Image 1

Jakub Reichmann (120 let)

ID: 37758

Praha

  • 25 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 17:30
    Často hraje od 17:30 v Hamr Braník
  • 8 /128
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 25
    Zápasů v lize ( 16 / 7 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

2 . Úroveň A

232 bodů
5. místo (1. místo v ženách)
Lev… Tea… Fal… Tvo… Pan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:1 6 14 240
2 . 1:3 1 11 232
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0 0 220
4 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
0 -11 209
5 .
Pan Sluníčko a šedá myška (V. Křivánek + O. Brožek)
0 -14 206

3 . Úroveň A

218 bodů
7. místo (1. místo v ženách)
Tea… Tvo… LeM… Kri… Ene… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:1
3:S
24 14 218
2 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
2:3 3:0 1:3 3:0 17 11 208
3 . 0:3 0:3
3:S
3:0 13 0 193
4 .
Kris Kros (P. Cincula + Z. Bán)
1:3 3:1
S:3
3:S
13 -11 182
5 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
S:3
0:3 0:3
S:3
0 -14 166

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň A

202 bodů
11. místo (1. místo v ženách)
Tea… Paj… IT… Med… RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 202
2 . 0:3 3:0 3:2 3:0 19 3 182
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 0:3 3:0 3:1 13 0 173
4 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
0:3 2:3 0:3 3:1 8 -11 157
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 0:3 1:3 1:3 2 -14 148

3 . Úroveň A

179 bodů
19. místo (4. místo v ženách)
Big… Tvo… paj… Tea… Ene… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:0
1:3
19 14 213
2 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
1:3
3:1
S:3
3:0 14 11 205
3 .
2:3
1:3 1:3 3:0 11 0 191
4 .
0:3
3:S
3:1
S:S
10 -11 179
5 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:1
0:3 0:3
S:S
4 -14 170

2 . Úroveň A

196 bodů
12. místo (3. místo v ženách)
Aka… Fal… LeM… Tea… Tvo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
3:1 3:0
3:S
3:0 26 14 240
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 233
3 . 0:3 0:3
3:1
2:3 8 0 208
4 .
S:3
0:3
1:3
3:1 7 -11 196
5 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
0:3 0:3 3:2 1:3 6 -14 192

2 . Úroveň A

216 bodů
8. místo (1. místo v ženách)
Non… Nee… Tea… Boh… Piv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
3:1
3:1
3:2
3:0
24 14 238
2 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
1:3
3:2
3:1 3:1 18 11 229
3 .
1:3
2:3
3:S
3:0 16 0 216
4 .
Bohemian Rhapsody (L. Soukupová + M. Pokorný)
2:3
1:3
S:3
3:0
10 -11 199
5 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
0:3
1:3 0:3
0:3
1 -14 187

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

172 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
Boh… Tea… Luk… Pos… Ene… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bohemian Rhapsody (L. Soukupová + M. Pokorný)
3:2
3:1
3:2
3:0
23 14 177
2 .
2:3
3:1 3:0 3:1 21 11 172
3 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
1:3
1:3 3:1 3:2 13 0 153
4 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
2:3
0:3 1:3
3:1
9 -11 138
5 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
1:3 2:3
1:3
4 -14 130

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.03.2020 19:00 2. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 1:3
26.02.2020 18:00 3. Kris Kros (P. Cincula, Z. Bán) Hamr Braník 3:1
19.02.2020 21:51 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) 3:S Komentáře
13.02.2020 17:30 3. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 3:0
05.02.2020 19:30 3. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Hamr Braník 3:2
29.01.2020 20:00 4. Medunakorinek (M. Kořínek, M. meduna) Hamr Braník 3:0
29.01.2020 19:00 4. PajDa (D. Honková, P. Dvořák) Hamr Braník 3:0
22.01.2020 17:30 4. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 3:0
16.01.2020 18:30 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 3:0
01.01.2020 18:33 3. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) 3:S Komentáře
30.12.2019 17:00 3. pajapaja (P. Dvořák, P. Havlíková) Hamr Braník 3:1
29.12.2019 18:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
27.12.2019 19:10 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) S:S Komentáře
30.11.2019 18:44 2. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) S:3 Komentáře
30.11.2019 11:00 2. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Hamr Braník 3:1
28.11.2019 17:30 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 0:3
14.11.2019 17:30 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 1:3 Komentáře
24.10.2019 07:46 2. Bohemian Rhapsody (L. Soukupová, M. Pokorný) 3:S Komentáře
20.10.2019 18:00 2. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 2:3 Komentáře
10.10.2019 17:30 2. Pivní Povaleči (L. Daněk, T. Kačinetz) Hamr Braník 3:0
09.10.2019 17:30 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
19.09.2019 19:30 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Braník 3:0
18.09.2019 19:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
11.09.2019 17:00 3. Bohemian Rhapsody (L. Soukupová, M. Pokorný) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
09.09.2019 19:30 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím