Iveta Pechová

Iveta Pechová (42 let)

ID: 30519

Praha

  • 111 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • 16 /76
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 111
    Zápasů v lize ( 60 / 49 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

51 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
Uje… Ene… HoHo Ber… Pif… B. zápasy Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3
3:0
3:0
13 55
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:1
2:3
2:3 9 51
3 .
0:3
3:2
4 46
4 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
0:3
3:2 4 46
5 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
0 42

4 . Úroveň A

55 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
Jež… Big… Ene… Nik… Luk… B. zápasy Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:0 0:3 3:1
3:S
16 58
2 . 0:3 3:0 3:2 3:0 16 58
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:0 0:3 2:3
3:S
13 55
4 . 1:3 2:3 3:2 3:2 11 53
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
0:3
S:3
2:3 2 44

4 . Úroveň A

54 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
Vou… Big… Ene… IT… Nez… B. zápasy Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:1
3:0
3:2
3:2
19 61
2 . 1:3 3:1 3:0
2:3
14 56
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
1:3 3:1 3:0 12 54
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 0:3 1:3 3:0 9 51
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
2:3
3:2
0:3 0:3 6 48

Letní sezóna 2018

3 . Úroveň A

47 bodů
22. místo (20. místo v mužích)
Nee… LeM… Vou… Ene… PIA… B. zápasy Celkem
1 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
3:0 3:0
3:S
3:0
23 65
2 . 0:3 S:S 3:1 3:0 9 51
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3 S:S
3:0
3:1 9 51
4 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
S:3
1:3
0:3
3:2
5 47
5 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
0:3 1:3
2:3
3 45

4 . Úroveň B

53 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
Luk… Ene… Luk… Zde… Luk… B. zápasy Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:1
3:S
3:0 3:S 21 57
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3
3:S
3:0
3:S 17 53
3 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
3:1 3:S 10 46
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
1:3 3:S 6 42
5 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 36

3 . Úroveň A

83 bodů
27. místo (23. místo v mužích)
Jež… Luk… Ene… Pif… Ber… B. zápasy Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
2:3
3:1
3:2
3:0
37 112
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:2
3:1
S:S S:S 10 85
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3
1:3
0:3
2:3
8 83
4 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
2:3 S:S 3:0 S:S 7 82
5 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
0:3
S:S
3:2
S:S -1 74

3 . Úroveň B

100 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
Tea… Pos… Ene… Vou… Big… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0 3:S 47 122
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
3:1
3:1
3:S 34 109
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
1:3
3:0
3:S 25 100
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
1:3
0:3
3:S 12 87
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 75

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň A

118 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
Sma… Ene… Oře… Lei… IT… B. zápasy Celkem
1 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
3:0
3:0
3:0 3:0 52 142
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
3:1 2:3 3:0 28 118
3 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
0:3
1:3 3:1 3:1 24 114
4 . 0:3 3:2 1:3 3:1 22 112
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 0:3 1:3 1:3 4 94

3 . Úroveň A

111 bodů
18. místo (17. místo v mužích)
Nee… Tea… Ene… HoHo Vou… B. zápasy Celkem
1 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
3:0 3:0 3:0 3:S 49 139
2 . 0:3 3:1
3:0
3:S 34 124
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3
3:2
3:S
21 111
4 . 0:3
0:3
2:3
3:S
14 104
5 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3 S:3
S:3
S:3
0 90

4 . Úroveň B

122 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
Ene… Pos… PIA… Luk… Nez… B. zápasy Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:1
3:0 3:S 3:0 47 122
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 114
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
1:3
3:1
2:3 17 92
4 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
S:3
0:3
1:3
3:0 15 90
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3
0:3
3:2 0:3 9 84

3 . Úroveň A

107 bodů
20. místo (19. místo v mužích)
Nee… Sma… Jež… Ene… Spo… B. zápasy Celkem
1 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 140
2 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
1:3 3:1
2:3
3:1
28 118
3 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
0:3 1:3
3:2
3:0 24 114
4 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
3:2
2:3
2:3 17 107
5 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
0:3
1:3
0:3 3:2 11 101

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň A

114 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
Vou… Big… Ene… Jan… >|< B. zápasy Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:0 3:0 3:0 3:2 48 138
2 . 0:3 3:2 3:2 3:0 31 121
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 2:3 3:2 3:1 24 114
4 .
Jana Ryšánková (J. Ryšánková + P. Čech)
0:3 2:3 2:3 3:1 19 109
5 . 2:3 0:3 1:3 1:3 8 98

3 . Úroveň A

120 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
LeM… Ene… Squ… Hon… IT… Pos… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 2:3 3:0 42 132
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3 3:S 3:0 3:0 30 120
3 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
0:3 3:1 S:S 3:0 3:0 25 115
4 . 1:3 S:3 S:S 3:0 3:1 17 107
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:2 0:3 0:3 0:3 3:1 16 106
6 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3 0:3 0:3 1:3 1:3 4 94

3 . Úroveň A

120 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
Big… Ene… Sma… Hon… >|< Fau… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
2:3
3:0 3:2 3:2 36 126
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3
3:S
3:0 1:3
3:S
30 120
3 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
3:2
S:3
3:1
3:0 S:S 22 112
4 . 0:3 0:3
1:3
3:0 3:S 20 110
5 . 2:3 3:1 0:3 0:3 1:3 14 104
6 .
FauVé (P. Černý + R. Moravec)
2:3
S:3
S:S S:3 3:1 8 98

3 . Úroveň B

129 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
Fir… Ene… Ran… HoHo Spo… B. zápasy Celkem
1 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:0
3:0
3:0
3:S 49 139
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
3:0
3:0
3:0
39 129
3 .
Ranhojiči (P. Kozák + M. Koleják)
0:3
0:3
3:0
3:1
24 114
4 .
0:3
0:3
0:3
3:0
13 103
5 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
S:3
0:3
1:3
0:3
2 92

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň A

101 bodů
15. místo (12. místo v mužích)
Fau… Tea… Ene… Big… Squ… Jež… B. zápasy Celkem
1 .
FauVé (P. Černý + R. Moravec)
3:1 3:0 3:1 3:0 3:S 46 121
2 . 1:3 3:1
3:1
3:1 3:S 37 112
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3
3:2
3:1 3:S 26 101
4 . 1:3
1:3
2:3
3:2
3:S 22 97
5 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
0:3 1:3 1:3
2:3
3:S
15 90
6 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
S:3 S:3 S:3 S:3
S:3
0 75

4 . Úroveň A

96 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
Ene… Pif… It´… Nez… Maš… B. zápasy Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
2:3
3:2
3:S 3:0 36 96
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:2
3:S 3:1 S:S 25 85
3 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
2:3
S:3 3:1 2:3 19 79
4 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
S:3 1:3 1:3
3:0
17 77
5 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
0:3 S:S 3:2
0:3
4 64

3 . Úroveň A

77 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
Adé… Luk… Tea… HoHo Ene… B. zápasy Celkem
1 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
3:2 3:0
3:0
3:0
48 123
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3
3:0
3:0
3:0
43 118
3 . 0:3
0:3
3:0
3:1 24 99
4 .
0:3
0:3
0:3
3:0
13 88
5 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
0:3
1:3
0:3
2 77

4 . Úroveň B

92 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
Squ… Ene… Vou… Pav… Nez… B. zápasy Celkem
1 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
3:2
3:0
3:0
3:1
46 106
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
2:3
3:0
2:3
3:1
32 92
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
0:3
3:1 3:1 22 82
4 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
3:2
1:3
2:3
15 75
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
1:3
1:3
1:3
3:2
15 75

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň A

90 bodů
22. místo (19. místo v mužích)
Fir… Sma… Ene… Jež… Pos… B. zápasy Celkem
1 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:1
3:2
2:3 3:0 37 97
2 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
1:3 3:2 3:1
3:0
35 95
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
2:3
2:3 3:1 3:1 30 90
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:2 1:3 1:3 2:3 17 77
5 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
0:3
1:3 3:2 11 71

3 . Úroveň B

86 bodů
27. místo (23. místo v mužích)
LeM… Big… Tea… Jež… Ene… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:1 3:1 2:3 39 114
2 .
0:3
3:1 3:0 3:1 35 110
3 . 1:3 1:3 3:0 3:0 30 105
4 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
1:3 0:3 0:3 3:0 15 90
5 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:2 1:3 0:3 0:3 11 86

4 . Úroveň B

97 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
Ene… Admi Oře… Vou… Uje… B. zápasy Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
3:1
3:0
3:0 37 97
2 .
3:0
3:0
S:S
3:0
34 94
3 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
1:3
0:3
3:2 3:0 24 84
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
S:S 2:3 3:S 9 69
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3
0:3
0:3 S:3 0 60

3 . Úroveň A

90 bodů
22. místo (21. místo v mužích)
Tuc Tea… 200+ Ene… Adé… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 3:S 3:1 3:0 43 118
2 . 2:3 1:3
3:1
3:1 28 103
3 . S:3 3:1
1:3
3:1 24 99
4 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3
1:3
3:1
S:3
15 90
5 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
0:3 1:3 1:3
3:S
14 89

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň A

99 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
Jež… Pif… Ene… Bro… Kol… B. zápasy Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:2
3:0
3:0
3:S
45 120
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
2:3
3:1
3:0 3:1 39 114
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
1:3
3:2
3:0
24 99
4 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3 0:3
2:3
3:S
14 89
5 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
S:3
1:3
0:3
S:3
2 77

3 . Úroveň B

107 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
Fal… Ene… KZ… 200+ Mim… B. zápasy Celkem
1 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
3:0
3:2
3:1
3:S
43 118
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
3:S
3:1
3:1
32 107
3 .
2:3
S:3
3:1 S:S 10 85
4 .
1:3
1:3
1:3 S:S 1 76
5 .
S:3
1:3
S:S S:S -8 67

4 . Úroveň A

104 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
Ene… Tea… VJ's Kol… It´… Ano… B. zápasy Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:1
3:1
3:2
3:0
3:1
44 104
2 .
1:3
3:0 3:0 3:0 3:0 42 102
3 . 1:3 0:3
2:3
3:2 3:0 22 82
4 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
2:3
0:3
3:2
1:3
3:S
20 80
5 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
0:3
0:3 2:3 3:1 1:3 14 74
6 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
1:3
0:3 0:3
S:3
3:1 11 71

5 . Úroveň B

89 bodů
24. místo (21. místo v mužích)
Ene… Mim… IT… ToZu Del… B. zápasy Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:1
3:0
3:1
3:2
44 89
2 .
1:3
1:3
3:0
3:0
30 75
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3
3:1 0:3 3:2 20 65
4 .
1:3
0:3
3:0 S:S 10 55
5 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
2:3
0:3
2:3 S:S 3 48

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
06.12.2018 20:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 3:1
06.12.2018 19:00 4. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Braník 2:3
05.12.2018 21:00 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 2:3 Komentáře
28.11.2018 20:00 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:0
26.11.2018 20:26 4. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S Komentáře
19.11.2018 20:00 4. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Hamr Braník 2:3
19.11.2018 19:00 4. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 0:3
23.10.2018 19:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 3:1
22.10.2018 20:30 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:0
22.10.2018 19:30 4. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 1:3
16.10.2018 19:00 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
25.09.2018 19:16 3. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) S:3 Komentáře
13.09.2018 20:00 3. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
10.09.2018 20:00 3. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 1:3
06.09.2018 19:00 3. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
30.08.2018 19:00 4. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
28.08.2018 17:00 4. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) SportCentrum JEREMI 3:S Komentáře
25.08.2018 17:00 4. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 3:S
14.08.2018 21:00 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 1:3
19.07.2018 20:00 3. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
18.07.2018 20:00 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
18.07.2018 19:00 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 0:3
17.07.2018 20:00 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 1:3 Komentáře
14.06.2018 21:00 3. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:0 Komentáře
14.06.2018 20:00 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Braník 1:3 Komentáře
10.06.2018 19:30 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 0:3
22.05.2018 20:00 3. Ořech (V. Fučík, T. Kozák) Hamr Braník 3:1
22.05.2018 19:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 3:0
21.05.2018 20:30 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Hamr Braník 0:3 Komentáře
15.05.2018 20:00 3. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Braník 2:3
24.04.2018 20:00 3. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 0:3
16.04.2018 19:00 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 1:3
10.04.2018 20:00 3. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
21.03.2018 19:30 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:0
18.03.2018 10:00 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:0
13.03.2018 20:30 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
27.02.2018 20:00 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Braník 2:3 Komentáře
27.02.2018 19:00 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Hamr Braník 3:2 Komentáře
13.02.2018 19:30 3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Štěrboholy 2:3
12.02.2018 20:00 3. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Štěrboholy 0:3
18.01.2018 21:00 3. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
18.01.2018 20:00 3. Jana Ryšánková (J. Ryšánková, P. Čech) Hamr Braník 3:2
10.01.2018 19:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 2:3
08.01.2018 19:30 3. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Braník 3:1
22.12.2017 18:00 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Braník 3:0
13.12.2017 21:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 3:0
07.12.2017 20:30 3. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 0:3
07.12.2017 20:00 3. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) Hamr Braník 1:3
16.11.2017 20:00 3. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Braník 1:3
09.11.2017 20:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
08.11.2017 20:00 3. HonDa (H. Pipek, D. Bukovský) Hamr Braník 3:0
26.10.2017 11:00 3. Ranhojiči (P. Kozák, M. Koleják) 3:0
18.10.2017 20:00 3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
16.10.2017 20:00 3. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
16.10.2017 19:00 3. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Braník 0:3 Komentáře
20.09.2017 19:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
14.09.2017 19:00 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 1:3
13.09.2017 19:00 3. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) Hamr Braník 3:1
06.09.2017 19:00 3. FauVé (P. Černý, R. Moravec) Hamr Braník 0:3
18.08.2017 19:00 4. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Hamr Braník 3:0
09.08.2017 19:00 4. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
08.08.2017 19:00 4. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 2:3 Komentáře
26.07.2017 18:00 3. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
24.07.2017 19:00 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 1:3
19.07.2017 19:00 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 0:3 Komentáře
18.07.2017 19:00 3. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
23.06.2017 17:00 4. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Braník 2:3 Komentáře
21.06.2017 19:00 4. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) Hamr Braník 2:3 Komentáře
20.06.2017 19:00 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:0 Komentáře
12.06.2017 20:00 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:1 Komentáře
31.05.2017 19:00 4. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
23.05.2017 19:00 4. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Hamr Braník 2:3
22.05.2017 20:00 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Braník 3:1
22.05.2017 19:00 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:1
21.04.2017 21:00 3. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Štěrboholy 3:2
21.04.2017 20:00 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 0:3
19.04.2017 20:00 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 0:3
19.04.2017 19:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 1:3
28.03.2017 19:00 4. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Braník 0:3 Komentáře
20.03.2017 19:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 3:0
16.03.2017 20:00 4. Ořech (V. Fučík, T. Kozák) Hamr Braník 3:1 Komentáře
09.03.2017 20:30 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:0 Komentáře
16.02.2017 20:00 3. Tuc (I. Efimov, A. Polishchuk) Hamr Braník 1:3
15.02.2017 20:00 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 1:3 Komentáře
15.02.2017 19:00 3. 200+ (J. Švejnoha, M. Šíp) Hamr Braník 3:1 Komentáře
19.01.2017 20:00 3. Kolovrátek (M. Juřica, H. Juřica) Hamr Braník 3:0 Komentáře
17.01.2017 19:00 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
12.01.2017 20:00 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 1:3 Komentáře
11.01.2017 20:30 3. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
21.12.2016 20:00 3. Mimioni (M. Zouhar, M. Konířová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
15.12.2016 20:00 3. 200+ (J. Švejnoha, M. Šíp) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
13.12.2016 19:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
30.11.2016 07:30 4. VJ's (J. Vavřík, J. Vévoda) Hamr Braník 3:1
24.11.2016 20:00 4. Kolovrátek (M. Juřica, H. Juřica) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
22.11.2016 20:00 4. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Hamr Braník 3:1 Komentáře
22.11.2016 19:00 4. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
21.11.2016 19:30 4. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:1 Komentáře
24.10.2016 19:30 5. Delivery team (K. Kuželka, M. Dulák) SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
13.10.2016 20:00 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
11.10.2016 20:00 5. ToZu (T. Klepal, Z. Novotná) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
07.10.2016 18:00 5. Mimioni (M. Zouhar, M. Konířová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) 3:S
3. FauVé (P. Černý, R. Moravec) 3:S Komentáře
3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) 3:S
3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) 3:S Komentáře
3. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) 3:S Komentáře
3. KZ TEAM (J. Pláteník, Z. Doležel) 3:S Komentáře
3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) 3:S
3. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup) S:3 Komentáře
3. HonDa (H. Pipek, D. Bukovský) 3:S
4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím