No photo

Jaroslav Hančl (32 let)

ID: 29712

Praha

  • 40 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sportcentrum Step
  • 43 /95
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 23
    Zápasů v lize ( 12 / 10 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň B

115 bodů
37. místo (3. místo v ženách)
Ráz… Pif… Sta… Pol… Zno… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:0
3:0
3:0
21 14 115
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:0 3:0 14 11 105
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
3:0
7 0 87
4 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
0:3
0:3
3:0
7 -11 76
5 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
0:3
0:3
0:3
0 -14 66

6 . Úroveň A

119 bodů
48. místo (8. místo v ženách)
RYZ… Bez… VŠE… Ráz… Hal… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0
3:1
3:0
3:0 27 14 161
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
3:1
1:3
3:0
14 11 145
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
1:3
3:2
3:2 12 0 132
4 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
3:1
2:3
2:3
10 -11 119
5 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0:3
0:3
2:3
3:2
7 -14 113

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň B

140 bodů
41. místo (6. místo v ženách)
Ráz… MoKa Roz… Fog… HoPe B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:1
3:1
3:0
3:0
22 0 40
2 .
1:3
3:0
3:S
3:0 18 0 36
3 .
Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová + M. Wdowyczyn)
1:3
0:3
3:0
3:S
12 0 30
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
S:3
0:3
3:1 5 0 23
5 .
0:3
0:3
S:3
1:3 1 0 19

8 . Úroveň A

109 bodů
56. místo (14. místo v ženách)
Pat… Ráz… Šim… Lamy Pot… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3 3:1 3:1
3:S
16 0 34
2 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:1 3:1 S:S
3:S
13 0 31
3 . 1:3 1:3
3:S
3:S
12 0 30
4 . 1:3 S:S
S:3
3:S
4 0 22
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 18

6 . Úroveň B

105 bodů
59. místo (16. místo v ženách)
Uje… VEL… Bez… The… Ráz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:0
3:0
3:0
3:0
24 0 54
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
3:2
3:1
3:0
15 0 45
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
2:3
3:0 3:0 14 0 44
4 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3
1:3 0:3
3:0
7 0 37
5 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

6 . Úroveň B

137 bodů
45. místo (7. místo v ženách)
Nik… The… Zde… Ráz… Rak… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0
3:0
3:0 22 0 52
2 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
2:3
2:3
3:1
3:0 15 0 45
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
3:2
3:2
3:0
14 0 44
4 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
1:3
2:3
3:0
9 0 39
5 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 0:3
0:3
0:3
0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.03.2019 19:00 7. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
10.03.2019 16:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
06.03.2019 20:00 7. Znouzectnost (P. Guth, M. Uhlíková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
03.03.2019 10:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
17.02.2019 18:00 6. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3 Komentáře
17.02.2019 16:30 6. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
11.02.2019 20:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
29.01.2019 17:00 8. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) 3:0
17.01.2019 20:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
10.01.2019 20:00 8. Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová, M. Wdowyczyn) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
09.01.2019 19:00 8. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sport Troja 3:1 Komentáře
02.01.2019 00:10 8. Lamy (P. Oliveriusová, F. Beneš) S:S
22.12.2018 10:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 3:1
17.12.2018 19:58 8. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) 3:S Komentáře
07.12.2018 17:00 8. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) 3:1
28.11.2018 20:30 6. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Štěrboholy 0:3
26.11.2018 19:30 6. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
18.11.2018 20:00 6. The Frames (R. Hau, J. Morová) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
15.11.2018 19:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
28.10.2018 16:00 6. The Frames (R. Hau, J. Morová) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
24.10.2018 19:30 6. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
22.10.2018 18:00 6. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Sport Troja 3:0 Komentáře
17.10.2018 20:00 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Sport Troja 2:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím