Image 1

Matěj Soukup (27 let)

ID: 38055

Praha

  • 18 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • 31 /121
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 18
    Zápasů v lize ( 12 / 6 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň B

146 bodů
30. místo (27. místo v mužích)
Kol… Pos… Uje… Bil… Past Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kolovrátek (M. Juřica + P. Vojtěchovský)
1:3
3:0 8 14 182
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:0 7 3 170
3 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:1
6 0 166
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0 -11 149
5 . 0:3 0:3 0 -14 146

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň B

168 bodů
24. místo (21. místo v mužích)
Mis… Past Dám… Mat… Ryb… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:1 3:2 3:2
3:S
22 14 176
2 . 1:3 3:0 3:0 2:3 17 11 168
3 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
2:3 0:3 3:2 3:2 12 0 152
4 . 2:3 0:3 2:3 3:1 10 -11 139
5 .
Rybí hlavy (V. Raja + K. Nevšímal)
S:3
3:2 2:3 1:3 8 -14 134

7 . Úroveň A

139 bodů
37. místo (31. místo v mužích)
Past Nep… VŠE… Jir… Odj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:2
3:0
3:0
25 14 139
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3 2:3 3:2
3:S
14 11 125
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
2:3
3:2 3:S S:S 11 0 111
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 2:3 S:3
3:S
8 -11 97
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3
S:3
S:S
S:3
-2 -14 84

7 . Úroveň A

103 bodů
57. místo (43. místo v mužích)
Emí… Fan… Kra… Past Bro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:2
3:1
3:S
19 14 133
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:2
3:1
1:3
3:S
18 11 129
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
2:3
1:3
3:1
3:S
15 0 115
4 .
1:3
3:1
1:3
3:S
14 -11 103
5 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

8 . Úroveň B

118 bodů
48. místo (38. místo v mužích)
Past Sta… Wor… Pat… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:S
3:S 24 14 118
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
3:0 3:S 22 11 113
3 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
0:3
0:3
3:S
3:S 12 0 92
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
S:3
0:3
S:3
3:S 6 -3 83
5 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.02.2020 18:30 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 0:3
12.02.2020 18:30 4. Kolovrátek (M. Juřica, P. Vojtěchovský) Hamr Štěrboholy 0:3
31.01.2020 08:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 3:0
29.01.2020 21:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:0
29.01.2020 18:30 5. Rybí hlavy (V. Raja, K. Nevšímal) SportCentrum JEREMI 2:3
22.01.2020 18:00 5. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Štěrboholy 1:3
29.12.2019 18:00 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) SportCentrum JEREMI 3:1
18.12.2019 19:00 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
13.12.2019 18:00 7. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Štěrboholy 3:0
08.12.2019 16:30 7. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
16.11.2019 18:00 7. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
16.11.2019 17:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
02.11.2019 18:00 7. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
01.11.2019 08:15 8. The Trageds (J. Pospíšil, T. Zdarsa) 3:S
20.10.2019 11:38 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 3:S Komentáře
09.10.2019 20:00 8. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
06.10.2019 17:00 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
7. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím