Míla Vomočil

Míla Vomočil (57 let)

ID: 28415

Praha

  • 112 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Štěrboholy
  • 13 /100
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 112
    Zápasů v lize ( 59 / 49 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

147 bodů
20. místo (19. místo v mužích)
Piv… Sma… Big… Ber… Pos… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
3:1
3:1
3:0
19 14 193
2 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
1:3 3:0 8 11 179
3 . 0:3 3:1 6 0 166
4 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
1:3
1 -11 150
5 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
1:3 1 -14 147

3 . Úroveň A

177 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
LeM… Tea… Pos… >|< Ene… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 1:3 3:0 3:1 3:0 21 14 195
2 . 3:1 2:3
3:S
3:1 20 11 191
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3 3:2 3:2 3:0 17 0 177
4 . 1:3
S:3
2:3 3:1 9 -11 158
5 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 148

3 . Úroveň A

173 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
Sma… Big… Pos… Piv… Hov… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
2:3 3:0 3:0 3:2 21 14 195
2 . 3:2
2:3
3:1 3:1 19 11 190
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
3:2
3:1
2:3 13 0 173
4 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
0:3 1:3
1:3
3:0 9 -11 158
5 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
2:3 1:3 3:2 0:3 8 -14 154

4 . Úroveň A

193 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
Sma… Pos… IT… Tra… Fan… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
3:1
3:1 3:0
3:0
26 14 200
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
3:0
3:0
3:0 22 11 193
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3
0:3
3:1 3:1 13 0 173
4 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
0:3
0:3
1:3
3:0
8 -11 157
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3
0:3 1:3
0:3
1 -14 147

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

189 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
Nee… Fal… Non… Tvo… Pos… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
3:0
3:0
3:1 3:0 23 0 77
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 3:2 3:1 3:0 15 0 69
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
2:3
3:0
3:0
14 0 68
4 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
1:3 1:3
0:3
3:0 8 0 62
5 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 54

4 . Úroveň B

221 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
Pos… PIA… Hov… Nik… Dám… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:0
3:2
3:1
3:0
21 0 63
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
3:0
3:1
3:0
17 0 59
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
2:3
0:3
3:0
3:0
14 0 56
4 . 1:3
1:3
0:3
2:3 4 0 46
5 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3
0:3
0:3
3:2 4 0 46

3 . Úroveň A

182 bodů
25. místo (22. místo v mužích)
Fal… Non… Pos… Vou… >|< B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
3:2
3:0
3:0
3:0 22 0 70
2 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
3:0
3:0
3:0
20 0 68
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
0:3
2:3
2:3 4 0 52
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
0:3
3:2
S:S
2 0 50
5 . 0:3
0:3
3:2
S:S
2 0 50

3 . Úroveň A

210 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
Tvo… Luk… Pos… Tra… Luk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
3:2
3:0 3:0
3:0
22 0 70
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3
3:2
3:0 3:0 18 0 66
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
2:3
3:1
3:1 12 0 60
4 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
0:3 0:3
1:3
3:1
6 0 54
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
0:3
0:3 1:3
1:3
2 0 50

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

55 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
Lev… MiPa Sou… Fir… Pos… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:0 3:1
3:S
3:0 22 0 76
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 3:1 3:2 3:0 15 0 69
3 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
1:3 1:3 S:S 3:0 6 0 60
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
S:3
2:3 S:S 3:1 5 0 59
5 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3 0:3 0:3 1:3 1 0 55

3 . Úroveň A

65 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Pos… Tea… Big… Jež… Nez… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
3:0
3:0
3:0 23 0 65
2 . 1:3 3:0 3:0
3:S
18 0 60
3 .
0:3
0:3 3:1 3:0 11 0 53
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3
0:3 1:3 3:0 7 0 49
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3
S:3
0:3 0:3 0 0 42

3 . Úroveň B

116 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
LeM… Pos… Jež… Ver… Bil… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:0 3:0 48 0 123
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
2:3
3:1
3:0
3:0 41 0 116
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3
1:3
3:2 3:0 24 0 99
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
0:3
2:3 3:1 15 0 90
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 77

3 . Úroveň B

109 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Tea… Pos… Ene… Vou… Big… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0 3:S 47 0 122
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
3:1
3:1
3:S 34 0 109
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
1:3
3:0
3:S 25 0 100
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
1:3
0:3
3:S 12 0 87
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň A

115 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
Pos… Pif… HoHo Ver… Uje… Bil… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
3:0
3:0
3:1
3:1
40 0 115
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:1
3:2
S:3
3:0
3:0 36 0 111
3 .
0:3
2:3
3:1
3:2
3:2
26 0 101
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:S
1:3
3:2
1:3 19 0 94
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3
0:3
2:3
2:3
3:1
17 0 92
6 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3
0:3
2:3
3:1
1:3
16 0 91

3 . Úroveň B

101 bodů
25. místo (23. místo v mužích)
Tvo… Sma… Non… Pos… Jež… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
3:1
3:2
3:1
3:0 44 0 134
2 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
1:3
3:0
3:0
3:0 41 0 131
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
0:3
3:0
3:0
30 0 120
4 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
0:3
0:3
3:2 11 0 101
5 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 0:3
0:3
2:3 4 0 94

4 . Úroveň B

114 bodů
18. místo (17. místo v mužích)
Ene… Pos… PIA… Luk… Nez… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:1
3:0 3:S 3:0 47 0 122
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 114
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
1:3
3:1
2:3 17 0 92
4 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
S:3
0:3
1:3
3:0 15 0 90
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3
0:3
3:2 0:3 9 0 84

3 . Úroveň B

103 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
Aka… Big… Pif… Pos… Jež… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 142
2 . 0:3 3:2
3:0
3:0 35 0 125
3 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
0:3 2:3 3:0 3:0 30 0 120
4 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
0:3
0:3
3:0
13 0 103
5 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 90

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň A

119 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
Pos… Pav… Ňuň… Luk… HoHo B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
3:0
3:S
3:S
44 0 119
2 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
1:3
3:2 S:S 3:S 16 0 91
3 .
0:3
2:3 S:S 3:S 9 0 84
4 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
S:3
S:S S:S 3:S 0 0 75
5 .
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 75

3 . Úroveň A

94 bodů
29. místo (24. místo v mužích)
LeM… Ene… Squ… Hon… IT… Pos… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 2:3 3:0 42 0 132
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3 3:S 3:0 3:0 30 0 120
3 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
0:3 3:1 S:S 3:0 3:0 25 0 115
4 . 1:3 S:3 S:S 3:0 3:1 17 0 107
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:2 0:3 0:3 0:3 3:1 16 0 106
6 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3 0:3 0:3 1:3 1:3 4 0 94

3 . Úroveň B

119 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
Ran… Pos… Jan… Admi Luk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ranhojiči (P. Kozák + M. Koleják)
3:0
3:1
3:1
3:S
45 0 135
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
3:2
3:S 3:S 29 0 119
3 .
Jana Ryšánková (J. Ryšánková + P. Čech)
1:3
2:3
S:S S:S -4 0 86
4 . 1:3 S:3 S:S S:S -8 0 82
5 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
S:3
S:3 S:S S:S -10 0 80

3 . Úroveň A

114 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
Tea… >|< Pos… IT… Ňuň… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 131
2 . 3:1
3:1
2:3 3:2 35 0 125
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
1:3
3:1
3:1
24 0 114
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 3:2 1:3 3:2 20 0 110
5 . 0:3 2:3
1:3
2:3 10 0 100

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň B

97 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
Bul… Spo… Pos… Luk… Pif… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 123
2 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
1:3
3:0
2:3 3:1 30 0 105
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
0:3
3:S
3:S
22 0 97
4 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
0:3 3:2
S:3
S:S 4 0 79
5 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
0:3 1:3
S:3
S:S -3 0 72

4 . Úroveň B

89 bodů
20. místo (18. místo v mužích)
Jež… Pos… HoHo Vou… Pav… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:0
3:2
3:2 3:0 44 0 104
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
3:2
3:1
3:2
29 0 89
3 .
2:3
2:3
3:1
1:3 21 0 81
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
2:3 1:3
1:3
3:1 19 0 79
5 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
2:3
3:1 1:3 17 0 77

5 . Úroveň B

82 bodů
27. místo (24. místo v mužích)
Nez… Pos… Nep… Žlu… Zde… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 86
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
S:3
3:0
3:0
37 0 82
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
3:S
1:3
3:1 23 0 68
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
0:3
3:1
2:3 15 0 60
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
1:3 3:2 11 0 56

4 . Úroveň A

75 bodů
33. místo (27. místo v mužích)
Big… HoHo IT… Pos… It´… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:S 3:0 49 0 109
2 . 0:3 3:2
3:2
3:1
29 0 89
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 2:3 2:3 3:0 21 0 81
4 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
S:3
2:3
3:2 1:3 15 0 75
5 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
0:3
1:3
0:3 3:1 13 0 73

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň A

71 bodů
39. místo (34. místo v mužích)
Fir… Sma… Ene… Jež… Pos… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:1
3:2
2:3 3:0 37 0 97
2 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
1:3 3:2 3:1
3:0
35 0 95
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
2:3
2:3 3:1 3:1 30 0 90
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:2 1:3 1:3 2:3 17 0 77
5 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
0:3
1:3 3:2 11 0 71

5 . Úroveň B

77 bodů
30. místo (26. místo v mužích)
Pos… >|< PIA… Uje… Ive… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:2
0:3
3:0
3:S
32 0 77
2 .
2:3
3:0
3:1
2:3
32 0 77
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:0
0:3
0:3
3:1
24 0 69
4 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3
1:3
3:0
S:S 10 0 55
5 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
S:3
3:2
1:3
S:S 6 0 51

6 . Úroveň B

78 bodů
31. místo (25. místo v mužích)
Pos… Bož… Mat… Ner… Tlu… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
3:1 3:0
3:0
48 0 78
2 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
1:3
3:1
3:1
3:S
34 0 64
3 . 1:3
1:3
3:0
3:0
30 0 60
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
0:3
3:S 12 0 42
5 .
Tlustoprdi (O. Hireš + L. Otta)
0:3
S:3
0:3
S:3 0 0 30

5 . Úroveň A

49 bodů
49. místo (41. místo v mužích)
Maš… Oře… eL… PIA… Pos… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
3:2 3:0 3:1 3:S 43 0 88
2 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
2:3 2:3 3:0 3:0 34 0 79
3 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3 3:2 2:3 3:S 23 0 68
4 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3 0:3 3:2
3:2
20 0 65
5 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
S:3 0:3 S:3
2:3
4 0 49

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.05.2019 19:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Štěrboholy 1:3
08.05.2019 17:30 3. Pivní Povaleči (L. Daněk, T. Kačinetz) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
23.04.2019 19:00 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:2
22.04.2019 18:00 3. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Štěrboholy 3:2
17.04.2019 20:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
14.04.2019 19:30 3. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 0:3
26.03.2019 20:30 3. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 2:3
25.03.2019 19:30 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Hamr Braník 0:3
11.03.2019 21:00 3. Pivní Povaleči (L. Daněk, T. Kačinetz) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
11.03.2019 20:30 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
27.02.2019 20:00 4. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Hamr Braník 1:3 Komentáře
25.02.2019 19:30 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
25.02.2019 19:00 4. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) 3:0
19.02.2019 19:00 4. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
30.01.2019 17:30 2. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 0:3
22.01.2019 18:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 0:3
16.01.2019 19:00 2. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Badminton Arena Skalka 0:3
14.01.2019 18:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
18.12.2018 20:30 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
16.12.2018 19:00 4. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
12.12.2018 19:30 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
11.12.2018 20:00 4. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Hamr Štěrboholy 3:1
02.12.2018 19:00 3. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
28.11.2018 17:30 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 0:3
27.11.2018 18:00 3. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
19.11.2018 19:30 3. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Štěrboholy 2:3
31.10.2018 20:00 3. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Hamr Štěrboholy 3:1
15.10.2018 19:00 3. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Badminton Arena Skalka 0:3
10.10.2018 20:30 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
08.10.2018 19:00 3. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
26.09.2018 19:00 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Štěrboholy 1:3
20.09.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
17.09.2018 20:30 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 0:3
12.09.2018 19:30 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Štěrboholy 0:3
02.09.2018 19:00 3. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:0
24.08.2018 19:30 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
15.08.2018 19:30 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:1
14.08.2018 19:30 3. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
30.07.2018 19:30 3. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:0
29.07.2018 20:00 3. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 2:3 Komentáře
25.07.2018 18:00 3. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
16.07.2018 19:30 3. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:0 Komentáře
20.06.2018 20:00 3. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:1 Komentáře
14.06.2018 20:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
13.06.2018 19:00 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 1:3
01.06.2018 18:00 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
29.05.2018 20:30 4. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Štěrboholy 1:3
18.05.2018 22:00 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
14.05.2018 19:30 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:0 Komentáře
04.05.2018 18:30 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 3:1 Komentáře
30.04.2018 18:30 3. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:2
26.04.2018 20:00 3. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) 1:3 Komentáře
25.04.2018 19:00 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
24.04.2018 18:00 3. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
18.03.2018 20:30 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
14.03.2018 19:30 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
13.03.2018 20:30 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
09.03.2018 18:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
28.02.2018 20:00 3. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
28.02.2018 19:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
26.02.2018 19:00 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Štěrboholy 0:3
20.02.2018 19:30 3. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Hamr Braník 0:3
18.01.2018 05:00 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) 3:S Komentáře
12.01.2018 19:00 4. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
10.01.2018 20:00 4. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
23.12.2017 20:00 3. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) Hamr Štěrboholy 0:3
22.12.2017 18:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
20.12.2017 19:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 1:3
12.12.2017 20:00 3. HonDa (H. Pipek, D. Bukovský) Badminton Arena Skalka 1:3
08.12.2017 19:30 3. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 0:3
28.11.2017 19:00 3. Ranhojiči (P. Kozák, M. Koleják) Hamr Braník 0:3
07.11.2017 18:00 3. Jana Ryšánková (J. Ryšánková, P. Čech) Hamr Braník 3:2 Komentáře
25.10.2017 18:00 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 0:3
23.10.2017 18:00 3. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
11.10.2017 20:30 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:1
10.10.2017 19:30 3. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
20.09.2017 17:00 3. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 1:3
13.09.2017 20:00 3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
31.08.2017 21:00 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:1
28.08.2017 20:00 4. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
21.08.2017 19:00 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
16.08.2017 19:00 4. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
17.07.2017 20:00 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
17.07.2017 19:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
14.07.2017 18:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
26.06.2017 19:00 4. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Štěrboholy 1:3
13.06.2017 20:00 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
12.06.2017 20:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:2
29.05.2017 18:00 4. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
22.05.2017 20:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:2
22.05.2017 20:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 1:3
19.05.2017 18:00 4. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) 0:3
18.04.2017 20:00 5. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
12.04.2017 19:30 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 0:3 Komentáře
10.04.2017 19:30 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
29.03.2017 11:30 6. Tlustoprdi (O. Hireš, L. Otta) 3:0