Načítám…
Jiří Červenka

Jiří Červenka (54 let)

ID: 29768

Praha

  • 186 zápasů

    od roku 2018
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 4 /92
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 54
    Zápasů v lize ( 28 / 20 / 6) 0 turnajů
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

2 . Úroveň A

126 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
Bra… Pin… One… Sta… Ber… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1
3:2
3:1 3:0 24 14 178
2 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
1:3
3:2
3:1 12 11 163
3 .
One and a half (D. Jungblut + L. Tan)
2:3
2:3
3:1
10 0 150
4 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
1:3 1:3
1:3
3:0 10 -11 139
5 . 0:3 0:3 0 -14 126

1 . Úroveň A

146 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Lob… RYZ… Ene… Sta… Ber… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 201
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 3:1 3:1
3:S
18 11 189
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 174
4 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
0:3 1:3 0:3
3:S
7 -11 156
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

1 . Úroveň A

158 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Kla… Lob… RYZ… Ber… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klauni (A. Kubík + M. Nerad)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 202
2 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
0:3 3:0 3:0
3:0
21 11 192
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 0:3 3:2
3:S
11 0 171
4 . 0:3 0:3 2:3 3:0 9 -11 158
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
0:3
S:3
0:3 0 -14 146

2 . Úroveň A

171 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Ber… RYZ… Sta… Fan… IT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:2 0:3 3:0 17 14 171
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
2:3 1:3 3:0 3:2 15 11 166
3 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
2:3 3:1 3:1 0:3 14 0 154
4 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:0 0:3 1:3
3:S
14 -11 143
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 2:3 3:0
S:3
9 -14 135

Podzimní sezóna 2021

1 . Úroveň A

159 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Lob… Lei… Ene… Ber… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
3:0 3:0 3:1 3:1 26 14 200
2 . 0:3 3:1 3:2
3:S
17 11 188
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 174
4 . 1:3 2:3 1:3
3:1
10 -11 159
5 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
1:3
S:3
0:3
1:3
2 -14 148

2 . Úroveň A

152 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Sta… Ber… Mír… Bez… Nez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 160
2 . 1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 152
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 0:3 3:S
3:S
12 0 132
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 0:3 S:3
3:S
6 -11 115
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

3 . Úroveň A

150 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
IT… Ber… VŠE… Vlč… Vel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:S
3:2
3:S
3:0 24 14 158
2 .
S:3
3:1 3:S 3:0 19 11 150
3 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
2:3 1:3
3:S
3:S 15 0 135
4 .
Vlčáci (P. Sýkora + O. Vomela)
S:3
S:3
S:3
3:2 5 -11 114
5 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3 0:3 S:3 2:3 2 -14 108

3 . Úroveň A

135 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
Lei… Lob… Ber… Emí… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:2 3:S 22 14 156
2 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
2:3 3:1 3:0 3:S 21 11 152
3 . 1:3 1:3 3:0 3:S 15 0 135
4 . 2:3 0:3 0:3
3:S
8 -11 117
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3 S:3 S:3
S:3
0 -14 106

Letní sezóna 2021

4 . Úroveň A

117 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
Ber… RYZ… Sta… Asp… Stu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 2:3 3:0 3:0 23 14 117
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
3:S
3:0 3:0 20 3 103
3 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
3:2
S:3
3:0 3:0 19 0 99
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -3 84
5 .
Studená sprcha (F. Kareta + V. Šika)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň A

154 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
Luk… Ene… Ber… IT… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 179
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3 3:1 3:1 3:0 20 3 163
3 . 1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 154
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 1:3 1:3 3:2 8 -11 137
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 129

5 . Úroveň A

139 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
Ber… Bez… Sta… Ver… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:S 3:0 25 14 139
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
2:3
3:1
3:2
3:0 20 11 131
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
1:3
3:0
2:3
10 0 110
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + L. Lindovský)
S:3
2:3
0:3
3:2
7 -11 96
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 0:3
3:2
2:3
7 -14 93

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň B

159 bodů
27. místo (25. místo v mužích)
(Ho… Mis… Ber… Bez… Emí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
3:1 1:3 3:1
3:0
20 14 174
2 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
1:3
3:S
3:2
3:0
19 11 170
3 . 3:1
S:3
3:1
3:0 19 0 159
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 2:3
1:3
3:1
10 -11 139
5 .
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 127

4 . Úroveň B

176 bodů
27. místo (24. místo v mužích)
Kol… Lei… Ene… Ber… PIA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kolovrátek (M. Juřica + P. Vojtěchovský)
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 220
2 .
2:3
3:2 3:0 3:0 21 3 204
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
2:3 3:0 3:0 16 0 196
4 . 0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 176
5 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 166

4 . Úroveň A

174 bodů
22. místo (21. místo v mužích)
Jež… Lei… Ber… IT… Mis… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:2 3:2 3:2 3:0 22 14 196
2 . 2:3 3:1 3:1 3:0 21 3 184
3 . 2:3 1:3 3:2 3:1 14 0 174
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 1:3 2:3 3:2 10 -11 159
5 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 149

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.05.2022 19:00 2. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) Badminton Arena Skalka 0:3
15.05.2022 14:30 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Badminton Arena Skalka 0:3
29.04.2022 09:28 1. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) S:3 Komentáře
29.04.2022 09:28 1. Energit (P. Kozák, I. Pechová) S:3 Komentáře
29.04.2022 09:28 1. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) S:3 Komentáře
29.04.2022 09:28 1. Lobotomové z Prahy (T. Gabík, F. Čech) S:3 Komentáře
01.04.2022 00:10 1. Lobotomové z Prahy (T. Gabík, F. Čech) 0:3
30.03.2022 20:30 1. Klauni (A. Kubík, M. Nerad) Hamr Štěrboholy 0:3
29.03.2022 19:00 1. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:0
27.03.2022 20:30 1. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 2:3
25.02.2022 17:00 2. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Badminton Arena Skalka 0:3
23.02.2022 20:00 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) BB Arena Letňany 3:2
15.02.2022 20:00 2. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Badminton Arena Skalka 3:0
12.02.2022 13:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Badminton Arena Skalka 3:2
16.01.2022 13:00 1. Lobotomové z Prahy (T. Gabík, F. Čech) Hamr Braník 1:3
15.01.2022 14:30 1. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Braník 2:3
15.01.2022 13:00 1. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
11.01.2022 20:30 1. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 1:3
02.01.2022 17:00 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:0
28.12.2021 17:00 2. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Badminton Arena Skalka 3:0
11.12.2021 13:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 1:3
07.12.2021 01:01 2. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) 3:S Komentáře
01.12.2021 00:10 3. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) 3:1
01.12.2021 00:10 3. Vlčáci (P. Sýkora, O. Vomela) 3:S
29.11.2021 20:30 3. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Braník 3:0
25.11.2021 20:59 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) S:3 Komentáře
01.11.2021 00:10 3. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) 3:S
24.10.2021 19:00 3. Lobotomové z Prahy (T. Gabík, F. Čech) Hamr Braník 1:3
19.10.2021 21:00 3. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Sportcentrum Step 1:3
16.10.2021 16:00 3. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:0
03.10.2021 18:00 4. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 3:0
30.09.2021 20:00 4. Studená sprcha (F. Kareta, V. Šika) 3:0
19.09.2021 19:00 4. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Hamr Braník 3:0
18.09.2021 18:00 4. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Badminton Arena Skalka 2:3
05.10.2020 00:10 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) 3:1
04.10.2020 20:15 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 1:3
25.09.2020 17:30 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 1:3
22.09.2020 13:25 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) 3:1
07.09.2020 00:10 5. Veru&Vatan (V. Staňková, L. Lindovský) 3:S
29.08.2020 12:00 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
19.08.2020 18:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 3:0
16.08.2020 20:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:2 Komentáře
15.06.2020 08:36 5. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) S:3 Komentáře
13.06.2020 10:00 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Badminton Arena Skalka 3:1
07.06.2020 18:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:1 Komentáře
29.05.2020 18:00 5. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) SportCentrum JEREMI 3:0
19.05.2020 21:00 4. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Štěrboholy 0:3
19.05.2020 20:00 4. Kolovrátek (M. Juřica, P. Vojtěchovský) Hamr Štěrboholy 0:3
08.05.2020 17:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 3:0
03.05.2020 16:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
21.02.2020 17:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 2:3
16.02.2020 11:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:2
14.02.2020 17:00 4. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) 1:3
08.02.2020 09:00 4. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Badminton Arena Skalka 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím