No photo

Lukáš Teichmann (29 let)

ID: 19934

Praha

  • 126 zápasů

    od roku 2014
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 78
    Zápasů v lize ( 42 / 30 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

59 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
Lev… MiPa Sou… Fir… Pos… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:0 3:1
3:S
3:0 22 0 76
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 3:1 3:2 3:0 15 0 69
3 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
1:3 1:3 S:S 3:0 6 0 60
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
S:3
2:3 S:S 3:1 5 0 59
5 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3 0:3 0:3 1:3 1 0 55

2 . Úroveň A

68 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Fir… Sou… Non… LeM… Jež… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
2:3 3:0 3:0 3:0 20 0 68
2 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
3:2
3:2
3:0 3:1 19 0 67
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
2:3
3:2
3:0
12 0 60
4 . 0:3 0:3
2:3
3:0 8 0 56
5 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
0:3 1:3
0:3
0:3 1 0 49

1 . Úroveň A

105 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
Pat… Lev… Fal… Non… Fir… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:1 3:1
3:0
3:S 45 0 150
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3 3:1
3:0
3:0 39 0 144
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 1:3
3:1
3:0 28 0 133
4 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 120
5 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
S:3 0:3 0:3
0:3
0 0 105

2 . Úroveň A

125 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Non… Nee… Fir… LeM… Jež… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
3:S
3:0
3:0
40 0 130
2 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
3:2
0:3 3:0 3:0 35 0 125
3 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
S:3
3:0
3:2
3:0 35 0 125
4 .
0:3
0:3
2:3
3:1 15 0 105
5 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
0:3
0:3 0:3 1:3 2 0 92

Jarní sezóna 2018

1 . Úroveň A

142 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Lev… Pat… MiPa Fir… Aka… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3 3:1 3:0 3:2 37 0 157
2 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:2 3:0 2:3 1:3 28 0 148
3 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3 0:3 3:0 3:1 26 0 146
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
0:3 3:2 0:3 3:0 22 0 142
5 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
2:3 3:1 1:3 0:3 17 0 137

2 . Úroveň A

145 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Pat… Fir… LeM… Jež… Oře… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:2 3:1 3:2
3:0
42 0 147
2 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
2:3 3:0 3:0
3:S
40 0 145
3 . 1:3 0:3
3:0
3:1 26 0 131
4 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
2:3 0:3
0:3
3:2
13 0 118
5 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
0:3
S:3
1:3
2:3
6 0 111

1 . Úroveň A

123 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
Lev… MiPa Sou… Fir… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2 3:0 3:2 3:0 44 0 164
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 3:0 3:1 3:0 41 0 161
3 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
0:3 0:3 3:1 3:1 22 0 142
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
2:3 1:3 1:3 S:S 3 0 123
5 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 0:3 1:3 S:S -3 0 117

1 . Úroveň A

153 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
MiPa Lev… Fir… Fal… LeM… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:1 2:3 3:1 3:0 39 0 159
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3 3:1 3:1 3:0 37 0 157
3 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:2 1:3 3:1 3:1 33 0 153
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 1:3 1:3 3:1 17 0 137
5 . 0:3 0:3 1:3 1:3 4 0 124

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

144 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
MiPa Lev… Pat… Fir… Sou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:0 3:0 3:0 2:3 43 0 163
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
0:3 2:3 3:1 3:1 26 0 146
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 3:2 1:3 3:0 24 0 144
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
0:3 1:3 3:1 3:1 24 0 144
5 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
3:2 1:3 0:3 1:3 13 0 133

1 . Úroveň A

161 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Fir… Sou… Lev… Fal… Adé… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:0
2:3 3:1 3:0 41 0 161
2 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
0:3
3:1
3:0
3:0
37 0 157
3 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2
1:3
3:2 3:0 33 0 153
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
0:3
2:3 3:1 17 0 137
5 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
0:3
0:3
0:3 1:3 2 0 122

2 . Úroveň A

142 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Fir… Adé… Non… LeM… Tea… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
2:3
3:2
3:1 3:0 37 0 142
2 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
3:2
3:1
2:3
3:0 37 0 142
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
1:3
3:0
3:1
30 0 135
4 . 1:3
3:2
0:3
2:3
15 0 120
5 . 0:3 0:3
1:3
3:2
11 0 116

3 . Úroveň B

139 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Fir… Ene… Ran… HoHo Spo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:0
3:0
3:0
3:S 49 0 139
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 129
3 .
Ranhojiči (P. Kozák + M. Koleják)
0:3
0:3
3:0
3:1
24 0 114
4 .
0:3
0:3
0:3
3:0
13 0 103
5 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
S:3
0:3
1:3
0:3
2 0 92

Letní sezóna 2017

2 . Úroveň A

96 bodů
21. místo (18. místo v mužích)
Mar… Bad… Non… LeM… Fir… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
3:1
3:1
3:0 3:0 48 0 138
2 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
1:3 3:1
3:0
3:1 37 0 127
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
1:3
1:3
3:0
3:0
30 0 120
4 . 0:3
0:3
0:3
3:2 9 0 99
5 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
0:3 1:3
0:3
2:3 6 0 96

3 . Úroveň A

114 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Fir… Fau… Tea… Spo… IT… >|< B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:0 0:3 3:0 3:0 3:1 39 0 114
2 .
FauVé (P. Černý + R. Moravec)
0:3 3:1 3:0 3:1 3:1 37 0 112
3 . 3:0 1:3 1:3 3:0 3:1 33 0 108
4 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
0:3 0:3 3:1 3:0 3:0 29 0 104
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 1:3 0:3 0:3 3:0 12 0 87
6 . 1:3 1:3 1:3 0:3 0:3 6 0 81

3 . Úroveň B

102 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
Big… Squ… Fir… Jež… Pif… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:0 3:1 46 0 121
2 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
2:3
3:2 3:1
3:S
34 0 109
3 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
0:3 2:3 3:0 3:S 27 0 102
4 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
0:3 1:3 0:3 3:S 12 0 87
5 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
1:3
S:3
S:3 S:3 2 0 77

3 . Úroveň B

109 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Fau… Adé… Fir… VK Admi B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
FauVé (P. Černý + R. Moravec)
3:2
2:3
3:0 3:S 36 0 111
2 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
2:3 3:1 3:S 3:S 35 0 110
3 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:2
1:3 3:0 3:S 34 0 109
4 . 0:3 S:3 0:3 3:S 10 0 85
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň A

97 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
Fir… Sma… Ene… Jež… Pos… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:1
3:2
2:3 3:0 37 0 97
2 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
1:3 3:2 3:1
3:0
35 0 95
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
2:3
2:3 3:1 3:1 30 0 90
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:2 1:3 1:3 2:3 17 0 77
5 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
0:3
1:3 3:2 11 0 71

4 . Úroveň A

86 bodů
25. místo (21. místo v mužích)
Oře… Kol… IT… Fir… Bro… eL… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
3:0
3:2 3:1
3:1
3:0 45 0 105
2 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
0:3
2:3
3:1
3:0
3:0 32 0 92
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 3:2 3:2 2:3 3:1 29 0 89
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
1:3
1:3
2:3 3:0 3:1 26 0 86
5 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
1:3
0:3
3:2 0:3 2:3 12 0 72
6 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3 0:3 1:3 1:3 3:2 11 0 71

3 . Úroveň B

84 bodů
25. místo (22. místo v mužích)
Luk… Tea… Sma… Nez… Fir… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:2
3:2
3:0
3:0 44 0 119
2 .
2:3
3:1
3:0 3:S 38 0 113
3 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
2:3
1:3
1:3
3:0
21 0 96
4 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3
0:3
3:1
2:3 15 0 90
5 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
0:3 S:3
0:3
3:2 9 0 84

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2018 00:10 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) S:S
26.09.2018 19:00 1. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 3:1
21.09.2018 11:23 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) S:3 Komentáře
20.09.2018 19:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 2:3
30.08.2018 00:30 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 3:0
27.08.2018 19:30 2. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 3:0
27.08.2018 18:30 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0
10.08.2018 18:00 2. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Štěrboholy 2:3
27.07.2018 18:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 0:3
26.07.2018 18:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 0:3
23.07.2018 21:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
28.06.2018 19:00 2. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 3:0
27.06.2018 20:00 2. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 3:0
26.06.2018 21:00 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 3:2 Komentáře
30.05.2018 20:30 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Hamr Braník 3:0
21.05.2018 20:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
10.05.2018 19:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 0:3
02.05.2018 19:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 3:2
26.04.2018 20:30 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Štěrboholy 3:0
19.04.2018 18:30 2. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 2:3
13.04.2018 20:30 2. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Braník 3:0
03.04.2018 14:32 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) S:S
15.03.2018 20:30 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Štěrboholy 1:3
09.03.2018 18:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3
04.03.2018 17:30 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 2:3
26.02.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:2
25.02.2018 20:30 1. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 3:1
23.02.2018 18:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 1:3
08.02.2018 18:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:1
25.01.2018 18:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 3:1
21.01.2018 19:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
15.01.2018 18:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Štěrboholy 3:1
08.01.2018 21:30 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 1:3
29.12.2017 19:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:1
21.12.2017 21:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 2:3
06.12.2017 20:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
04.12.2017 18:00 1. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 3:0
27.11.2017 20:00 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 3:1
23.11.2017 19:30 2. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:0
09.11.2017 18:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
06.11.2017 19:00 2. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
16.10.2017 19:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
10.10.2017 21:30 3. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
10.10.2017 19:30 3. Ranhojiči (P. Kozák, M. Koleják) Hamr Braník 3:0 Komentáře
28.09.2017 11:00 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) 2:3
25.09.2017 18:00 2. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Štěrboholy 1:3
22.09.2017 18:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
21.09.2017 18:00 2. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 0:3
29.08.2017 20:30 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 0:3
23.08.2017 20:00 3. FauVé (P. Černý, R. Moravec) Hamr Braník 3:0
14.08.2017 19:30 3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Sportcentrum Step 3:0
14.08.2017 19:00 3. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Sportcentrum Step 3:1
07.08.2017 19:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:0
24.07.2017 20:00 3. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) Hamr Štěrboholy 2:3
24.07.2017 19:00 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 3:0
10.07.2017 18:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 0:3
29.06.2017 18:00 3. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 1:3
22.06.2017 18:00 3. FauVé (P. Černý, R. Moravec) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
15.06.2017 18:30 3. VK (V. Pavluch, K. Syrová) Hamr Štěrboholy 3:0
31.05.2017 20:30 4. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Hamr Štěrboholy 3:1
31.05.2017 19:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
19.05.2017 18:00 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) 3:0
08.05.2017 11:00 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Sportcentrum Step 2:3
27.04.2017 19:30 4. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 3:1
26.04.2017 21:00 4. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 3:0
24.04.2017 20:00 4. Ořech (V. Fučík, T. Kozák) Hamr Braník 1:3
24.04.2017 19:00 4. Kolovrátek (M. Juřica, H. Juřica) Hamr Braník 1:3 Komentáře
19.04.2017 20:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Sportcentrum Step 2:3
20.03.2017 19:00 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) 0:3 Komentáře
10.03.2017 19:00 3. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:2
09.03.2017 20:00 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 0:3
2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) S:3 Komentáře
3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) 3:S
3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) 3:S
3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) 3:S
2. Ořech (V. Fučík, T. Kozák) 3:S Komentáře
3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) S:3
1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím