Načítám…
Image 1

Milan Vřešťál (32 let)

ID: 37914

Praha

  • 89 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 7 /92
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 89
    Zápasů v lize ( 48 / 39 / 2) 0 turnajů
  • 55%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

3 . Úroveň A

112 bodů
20. místo (14. místo v mužích)
Koť… Kol… Sta… Nev… Past Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
3:2
3:2 3:0 17 14 151
2 .
Kolena (M. Čech + F. Rysl)
2:3
0:3 3:0 1:3 10 11 141
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3 3:0 0:3 9 0 129
4 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3 0:3 3:0 7 -11 116
5 . 3:1 6 -14 112

2 . Úroveň A

138 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Bil… Fan… Pin… Past Kol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 180
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
2:3 3:2 3:2
3:S
18 11 169
3 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
0:3 2:3 3:1 3:2 13 0 153
4 . 0:3 2:3 1:3 3:S 9 -11 138
5 .
Kolena (M. Čech + F. Rysl)
0:3
S:3
2:3 S:3 2 -14 128

2 . Úroveň A

133 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Sta… Hol… Nud… Past Lei… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
3:1 0:3 3:2 3:S 17 14 171
2 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
1:3 2:3 1:3 3:0 11 11 162
3 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:0 3:2 S:S S:S 8 0 148
4 . 2:3 3:1 S:S S:S 4 -11 133
5 . S:3 0:3 S:S S:S -4 -14 122

3 . Úroveň A

151 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
Nud… Past Bez… Mír… Koť… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:1 3:2 3:0 3:2 23 14 157
2 . 1:3 3:1 3:0 3:1 20 11 151
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
2:3 1:3 3:1 3:0 16 0 136
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -11 115
5 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
2:3 1:3 0:3 2:3 5 -14 111

Podzimní sezóna 2021

2 . Úroveň A

135 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
Kla… Bil… RYZ… Past Mír… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klauni (A. Kubík + M. Nerad)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 182
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 3:1 3:0
3:S
19 11 170
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 155
4 . 0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 135
5 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 126

1 . Úroveň A

132 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
Lob… Lei… Ene… Bil… Past Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
3:1 3:0 3:0 3:1 26 14 180
2 . 1:3 3:1 0:3 3:0 14 11 165
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3 3:2 3:0 13 0 153
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 3:0 2:3 2:3 11 -11 140
5 . 1:3 0:3 0:3 3:2 6 -14 132

2 . Úroveň A

172 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Lob… Past Bez… Nez… Kla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 180
2 . 1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 172
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 152
4 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 136
5 .
Klauni (A. Kubík + M. Nerad)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

1 . Úroveň A

154 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Spo… LeM… Ene… Past Bez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
SportsGeek (K. Kašparová + J. Puškár)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 202
2 . 0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 192
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 0:3 3:0 3:1 13 0 173
4 . 0:3 0:3 0:3
3:2
5 -11 154
5 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 149

Letní sezóna 2021

1 . Úroveň A

152 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Tea… LeM… Past Mír… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 181
2 . 1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 173
3 . 0:3 0:3 3:1 3:1 12 0 152
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 0:3 1:3 3:0 8 -11 137
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 127

1 . Úroveň A

130 bodů
5. místo (3. místo v mužích)
Tea… LeM… Past Ene… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 160
2 . 2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 154
3 . 0:3 0:3 3:2 3:2 10 0 130
4 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 0:3 2:3 3:1 8 -11 117
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 0:3 2:3 1:3 3 -14 109

2 . Úroveň A

136 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Past Bil… IT… Mat… Bez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:2 3:1
3:1
22 14 136
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3 3:1
2:3
3:0 17 11 128
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 1:3 3:0 3:1 16 0 116
4 . 1:3
3:2
0:3 3:2 11 -11 100
5 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3
0:3 1:3 2:3 4 -14 90

1 . Úroveň A

115 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Rea… Tea… LeM… Past 3Lt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ready to Rally (M. Sai + N. Katreddi)
3:0
3:1
3:0
3:S 26 14 160
2 .
0:3
3:1 3:0 3:S 19 11 150
3 .
1:3
1:3 3:0 3:S 15 0 135
4 .
0:3
0:3 0:3 3:S 6 -11 115
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 106

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň B

165 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
Pos… Past Bez… VEL… Mír… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 181
2 .
1:3
3:0 3:0 3:0 22 3 165
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
0:3
3:0
3:0
14 0 154
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
0:3
0:3
3:1 6 -11 135
5 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3
0:3
0:3
1:3 1 -14 127

4 . Úroveň B

134 bodů
21. místo (19. místo v mužích)
RYZ… IT… Past Mis… Dám… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 161
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:1 3:2 3:2 17 3 140
3 . 0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 134
4 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
0:3 2:3 1:3 3:1 9 -11 118
5 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
0:3 2:3 0:3 1:3 3 -14 109

4 . Úroveň A

143 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
Pos… Past PIA… Luk… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
3:0
3:S
3:S
25 14 159
2 . 1:3 3:1 3:0
3:S
20 3 143
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
1:3
3:2
3:S
12 0 132
4 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
S:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 117
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

5 . Úroveň B

133 bodů
21. místo (19. místo v mužích)
Past Uje… Bez… Mat… Ama… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3 3:0 3:1 3:1 19 14 133
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:0
S:S
3:2 3:1 16 11 127
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
S:S
3:2
3:0
10 0 110
4 . 1:3 2:3
2:3
3:2
10 -11 99
5 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
1:3 1:3
0:3
2:3
4 -14 90

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň A

152 bodů
32. místo (29. místo v mužích)
PIA… Mak… Past Lan… Dám… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:0 3:0
3:0
3:1 27 14 181
2 . 0:3 3:0
3:0
3:0
21 11 172
3 . 0:3 0:3
3:2
3:0 12 0 152
4 .
Lang & Lang (O. Lang + K. Lang)
0:3
0:3
2:3
3:1
8 -11 137
5 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
1:3
0:3
0:3
1:3
2 -14 128

6 . Úroveň A

154 bodů
36. místo (31. místo v mužích)
Dám… Bez… Past Mat… Dvj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
3:2 3:2
3:1
3:S
22 14 176
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
2:3
3:1
3:2
3:S
19 11 170
3 . 2:3
1:3
3:2
3:S
14 0 154
4 .
1:3
2:3
2:3
3:S
11 -11 140
5 .
Dvje holki (V. Nováková + L. Honková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

4 . Úroveň B

148 bodů
35. místo (30. místo v mužích)
Uje… Kol… Pos… Bil… Past Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:1
3:1 3:2 3:1 23 14 197
2 .
Kolovrátek (M. Juřica + P. Vojtěchovský)
1:3
3:1
3:0
3:0 21 3 184
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
1:3
3:1 3:0 15 0 175
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
0:3
1:3 3:1 9 -11 158
5 . 1:3 0:3 0:3 1:3 2 -14 148

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň B

168 bodů
24. místo (21. místo v mužích)
Mis… Past Dám… Mat… Ten… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:1 3:2 3:2
3:S
22 14 176
2 . 1:3 3:0 3:0 2:3 17 11 168
3 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
2:3 0:3 3:2 3:2 12 0 152
4 . 2:3 0:3 2:3 3:1 10 -11 139
5 .
Tenisový pálky (V. Raja + K. Nevšímal)
S:3
3:2 2:3 1:3 8 -14 134

7 . Úroveň A

139 bodů
37. místo (31. místo v mužích)
Past Nep… VŠE… Jir… Odj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:2
3:0
3:0
25 14 139
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3 2:3 3:2
3:S
14 11 125
3 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
2:3
3:2 3:S S:S 11 0 111
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 2:3 S:3
3:S
8 -11 97
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3
S:3
S:S
S:3
-2 -14 84

7 . Úroveň A

103 bodů
57. místo (43. místo v mužích)
Emí… Fan… Kra… Past Bro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:2
3:1
3:S
19 14 133
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:2
3:1
1:3
3:S
18 11 129
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
2:3
1:3
3:1
3:S
15 0 115
4 .
1:3
3:1
1:3
3:S
14 -11 103
5 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

8 . Úroveň B

118 bodů
48. místo (38. místo v mužích)
Past Sta… Wor… Pat… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:S
3:S 24 14 118
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
3:0 3:S 22 11 113
3 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
0:3
0:3
3:S
3:S 12 0 92
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
S:3
0:3
S:3
3:S 6 -3 83
5 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.05.2022 19:00 3. Kolena (M. Čech, F. Rysl) Hamr Štěrboholy 3:1
02.05.2022 00:10 2. Kolena (M. Čech, F. Rysl) 3:S
27.04.2022 20:30 2. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Braník 2:3
27.04.2022 19:30 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 0:3
12.04.2022 18:30 2. Pindilové :-) (K. Třešková, O. Vomela) Hamr Štěrboholy 1:3
01.04.2022 00:10 2. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) S:S
01.04.2022 00:10 2. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) S:S
30.03.2022 18:00 2. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) SportCentrum JEREMI 3:1
27.03.2022 17:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) SportCentrum JEREMI 2:3
27.02.2022 18:00 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 3:1
27.02.2022 17:00 3. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Hamr Štěrboholy 3:0
27.02.2022 16:00 3. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) Hamr Štěrboholy 1:3
20.02.2022 17:00 3. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Hamr Štěrboholy 3:1
31.01.2022 17:08 2. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) 3:S Komentáře
26.01.2022 18:30 2. Klauni (A. Kubík, M. Nerad) Hamr Štěrboholy 0:3
23.01.2022 18:00 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Sportcentrum Step 0:3
23.01.2022 17:00 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Sportcentrum Step 0:3
28.12.2021 18:00 1. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:2
15.12.2021 19:00 1. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Štěrboholy 0:3
11.12.2021 19:00 1. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
05.12.2021 19:00 1. Lobotomové z Prahy (T. Gabík, F. Čech) Hamr Braník 1:3
29.11.2021 21:00 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 3:0
25.11.2021 19:30 2. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:0
15.11.2021 20:30 2. Lobotomové z Prahy (T. Gabík, F. Čech) Hamr Štěrboholy 1:3
25.10.2021 20:00 1. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
25.10.2021 20:00 1. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 0:3
20.10.2021 19:00 1. SportsGeek (K. Kašparová, J. Puškár) Hamr Štěrboholy 0:3
08.10.2021 18:30 1. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:2 Komentáře
26.09.2021 18:00 1. Team B (J. Ždichyncová, J. Reichmann) Hamr Braník 0:3
10.09.2021 19:00 1. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Štěrboholy 0:3
10.09.2021 18:00 1. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:1
06.09.2021 19:00 1. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Hamr Štěrboholy 3:1
01.09.2021 00:10 1. Energit (P. Kozák, I. Pechová) 3:2
23.08.2021 19:30 1. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:2
22.08.2021 20:00 1. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 0:3
22.08.2021 18:30 1. Team B (J. Ždichyncová, J. Reichmann) Sportcentrum Step 0:3
30.07.2021 19:00 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:1 Komentáře
20.07.2021 19:00 2. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:2
12.07.2021 19:30 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:2
12.07.2021 18:30 2. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:1
01.07.2021 00:10 1. 3Lteam (L. Kučerová, L. Lukáš) 3:S
24.06.2021 19:00 1. Team B (J. Ždichyncová, J. Reichmann) Hamr Braník 0:3
24.06.2021 18:00 1. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 0:3
09.06.2021 19:00 1. Ready to Rally (M. Sai, N. Katreddi) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
28.09.2020 17:30 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
20.09.2020 18:00 4. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 3:0
16.09.2020 19:00 4. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 3:0
14.09.2020 18:30 4. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Hamr Štěrboholy 3:0
01.09.2020 18:30 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 1:3
27.08.2020 17:00 4. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Štěrboholy 0:3
18.08.2020 17:00 4. Dámy Nedámi (M. Vodičková, J. Ždichyncová) Hamr Štěrboholy 3:0
13.08.2020 18:00 4. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Štěrboholy 3:1
05.08.2020 18:00 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 3:0
28.07.2020 16:54 4. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) 3:S Komentáře
24.07.2020 18:00 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 1:3
23.07.2020 19:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:1
04.07.2020 19:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 3:0
02.07.2020 20:00 5. Amatéři (M. Čeček, J. Kubíková) Hamr Štěrboholy 3:1
28.06.2020 18:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:1
24.06.2020 17:30 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 0:3
07.06.2020 18:00 5. Makida (D. Loukota, M. Hanzlickova) Hamr Štěrboholy 0:3
03.06.2020 19:00 5. Dámy Nedámi (M. Vodičková, J. Ždichyncová) Hamr Braník 3:0
28.05.2020 17:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 0:3
27.05.2020 19:45 5. Lang & Lang (O. Lang, K. Lang) Hamr Braník 3:2 Komentáře
13.05.2020 12:56 6. Dvje holki (V. Nováková, L. Honková) 3:S Komentáře
06.05.2020 19:00 6. Dámy Nedámi (M. Vodičková, J. Ždichyncová) SportCentrum JEREMI 2:3
03.05.2020 18:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 1:3 Komentáře
02.05.2020 19:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:2
28.02.2020 18:30 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Štěrboholy 1:3
25.02.2020 18:30 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 1:3
14.02.2020 18:30 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 0:3
12.02.2020 18:30 4. Kolovrátek (M. Juřica, P. Vojtěchovský) Hamr Štěrboholy 0:3
31.01.2020 08:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 3:0
29.01.2020 21:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:0
29.01.2020 18:30 5. Tenisový pálky (V. Raja, K. Nevšímal) SportCentrum JEREMI 2:3
22.01.2020 18:00 5. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Štěrboholy 1:3
29.12.2019 18:00 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) SportCentrum JEREMI 3:1
18.12.2019 19:00 7. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
13.12.2019 18:00 7. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Štěrboholy 3:0
08.12.2019 16:30 7. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
16.11.2019 18:00 7. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
16.11.2019 17:00 7. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
02.11.2019 18:00 7. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
01.11.2019 08:15 8. The Trageds (J. Pospíšil, T. Zdarsa) 3:S
20.10.2019 11:38 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 3:S Komentáře
09.10.2019 20:00 8. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
06.10.2019 17:00 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
2. Klauni (A. Kubík, M. Nerad) 3:S Komentáře
7. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím