Image 1

Jan Friedl (28 let)

ID: 28943

Praha

  • 27 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 27
    Zápasů v lize ( 10 / 9 / 8) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

8 . Úroveň C

46 bodů
70. místo (15. místo v ženách)
Laz… Fri… GAM… Jel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
3:2
3:2
3:S 37 0 52
2 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
2:3
3:S 3:S 31 0 46
3 .
GAME OVER (J. Znášik + L. Herzigova)
2:3
S:3
3:2
17 0 32
4 .
Jelenskej válec (M. Bureš + J. Žďárský)
S:3 S:3
2:3
5 0 20

7 . Úroveň C

30 bodů
81. místo (16. místo v ženách)
Tim… VEL… Mat… Bag… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
3:1
3:0
3:1 3:S 45 0 75
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3
3:1
3:0 3:S 36 0 66
3 .
0:3
1:3
3:0
3:S 25 0 55
4 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
1:3 0:3
0:3
3:S 12 0 42
5 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

7 . Úroveň B

54 bodů
62. místo (10. místo v ženách)
VŠE… MAD… Fri… H Jak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
3:2 3:0
3:0
3:S 45 0 75
2 . 2:3
2:3
3:0 3:0 34 0 64
3 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
0:3
3:2
2:3
3:1
24 0 54
4 .
0:3
0:3 3:2 3:S 19 0 49
5 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
S:3 0:3
1:3
S:3 2 0 32

Podzimní sezóna 2017

8 . Úroveň C

44 bodů
71. místo (16. místo v ženách)
Fri… RK… Vln… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
3:2
0:3
3:0 29 0 44
2 .
2:3
S:S
3:0
15 0 30
3 .
Vlna z Brna (L. Pivovarník + A. Šmerdová)
3:0
S:S S:S 3 0 18
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
0:3
S:S -7 0 8

7 . Úroveň C

30 bodů
72. místo (15. místo v ženách)
HRO… Ner… Pat… Kol… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
3:0 3:1 3:S
3:S
44 0 74
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3 3:0 3:S 3:0 36 0 66
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3 0:3 3:S 3:0 25 0 55
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
S:3 S:3 S:3
3:S
10 0 40
5 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
S:3
0:3 0:3
S:3
0 0 30

7 . Úroveň C

30 bodů
77. místo (19. místo v ženách)
Drá… Lob… Hol… Erka Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3
3:1
3:S 3:0 34 0 64
2 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
3:0
S:S 3:S S:S 13 0 43
3 .
Holky z Pankráce (M. Bezuchová + L. Vystrčilová)
1:3
S:S 3:S S:S 2 0 32
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30
5 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
0:3 S:S S:S 3:S 0 0 30

8 . Úroveň B

46 bodů
68. místo (18. místo v ženách)
Pus… Bla… Fri… Gum… Pet… Tra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:S
3:0
3:0 3:0 3:S 46 0 61
2 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
S:3 3:2 3:0 3:0
3:S
35 0 50
3 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
0:3
2:3
3:0
3:0
3:S 31 0 46
4 . 0:3 0:3
0:3
3:1 3:S 17 0 32
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3 0:3
0:3
1:3 3:S 10 0 25
6 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.04.2018 20:00 8. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
26.02.2018 20:00 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
23.02.2018 20:00 7. H (P. Hulík, V. Hulíková) Badminton Arena Skalka 2:3
22.02.2018 20:00 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 0:3
18.02.2018 20:00 7. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
19.01.2018 17:00 8. Vlna z Brna (L. Pivovarník, A. Šmerdová) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
11.01.2018 19:30 8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) Sportcentrum Step 3:0
04.01.2018 21:00 8. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
17.12.2017 20:30 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 0:3
17.12.2017 19:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 0:3
01.12.2017 10:20 7. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) S:S
01.12.2017 10:20 7. Holky z Pankráce (M. Bezuchová, L. Vystrčilová) S:S
21.11.2017 17:00 7. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) Sportcentrum Step 0:3
24.10.2017 19:30 8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
17.10.2017 20:00 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
12.10.2017 19:00 8. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) 2:3
12.10.2017 19:00 8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) 3:0 Komentáře
8. Jelenskej válec (M. Bureš, J. Žďárský) 3:S
8. GAME OVER (J. Znášik, L. Herzigova) 3:S
7. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) S:3
8. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 3:S
7. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) S:3 Komentáře
7. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) S:3 Komentáře
7. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) S:3
7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) S:3
7. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) S:3
7. Erka (D. Miková, O. Mika) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím