Image 1

Jan Skála (20 let)

ID: 37864

Praha

  • 20 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Štěrboholy
  • 40 /130
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 20
    Zápasů v lize ( 7 / 8 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň B

147 bodů
41. místo (34. místo v mužích)
IT… Geo… Emí… KPP Tra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:0 3:0
3:S
3:S
26 14 200
2 .
George a Guma (J. Vlach + A. Kronberger)
0:3
3:0
3:S
3:S
19 11 190
3 . 0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 172
4 .
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -11 147
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 144

5 . Úroveň A

165 bodů
25. místo (24. místo v mužích)
PIA… KPP VEL… Dám… Jer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:1
3:2
3:0
3:S
24 14 178
2 .
1:3
S:3
3:0
3:S
14 11 165
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
2:3
3:S
3:2 0:3 13 0 153
4 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
0:3
0:3 2:3
3:S
8 -11 137
5 .
Jeremi B (D. Krejčík + J. Bušek)
S:3
S:3
3:0
S:3
7 -14 133

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

168 bodů
25. místo (20. místo v mužích)
RYZ… KPP Dám… Mul… PIA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:2 2:3 3:2 3:1 18 14 172
2 . 2:3 2:3 3:1 3:0 17 11 168
3 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
3:2 3:2 2:3
S:S
10 0 150
4 .
Multipla (F. Skřivánek + J. Čaputa)
2:3 1:3 3:2
1:3
9 -11 138
5 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3 0:3
S:S
3:1
5 -14 131

6 . Úroveň A

156 bodů
28. místo (23. místo v mužích)
KPP Mul… Par… Žlu… VŠE… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:1 3:0 3:0 22 14 156
2 .
Multipla (F. Skřivánek + J. Čaputa)
3:2
3:2
2:3 3:1 18 11 149
3 .
Pardálové (J. Červenka + Z. Loula)
1:3
2:3
3:1 3:0 16 0 136
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 3:2 1:3 3:1 12 -11 121
5 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 108

4 . Úroveň A

148 bodů
35. místo (29. místo v mužích)
Pos… Nez… Paj… Vou… KPP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:0 2:3 3:0 3:0 23 14 197
2 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3 3:1 3:0 3:0 20 3 183
3 . 3:2 1:3 3:2 3:0 18 0 178
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -11 156
5 . 0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 148

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.05.2020 10:43 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) S:S Komentáře
18.05.2020 08:09 5. George a Guma (J. Vlach, A. Kronberger) S:3 Komentáře
05.05.2020 17:18 5. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
04.05.2020 09:55 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) S:3 Komentáře
03.03.2020 20:30 5. Dámy Nedámi (M. Vodičková, J. Ždichyncová) Hamr Braník 3:0
26.02.2020 21:57 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) S:3 Komentáře
26.02.2020 17:57 5. Jeremi B (D. Krejčík, J. Bušek) 3:S Komentáře
20.02.2020 18:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 1:3 Komentáře
13.12.2019 18:00 5. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 2:3
12.12.2019 18:30 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Štěrboholy 2:3
10.12.2019 18:00 5. Multipla (F. Skřivánek, J. Čaputa) 3:1
05.12.2019 19:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:0
28.11.2019 21:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) 3:0
27.11.2019 20:00 6. Pardálové (J. Červenka, Z. Loula) Hamr Štěrboholy 3:1
26.11.2019 20:30 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 3:0
25.11.2019 19:00 6. Multipla (F. Skřivánek, J. Čaputa) 2:3
31.10.2019 20:30 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Štěrboholy 2:3
16.10.2019 20:00 4. PajDa (D. Honková, P. Dvořák) Badminton Arena Skalka 0:3
14.10.2019 19:00 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Sportcentrum Uhříněves 0:3
09.10.2019 19:00 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím