Image 1

Tomáš Hřeben (31 let)

ID: 31183

Praha

  • 29 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 103 /115
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 12
    Zápasů v lize ( 7 / 5 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

9 . Úroveň A

51 bodů
54. místo (43. místo v mužích)
Wor… Ned… Pus… Lamy LaVe Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
3:1
3:2
3:0
3:0
3:S
26 14 60
2 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
1:3
2:3
3:0
3:0
3:S
20 11 51
3 .
2:3
3:2
1:3 3:S 3:S 17 0 37
4 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3
0:3
3:1
3:S
3:S
15 0 35
5 .
0:3
0:3
S:3
S:3
S:S -2 -11 7
6 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 4

9 . Úroveň A

48 bodů
55. místo (43. místo v mužích)
Zno… Ned… LaVe Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
3:0
3:0
3:0
27 14 61
2 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
0:3
3:1
3:0
17 11 48
3 .
0:3
1:3
3:S
9 0 29
4 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3
0:3
S:3
0 -11 9

9 . Úroveň A

33 bodů
57. místo (44. místo v mužích)
T&P Odj… Ned… Wor… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:1
3:1
3:0
24 14 58
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
2:3
3:0
3:1
3:S
21 11 52
3 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
1:3
0:3
3:1
3:S
13 0 33
4 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
1:3
1:3
1:3
S:S
1 -11 10
5 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 4

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.08.2019 19:00 9. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
27.08.2019 12:02 9. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S Komentáře
23.08.2019 19:00 9. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
13.08.2019 20:30 9. LaVe (V. Snajdrova, L. Jendrichovska) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
13.08.2019 19:30 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
22.07.2019 20:00 9. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) Hamr Braník 3:0 Komentáře
22.07.2019 19:30 9. Znouzectnost (P. Guth, M. Uhlíková) SportCentrum JEREMI 0:3
11.07.2019 17:00 9. LaVe (V. Snajdrova, L. Jendrichovska) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
26.06.2019 16:38 9. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) 3:S Komentáře
19.06.2019 21:00 9. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
14.06.2019 19:00 9. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
12.06.2019 20:00 9. T&P (A. Fulka, P. Matějka) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím