Image 1

Honza Pilát (32 let)

ID: 39831

Praha

  • 9 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Hamr Štěrboholy
  • 95 /130
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 9
    Zápasů v lize ( 4 / 4 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

9 . Úroveň A

74 bodů
64. místo (17. místo v ženách)
Ryc… Jir… HP… Evi… Slo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
0 14 74
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0 11 71
3 . 0 0 60
4 .
Evil League of Evil (M. Moucha + J. Zeman)
0 -3 57
5 .
Slovenske strely (M. Moravcikova + B. Chudikova)
0 -14 46

10 . Úroveň A

91 bodů
70. místo (17. místo v ženách)
ICMS Ryc… Mia… Sta… MA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 100
2 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
0:3
3:0
3:S 3:0 20 11 91
3 .
0:3
0:3
3:S
S:S 4 0 64
4 .
Starej a mladej (S. Loula + Z. Loula)
S:3
S:3
S:3
S:S 0 -11 49
5 .
S:3
0:3 S:S S:S -2 -14 44

9 . Úroveň A

67 bodů
74. místo (18. místo v ženách)
Ama… 2La… Čer… Blá… Ryc… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
3:0 3:0 3:0
3:2
3:S
27 14 101
2 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3
3:0
3:0
3:2
3:S
21 11 92
3 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
0:3
0:3
3:0
3:1
3:S
16 0 76
4 .
Blázinec (N. Vondráková + J. Krygel)
0:3 0:3
0:3
3:S
3:S
10 0 70
5 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
2:3
2:3
1:3
S:3
3:S
10 -3 67
6 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.05.2020 00:15 10. Starej a mladej (S. Loula, Z. Loula) 3:S
12.05.2020 17:00 10. ICMS (D. Sviták, P. Benda) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
15.03.2020 17:00 10. MiaMar (M. Sedláček, M. Jánošková) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
05.03.2020 18:00 10. MA&KA (M. Knotková, K. Štullerová) 3:0
04.03.2020 00:10 9. Blázinec (N. Vondráková, J. Krygel) S:3
02.03.2020 19:00 9. Amatéři (M. Čeček, J. Kubíková) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
26.02.2020 20:00 9. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
17.02.2020 19:00 9. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
10.02.2020 01:01 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím