Načítám…
Tereza Šillerová

Tereza Šillerová (35 let)

ID: 38290

Praha

  • 46 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Braník
  • 61 /140
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 46
    Zápasů v lize ( 23 / 22 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

9 . Úroveň A

47 bodů
64. místo (20. místo v ženách)
Žel… Baz… IPP… Sof… Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
3:1
1:3
3:1
13 14 67
2 .
1:3
3:1 7 11 58
3 .
3:1
1:3 7 0 47
4 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
1:3
3:1
7 -11 36
5 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
1:3
1 -14 27

7 . Úroveň B

44 bodů
60. místo (20. místo v ženách)
Šim… 2La… HP… HoPe IPP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:2
3:0
26 14 100
2 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 . 0:3 0:3 3:1 3:0 13 0 73
4 .
2:3
0:3 1:3 S:S 1 -3 58
5 .
0:3
0:3 0:3 S:S -2 -14 44

6 . Úroveň A

67 bodů
53. místo (15. místo v ženách)
Mat… Sta… Sve… Nep… IPP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1
3:0 3:0 26 14 120
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
3:2
3:1
3:1
18 11 109
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
1:3
2:3
3:1
3:0
16 0 96
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
1:3
1:3
3:0 9 -11 78
5 . 0:3
1:3
0:3
0:3 1 -14 67

7 . Úroveň B

82 bodů
46. místo (13. místo v ženách)
HP… IPP… Koť… ICMS Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 2:3
3:S
2:3
17 14 91
2 . 0:3 0:3
3:S
3:2
11 11 82
3 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
3:2 3:0
S:S
S:S
8 0 68
4 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3
S:S
3:0
5 -3 62
5 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
3:2
2:3
S:S
0:3
5 -14 51

Jarní sezóna 2020

9 . Úroveň B

90 bodů
61. místo (17. místo v ženách)
Vel… IPP… Vid… Blá… Mia… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 100
2 .
0:3
3:0
3:S
3:S
19 11 90
3 .
Vidim velký dobrý (V. Hašek + J. Houserová)
0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 72
4 .
Blázinec (N. Vondráková + J. Krygel)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -3 63
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

11 . Úroveň A

75 bodů
76. místo (19. místo v ženách)
IPP… Sof… Mik… Mam… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:0
3:2
3:0
21 14 75
2 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
3:2
3:1
S:S S:S 9 11 60
3 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
0:3
1:3
S:S S:S -1 0 39
4 . 2:3 S:S S:S S:S -2 -11 27
5 .
0:3
S:S S:S S:S -6 -14 20

10 . Úroveň A

53 bodů
79. místo (20. místo v ženách)
Šim… Ned… HoPe IPP… Baz… (Ne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:2
3:0
3:S
27 14 81
2 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
0:3
3:S
3:0
3:1
3:S
21 11 72
3 . 0:3
S:3
3:0
3:0
3:0
18 0 58
4 .
2:3
0:3
0:3
3:1
3:0
13 0 53
5 . 0:3 1:3 0:3
1:3
3:S
7 -11 36
6 .
(Ne)sestry (A. Sokalská + K. Weichetová)
S:3
S:3
0:3
0:3
S:3
0 -14 26

Podzimní sezóna 2019

9 . Úroveň A

74 bodů
67. místo (16. místo v ženách)
Pot… Čer… IPP… Jed… ADA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:2
3:0 23 14 97
2 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
1:3
3:0
3:0
3:S 21 11 92
3 .
2:3
0:3
3:1
3:S
14 0 74
4 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
2:3
0:3
1:3
3:S 9 -11 58
5 .
ADATATA (J. Švejnoha + U. 39201)
0:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 46

11 . Úroveň A

62 bodů
71. místo (17. místo v ženách)
IPP… Ryc… Baz… Piv… KaPr RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:S
3:0
3:0
3:S 28 14 62
2 .
Rychlej a Pomalej (K. Horváth + A. Yaroslavskyy)
0:3
0:3
3:0
3:0
3:S
17 11 48
3 .
S:3
3:0
3:1
S:3
S:3
11 0 31
4 .
0:3
0:3
1:3
3:S 3:S 11 0 31
5 .
0:3
0:3
3:S
S:3 S:S 3 -11 12
6 . S:3
S:3
3:S
S:3 S:S 3 -14 9

11 . Úroveň A

34 bodů
78. místo (21. místo v ženách)
Pus… Úči… IPP… Ryc… Piv… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:0
3:0
3:0
3:S
28 14 62
2 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
3:1
3:1
S:S 3:0 S:S 15 11 46
3 .
0:3
1:3
0:3
3:0
3:S 14 0 34
4 .
Rychlej a Pomalej (K. Horváth + A. Yaroslavskyy)
0:3
S:S
3:0
S:S
3:0
10 0 30
5 .
0:3
0:3
0:3
S:S S:S -4 -11 5
6 .
S:3
S:S S:3
0:3
S:S -4 -14 2

11 . Úroveň A

32 bodů
77. místo (20. místo v ženách)
Baz… Mam… IPP… Ryc… Úči… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:1
3:0
S:S 19 14 53
2 .
2:3
3:0
3:1
1:3
3:1
19 11 50
3 .
0:3
0:3
3:2
3:2
3:2
12 0 32
4 .
Rychlej a Pomalej (K. Horváth + A. Yaroslavskyy)
1:3
1:3
2:3
S:S
3:0 8 0 28
5 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
0:3
3:1
2:3
S:S
S:S 3 -11 12
6 . S:S
1:3
2:3
0:3 S:S -1 -14 5

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.09.2020 17:00 9. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) 1:3
13.09.2020 20:00 9. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Hamr Braník 3:1 Komentáře
07.09.2020 00:10 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:S
03.09.2020 18:00 7. HP Praha (H. Kratochvílová, P. Kratochvíl) Hamr Braník 0:3
02.09.2020 19:00 7. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) Badminton Arena Skalka 0:3
26.08.2020 20:00 7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
28.07.2020 18:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 0:3
27.07.2020 18:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 0:3 Komentáře
24.07.2020 18:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
16.07.2020 18:30 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
12.07.2020 23:04 7. ICMS (D. Sviták, P. Benda) 3:S Komentáře
02.07.2020 17:30 7. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Hamr Braník 0:3
30.06.2020 18:30 7. Prosek Tigers (P. Hlobil, I. Hlobilová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
26.06.2020 18:00 7. HP Praha (H. Kratochvílová, P. Kratochvíl) Hamr Braník 0:3
26.05.2020 08:58 9. Blázinec (N. Vondráková, J. Krygel) 3:S Komentáře
26.05.2020 07:00 9. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Braník 0:3 Komentáře
25.05.2020 17:55 9. MiaMar (M. Sedláček, M. Jánošková) 3:S Komentáře
24.05.2020 20:00 9. Vidim velký dobrý (V. Hašek, J. Houserová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
20.05.2020 18:00 11. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) Badminton Arena Skalka 3:2
18.05.2020 17:00 11. Mikovi (D. Miková, O. Mika) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
12.03.2020 18:30 11. Sofasurfers (V. Vetešníková, H. Dědina) Hamr Braník 2:3 Komentáře
10.03.2020 18:00 11. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:0 Komentáře
27.02.2020 18:00 10. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sport Troja 0:3 Komentáře
23.02.2020 20:30 10. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
21.02.2020 18:30 10. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
19.02.2020 20:00 10. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) 3:1 Komentáře
07.02.2020 18:00 10. (Ne)sestry (A. Sokalská, K. Weichetová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
29.01.2020 08:35 9. ADATATA (J. Švejnoha, U. 39201) 3:S Komentáře
13.01.2020 20:00 9. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) Hamr Braník 3:1 Komentáře
13.01.2020 17:00 9. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
08.01.2020 19:00 9. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) 2:3 Komentáře
02.01.2020 00:10 11. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) 3:S
23.12.2019 18:30 11. Rychlej a Pomalej (K. Horváth, A. Yaroslavskyy) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
21.12.2019 15:00 11. KaPr (A. Kašparová, K. Weichetová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
09.12.2019 20:00 11. Pivo(ňky) (K. Vondráčková, K. Podpierova) 3:0 Komentáře
02.12.2019 00:10 11. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) 3:S
27.11.2019 17:30 11. Rychlej a Pomalej (K. Horváth, A. Yaroslavskyy) Hamr Braník 0:3 Komentáře
25.11.2019 21:00 11. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) 1:3 Komentáře
12.11.2019 20:00 11. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) 0:3 Komentáře
12.11.2019 19:00 11. Pivo(ňky) (K. Vondráčková, K. Podpierova) 3:0 Komentáře
25.10.2019 18:00 11. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
18.10.2019 18:00 11. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
16.10.2019 17:00 11. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
13.10.2019 13:00 11. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
11.10.2019 17:00 11. Rychlej a Pomalej (K. Horváth, A. Yaroslavskyy) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
11. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím