Načítám…
Image 1

Honza Pilát (32 let)

ID: 39831

Praha

  • 29 zápasů

    od roku 2020
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • 00:10
    Často hraje od 00:10 v Hamr Štěrboholy
  • 58 /71
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 29
    Zápasů v lize ( 13 / 9 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

9 . Úroveň A

61 bodů
58. místo (18. místo v ženách)
Ryc… Sof… Odj… Jed… Asp… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
3:0 7 14 61
2 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
0 11 51
3 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0 0 40
4 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
0 -11 29
5 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0 -14 26

Letní sezóna 2020

10 . Úroveň A

61 bodů
61. místo (19. místo v ženách)
Ryc… Ryb… Goo… ICMS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
3:0 3:0
3:S
27 14 61
2 .
Rybičky (M. Vomočil + L. Baloghová)
0:3 3:0 3:S 17 11 48
3 .
Goodminton (S. Vedra + U. 42103)
0:3 0:3 3:S 8 0 28
4 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3 S:3 0 -11 9

8 . Úroveň A

26 bodů
64. místo (22. místo v ženách)
Rak… Pan… Asp… Žel… Ryc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
3:2 3:0 3:1 3:S 24 14 78
2 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
2:3
3:1
2:3
3:S 16 11 67
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3
1:3
3:1 3:S 13 0 53
4 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
1:3
3:2
1:3 3:S 13 -11 42
5 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

6 . Úroveň B

66 bodů
54. místo (16. místo v ženách)
Ama… Ver… Odj… HP… Ryc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
S:S 3:0 3:0 3:0 19 14 113
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + L. Lindovský)
S:S 3:1 3:0
3:0
18 11 109
3 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3 1:3
S:S
3:0 6 0 86
4 . 0:3 0:3
S:S
3:S 4 -11 73
5 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
0:3
0:3
0:3 S:3 0 -14 66

7 . Úroveň A

87 bodů
43. místo (11. místo v ženách)
Vel… Ryc… Šim… Žel… Zák… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 101
2 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
0:3
3:1
3:2 3:2 16 11 87
3 .
1:3
1:3
3:0 3:2 14 0 74
4 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0:3
2:3 0:3
3:0
9 -3 66
5 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
0:3
2:3 2:3
0:3
4 -14 50

Jarní sezóna 2020

9 . Úroveň A

83 bodů
65. místo (19. místo v ženách)
HP… Ryc… Jir… Evi… Slo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 1:3 3:0 3:0 21 14 95
2 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
1:3 3:1 3:0
S:S
12 11 83
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
3:1 1:3
S:S
3:S
11 0 71
4 .
Evil League of Evil (M. Moucha + J. Zeman)
0:3 0:3
S:S
3:0 5 -3 62
5 .
Slovenske strely (M. Moravcikova + B. Chudikova)
0:3
S:S
S:3
0:3 -2 -14 44

10 . Úroveň A

91 bodů
70. místo (17. místo v ženách)
ICMS Ryc… Mia… Sta… MA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 100
2 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
0:3
3:0
3:S 3:0 20 11 91
3 .
0:3
0:3
3:S
S:S 4 0 64
4 .
Starej a mladej (S. Loula + Z. Loula)
S:3
S:3
S:3
S:S 0 -11 49
5 .
S:3
0:3 S:S S:S -2 -14 44

9 . Úroveň A

67 bodů
74. místo (18. místo v ženách)
Ama… 2La… Čer… Blá… Ryc… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
3:0 3:0 3:0
3:2
3:S
27 14 101
2 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3
3:0
3:0
3:2
3:S
21 11 92
3 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
0:3
0:3
3:0
3:1
3:S
16 0 76
4 .
Blázinec (N. Vondráková + J. Krygel)
0:3 0:3
0:3
3:S
3:S
10 0 70
5 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
2:3
2:3
1:3
S:3
3:S
10 -3 67
6 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.10.2020 19:30 9. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Hamr Štěrboholy 3:0
04.10.2020 15:21 10. ICMS (D. Sviták, P. Benda) 3:S Komentáře
30.09.2020 19:00 10. Rybičky (M. Vomočil, L. Baloghová) Hamr Štěrboholy 3:0
29.09.2020 19:00 10. Goodminton (S. Vedra, U. 42103) Badminton Arena Skalka 3:0
07.09.2020 00:10 8. Pankáči (V. Kraus, M. Pátkova) S:3
07.09.2020 00:10 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) S:3
07.09.2020 00:10 8. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) S:3
07.09.2020 00:10 8. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) S:3
10.08.2020 00:10 6. HP Praha (H. Kratochvílová, P. Kratochvíl) S:3
27.07.2020 20:00 6. Veru&Vatan (V. Staňková, L. Lindovský) Hamr Braník 0:3 Komentáře
26.07.2020 20:00 6. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 0:3
20.07.2020 17:30 6. Amatéři (M. Čeček, J. Kubíková) Hamr Braník 0:3
13.07.2020 00:10 7. Zákon&Pořádek (V. Pražská, P. Šedina) 3:2
28.06.2020 20:30 7. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Hamr Braník 3:2
22.06.2020 20:30 7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) 3:1 Komentáře
21.06.2020 19:00 7. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
15.06.2020 20:30 9. HP Praha (H. Kratochvílová, P. Kratochvíl) Hamr Braník 1:3
15.06.2020 14:55 9. Slovenske strely (M. Moravcikova, B. Chudikova) S:S Komentáře
10.06.2020 19:30 9. Evil League of Evil (M. Moucha, J. Zeman) Badminton Arena Skalka 3:0
02.06.2020 21:00 9. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 3:1
21.05.2020 00:15 10. Starej a mladej (S. Loula, Z. Loula) 3:S
12.05.2020 17:00 10. ICMS (D. Sviták, P. Benda) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
15.03.2020 17:00 10. MiaMar (M. Sedláček, M. Jánošková) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
05.03.2020 18:00 10. MA&KA (M. Knotková, K. Štullerová) 3:0
04.03.2020 00:10 9. Blázinec (N. Vondráková, J. Krygel) S:3
02.03.2020 19:00 9. Amatéři (M. Čeček, J. Kubíková) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
26.02.2020 20:00 9. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
17.02.2020 19:00 9. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
10.02.2020 01:01 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím