Image 1

Štěpánka Kučerová (29 let)

ID: 21840

Praha

  • 69 zápasů

    od roku 2015
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sportcentrum Step
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 18
    Zápasů v lize ( 13 / 4 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň A

75 bodů
48. místo (9. místo v ženách)
Lei… Ver… Luc… eL… Ner… Bož… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
2:3
3:0 3:0 3:S 41 0 101
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:0
3:0 2:3
3:0
33 0 93
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
0:3
2:3
3:0
3:0
30 0 90
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3 0:3 3:2 3:S 3:2 22 0 82
5 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
0:3 3:2
0:3
S:3 3:S 15 0 75
6 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
S:3
0:3
0:3
2:3 S:3 3 0 63

6 . Úroveň B

82 bodů
38. místo (7. místo v ženách)
Hov… Ner… Lan… VEL… MAD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:1
3:2
3:0
3:1
44 0 89
2 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
1:3
3:2 3:0 3:0 37 0 82
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
2:3
2:3
3:1
3:1
30 0 75
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
0:3
1:3
3:1 13 0 58
5 .
1:3
0:3
1:3
1:3 6 0 51

7 . Úroveň D

75 bodů
43. místo (8. místo v ženách)
Ner… Zde… HRO… Vln… Voň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
3:2 3:0 3:0
3:S
45 0 75
2 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 3:1 3:1 3:0 39 0 69
3 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
0:3 1:3 S:S
3:0
10 0 40
4 .
Vlna z Brna (L. Pivovarník + A. Šmerdová)
0:3 1:3 S:S 3:1 8 0 38
5 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
S:3
0:3
0:3
1:3 2 0 32

8 . Úroveň A

55 bodů
65. místo (15. místo v ženách)
Hov… Ner… Sta… Pat… #vi… MaJo Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:1
3:0
3:0
3:0
3:0
49 0 64
2 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
1:3
3:0
3:0 3:0
3:S
40 0 55
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
3:0
3:0
3:0
30 0 45
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
0:3
0:3
3:0
3:S
18 0 33
5 .
#vinohrady (D. Kratochvíl + R. Hrubá)
0:3
0:3
0:3
0:3
3:S
8 0 23
6 .
0:3
S:3
0:3
S:3
S:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.01.2018 07:00 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) S:3
30.01.2018 19:00 5. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) 3:S
16.01.2018 19:00 5. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Badminton Arena Skalka 0:3
13.01.2018 17:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
07.01.2018 20:00 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:2
21.12.2017 19:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Sportcentrum Step 3:0
21.12.2017 18:00 6. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Sportcentrum Step 3:2
12.12.2017 20:30 6. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
09.12.2017 10:00 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 3:0
21.11.2017 18:00 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 3:2
15.11.2017 08:00 7. Vlna z Brna (L. Pivovarník, A. Šmerdová) Sportcentrum Step 3:0
08.11.2017 19:00 7. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) Badminton Arena Skalka 3:0
23.10.2017 17:30 8. #vinohrady (D. Kratochvíl, R. Hrubá) Badminton Arena Skalka 3:0
21.10.2017 10:00 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) 3:0 Komentáře
18.10.2017 17:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 3:0
10.10.2017 21:00 8. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
8. MaJo (M. Kořínková, J. Gőrner) 3:S Komentáře
7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím