No photo

Lucie Honková (49 let)

ID: 20986

Praha

  • 186 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Hamr Braník
  • 18 /76
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 89
    Zápasů v lize ( 47 / 35 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

46 bodů
24. místo (23. místo v mužích)
Uje… Ene… HoHo Ber… Pif… B. zápasy Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3
3:0
3:0
13 55
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:1
2:3
2:3 9 51
3 .
0:3
3:2
4 46
4 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
0:3
3:2 4 46
5 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
0 42

4 . Úroveň B

58 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
Jež… HoHo Hov… Ver… Tra… B. zápasy Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:0 3:0 3:1 3:0 23 65
2 . 0:3
3:0
3:2
3:0
16 58
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
0:3
0:3
3:0 3:0 12 54
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3
2:3
0:3
3:1
8 50
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
0:3
0:3
0:3
1:3
1 43

6 . Úroveň A

53 bodů
22. místo (20. místo v mužích)
HoHo VEL… eL… VŠE… Pat… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:S
3:0
3:0
23 53
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
1:3 3:1 3:S 11 41
3 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:3
3:1 S:S 3:0 9 39
4 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
1:3 S:S 3:2 3 33
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
S:3 0:3 2:3 2 32

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň A

101 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
Pos… Pif… HoHo Ver… Uje… Bil… B. zápasy Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
3:0
3:0
3:1
3:1
40 115
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:1
3:2
S:3
3:0
3:0 36 111
3 .
0:3
2:3
3:1
3:2
3:2
26 101
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:S
1:3
3:2
1:3 19 94
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3
0:3
2:3
2:3
3:1
17 92
6 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3
0:3
2:3
3:1
1:3
16 91

3 . Úroveň A

104 bodů
24. místo (22. místo v mužích)
Nee… Tea… Ene… HoHo Vou… B. zápasy Celkem
1 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
3:0 3:0 3:0 3:S 49 139
2 . 0:3 3:1
3:0
3:S 34 124
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3
3:2
3:S
21 111
4 . 0:3
0:3
2:3
3:S
14 104
5 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3 S:3
S:3
S:3
0 90

4 . Úroveň A

118 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
HoHo Jež… Hov… Křu… Bil… Spo… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
3:2
3:1
3:0
3:S 43 118
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3
2:3
3:0 3:0 3:1 34 109
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
2:3
3:2
1:3 3:0
3:2
29 104
4 .
1:3
0:3 3:1 3:1 3:S 28 103
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
0:3 0:3 1:3 3:S 10 85
6 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
S:3 1:3
2:3
S:3 S:3 5 80

5 . Úroveň B

93 bodů
28. místo (27. místo v mužích)
HoHo PIA… Nix… Lan… Žlu… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
3:1
1:3
3:2
33 93
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
3:0
1:3
3:1
28 88
3 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
1:3
0:3
3:0
3:0 28 88
4 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
3:1
3:1
0:3
0:3
22 82
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
2:3
1:3
0:3
3:0
19 79

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň A

75 bodů
45. místo (38. místo v mužích)
Pos… Pav… Ňuň… Luk… HoHo B. zápasy Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
3:0
3:S
3:S
44 119
2 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
1:3
3:2 S:S 3:S 16 91
3 .
0:3
2:3 S:S 3:S 9 84
4 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
S:3
S:S S:S 3:S 0 75
5 .
S:3
S:3 S:3 S:3 0 75

3 . Úroveň B

108 bodů
21. místo (18. místo v mužích)
Sma… Tea… Jan… HoHo Spo… B. zápasy Celkem
1 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
2:3
3:0
3:0
3:S 40 130
2 . 3:2
2:3
3:2
3:S 32 122
3 .
Jana Ryšánková (J. Ryšánková + P. Čech)
0:3
3:2
3:2
3:S 28 118
4 .
0:3
2:3
2:3
3:S 18 108
5 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 90

4 . Úroveň B

119 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
HoHo IT… Nez… Jež… Pav… B. zápasy Celkem
1 . 3:2
3:1
3:1
3:0
44 119
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 3:0 0:3 3:0 30 105
3 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
1:3
0:3 3:0
3:0
28 103
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3 3:0 0:3 3:1 26 101
5 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
0:3
0:3
1:3 2 77

3 . Úroveň B

103 bodů
23. místo (19. místo v mužích)
Fir… Ene… Ran… HoHo Spo… B. zápasy Celkem
1 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:0
3:0
3:0
3:S 49 139
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
3:0
3:0
3:0
39 129
3 .
Ranhojiči (P. Kozák + M. Koleják)
0:3
0:3
3:0
3:1
24 114
4 .
0:3
0:3
0:3
3:0
13 103
5 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
S:3
0:3
1:3
0:3
2 92

Letní sezóna 2017

4 . Úroveň B

97 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
IT… HoHo PIA… Uje… Two… B. zápasy Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1 2:3 3:0 3:0 41 101
2 . 1:3
3:1
3:1
3:0
37 97
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:2
1:3
1:3
3:0
26 86
4 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3
1:3
3:1
2:3 17 77
5 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
0:3
0:3
0:3
3:2 9 69

4 . Úroveň B

81 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
Jež… Pos… HoHo Vou… Pav… B. zápasy Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:0
3:2
3:2 3:0 44 104
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
3:2
3:1
3:2
29 89
3 .
2:3
2:3
3:1
1:3 21 81
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
2:3 1:3
1:3
3:1 19 79
5 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
2:3
3:1 1:3 17 77

3 . Úroveň A

88 bodů
22. místo (19. místo v mužích)
Adé… Luk… Tea… HoHo Ene… B. zápasy Celkem
1 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
3:2 3:0
3:0
3:0
48 123
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3
3:0
3:0
3:0
43 118
3 . 0:3
0:3
3:0
3:1 24 99
4 .
0:3
0:3
0:3
3:0
13 88
5 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
0:3
1:3
0:3
2 77

4 . Úroveň A

89 bodů
22. místo (20. místo v mužích)
Big… HoHo IT… Pos… It´… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 3:S 3:0 49 109
2 . 0:3 3:2
3:2
3:1
29 89
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 2:3 2:3 3:0 21 81
4 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
S:3
2:3
3:2 1:3 15 75
5 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
0:3
1:3
0:3 3:1 13 73

Jarní sezóna 2016

3 . Úroveň B

88 bodů
25. místo (22. místo v mužích)
Bul… Fal… SAB… HoHo Bru… B. zápasy Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:2
3:2
3:S
3:0
41 116
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
2:3
3:0
3:S
3:0
40 115
3 .
SABAT Slaný (J. Matějovský + O. Vlasany)
2:3
0:3
3:S
S:3
14 89
4 . S:3 S:3 S:3
3:0
13 88
5 .
0:3
0:3
3:S
0:3
10 85

4 . Úroveň B

95 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
Spo… HoHo Ive… VJ's >|< B. zápasy Celkem
1 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
2:3
3:2 3:0 3:1 37 97
2 .
3:2
3:1
1:3
3:0
35 95
3 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
2:3 1:3
3:2
3:0
28 88
4 . 0:3
3:1
2:3
3:0
28 88
5 . 1:3
0:3
0:3
0:3
2 62

3 . Úroveň A

79 bodů
29. místo (23. místo v mužích)
VEL… Luk… Bab… Ňuň… HoHo B. zápasy Celkem
1 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
3:2 3:1 3:2 3:0 42 117
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3
3:1
3:S
3:0
38 113
3 . 1:3
1:3
3:S
3:0
27 102
4 . 2:3 S:3 S:3 3:2 13 88
5 . 0:3
0:3
0:3
2:3 4 79

Podzimní sezóna 2015

4 . Úroveň B

99 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
Admi HoHo Bro… K.S. Spo… B. zápasy Celkem
1 .
3:2
3:0
3:1
3:0
46 106
2 .
2:3
3:0
3:2
3:0
39 99
3 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3
0:3
3:0
3:2
22 82
4 .
Image 1
Klára Sochová
1:3
2:3
0:3 3:1 17 77
5 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
0:3
0:3
2:3
1:3 6 66

3 . Úroveň A

88 bodů
27. místo (23. místo v mužích)
Len… Fal… SAB… Sch… HoHo Maš… B. zápasy Celkem
1 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
3:1
1:3 3:1 3:1 3:0 39 114
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
3:2
3:1
3:0
3:0
38 113
3 .
SABAT Slaný (J. Matějovský + O. Vlasany)
3:1
2:3
3:1
3:1
3:2
37 112
4 .
Schenck (P. Lukáš + L. Pavelek)
1:3
1:3
1:3
3:0
3:1
25 100
5 . 1:3
0:3
1:3
0:3
3:1
13 88
6 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
0:3
0:3
2:3
1:3
1:3
7 82

4 . Úroveň B

95 bodů
22. místo (18. místo v mužích)
An… HoHo Vou… Bro… Ano… B. zápasy Celkem
1 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
1:3
3:1
3:0
3:0 39 99
2 .
3:1
3:1
3:1
1:3
35 95
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3
1:3
3:1
3:1
26 86
4 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3
1:3
1:3
3:0
17 77
5 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
0:3
3:1
1:3
0:3
13 73

5 . Úroveň A

75 bodů
32. místo (25. místo v mužích)
Ňuň… HoHo Ive… PIA… Nix… B. zápasy Celkem
1 .
3:2
2:3
3:1
3:2 33 78
2 .
2:3
3:1
2:3
3:1
30 75
3 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
3:2 1:3
2:3
3:2
24 69
4 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
3:2
3:2
1:3
22 67
5 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
2:3
1:3
2:3
3:1
21 66

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.12.2018 10:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 0:3 Komentáře
05.12.2018 21:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
25.11.2018 19:00 4. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Braník 0:3
22.11.2018 21:00 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:2 Komentáře
21.11.2018 21:00 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Braník 3:0 Komentáře
15.11.2018 17:30 4. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
31.10.2018 18:26 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) 3:S Komentáře
21.10.2018 13:30 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
16.10.2018 20:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Braník 3:0 Komentáře
14.10.2018 20:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
29.05.2018 20:30 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:1 Komentáře
23.05.2018 21:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 3:2 Komentáře
20.05.2018 19:30 4. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 2:3 Komentáře
18.05.2018 22:00 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
14.05.2018 20:30 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:2 Komentáře
26.04.2018 19:30 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 0:3 Komentáře
25.04.2018 21:00 3. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 0:3
10.04.2018 20:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
29.03.2018 19:30 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 3:2
25.03.2018 15:00 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:0 Komentáře
18.03.2018 19:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
17.03.2018 18:00 4. Křupky (P. Červenka, A. Koubková) Hamr Braník 3:1 Komentáře
27.02.2018 21:00 5. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
25.02.2018 16:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
20.02.2018 20:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
15.02.2018 19:30 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
18.01.2018 05:00 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) S:3 Komentáře
21.12.2017 20:00 3. Jana Ryšánková (J. Ryšánková, P. Čech) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
18.12.2017 20:00 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
10.12.2017 19:30 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 2:3 Komentáře
28.11.2017 20:00 4. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
21.11.2017 21:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 3:2
12.11.2017 12:30 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:1 Komentáře
12.11.2017 11:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:1
16.10.2017 20:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
14.10.2017 19:30 3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
10.10.2017 21:30 3. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Braník 0:3 Komentáře
10.10.2017 20:30 3. Ranhojiči (P. Kozák, M. Koleják) Hamr Braník 0:3 Komentáře
20.09.2017 20:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 1:3
13.09.2017 19:00 4. Two Towers (Z. Schlibener, L. Hoch) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
12.09.2017 20:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
08.09.2017 19:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
29.08.2017 21:00 4. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
21.08.2017 21:00 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:1 Komentáře
21.08.2017 19:00 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
18.08.2017 20:00 4. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Štěrboholy 1:3
26.07.2017 19:00 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 0:3 Komentáře
25.07.2017 18:00 3. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
18.07.2017 19:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
16.07.2017 20:00 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
21.06.2017 21:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:2
15.06.2017 19:00 4. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
14.06.2017 21:00 4. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 0:3
13.06.2017 20:00 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
11.04.2016 10:08 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) S:3
09.04.2016 20:00 3. Brumíci (R. Téglássy, J. Téglássy) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
30.03.2016 19:00 4. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) 3:1
21.03.2016 21:00 4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
16.03.2016 15:30 4. VJ's (J. Vavřík, J. Vévoda) Hamr Braník 1:3 Komentáře
05.03.2016 15:00 4. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
25.02.2016 21:30 3. VELKÁ MORAVA (P. Halátek, V. Špaňhel) Hamr Štěrboholy 0:3
25.02.2016 21:30 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
07.02.2016 20:30 3. Babočky (J. Hofírek, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
06.02.2016 16:00 3. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) 2:3
28.01.2016 18:30 4. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Braník 2:3 Komentáře
24.01.2016 21:00 4. Klára Sochová Hamr Braník 3:2 Komentáře
19.01.2016 21:00 4. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
18.01.2016 22:00 4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
02.01.2016 19:30 3. Schenck (P. Lukáš, L. Pavelek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
28.12.2015 20:00 3. SABAT Slaný (J. Matějovský, O. Vlasany) Centrum Třešňovka 1:3 Komentáře
26.12.2015 18:00 3. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Hamr Braník 3:1 Komentáře
13.12.2015 16:30 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
07.12.2015 21:00 3. Lenochodi (V. Mičková, J. Luxemburg) Hamr Braník 1:3
29.11.2015 09:30 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) 3:1
20.11.2015 11:04 4. An Nam (O. Slowik, J. Komárek) 3:1 Komentáře
10.11.2015 22:00 4. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Hamr Braník 1:3 Komentáře
10.11.2015 21:30 4. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 3:1 Komentáře
29.10.2015 19:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) 3:1 Komentáře
22.10.2015 21:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
18.10.2015 21:00 5. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) 2:3 Komentáře
08.10.2015 22:00 5. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Hamr Braník 3:1
3. SABAT Slaný (J. Matějovský, O. Vlasany) S:3
3. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) S:3
4. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) S:3
4. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) S:3
4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) S:3
4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) 3:S
3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) 3:S
3. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím