No photo

Iva Radová (29 let)

ID: 29705

Praha

  • 24 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • 38 /76
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 24
    Zápasů v lize ( 15 / 4 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň A

41 bodů
35. místo (33. místo v mužích)
Tra… Bez… Mis… Sve… MAD… B. zápasy Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:1 3:1 3:0 16 46
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
3:0 3:0 12 42
3 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
1:3
3:2
3:0 11 41
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
1:3 0:3
2:3
3 33
5 . 0:3 0:3 0:3 0 30

7 . Úroveň B

42 bodů
41. místo (35. místo v mužích)
Mis… Sta… VŠE… Kra… MoKa B. zápasy Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2
3:2 3:1
3:1
18 42
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
2:3
3:2
14 38
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
2:3
0:3
3:1
3:1
12 36
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
3:2
1:3
3:S
11 35
5 .
1:3
2:3
1:3
S:3
4 28

7 . Úroveň A

41 bodů
42. místo (36. místo v mužích)
Dám… Mis… Těs… Lamy Laz… B. zápasy Celkem
1 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
3:0 3:0
3:0
3:S
23 47
2 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
0:3 3:0 3:0
3:S
17 41
3 .
Těsně vedle (H. Eisenmann + K. Mazáková)
0:3 0:3 3:0
3:S
11 35
4 .
0:3
0:3 0:3
3:S
5 29
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 24

Jarní sezóna 2018

6 . Úroveň A

45 bodů
71. místo (56. místo v mužích)
Bez… JiMa 2RUN Pet… Bož… Mis… B. zápasy Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
3:2
3:0
3:0 3:S 3:S 43 88
2 .
2:3
3:2
3:1
3:S
3:S 35 80
3 .
0:3
2:3
3:1
3:S
3:S 28 73
4 .
Petrovický expres (A. Zahradníčková + M. Andrýs)
0:3
1:3
1:3
3:S
3:S 20 65
5 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S 8 53
6 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 45

6 . Úroveň B

75 bodů
45. místo (39. místo v mužích)
Žlu… Nep… Mis… The… HRO… B. zápasy Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:1
2:3
3:0
3:S
38 83
2 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3
3:1
3:0
3:S
36 81
3 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2
1:3
3:2
3:S
30 75
4 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3
0:3
2:3
3:S
14 59
5 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 45

7 . Úroveň A

67 bodů
51. místo (44. místo v mužích)
Mis… Ful… Mat… Voň… Ner… B. zápasy Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:1
1:3
3:1 3:0 37 67
2 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
1:3
3:2
3:1 3:2 31 61
3 .
3:1
2:3
S:S 3:0 23 53
4 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
1:3 1:3 S:S 3:0 12 42
5 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3 2:3 0:3 0:3 4 34

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.12.2018 10:00 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 3:0
13.12.2018 18:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:2 Komentáře
04.12.2018 18:00 6. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 1:3
23.11.2018 20:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 3:1
15.11.2018 20:29 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 3:1 Komentáře
10.11.2018 18:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
09.11.2018 17:30 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 3:2
29.10.2018 19:30 7. Lamy (P. Oliveriusová, F. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:0
21.10.2018 18:00 7. Těsně vedle (H. Eisenmann, K. Mazáková) Sportcentrum Step 3:0
16.10.2018 19:00 7. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3
12.10.2018 08:19 7. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) 3:S Komentáře
25.03.2018 10:00 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
25.03.2018 10:00 6. The Frames (R. Hau, J. Morová) Hamr Štěrboholy 3:2
15.03.2018 18:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
24.02.2018 14:00 7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) Hamr Braník 3:1
07.02.2018 19:30 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
07.02.2018 18:30 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:0
04.02.2018 18:00 7. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) 3:1
6. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) 3:S Komentáře
6. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) S:3
6. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) S:3
6. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) S:3
6. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) S:3
6. Petrovický expres (A. Zahradníčková, M. Andrýs) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím