Image 1

Lucia Janovcová (31 let)

ID: 25083

Praha

  • 32 zápasů

    od roku 2016
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:30
    Často hraje od 19:30 v Sportcentrum Step
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 32
    Zápasů v lize ( 7 / 13 / 12) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2016

7 . Úroveň A

15 bodů
67. místo (14. místo v ženách)
HoPe Mar… Zul… DET… Pet… Bad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 2:3 3:0 3:0 3:S 40 0 55
2 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3
3:2
3:S
3:1 3:S 34 0 49
3 . 3:2
2:3
2:3
3:S
3:S 29 0 44
4 . 0:3
S:3
3:2
3:0
3:S 25 0 40
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
0:3 1:3
S:3
0:3
3:S 10 0 25
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň A

15 bodů
70. místo (12. místo v ženách)
eL… MAD… Moť… OVČ… Mar… Bad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:1 3:0 3:0 3:1
3:S
46 0 61
2 . 1:3
3:0
3:0 3:0 3:S 40 0 55
3 .
Moťáři (P. Moťka + S. Moťková)
0:3
0:3
3:1
2:3
3:S 20 0 35
4 . 0:3 0:3 1:3
3:0
3:S 20 0 35
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3 0:3
3:2
0:3
3:S
17 0 32
6 .
S:3
S:3 S:3 S:3
S:3
0 0 15

7 . Úroveň C

25 bodů
71. místo (15. místo v ženách)
Nep… Moon DET… Bad… Smr… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:1
3:0
3:0
3:S 47 0 62
2 .
1:3
3:0 3:0
3:0
41 0 56
3 .
0:3
0:3 3:0
3:1
24 0 39
4 .
0:3
0:3 0:3 3:S 10 0 25
5 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
S:3
0:3
1:3
S:3 2 0 17

7 . Úroveň B

38 bodů
60. místo (10. místo v ženách)
>|< Bau… Bad… Fos… Erka Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:S
3:0
49 0 64
2 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3
3:0
3:1
3:0
37 0 52
3 .
0:3
0:3
3:S
3:0
23 0 38
4 . S:3
1:3
S:3 3:0 15 0 30
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 15

Letní sezóna 2016

5 . Úroveň B

41 bodů
42. místo (8. místo v ženách)
Mat… 2XT… OVČ… Bad… Bad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:0
3:0 3:0 41 0 71
2 .
2XTREME (T. Mysak + S. Koisova)
3:1
1:3
3:0
3:0
39 0 69
3 .
0:3
3:1
3:1
3:S
32 0 62
4 . 0:3
0:3
1:3
3:2
11 0 41
5 .
Bad warriors (T. Molek + M. Launerová)
0:3
0:3
S:3
2:3
4 0 34

5 . Úroveň A

20 bodů
45. místo (9. místo v ženách)
>|< Nep… Vou… Sed… Bad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:S 3:0
3:0
45 0 75
2 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
2:3 3:S
3:0
3:0
40 0 70
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 20
4 .
Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková + S. Bílková)
0:3
0:3
S:S S:S -10 0 20
5 .
0:3
0:3
S:S S:S -10 0 20

6 . Úroveň A

57 bodů
30. místo (4. místo v ženách)
Bad… J&M Pře… Waz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:0
3:S 42 0 57
2 . 2:3
3:1
3:S
33 0 48
3 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
1:3
3:S
16 0 31
4 . S:3
S:3
S:3
0 0 15

6 . Úroveň A

20 bodů
44. místo (9. místo v ženách)
OVČ… Sed… J&M Bad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:1 3:0 37 0 52
2 .
Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková + S. Bílková)
3:2 S:S
3:0
22 0 37
3 . 1:3 S:S 3:2 8 0 23
4 . 0:3
0:3
2:3 5 0 20

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.01.2017 08:00 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) S:3
09.12.2016 07:00 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) S:3 Komentáře
23.11.2016 19:00 7. DETOX (J. Macháček, M. Doksanská) 0:3
21.11.2016 21:00 7. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
21.11.2016 20:30 7. Moon (M. Půhoná, O. Hyneš) Sportcentrum Step 0:3
24.10.2016 19:30 7. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
20.10.2016 19:30 7. Bauďáci (L. Klímová, F. Nemčok) SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
18.10.2016 20:30 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
29.09.2016 19:30 5. 2XTREME (T. Mysak, S. Koisova) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
22.09.2016 19:30 5. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Sportcentrum Step 1:3
15.09.2016 20:30 5. Bad warriors (T. Molek, M. Launerová) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
15.09.2016 20:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 0:3
01.09.2016 17:09 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) S:S
01.09.2016 17:09 5. Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková, S. Bílková) S:S
16.08.2016 19:00 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
10.08.2016 19:00 5. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
27.07.2016 19:30 6. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) 3:0 Komentáře
21.07.2016 19:30 6. J&M (J. Řehák, M. Řehaková) Sportcentrum Step 3:2
16.06.2016 20:00 6. J&M (J. Řehák, M. Řehaková) Sportcentrum Step 2:3
09.06.2016 19:00 6. Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková, S. Bílková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
06.06.2016 19:30 6. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Sportcentrum Step 0:3
7. Moťáři (P. Moťka, S. Moťková) S:3
7. Fosilky (Z. Macurová, B. Reichova) 3:S
7. Petra Drobišová (P. Drobišová, Z. Drobiš) S:3
7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:3
7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) S:3
7. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) S:3 Komentáře
7. Zuluk (Z. Seifertová, L. Melichar) S:3
7. SmraďochTeam (J. Hřídel, V. Klingerová) 3:S
7. DETOX (J. Macháček, M. Doksanská) S:3
7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) S:3
6. Wazungu (J. Kabelka, A. Rybářová) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím