trojánek + O. Kubera)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

5 . Úroveň A

59 bodů
50. místo (42. místo v mužích)
Jež… Vou… Bož… It´… Luc… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:2 3:S
3:1
3:0 43 0 88
2 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3
3:0
3:S
3:0
3:0
40 0 85
3 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
2:3
0:3
3:S
3:2
1:3 20 0 65
4 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
S:3 S:3 S:3
3:0
3:0 20 0 65
5 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
0:3
2:3
0:3
3:1
14 0 59
6 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
0:3
3:1 0:3
1:3
11 0 56

5 . Úroveň A

66 bodů
41. místo (34. místo v mužích)
Vpl… eL… Ive… Luc… Hor… HRO… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 S:S
3:0
3:0 3:S 33 0 78
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3 3:S 3:2 3:2 3:S 32 0 77
3 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
S:S S:3
3:2
3:0
3:S
21 0 66
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
2:3
2:3
3:2
3:S 21 0 66
5 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
0:3 2:3
0:3
2:3
3:S 14 0 59
6 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
S:3 S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 45

6 . Úroveň A

69 bodů
36. místo (30. místo v mužích)
Jež… Luc… Mat… MAD… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3 3:1
3:0
3:0 39 0 69
3 . 1:3 1:3 3:0 3:0 30 0 60
4 . 0:3
0:3
0:3 3:0 13 0 43
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.04.2019 20:30 5. MaMa team (M. Dvořák, M. Tuhý) Hamr Braník 1:3
15.04.2019 20:09 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 3:S Komentáře
13.04.2019 16:00 5. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.04.2019 20:30 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:2 Komentáře
26.03.2019 16:54 4. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S Komentáře
21.03.2019 20:30 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
07.03.2019 20:30 4. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 0:3
06.03.2019 19:00 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 1:3
28.02.2019 20:30 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
22.02.2019 18:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 3:1
20.02.2019 20:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
17.02.2019 20:00 5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 0:3
17.01.2019 20:30 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:0 Komentáře
12.01.2019 19:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
11.01.2019 17:00 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Hamr Braník 0:3
06.01.2019 20:00 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
13.12.2018 20:30 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 1:3 Komentáře
10.12.2018 20:30 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 2:3
09.12.2018 13:00 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Braník 3:1 Komentáře
07.12.2018 18:30 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:2 Komentáře
29.11.2018 20:30 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 1:3 Komentáře
11.11.2018 20:30 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
07.11.2018 19:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
04.11.2018 20:30 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Braník 3:0
26.10.2018 17:30 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Hamr Braník 3:0
19.10.2018 19:30 5. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
18.10.2018 20:30 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 2:3
08.10.2018 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) SportCentrum JEREMI 1:3
18.05.2018 19:30 5. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
13.05.2018 20:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
12.05.2018 20:00 5. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
15.04.2018 20:00 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 2:3 Komentáře
13.04.2018 20:00 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
08.04.2018 20:00 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
25.03.2018 20:00 5. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) Hamr Braník 3:0 Komentáře
19.03.2018 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 2:3 Komentáře
18.03.2018 20:00 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 1:3
03.03.2018 19:00 5. ŠVIHÁCI (P. Prouza, K. Mádr) Hamr Braník 3:0 Komentáře
25.02.2018 20:30 4. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
19.02.2018 19:30 4. Ořech (V. Fučík, T. Kozák) Hamr Braník 0:3 Komentáře
18.02.2018 20:30 4. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Hamr Braník 2:3
16.02.2018 19:00 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
21.01.2018 20:30 5. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Braník 3:0 Komentáře
19.01.2018 20:00 5. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Braník 3:2 Komentáře
14.01.2018 20:00 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 2:3
13.01.2018 17:00 5. Neratkovci (Š. Kučerová, K. Prejzek) Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.01.2018 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
15.12.2017 19:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
10.12.2017 20:00 5. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.12.2017 20:00 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 3:2 Komentáře
08.12.2017 19:00 5. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Braník 1:3 Komentáře
03.12.2017 19:30 5. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) 3:0 Komentáře
23.11.2017 20:30 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
20.11.2017 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:2
19.11.2017 20:00 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 0:3
12.11.2017 20:00 5. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Braník 3:1 Komentáře
02.11.2017 20:30 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
26.10.2017 19:30 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 3:2
15.10.2017 21:00 6. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Braník 3:2 Komentáře
15.10.2017 20:00 6. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
21.05.2017 19:30 6. Effectivity (P. Trojánek, O. Kubera) Hamr Braník 3:0 Komentáře
12.05.2017 19:30 6. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.05.2017 20:00 6. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.05.2017 18:30 6. Boris & Lucia (B. Palaščak, L. Tomešková) Hamr Braník 3:1 Komentáře
23.04.2017 19:30 5. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Braník 2:3 Komentáře
20.04.2017 20:30 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
13.04.2017 20:30 5. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
09.04.2017 19:30 5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
08.04.2017 19:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
26.03.2017 20:00 5. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Hamr Braník 2:3 Komentáře
26.03.2017 15:00 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 2:3
24.03.2017 19:00 5. Horní Dolní (P. Olšanský, M. Olšanská) Hamr Braník 3:2 Komentáře
12.03.2017 14:00 5. VplusR (V. Šťastná, R. Boháč) Hamr Braník 0:3 Komentáře
12.02.2017 20:30 6. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Hamr Braník 3:0
05.02.2017 09:30 6. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 1:3
04.02.2017 14:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:1
04.02.2017 13:30 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Braník 3:0 Komentáře
6. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) 3:S Komentáře
5. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) 3:S
5. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) 3:S
5. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) 3:S Komentáře
5. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím