Image 1

Nikoleta Grajciarova (29 let)

ID: 29214

Praha

  • 43 zápasů

    od roku 2017
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 43
    Zápasů v lize ( 20 / 14 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

6 . Úroveň B

24 bodů
52. místo (38. místo v mužích)
Nix… Pat… Bag… Pot… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:0
3:S
3:0
3:S
22 0 46
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
3:1
3:0
3:S
16 0 40
3 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
S:3
1:3
S:S
3:S
4 0 28
4 .
0:3
0:3 S:S
3:S
3 0 27
5 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24

4 . Úroveň B

36 bodů
39. místo (34. místo v mužích)
Luk… Ene… Luk… Zde… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:1
3:S
3:0 3:S 21 0 57
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3
3:S
3:0
3:S 17 0 53
3 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
3:1 3:S 10 0 46
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
1:3 3:S 6 0 42
5 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 36

5 . Úroveň B

77 bodů
29. místo (25. místo v mužích)
Zde… Luk… Sve… Bag… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
3:2
3:0 3:S 45 0 90
2 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3
3:0
3:2 3:S 32 0 77
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
2:3
0:3
3:0
3:S 27 0 72
4 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
0:3 2:3
0:3
3:S 14 0 59
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

6 . Úroveň A

73 bodů
32. místo (28. místo v mužích)
Luk… Ner… Erka ČT… Fog… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
3:2 3:0 3:1 3:S 43 0 73
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3 3:0 2:3 3:1 32 0 62
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3 3:0
3:S
23 0 53
4 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
1:3 3:2 0:3 S:S 6 0 36
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3 1:3
S:3
S:S -3 0 27

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň D

58 bodů
58. místo (48. místo v mužích)
Ful… ČT… Luk… Kra… Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
3:0 3:0 3:1 3:1 48 0 78
2 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
0:3 3:1
3:1
3:0
35 0 65
3 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 58
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
1:3
0:3 3:1 15 0 45
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
1:3
0:3
0:3 1:3 4 0 34

8 . Úroveň A

49 bodů
68. místo (54. místo v mužích)
Fog… Luk… Hp KaVe Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
3:0
3:0 3:0 39 0 54
2 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
3:0
S:S
3:0 3:0 34 0 49
3 .
0:3
S:S
3:S
3:0
18 0 33
4 . 0:3 0:3
S:3
3:0 13 0 28
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 15

7 . Úroveň D

48 bodů
69. místo (57. místo v mužích)
Bez… MAD… Ino… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
3:0 1:3 3:1 35 0 65
2 . 0:3 3:2 3:0 29 0 59
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:1 2:3 1:3 23 0 53
4 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
1:3 0:3 3:1 18 0 48

8 . Úroveň B

48 bodů
68. místo (56. místo v mužích)
Tim… Luk… slu… Laz… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 67
2 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3
3:2 3:1 3:0 33 0 48
3 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3
2:3
3:0
3:1
28 0 43
4 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 1:3
0:3
3:0
15 0 30
5 .
0:3
0:3
1:3
0:3
2 0 17

Podzimní sezóna 2017

8 . Úroveň A

37 bodů
74. místo (57. místo v mužích)
Two… Dem… Luk… Bla… Kol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
3:1
3:0
3:S
3:S 44 0 59
2 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
1:3 3:1 3:S 3:0 36 0 51
3 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3
1:3 3:S 3:S 22 0 37
4 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
S:3
S:3 S:3 3:S 10 0 25
5 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
S:3 0:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň B

30 bodů
70. místo (56. místo v mužích)
JiMa Lob… Zde… Mat… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
2:3
2:3
3:0
34 0 64
2 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
0:3
3:1
3:2
3:0
33 0 63
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:2
1:3
3:2 3:0 33 0 63
4 .
3:2
2:3
2:3
3:0
30 0 60
5 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

8 . Úroveň A

47 bodů
65. místo (52. místo v mužích)
Mar… slu… Luk… Gum… #vi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
3:S
3:1 3:1 3:0 45 0 60
2 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
S:3
3:2 3:1 3:0 33 0 48
3 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
1:3 2:3 3:0 3:0 32 0 47
4 . 1:3 1:3 0:3 3:0 17 0 32
5 .
#vinohrady (D. Kratochvíl + R. Hrubá)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.09.2018 20:33 6. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) S:3 Komentáře
24.09.2018 20:23 6. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) S:3 Komentáře
21.09.2018 08:30 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) S:3 Komentáře
20.09.2018 20:28 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) S:3 Komentáře
25.08.2018 17:00 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Badminton Arena Skalka S:3
25.08.2018 17:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Badminton Arena Skalka S:3
25.08.2018 17:00 4. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka S:3
25.08.2018 17:00 4. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Badminton Arena Skalka S:3
31.07.2018 19:00 5. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Hamr Braník 3:2
30.07.2018 19:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:0 Komentáře
15.07.2018 10:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
26.06.2018 21:00 6. ČT power (Z. Schlibener, P. Kalina) Badminton Arena Skalka 3:1
25.06.2018 19:30 6. Erka (D. Miková, O. Mika) Badminton Arena Skalka 3:0
24.06.2018 20:00 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:2
02.06.2018 19:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 3:0
22.05.2018 21:00 7. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Badminton Arena Skalka 3:0
21.05.2018 19:30 7. ČT power (Z. Schlibener, P. Kalina) Badminton Arena Skalka 1:3
20.05.2018 18:00 7. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) Badminton Arena Skalka 0:3
19.04.2018 20:30 8. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) Badminton Arena Skalka 3:0
16.04.2018 20:30 8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) Sportcentrum Step 3:0
10.04.2018 20:00 8. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:0
31.03.2018 15:00 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Badminton Arena Skalka 3:1
17.03.2018 20:00 7. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Braník 1:3
03.03.2018 18:00 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 0:3
24.02.2018 17:00 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0
16.02.2018 21:00 8. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Badminton Arena Skalka 3:1
14.02.2018 21:00 8. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
11.02.2018 13:00 8. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 3:2
24.01.2018 21:00 8. Two Towers (Z. Schlibener, L. Hoch) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
14.01.2018 20:30 8. Demoteam (H. Pekárková, J. Sachl) Badminton Arena Skalka 1:3
20.12.2017 20:00 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 0:3
17.12.2017 15:00 7. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
16.12.2017 12:00 7. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
10.12.2017 18:00 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
19.11.2017 18:30 8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Sportcentrum Step 3:0
16.11.2017 21:00 8. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Badminton Arena Skalka 1:3
12.11.2017 18:00 8. #vinohrady (D. Kratochvíl, R. Hrubá) Badminton Arena Skalka 3:0
05.11.2017 17:00 8. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 2:3
8. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) 3:S
8. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) 3:S
8. Hp (P. Hradsky, H. Tomečková) S:S Komentáře
5. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) 3:S
6. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím