Načítám…

František Herink (43 let)

ID: 46254

Praha

Golden Gate CZ - buduji vlastní firmu na investice do fyzických kovů (Zlato, Stříbro, Platina

Webová stránka

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Fandí:Svoboda, Intuice, Pokora, Moudrost

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (12/59)

  • 71 zápasů

    od roku 2022
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 8 /81
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 39
    Zápasů v lize ( 22 / 14 / 3) 4 turnaje
  • 61%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2023

2 . Úroveň A

156 bodů
12. místo (2. místo v ženách)
Hol… Bil… Sta… H… MIl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
3:0 3:2
3:S
18 14 192
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 1:3
3:S
3:0
14 11 185
3 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
2:3 3:1 0:3 8 0 168
4 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
S:3
S:3
3:0 7 -11 156
5 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
0:3
0 -14 146

1 . Úroveň A

172 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
Bul… Bra… Past Hol… H… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:2
3:2
3:0
3:0
24 14 218
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
2:3
3:0 3:2 3:0 21 11 212
3 .
2:3
0:3 2:3 3:1 10 0 190
4 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
0:3
2:3 3:2 2:3 9 -11 178
5 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
0:3
0:3 1:3 3:2 6 -14 172

Podzimní sezóna 2022

2 . Úroveň A

180 bodů
3. místo (1. místo v ženách)
H… Past BBQ Ene… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 180
2 . 2:3 3:1 3:2 3:0 20 11 171
3 .
BBQ (D. Deng + X. Wang)
0:3 1:3 3:0 1:3 9 0 149
4 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 2:3 0:3 3:1 8 -11 137
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 0:3 3:1 1:3 7 -14 133

3 . Úroveň A

128 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
BBQ H… Bez… Nep… IT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
BBQ (D. Deng + X. Wang)
2:3 3:1 3:0
3:S
21 14 135
2 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:2 1:3 3:2 3:1 17 11 128
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 3:1
S:S
3:0 12 0 112
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 2:3
S:S
3:1 6 -11 95
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
S:3
1:3 0:3 1:3 2 -14 88

2 . Úroveň A

131 bodů
15. místo (4. místo v ženách)
RYZ… Bil… Kub… Bez… H… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0 0:3 3:0 3:1 20 14 174
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 3:1 3:0 3:2 18 11 169
3 .
Kubánci (M. KUBŮ + E. Hejduková)
3:0 1:3
2:3
3:0 17 0 157
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 0:3
3:2
3:2 10 -11 139
5 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
1:3 2:3 0:3 2:3 5 -14 131

2 . Úroveň A

145 bodů
10. místo (3. místo v ženách)
Bul… Hol… H… Past Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 182
2 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
0:3
3:1 3:0 3:0 20 11 171
3 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
0:3
1:3
S:S
3:1 5 0 145
4 .
0:3
0:3
S:S
3:1 4 -11 133
5 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
0:3
0:3 1:3 1:3 2 -14 128

Letní sezóna 2022

3 . Úroveň A

139 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
H… Doh… Bez… Sta… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:2
3:S
3:0
3:0 25 14 139
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
2:3 3:2 3:0 3:0 21 11 132
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
S:3
2:3
3:1
3:0 15 0 115
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
1:3
3:1 7 -11 96
5 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 87

3 . Úroveň A

115 bodů
14. místo (6. místo v ženách)
RYZ… Past H… Ene… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 141
2 . 0:3 3:2 3:2
3:S
16 11 127
3 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
0:3 2:3 3:1 3:0 15 0 115
4 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3 2:3 1:3
3:S
10 -11 99
5 . 0:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 86

3 . Úroveň A

117 bodů
14. místo (7. místo v ženách)
Sta… Doh… H… Sta… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
3:0 2:3
3:0
3:S
22 14 136
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
0:3 3:0 3:2
3:S
18 11 129
3 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:2 0:3 3:1
3:S
17 0 117
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
2:3 1:3
3:S
9 -11 98
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

4 . Úroveň B

134 bodů
13. místo (5. místo v ženách)
H… Past Emí… Rus… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
0:3 3:1 3:0 3:0 20 14 134
2 . 3:0 3:1 0:3 3:1 19 3 122
3 . 1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 115
4 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
0:3 3:0 0:3 3:1 13 -11 102
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 1:3
S:3
1:3 2 -14 88

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.03.2023 10:16 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) S:3 Komentáře
27.03.2023 10:16 2. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) S:3 Komentáře
09.03.2023 20:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 3:0
17.02.2023 18:30 1. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) BB Arena Štěrboholy 1:3
16.02.2023 18:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Braník 0:3 Komentáře
14.02.2023 19:30 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) Hamr Braník 0:3
09.02.2023 20:30 1. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) Hamr Braník 3:2
28.01.2023 19:00 2. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Braník 3:2
24.01.2023 19:00 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:0
12.01.2023 20:00 2. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
05.01.2023 20:00 2. BBQ (D. Deng, X. Wang) Hamr Braník 3:0
29.12.2022 19:00 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 1:3
29.12.2022 18:00 3. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:2
18.12.2022 16:00 3. BBQ (D. Deng, X. Wang) Badminton Arena Skalka 3:2
06.12.2022 20:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 3:1
24.11.2022 21:00 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 2:3
24.11.2022 20:00 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 2:3
23.11.2022 19:00 2. Kubánci (M. KUBŮ, E. Hejduková) Badminton Arena Skalka 0:3
13.11.2022 18:00 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 1:3
31.10.2022 12:13 2. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) S:S Komentáře
25.10.2022 17:00 2. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
18.10.2022 20:30 2. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) Hamr Braník 1:3
16.10.2022 20:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 3:1
28.09.2022 21:59 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) 3:S Komentáře
28.09.2022 21:00 3. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 3:0
28.09.2022 20:00 3. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
17.09.2022 21:00 3. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Hamr Braník 3:2
23.08.2022 19:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
21.08.2022 17:00 3. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Braník 2:3
07.08.2022 18:00 3. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3
02.08.2022 20:00 3. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) Badminton Arena Skalka 3:0
28.07.2022 19:00 3. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:1
24.07.2022 20:00 3. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 3:2
12.07.2022 18:30 3. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Badminton Arena Skalka 0:3
07.07.2022 01:01 3. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) 3:S Komentáře
23.06.2022 20:00 4. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 3:0
22.06.2022 20:00 4. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) BB Arena Štěrboholy 0:3
14.06.2022 18:00 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) BB Arena Štěrboholy 3:1
02.06.2022 20:00 4. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) Badminton Arena Skalka 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím