Načítám…

Lenka Solarová (49 let)

ID: 47187

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (3/50)

  • 64 zápasů

    od roku 2022
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 10 /79
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 64
    Zápasů v lize ( 38 / 21 / 5) 0 turnajů
  • 64%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

1 . Úroveň A

172 bodů
3. místo (1. místo v ženách)
KLON Bra… MIl… Dar… Kub… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 0 30 190 0:0
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
0 25 185 0:0
3 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
0 12 172 0:0
4 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
0 4 164 0:0
5 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
0 0 160 0:0

2 . Úroveň A

156 bodů
3. místo (1. místo v ženách)
MIl… Kub… RRR Bez… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
3:2 3:0 1:3 3:0 6 30 156 10:5
2 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
2:3
3:0
3:0 3:0 6 25 151 11:3
3 . 0:3
0:3
3:0
3:1
4 12 136 6:7
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:1 0:3 0:3
3:1
4 4 128 6:8
5 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
0:3 0:3
1:3
1:3
0 0 120 2:12

Podzimní sezóna 2023

1 . Úroveň A

146 bodů
6. místo (1. místo v ženách)
Bra… KLON Dar… MIl… Kub… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1 3:1 3:0 3:0 8 30 178 12:2
2 . 1:3
3:0
3:2 3:2 6 25 171 10:7
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
1:3
0:3
3:0 3:0 4 12 156 7:6
4 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
0:3 2:3 0:3 3:0 2 4 146 5:9
5 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
0:3 2:3 0:3 0:3 0 0 140 2:12

2 . Úroveň A

151 bodů
5. místo (1. místo v ženách)
Bra… MIl… Bez… Sta… RRR Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:2 3:0
3:0
3:S
8 30 158 12:2
2 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
2:3 3:0 3:1 3:0 6 25 151 11:4
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 0:3
3:2
3:1
4 12 136 6:9
4 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
0:3
1:3
2:3
3:S
2 4 126 6:9
5 .
S:3
0:3
1:3
S:3
0 0 120 1:12

3 . Úroveň A

156 bodů
8. místo (1. místo v ženách)
MIl… RRR IT… Pro… H… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
3:0 3:0 3:0 S:S 6 30 156 9:3
2 . 0:3 3:1
3:1
3:S
6 25 151 9:5
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 1:3 2:3
3:S
2 12 134 6:9
4 .
Prosecco team (J. Berger + K. Bergerová)
0:3
1:3
3:2 1:3 2 4 126 5:11
5 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
S:S
S:3
S:3
3:1 2 0 122 3:10

Letní sezóna 2023

2 . Úroveň A

136 bodů
13. místo (5. místo v ženách)
Z(v… Dar… Pet… MIl… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Z(v)onky (K. Maťková + J. Snovický)
1:3
3:S
3:2
3:0
19 14 173 10:5
2 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
3:1
3:S
2:3
S:S 12 11 163 8:4
3 .
S:3
S:3
3:S
3:2 11 0 151 6:8
4 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
2:3
3:2
S:3
S:3
7 -11 136 5:11
5 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
0:3
S:S 2:3
3:S
6 -14 132 5:6

1 . Úroveň A

129 bodů
10. místo (4. místo v ženách)
Kub… Bul… Bra… Dar… MIl… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:0
1:3 3:1
3:1
20 14 174 10:5
2 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3
3:0
3:1
3:1
19 11 170 9:5
3 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1
0:3
3:0
3:1
19 0 159 9:5
4 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
1:3
1:3
0:3
3:0
9 -11 138 5:9
5 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
1:3
1:3
1:3
0:3
3 -14 129 3:12

2 . Úroveň A

148 bodů
4. místo (1. místo v ženách)
MIl… Dar… Bil… Past RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
S:S
2:3
3:0
3:0
14 14 148 8:3
2 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
S:S
3:0 3:0 2:3 14 11 145 8:3
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:2
0:3 1:3 3:0 13 0 133 7:8
4 .
0:3
0:3 3:1 3:1 12 -11 121 6:8
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
3:2 0:3 1:3 6 -14 112 4:11

1 . Úroveň A

137 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
Kub… Bul… Bra… MIl… RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:1
3:1
3:1
3:0 25 14 179 12:3
2 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
1:3
3:1
3:0
3:0
21 11 172 10:4
3 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
1:3
1:3
3:1
3:0 15 0 155 8:7
4 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
1:3
0:3
1:3
3:1
8 -11 137 5:10
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 127 1:12

Jarní sezóna 2023

2 . Úroveň A

149 bodů
5. místo (1. místo v ženách)
RYZ… MIl… Sta… Bil… Rus… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:2
3:1 3:1 3:0 24 14 158 12:4
2 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
2:3
3:0
2:3
3:0 18 11 149 10:6
3 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
1:3
0:3
3:1 3:2 12 0 132 7:9
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3
3:2
1:3 2:3 9 -11 118 7:11
5 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -14 113 5:11

3 . Úroveň A

144 bodů
10. místo (2. místo v ženách)
RYZ… MIl… H… Sta… Bez… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:2
S:S 3:0 3:0 17 14 151 9:2
2 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
2:3
S:S
3:1
3:0
13 11 144 8:4
3 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
S:S S:S 3:0 3:0 10 0 130 6:0
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
1:3
0:3 3:0 8 -11 117 4:9
5 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 106 0:12

2 . Úroveň A

158 bodů
12. místo (2. místo v ženách)
Hol… Bil… Sta… MIl… H… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
3:0 3:2
3:1
3:S
24 14 198 12:3
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 1:3
3:0
3:S
14 11 185 7:6
3 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
2:3 3:1
3:2
0:3 13 0 173 8:9
4 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
1:3
0:3
2:3
3:S
9 -11 158 6:9
5 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
S:3
S:3
3:0
S:3
7 -14 153 3:9

3 . Úroveň A

170 bodů
10. místo (3. místo v ženách)
Bil… MIl… IT… Bez… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1
3:1 3:1
3:0
25 14 179 12:3
2 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
1:3
3:S
3:2
3:0
19 11 170 10:5
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3
S:3
3:0 3:1 14 0 154 7:7
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3
2:3
0:3 3:2 8 -11 137 6:11
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
1:3 2:3 3 -14 129 3:12

Podzimní sezóna 2022

4 . Úroveň B

138 bodů
11. místo (3. místo v ženách)
MIl… Doh… Dra… Nev… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
3:1
3:2
3:0
3:1
24 14 138 12:4
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
1:3
3:2 3:2 3:1 17 3 120 10:8
3 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
2:3
2:3 1:3 3:1 11 0 111 8:10
4 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
2:3 3:1 2:3 10 -11 99 7:10
5 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3
1:3 1:3 3:2 8 -14 94 6:11

5 . Úroveň A

99 bodů
18. místo (4. místo v ženách)
MIl… Mír… Kou… Bam… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
3:1
3:2
3:0
3:0
25 14 99 12:3
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
1:3
3:1 3:1 3:1 19 11 90 10:6
3 .
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
2:3
1:3 3:1 1:3 10 0 70 7:10
4 . 0:3 1:3 1:3
3:1
8 -3 65 5:10
5 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3
1:3 3:1
1:3
8 -14 54 5:10

6 . Úroveň B

100 bodů
26. místo (8. místo v ženách)
MIl… Lamy Bam… Wak… Row… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 100 12:2
2 .
2:3
3:2
3:2
3:1
18 11 89 11:8
3 .
0:3
2:3
3:0
3:0
16 0 76 8:6
4 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3
2:3
0:3
3:0 9 -3 66 5:9
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
1:3
0:3
0:3 1 -14 47 1:12

7 . Úroveň A

81 bodů
36. místo (12. místo v ženách)
MIl… VIK… Sno… Ošt… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 81 12:1
2 .
1:3
3:0 3:0 3:S 21 11 72 10:3
3 .
Snowflakes (I. Peřina + A. Dubšík)
0:3
0:3
3:S
3:1 12 0 52 6:7
4 .
Oštěpok (F. Kuděj + O. Štěpán)
0:3
0:3
S:3
3:S 6 -11 35 3:9
5 .
0:3
S:3 1:3 S:3 1 -14 27 1:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.02.2024 10:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) BB Arena Letňany 3:0
21.02.2024 19:00 2. RRR (N. Cablé, G. Menon) BB Arena Štěrboholy 3:0
17.02.2024 18:00 2. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) Badminton Arena Skalka 3:2
11.02.2024 14:00 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 1:3
24.01.2024 19:00 1. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) BB Arena Letňany 0:3
19.01.2024 18:30 1. KLON (O. Němeček, L. Kučerová) SportCentrum JEREMI 2:3
11.01.2024 17:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Štěrboholy 0:3
09.01.2024 20:00 1. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) BB Arena Štěrboholy 3:0
17.12.2023 18:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Badminton Arena Skalka 3:1
14.12.2023 20:30 2. RRR (N. Cablé, G. Menon) Hamr Braník 3:0
11.12.2023 19:30 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) BB Arena Štěrboholy 3:0
07.12.2023 17:00 2. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Štěrboholy 2:3
01.12.2023 00:10 3. H-TEAM (D. Honková, F. Herink) S:S
24.11.2023 19:00 3. Prosecco team (J. Berger, K. Bergerová) Hamr Braník 3:0
20.11.2023 19:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) BB Arena Štěrboholy 3:0
16.11.2023 20:00 3. RRR (N. Cablé, G. Menon) Badminton Arena Skalka 3:0
22.09.2023 09:08 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) S:3 Komentáře
14.09.2023 13:05 2. PetEr (E. Annusova, P. Jelínek) S:3 Komentáře
10.09.2023 18:00 2. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) BB Arena Letňany 3:2 Komentáře
05.09.2023 20:30 2. Z(v)onky (K. Maťková, J. Snovický) Hamr Braník 2:3 Komentáře
23.08.2023 17:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Sportcentrum Radonice 1:3 Komentáře
20.08.2023 18:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) Hamr Braník 1:3 Komentáře
15.08.2023 18:00 1. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) BB Arena Štěrboholy 1:3 Komentáře
09.08.2023 19:00 1. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) BB Arena Letňany 0:3 Komentáře
29.07.2023 11:18 2. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) S:S Komentáře
22.07.2023 18:00 2. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře
11.07.2023 19:30 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
09.07.2023 18:00 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 3:0 Komentáře
26.06.2023 20:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Štěrboholy 1:3 Komentáře
15.06.2023 19:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Sportcentrum Radonice 0:3 Komentáře
11.06.2023 17:00 1. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
05.06.2023 19:30 1. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) BB Arena Štěrboholy 3:1 Komentáře
28.05.2023 18:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) 3:0 Komentáře
24.05.2023 18:00 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
06.05.2023 18:00 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 2:3 Komentáře
04.05.2023 21:00 2. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) BB Arena Štěrboholy 3:0
02.05.2023 00:10 3. H-TEAM (D. Honková, F. Herink) S:S
23.04.2023 19:00 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
20.04.2023 19:00 3. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) BB Arena Štěrboholy 3:1 Komentáře
13.04.2023 19:00 3. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
29.03.2023 19:00 2. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
28.03.2023 10:31 2. H-TEAM (D. Honková, F. Herink) 3:S Komentáře
06.03.2023 19:30 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 0:3 Komentáře
04.03.2023 14:30 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 2:3 Komentáře
27.02.2023 19:30 3. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 1:3 Komentáře
22.02.2023 11:51 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) 3:S Komentáře
12.02.2023 15:00 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) BB Arena Štěrboholy 3:2 Komentáře
06.02.2023 17:00 3. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
19.01.2023 20:00 4. Drama Kings (J. Drahorád, J. Drahorád) BB Arena Štěrboholy 3:2 Komentáře
11.01.2023 19:30 4. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) BB Arena Štěrboholy 3:1 Komentáře
08.01.2023 18:00 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
05.01.2023 19:00 4. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře
27.12.2022 17:00 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře
22.12.2022 20:00 5. Koukáš (L. Drahník, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
14.12.2022 19:30 5. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) BB Arena Štěrboholy 3:1 Komentáře
11.12.2022 16:00 5. Bambi (D. Menclová, J. Mazur) Badminton Arena Skalka 3:0
30.11.2022 17:00 6. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) BB Arena Letňany 3:0 Komentáře
22.11.2022 19:30 6. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) BB Arena Štěrboholy 3:2 Komentáře
17.11.2022 17:00 6. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
13.11.2022 16:00 6. Bambi (D. Menclová, J. Mazur) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
25.10.2022 19:00 7. VIKEM (F. Ocásek, F. Schlosser) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
17.10.2022 19:30 7. Oštěpok (F. Kuděj, O. Štěpán) BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře
14.10.2022 19:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) BB Arena Letňany 3:0 Komentáře
12.10.2022 19:00 7. Snowflakes (I. Peřina, A. Dubšík) BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody