No photo

Iva Radová (29 let)

ID: 29705

Praha

  • 39 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • 34 /98
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 39
    Zápasů v lize ( 23 / 11 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň B

107 bodů
41. místo (36. místo v mužích)
PIA… Jež… Nix… MP Mis… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:2
3:2
3:1 3:1 22 14 156
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
2:3
3:1 3:0 15 11 146
3 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
2:3
3:0 9 0 129
4 . 1:3 1:3 0:3 2 -11 111
5 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
1:3 0:3 1 -14 107

6 . Úroveň B

129 bodů
32. místo (31. místo v mužích)
Fan… Mis… VEL… VŠE… Sve… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:2
3:1
3:0
3:0
25 14 139
2 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
2:3
3:2
3:1
3:2
18 11 129
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3
2:3
3:2 3:1 14 0 114
4 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
1:3
2:3
3:1
9 -11 98
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
2:3
1:3
1:3
4 -14 90

7 . Úroveň A

139 bodů
38. místo (33. místo v mužích)
Mis… Pat… Zde… Ner… Srd… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:0 3:1 3:2 3:0 25 14 139
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 132
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
1:3 0:3
3:1
3:0
14 0 114
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3 0:3
1:3
3:0 10 -11 99
5 .
Srdcaři (M. Randulová + D. Randula)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 86

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň A

126 bodů
49. místo (38. místo v mužích)
Nik… Nix… VŠE… Mis… Laz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0
3:1
3:1 3:0 22 0 52
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
3:0
3:0
3:0
18 0 48
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
0:3
2:3
3:0
9 0 39
4 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
1:3
0:3
3:2
1:3 6 0 36
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3
0:3
0:3
3:1 5 0 35

6 . Úroveň A

151 bodů
39. místo (35. místo v mužích)
Bez… Tra… Mis… Sve… MAD… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
3:0
3:2
3:0 3:0 22 0 52
2 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
0:3 3:1 3:1 3:0 16 0 46
3 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
2:3
1:3
3:2
3:0 13 0 43
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 1:3
2:3
3:1
8 0 38
5 . 0:3 0:3 0:3
1:3
1 0 31

7 . Úroveň B

147 bodů
41. místo (35. místo v mužích)
Mis… Sta… VŠE… Kra… MoKa B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2
3:2 3:1
3:1
18 0 42
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
2:3
3:2
14 0 38
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
2:3
0:3
3:1
3:1
12 0 36
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
3:2
1:3
3:S
11 0 35
5 .
1:3
2:3
1:3
S:3
4 0 28

7 . Úroveň A

144 bodů
42. místo (36. místo v mužích)
Dám… Mis… Těs… Lamy Laz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
3:0 3:0
3:0
3:S
23 0 47
2 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
0:3 3:0 3:0
3:S
17 0 41
3 .
Těsně vedle (H. Eisenmann + K. Mazáková)
0:3 0:3 3:0
3:S
11 0 35
4 .
0:3
0:3 0:3
3:S
5 0 29
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24

Jarní sezóna 2018

6 . Úroveň A

45 bodů
71. místo (56. místo v mužích)
Bez… JiMa 2RUN Pet… Bož… Mis… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
3:2
3:0
3:0 3:S 3:S 43 0 88
2 .
2:3
3:2
3:1
3:S
3:S 35 0 80
3 .
0:3
2:3
3:1
3:S
3:S 28 0 73
4 .
Petrovický expres (A. Zahradníčková + M. Andrýs)
0:3
1:3
1:3
3:S
3:S 20 0 65
5 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S 8 0 53
6 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

6 . Úroveň B

75 bodů
45. místo (39. místo v mužích)
Žlu… Nep… Mis… The… HRO… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:1
2:3
3:0
3:S
38 0 83
2 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3
3:1
3:0
3:S
36 0 81
3 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2
1:3
3:2
3:S
30 0 75
4 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3
0:3
2:3
3:S
14 0 59
5 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

7 . Úroveň A

67 bodů
51. místo (44. místo v mužích)
Mis… Ful… Mat… Voň… Ner… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:1
1:3
3:1 3:0 37 0 67
2 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
1:3
3:2
3:1 3:2 31 0 61
3 .
3:1
2:3
S:S 3:0 23 0 53
4 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
1:3 1:3 S:S 3:0 12 0 42
5 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3 2:3 0:3 0:3 4 0 34

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.04.2019 19:30 5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 0:3
05.04.2019 18:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 1:3
27.03.2019 18:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
27.03.2019 17:00 6. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) 2:3 Komentáře
20.03.2019 20:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
10.03.2019 15:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
03.03.2019 19:30 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 3:0
21.02.2019 19:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:2
17.02.2019 11:00 7. Srdcaři (M. Randulová, D. Randula) 3:0
13.02.2019 19:30 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 3:1
31.01.2019 17:00 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
27.01.2019 20:00 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Sportcentrum Step 1:3
22.01.2019 18:30 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
09.01.2019 18:30 6. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Hamr Štěrboholy 1:3
27.12.2018 18:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
15.12.2018 10:00 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 3:0
13.12.2018 18:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:2 Komentáře
04.12.2018 18:00 6. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 1:3
23.11.2018 20:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 3:1
15.11.2018 20:29 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 3:1 Komentáře
10.11.2018 18:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
09.11.2018 17:30 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 3:2
29.10.2018 19:30 7. Lamy (P. Oliveriusová, F. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:0
21.10.2018 18:00 7. Těsně vedle (H. Eisenmann, K. Mazáková) Sportcentrum Step 3:0
16.10.2018 19:00 7. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3
12.10.2018 08:19 7. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) 3:S Komentáře
25.03.2018 10:00 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
25.03.2018 10:00 6. The Frames (R. Hau, J. Morová) Hamr Štěrboholy 3:2
15.03.2018 18:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
24.02.2018 14:00 7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) Hamr Braník 3:1
07.02.2018 19:30 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
07.02.2018 18:30 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:0
04.02.2018 18:00 7. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) 3:1
6. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) 3:S Komentáře
6. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) S:3
6. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) S:3
6. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) S:3
6. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) S:3
6. Petrovický expres (A. Zahradníčková, M. Andrýs) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím