Image 1

Alena Zajícová (34 let)

ID: 20987

Praha

  • 37 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Štěrboholy
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 37
    Zápasů v lize ( 17 / 14 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

6 . Úroveň B

30 bodů
46. místo (36. místo v mužích)
MAD… Laz… Bag… Zaj… RB… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:S
3:S
21 0 45
2 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
1:3 2:3 3:S 3:S 13 0 37
3 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
0:3 3:2 0:3 3:S 9 0 33
4 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
S:3 S:3 3:0
S:3
6 0 30
5 .
RB Team (M. Moravec + O. Zajíc)
S:3
S:3 S:3
3:S
5 0 29

6 . Úroveň A

59 bodů
43. místo (35. místo v mužích)
Žlu… Zaj… Laz… Pup… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
2:3
3:0 3:0 3:0 43 0 73
2 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
3:2
3:2 3:1 S:3 29 0 59
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 2:3 3:2 3:0 26 0 56
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3 1:3 2:3 3:2 15 0 45
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 3:S 0:3 2:3 14 0 44

5 . Úroveň A

58 bodů
45. místo (37. místo v mužích)
Tim… 2RUN Ful… Zaj… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
3:2
3:0
3:2
3:1
42 0 87
2 .
2:3
3:S
3:0
3:1
38 0 83
3 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
0:3 S:3 3:0 3:0 26 0 71
4 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
2:3
0:3
0:3 3:2 13 0 58
5 .
1:3
1:3
0:3 2:3 8 0 53

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň B

74 bodů
47. místo (41. místo v mužích)
eL… Fan… Nep… JiMa Zaj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:0 2:3 3:2 3:2 35 0 95
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3
2:3
3:2 3:2 22 0 82
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:2
3:2
0:3
1:3
20 0 80
4 . 2:3 2:3
3:0
S:S
16 0 76
5 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
2:3 2:3
3:1
S:S
14 0 74

5 . Úroveň A

83 bodů
39. místo (36. místo v mužích)
Luk… Uje… Luk… Zaj… Žlu… VŠE… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:1 3:1 3:1 3:1 3:S 44 0 104
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3 3:1
2:3
3:0
3:2 31 0 91
3 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
1:3 1:3 3:1 3:2 3:1 29 0 89
4 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
1:3
3:2
1:3 3:1
2:3
23 0 83
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
0:3
2:3 1:3
3:0
17 0 77
6 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
S:3 2:3 1:3
3:2
0:3
12 0 72

Podzimní sezóna 2014

3 . Úroveň B

80 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
Kol… Fal… Zaj… Spo… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
3:1
3:S
3:1
3:0
45 0 105
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
3:0
3:1
3:0
39 0 99
3 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
S:3
0:3
3:2
3:1
20 0 80
4 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
1:3
1:3
2:3 3:2 17 0 77
5 .
0:3
0:3
1:3
2:3 6 0 66

4 . Úroveň B

75 bodů
22. místo (17. místo v mužích)
Pus… Zaj… Tea… PIA… Ive… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Puschkiboys (J. Puškár + J. Puškár)
3:1
1:3
3:1
3:1
35 0 80
2 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
1:3
1:3
3:0
3:0 30 0 75
3 .
Team Ajvík (I. Černá + V. Klapuch)
3:1
3:1
2:3
S:S
21 0 66
4 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
0:3
3:2
S:3
11 0 56
5 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
1:3
0:3
S:S
3:S
7 0 52

3 . Úroveň B

73 bodů
22. místo (16. místo v mužích)
Pin… Par… Fal… Zaj… Bra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pink Suricates (L. Soukupová + Z. Soukup)
3:1
3:1
3:0
3:1
46 0 106
2 .
Parodie mixu (T. Klepal + L. Svobodová)
1:3
3:1
3:1
3:0
37 0 97
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
1:3
3:1
3:0
28 0 88
4 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
0:3
1:3
1:3
3:2
13 0 73
5 .
Bratři Pospíšilové (S. Pospíšil + M. Pospíšil)
1:3
0:3
0:3
2:3
6 0 66

4 . Úroveň A

91 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
Zaj… Kol… An… Vou… eL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
3:1
3:1
3:0 3:1 46 0 91
2 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 86
3 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
1:3
0:3
3:0
3:2 24 0 69
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
0:3
0:3
3:1 11 0 56
5 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3
0:3
2:3 1:3 8 0 53

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.08.2018 19:00 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy S:3
27.08.2018 17:00 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) SportCentrum JEREMI S:3
23.08.2018 19:00 6. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Badminton Arena Skalka 3:0
19.07.2018 19:00 6. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 3:1
18.07.2018 20:30 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Badminton Arena Skalka 3:2
11.07.2018 19:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
27.06.2018 20:00 5. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
20.06.2018 19:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 3:2
18.06.2018 20:00 5. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
18.06.2018 19:00 5. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) Badminton Arena Skalka 0:3
24.05.2018 20:00 5. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 2:3
23.05.2018 20:00 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 2:3
23.05.2018 19:00 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
29.04.2018 20:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 3:1
24.04.2018 21:00 5. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 1:3
24.04.2018 19:00 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
18.04.2018 19:30 5. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Hamr Štěrboholy 1:3
10.04.2018 20:30 5. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
24.01.2015 12:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
19.01.2015 20:30 3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Štěrboholy 3:2
15.01.2015 21:00 3. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
02.01.2015 16:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
15.12.2014 21:00 4. Puschkiboys (J. Puškár, J. Puškár) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
15.12.2014 20:30 4. Team Ajvík (I. Černá, V. Klapuch) Hamr Štěrboholy 1:3
07.12.2014 16:00 4. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Hamr Štěrboholy 3:0
26.11.2014 21:00 3. Bratři Pospíšilové (S. Pospíšil, M. Pospíšil) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
25.11.2014 21:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
25.11.2014 20:00 3. Pink Suricates (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
06.11.2014 19:00 3. Parodie mixu (T. Klepal, L. Svobodová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
31.10.2014 18:00 4. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Štěrboholy 3:1
27.10.2014 21:00 4. Kolovrátek (M. Juřica, H. Juřica) Hamr Štěrboholy 3:1
26.10.2014 18:30 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:0
18.10.2014 16:00 4. An Nam (O. Slowik, J. Komárek) Hamr Braník 3:1 Komentáře
5. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) S:S Komentáře
3. Kolovrátek (M. Juřica, H. Juřica) S:3 Komentáře
6. RB Team (M. Moravec, O. Zajíc) S:3 Komentáře
6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím