Image 1

Tomas Chlum (27 let)

ID: 30436

Praha

  • 13 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 13
    Zápasů v lize ( 8 / 5 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

6 . Úroveň B

44 bodů
55. místo (14. místo v ženách)
Mat… Ino… Sta… Jak… Erka Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:1
3:0 3:0 39 0 69
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:1
3:1
S:3 3:0 35 0 65
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
1:3
3:1
3:S 25 0 55
4 .
Jak to mám vedět !! (K. Šajnerová + T. Chlum)
0:3 3:S
1:3
1:3 14 0 44
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3 S:3 3:1 11 0 41

7 . Úroveň A

49 bodů
51. místo (13. místo v ženách)
Pup… Jak… Pus… Jad… slu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:0
3:1
3:0
3:2 46 0 61
2 .
Jak to mám vedět !! (K. Šajnerová + T. Chlum)
0:3
3:1
3:0
3:S 34 0 49
3 . 1:3 1:3 3:0 S:S 12 0 27
4 .
0:3
0:3
0:3 3:S 10 0 25
5 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
2:3 S:3 S:S S:3 -1 0 14

Jarní sezóna 2018

8 . Úroveň A

52 bodů
63. místo (12. místo v ženách)
Pat… Jak… Hp Psy… Bob… KaVe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:1
3:0
3:1
3:S 3:S 44 0 59
2 .
Jak to mám vedět !! (K. Šajnerová + T. Chlum)
1:3
3:0
3:1 3:S 3:S 37 0 52
3 .
0:3
0:3
3:S
3:S
3:0
26 0 41
4 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
1:3
1:3
S:3
3:S 3:S 20 0 35
5 .
Bobánci (A. Todorov + J. Vybíral)
S:3 S:3
S:3
S:3 3:S 8 0 23
6 . S:3 S:3
0:3
S:3 S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.07.2018 20:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
18.07.2018 19:30 6. Erka (D. Miková, O. Mika) Badminton Arena Skalka 1:3
03.07.2018 19:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 0:3
20.06.2018 18:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Hamr Štěrboholy 3:1
19.06.2018 17:00 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
19.06.2018 17:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) 3:S
09.06.2018 09:30 7. Jadýrka (T. Vitvarová, L. Rathouska) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
21.05.2018 17:00 8. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) Sportcentrum Step 3:1
12.05.2018 09:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 1:3
08.05.2018 18:00 8. Hp (P. Hradsky, H. Tomečková) 3:0 Komentáře
8. Bobánci (A. Todorov, J. Vybíral) 3:S
8. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) 3:S
6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím