Image 1

Tereza Šillerová (35 let)

ID: 38290

Praha

  • 26 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Braník
  • 77 /128
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 15 / 11 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

11 . Úroveň A

63 bodů
79. místo (20. místo v ženách)
IPP… Sof… Mam… Mik… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:0
9 14 63
2 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
3:2
5 11 56
3 . 0 0 40
4 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
0 -11 29
5 .
0:3
0 -14 26

10 . Úroveň A

53 bodů
79. místo (20. místo v ženách)
Šim… Ned… HoPe IPP… Baz… (Ne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:2
3:0
3:S
27 14 81
2 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
0:3
3:S
3:0
3:1
3:S
21 11 72
3 . 0:3
S:3
3:0
3:0
3:0
18 0 58
4 .
2:3
0:3
0:3
3:1
3:0
13 0 53
5 . 0:3 1:3 0:3
1:3
3:S
7 -11 36
6 .
(Ne)sestry (A. Sokalská + K. Weichetová)
S:3
S:3
0:3
0:3
S:3
0 -14 26

Podzimní sezóna 2019

9 . Úroveň A

74 bodů
67. místo (16. místo v ženách)
Pot… Čer… IPP… Jed… ADA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:2
3:0 23 14 97
2 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
1:3
3:0
3:0
3:S 21 11 92
3 .
2:3
0:3
3:1
3:S
14 0 74
4 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
2:3
0:3
1:3
3:S 9 -11 58
5 .
ADATATA (J. Švejnoha + U. 39201)
0:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 46

11 . Úroveň A

62 bodů
71. místo (17. místo v ženách)
IPP… Ryc… Baz… Piv… KaPr RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:S
3:0
3:0
3:S 28 14 62
2 .
Rychlej a Pomalej (K. Horváth + A. Yaroslavskyy)
0:3
0:3
3:0
3:0
3:S
17 11 48
3 .
S:3
3:0
3:1
S:3
S:3
11 0 31
4 .
0:3
0:3
1:3
3:S 3:S 11 0 31
5 .
0:3
0:3
3:S
S:3 S:S 3 -11 12
6 . S:3
S:3
3:S
S:3 S:S 3 -14 9

11 . Úroveň A

34 bodů
78. místo (21. místo v ženách)
Pus… Úči… IPP… Ryc… Piv… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:0
3:0
3:0
3:S
28 14 62
2 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
3:1
3:1
S:S 3:0 S:S 15 11 46
3 .
0:3
1:3
0:3
3:0
3:S 14 0 34
4 .
Rychlej a Pomalej (K. Horváth + A. Yaroslavskyy)
0:3
S:S
3:0
S:S
3:0
10 0 30
5 .
0:3
0:3
0:3
S:S S:S -4 -11 5
6 .
S:3
S:S S:3
0:3
S:S -4 -14 2

11 . Úroveň A

32 bodů
77. místo (20. místo v ženách)
Baz… Mam… IPP… Ryc… Úči… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:1
3:0
S:S 19 14 53
2 .
2:3
3:0
3:1
1:3
3:1
19 11 50
3 .
0:3
0:3
3:2
3:2
3:2
12 0 32
4 .
Rychlej a Pomalej (K. Horváth + A. Yaroslavskyy)
1:3
1:3
2:3
S:S
3:0 8 0 28
5 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
0:3
3:1
2:3
S:S
S:S 3 -11 12
6 . S:S
1:3
2:3
0:3 S:S -1 -14 5

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.03.2020 18:30 11. Sofasurfers (V. Vetešníková, H. Dědina) Hamr Braník 2:3 Komentáře
10.03.2020 18:00 11. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:0 Komentáře
27.02.2020 18:00 10. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sport Troja 0:3 Komentáře
23.02.2020 20:30 10. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
21.02.2020 18:30 10. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
19.02.2020 20:00 10. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) 3:1 Komentáře
07.02.2020 18:00 10. (Ne)sestry (A. Sokalská, K. Weichetová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
29.01.2020 08:35 9. ADATATA (J. Švejnoha, U. 39201) 3:S Komentáře
13.01.2020 20:00 9. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) Hamr Braník 3:1 Komentáře
13.01.2020 17:00 9. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
08.01.2020 19:00 9. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) 2:3 Komentáře
02.01.2020 00:10 11. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) 3:S
23.12.2019 18:30 11. Rychlej a Pomalej (K. Horváth, A. Yaroslavskyy) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
21.12.2019 15:00 11. KaPr (A. Kašparová, K. Weichetová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
09.12.2019 20:00 11. Pivo(ňky) (K. Vondráčková, K. Podpierova) 3:0 Komentáře
02.12.2019 00:10 11. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) 3:S
27.11.2019 17:30 11. Rychlej a Pomalej (K. Horváth, A. Yaroslavskyy) Hamr Braník 0:3 Komentáře
25.11.2019 21:00 11. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) 1:3 Komentáře
12.11.2019 20:00 11. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) 0:3 Komentáře
12.11.2019 19:00 11. Pivo(ňky) (K. Vondráčková, K. Podpierova) 3:0 Komentáře
25.10.2019 18:00 11. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
18.10.2019 18:00 11. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
16.10.2019 17:00 11. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
13.10.2019 13:00 11. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
11.10.2019 17:00 11. Rychlej a Pomalej (K. Horváth, A. Yaroslavskyy) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
11. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím