Image 1

Dana Kurfiřtová (46 let)

ID: 21422

Praha

  • 95 zápasů

    od roku 2014
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Braník
  • 30 /90
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 72
    Zápasů v lize ( 36 / 35 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

163 bodů
23. místo (6. místo v ženách)
KPP Dám… RYZ… Mul… PIA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 2:3 3:1 3:0 17 14 171
2 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
3:2 3:2 2:3 12 11 163
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:2 2:3 7 0 147
4 .
Multipla (F. Skřivánek + J. Čaputa)
1:3 3:2 6 -11 135
5 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3 0 -14 126

5 . Úroveň A

137 bodů
36. místo (6. místo v ženách)
(Ho… Kli… Pla… Dám… Ver… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
3:0 3:2 3:2
3:S
23 14 177
2 .
Klidnej a Trpělivej (J. Honek + R. Novák)
0:3 3:2
3:0
3:0
19 11 170
3 .
Plantážníci (M. Dvořák + K. Syrová)
2:3 2:3 3:1 3:2 15 0 155
4 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
2:3
0:3
1:3 3:2 8 -11 137
5 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
S:3
0:3
2:3 2:3 4 -14 130

6 . Úroveň B

151 bodů
31. místo (6. místo v ženách)
VEL… Dám… VŠE… Bro… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:S 3:1 3:0 3:0 26 14 160
2 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
S:3
3:1
3:0 3:0 20 11 151
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
1:3
3:1
3:1 14 0 134
4 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3 0:3
1:3
3:1
7 -11 116
5 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3 0:3 1:3
1:3
2 -14 108

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň B

113 bodů
30. místo (8. místo v ženách)
Vou… Par… Dám… Pla… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 141
2 .
Pardálové (J. Červenka + Z. Loula)
0:3 3:1 3:1
3:2
17 11 128
3 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
1:3 1:3
3:2
3:1 13 0 113
4 .
Plantážníci (M. Dvořák + K. Syrová)
0:3 1:3
2:3
3:1 9 -11 98
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
2:3
1:3 1:3 4 -14 90

4 . Úroveň A

115 bodů
29. místo (7. místo v ženách)
Ene… IT… (Ho… Dám… Pla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 161
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:0 3:0 3:0 22 3 145
3 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0:3 0:3 3:1 3:1 12 0 132
4 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -11 115
5 .
Plantážníci (M. Dvořák + K. Syrová)
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 109

5 . Úroveň A

136 bodů
20. místo (5. místo v ženách)
Dám… VEL… HŘE… Bez… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
3:0 3:0
3:1
2:3
22 14 136
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3 3:2 3:2 3:0 17 11 128
3 .
HŘEBCI (K. Dunička + M. Adámek)
0:3 2:3 3:1
3:0
15 0 115
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3
2:3 1:3
3:0
11 -11 100
5 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2
0:3
0:3
0:3
5 -14 91

4 . Úroveň A

117 bodů
27. místo (6. místo v ženách)
Big… Luk… Mla… Dám… Mis… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:1 3:0 3:0 25 14 159
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3
3:1 3:0 3:0 22 3 145
3 .
Mladej a Starej (L. vojta + Š. vojta)
1:3 1:3 3:2
3:0
14 0 134
4 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3 0:3 2:3
3:1
8 -11 117
5 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
0:3 0:3
0:3
1:3
1 -14 107

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň A

130 bodů
33. místo (4. místo v ženách)
Vou… Dám… (Ho… Sve… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:0 2:3 3:0
3:S
22 14 136
2 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3 3:0
3:S
3:S
19 11 130
3 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
3:2 0:3
3:0
3:S
18 0 118
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
S:3
0:3
3:S
6 -11 95
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

7 . Úroveň A

112 bodů
40. místo (4. místo v ženách)
Pif… Dám… The… Mat… Ryb… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 112
3 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 91
4 . 0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 77
5 .
Rybí hlavy (V. Raja + K. Nevšímal)
0:3 0:3 1:3
S:3
1 -14 67

5 . Úroveň B

112 bodů
43. místo (7. místo v ženách)
Tra… PIA… Vou… (Ho… Dám… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:1
S:S
3:1
3:2 15 14 149
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
2:3
3:1
3:2 14 11 145
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:S
3:2 3:2
3:2
13 0 133
4 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
1:3
1:3
2:3 3:0 11 -11 120
5 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
2:3 2:3
2:3
0:3 6 -14 112

5 . Úroveň B

154 bodů
30. místo (4. místo v ženách)
Jež… Luc… Dám… Nix… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:0 3:0 2:3 3:1 22 14 176
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 3:1
3:0
3:2
18 11 169
3 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3 1:3
3:0
3:1 14 0 154
4 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:2
0:3
0:3
3:0
12 -11 141
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
2:3
1:3
0:3
4 -14 130

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň B

165 bodů
34. místo (4. místo v ženách)
Bil… Fan… Vou… Dám… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
3:S
3:1
3:S
17 0 53
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:2 3:0 1:3
3:S
16 0 52
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3
0:3
3:0
3:0 12 0 48
4 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
1:3 3:1
0:3
3:S
11 0 47
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
0:3
S:3
0 0 36

4 . Úroveň B

161 bodů
35. místo (3. místo v ženách)
Pos… PIA… Hov… Nik… Dám… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:0
3:2
3:1
3:0
21 0 63
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
3:0
3:1
3:0
17 0 59
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
2:3
0:3
3:0
3:0
14 0 56
4 . 1:3
1:3
0:3
2:3 4 0 46
5 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3
0:3
0:3
3:2 4 0 46

5 . Úroveň B

189 bodů
21. místo (30. místo v mužích)
Dám… Pif… Luc… Nep… Zde… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
1:3
3:1
3:0
3:0 18 0 54
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:1
3:1
S:3
3:0 16 0 52
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
1:3
3:1 3:0 13 0 49
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
3:S
1:3
3:0
12 0 48
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 36

7 . Úroveň A

165 bodů
31. místo (4. místo v ženách)
Dám… Mis… Těs… Lamy Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
3:0 3:0
3:0
3:S
23 0 47
2 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
0:3 3:0 3:0
3:S
17 0 41
3 .
Těsně vedle (H. Eisenmann + K. Mazáková)
0:3 0:3 3:0
3:S
11 0 35
4 .
0:3
0:3 0:3
3:S
5 0 29
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň A

38 bodů
36. místo (7. místo v ženách)
Mat… Pif… Bez… Dám… Ful… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:S
3:1
3:1
3:S
20 0 50
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
3:0 3:1
3:S
16 0 46
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 0:3
3:1
3:S
11 0 41
4 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
1:3
1:3
1:3
3:S
8 0 38
5 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

5 . Úroveň B

42 bodů
29. místo (4. místo v ženách)
Vou… Ber… Dám… Nix… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:1
3:0
3:0
3:0 23 0 53
2 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
1:3
3:2
3:0
3:1
16 0 46
3 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3
2:3
3:2
3:0 12 0 42
4 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
0:3
2:3
3:0
8 0 38
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
1:3
0:3
0:3
1 0 31

4 . Úroveň A

83 bodů
25. místo (4. místo v ženách)
Big… Uje… Tim… Dám… Tra… RB… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0 3:1 3:S 47 0 107
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3
3:1 3:2
3:0
3:S 34 0 94
3 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
0:3 1:3
3:2
3:2 3:S 24 0 84
4 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3 2:3
2:3
3:1 3:S 23 0 83
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
1:3
0:3
2:3 1:3 3:S 15 0 75
6 .
RB Team (M. Moravec + O. Zajíc)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.12.2019 17:00 5. Multipla (F. Skřivánek, J. Čaputa) 2:3
12.12.2019 18:30 5. KPP (J. Kubný, J. Skála) Hamr Štěrboholy 3:2
08.12.2019 20:00 5. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 3:2
28.11.2019 19:30 5. Plantážníci (M. Dvořák, K. Syrová) Hamr Štěrboholy 1:3
27.11.2019 21:00 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Braník 2:3
18.11.2019 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:2
13.11.2019 20:00 5. Klidnej a Trpělivej (J. Honek, R. Novák) Hamr Braník 0:3 Komentáře
01.11.2019 08:15 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) S:3
23.10.2019 19:00 6. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 3:0
20.10.2019 20:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
17.10.2019 19:00 6. The Frames (R. Hau, J. Morová) Hamr Braník 3:0
30.09.2019 19:30 5. Pardálové (J. Červenka, Z. Loula) Hamr Braník 1:3
25.09.2019 20:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 3:1
25.09.2019 19:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 1:3
23.09.2019 19:30 5. Plantážníci (M. Dvořák, K. Syrová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
20.08.2019 20:00 4. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) SportCentrum JEREMI 1:3
20.08.2019 19:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 0:3
18.08.2019 19:00 4. Plantážníci (M. Dvořák, K. Syrová) Hamr Braník 3:2
07.08.2019 20:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
29.07.2019 19:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:1 Komentáře
28.07.2019 19:00 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Braník 3:0
21.07.2019 20:00 5. HŘEBCI (K. Dunička, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:0
21.07.2019 11:00 5. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 2:3 Komentáře
25.06.2019 19:00 4. Mladej a Starej (L. vojta, Š. vojta) Hamr Štěrboholy 2:3
20.06.2019 17:00 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) SportCentrum JEREMI 0:3
19.06.2019 19:00 4. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
16.06.2019 20:00 4. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 0:3
30.05.2019 22:59 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S Komentáře
30.05.2019 22:57 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:S Komentáře
30.05.2019 20:00 6. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
26.05.2019 17:00 6. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Braník 3:0
26.04.2019 18:00 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:0
18.04.2019 17:00 7. The Frames (R. Hau, J. Morová) SportCentrum JEREMI 3:0
17.04.2019 19:00 7. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 0:3
11.04.2019 19:00 7. Rybí hlavy (V. Raja, K. Nevšímal) Hamr Braník 3:0
31.03.2019 18:00 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 2:3
31.03.2019 17:00 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Badminton Arena Skalka 0:3
20.03.2019 19:30 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 2:3
14.03.2019 20:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 2:3 Komentáře
03.03.2019 10:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 3:1
22.02.2019 18:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 1:3
14.02.2019 19:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
13.02.2019 19:30 5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 0:3
31.01.2019 17:29 5. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S Komentáře
21.01.2019 19:30 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 1:3
17.01.2019 17:00 5. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) SportCentrum JEREMI 3:1
10.01.2019 20:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
20.12.2018 16:30 4. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Hamr Štěrboholy 3:2
19.12.2018 19:00 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
16.12.2018 19:00 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
16.12.2018 18:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
28.11.2018 19:00 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
25.11.2018 17:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Braník 3:0
11.11.2018 17:00 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Štěrboholy 1:3
07.11.2018 19:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
01.11.2018 00:10 7. Těsně vedle (H. Eisenmann, K. Mazáková) 3:0
16.10.2018 19:00 7. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Braník 3:0
12.10.2018 08:19 7. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) 3:S Komentáře
10.10.2018 19:00 7. Lamy (P. Oliveriusová, F. Beneš) Hamr Braník 3:0 Komentáře
16.09.2018 18:00 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 1:3
12.09.2018 14:00 5. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) 3:S Komentáře
11.09.2018 20:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 1:3 Komentáře
11.09.2018 19:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 1:3 Komentáře
29.08.2018 20:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
29.08.2018 19:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
23.08.2018 19:00 5. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Braník 2:3
21.08.2018 19:30 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 3:0
01.08.2018 19:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) 2:3
30.07.2018 18:00 4. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Hamr Braník 3:1
10.07.2018 19:00 4. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
09.07.2018 19:30 4. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 0:3
4. RB Team (M. Moravec, O. Zajíc) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím