Načítám…
Petr Hlobil

Petr Hlobil (54 let)

ID: 20413

Praha

  • 302 zápasů

    od roku 2014
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 17
    Zápasů v lize ( 8 / 8 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

9 . Úroveň A

72 bodů
57. místo (41. místo v mužích)
Pro… Sof… Žel… Baz… IPP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
1:3
3:1
3:2
3:S
18 14 72
2 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
3:1
1:3
3:2
3:2
17 11 68
3 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
1:3
3:1
3:1
1:3
14 0 54
4 .
2:3
2:3
1:3
3:1 11 -11 40
5 .
S:3
2:3
3:1
1:3 9 -14 35

9 . Úroveň A

37 bodů
62. místo (41. místo v mužích)
Zák… Koť… Pro… Baz… Goo… ICMS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
3:2
3:1
3:2
3:1
3:S
23 14 57
2 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
2:3
3:1
3:S
3:1
3:S
22 11 53
3 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
1:3
1:3
3:1
3:S
3:S
17 0 37
4 .
2:3
S:3
1:3
3:2
3:S 12 0 32
5 .
Goodminton (S. Vedra + U. 42103)
1:3
1:3
S:3
2:3
3:S 9 -11 18
6 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 6

8 . Úroveň A

34 bodů
62. místo (41. místo v mužích)
Sof… HoPe Pan… Zák… Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
3:1
3:1
1:3
3:2
18 14 72
2 .
1:3
3:1
2:3
3:0
16 11 67
3 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
1:3
1:3
3:1
3:1
14 0 54
4 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
3:1
3:2
1:3
2:3
14 -11 43
5 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
2:3
0:3
1:3
3:2
8 -14 34

7 . Úroveň B

51 bodů
58. místo (40. místo v mužích)
HP… IPP… Koť… ICMS Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 2:3
3:S
2:3
17 14 91
2 . 0:3 0:3
3:S
3:2
11 11 82
3 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
3:2 3:0
S:S
S:S
8 0 68
4 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3
S:S
3:0
5 -3 62
5 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
3:2
2:3
S:S
0:3
5 -14 51

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2020 18:30 9. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
01.10.2020 10:49 9. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) 3:S Komentáře
30.09.2020 18:00 9. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
22.09.2020 18:00 9. Sofasurfers (V. Vetešníková, H. Dědina) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
06.09.2020 20:42 9. Goodminton (S. Vedra, U. 42103) 3:S Komentáře
02.09.2020 15:04 9. ICMS (D. Sviták, P. Benda) 3:S Komentáře
01.09.2020 18:00 9. Zákon&Pořádek (V. Pražská, P. Šedina) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
30.08.2020 17:00 9. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Hamr Štěrboholy 1:3
27.08.2020 18:00 9. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
04.08.2020 18:00 8. Zákon&Pořádek (V. Pražská, P. Šedina) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
30.07.2020 19:00 8. Pankáči (V. Kraus, M. Pátkova) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
16.07.2020 19:00 8. Sofasurfers (V. Vetešníková, H. Dědina) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
16.07.2020 18:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
12.07.2020 10:34 7. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) S:S Komentáře
30.06.2020 18:30 7. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
25.06.2020 17:30 7. HP Praha (H. Kratochvílová, P. Kratochvíl) 3:2 Komentáře
20.06.2020 09:00 7. ICMS (D. Sviták, P. Benda) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím