Načítám…

Renata Dohnalová (54 let)

ID: 31258

Praha

  • 109 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 12 /79
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 109
    Zápasů v lize ( 63 / 41 / 5) 1 turnaj
  • 61%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

2 . Úroveň A

152 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
Ten… Nud… Doh… RRR RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
3:2 2 30 172 3:2
2 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
0 25 165 0:0
3 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
0 12 152 0:0
4 . 0 4 144 0:0
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
2:3 0 0 140 2:3

3 . Úroveň A

136 bodů
8. místo (2. místo v ženách)
Doh… RYZ… Bil… Pet… Nev… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:0 1:3 3:1 3:0 6 30 136 10:4
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
3:S
3:0 3:1 6 25 131 9:4
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1
S:3
3:0
S:3
4 12 116 6:7
4 . 1:3 0:3 0:3 3:2 2 4 106 4:11
5 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3 1:3
3:S
2:3 2 0 102 6:9

Podzimní sezóna 2023

4 . Úroveň A

118 bodů
13. místo (2. místo v ženách)
Doh… Emí… Aje… No… Bla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:0 3:0 3:2 3:0 8 30 118 12:2
2 . 0:3 3:0 3:0 3:0 6 25 111 9:3
3 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3 0:3 3:2 3:0 4 12 96 6:8
4 .
No to nevim (D. Menclová + B. Čermochová)
2:3 0:3 2:3 3:2 2 4 86 7:11
5 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
0:3 0:3 0:3 2:3 0 0 80 2:12

2 . Úroveň A

146 bodů
11. místo (2. místo v ženách)
KLON Bil… Bez… Doh… Rus… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0
3:1
3:1
3:0
8 30 178 12:2
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 3:2
3:S
3:0 6 25 171 9:5
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3
2:3 3:0 3:1 4 12 156 9:7
4 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
1:3
S:3
0:3 3:0 2 4 146 4:9
5 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
0:3
0:3 1:3 0:3 0 0 140 1:12

2 . Úroveň A

146 bodů
11. místo (2. místo v ženách)
RYZ… Sta… Kou… Doh… Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:2 3:1 3:1 3:0 8 30 178 12:4
2 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
2:3
S:3
3:1 3:0 4 25 169 8:7
3 .
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
1:3
3:S
S:S S:S 2 12 154 4:3
4 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
1:3 1:3 S:S 3:1 2 4 146 5:7
5 .
Prosecco team (J. Berger + K. Bergerová)
0:3 0:3 S:S 1:3 0 0 140 1:9

Letní sezóna 2023

4 . Úroveň A

139 bodů
11. místo (4. místo v ženách)
Doh… IT… Emí… Vel… RET… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:S
3:0
3:S
3:1 25 14 139 12:1
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
S:3
3:2
3:S
3:2 16 3 119 9:7
3 . 0:3 2:3
3:S
3:0
15 0 115 8:6
4 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
S:3
S:3
S:3
3:0 7 -11 96 3:9
5 .
RETRO team (K. Dunička + J. Šimandl)
1:3 2:3
0:3
0:3 3 -14 89 3:12

4 . Úroveň A

95 bodů
19. místo (6. místo v ženách)
Vel… Sta… Doh… Sve… Dic… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:1
3:1 3:0
3:S
25 14 119 12:2
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
3:1
3:0
3:S
20 11 111 10:4
3 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
1:3
1:3
3:0
3:S
15 0 95 8:6
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 75 3:9
5 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

5 . Úroveň B

99 bodů
18. místo (8. místo v ženách)
Doh… Pro… Kra… Dře… Čer… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:1 3:2 3:0 3:0 25 14 99 12:3
2 .
Prosecco team (J. Berger + K. Bergerová)
1:3 3:0 1:3 3:0 16 11 87 8:6
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
2:3 0:3 3:1
3:0
15 0 75 8:7
4 .
Dřeváci (J. Šimandl + K. Dunicka)
0:3 3:1 1:3
3:0
14 -3 71 7:7
5 .
Černí fleci (N. Vypior + V. Flek)
0:3 0:3
0:3
0:3
0 -14 46 0:12

Jarní sezóna 2023

4 . Úroveň A

89 bodů
34. místo (12. místo v ženách)
Pet… RRR Z(v… Nez… Doh… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:2
3:2
3:0
3:0 24 14 138 12:4
2 .
2:3
3:2
3:0
3:1
20 3 123 11:6
3 .
Z(v)onky (K. Maťková + J. Snovický)
2:3
2:3
3:0 3:2 16 0 116 10:8
4 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 95 3:9
5 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
0:3
1:3
2:3
S:3
3 -14 89 3:12

3 . Úroveň A

138 bodů
18. místo (6. místo v ženách)
BBQ Čes… RYZ… Doh… IT… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
BBQ (D. Deng + X. Wang)
1:3 3:0 3:0 3:1 21 14 175 10:4
2 .
Česká soda (J. Stejskal + T. Klepal)
3:1 2:3 3:1
3:S
20 11 171 11:5
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 3:2 3:2 3:0 17 0 157 9:7
4 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
0:3 1:3 2:3 3:1 9 -11 138 6:10
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3
S:3
0:3 1:3 2 -14 128 2:12

4 . Úroveň A

158 bodů
12. místo (4. místo v ženách)
Doh… Emí… Luc… Dic… Med… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:2 3:2 3:0 3:0 24 14 158 12:4
2 . 2:3
3:1
3:0
3:0
22 3 145 11:4
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
2:3
1:3
1:3
3:0
11 0 131 7:9
4 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
0:3
0:3
3:1
2:3 8 -11 117 5:10
5 .
Medáci (P. Kozák + J. Medková)
0:3
0:3
0:3
3:2 5 -14 111 3:11

Podzimní sezóna 2022

4 . Úroveň B

120 bodů
17. místo (6. místo v ženách)
MIl… Doh… Dra… Nev… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
3:1
3:2
3:0
3:1
24 14 138 12:4
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
1:3
3:2 3:2 3:1 17 3 120 10:8
3 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
2:3
2:3 1:3 3:1 11 0 111 8:10
4 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
2:3 3:1 2:3 10 -11 99 7:10
5 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3
1:3 1:3 3:2 8 -14 94 6:11

4 . Úroveň A

95 bodů
19. místo (5. místo v ženách)
Dar… Doh… Pet… Vel… Dic… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
S:S 3:0 3:1 3:0 18 14 112 9:1
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
S:S 3:1 1:3 3:0 12 3 95 7:4
3 . 0:3 1:3 3:2
2:3
8 0 88 6:11
4 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
1:3 3:1 2:3 S:S 7 -11 76 6:7
5 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
0:3 0:3
3:2
S:S 3 -14 69 3:8

4 . Úroveň A

119 bodů
19. místo (5. místo v ženách)
BBQ Doh… Rus… RET… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
BBQ (D. Deng + X. Wang)
3:0
3:1 3:0 3:0 27 14 141 12:1
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
0:3
2:3 3:0 3:0 16 3 119 8:6
3 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
1:3 3:2 2:3
3:1
14 0 114 9:9
4 .
RETRO team (K. Dunička + J. Šimandl)
0:3 0:3 3:2 3:1 11 -11 100 6:9
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 0:3
1:3
1:3 2 -14 88 2:12

3 . Úroveň A

119 bodů
19. místo (5. místo v ženách)
Ene… Bil… Bez… Doh… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
2:3 3:2
3:S
3:0 20 14 154 11:5
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:2 2:3 3:2 3:0 19 11 150 11:7
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
2:3 3:2 3:2
3:1
18 0 138 11:8
4 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
S:3
2:3 2:3 3:1 10 -11 119 7:10
5 . 0:3 0:3
1:3
1:3 2 -14 108 2:12

Letní sezóna 2022

3 . Úroveň A

132 bodů
9. místo (4. místo v ženách)
H… Doh… Bez… Sta… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:2
3:S
3:0
3:0 25 14 139 12:2
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
2:3 3:2 3:0 3:0 21 11 132 11:5
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
S:3
2:3
3:1
3:0 15 0 115 8:7
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
1:3
3:1 7 -11 96 4:10
5 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 87 1:12

2 . Úroveň A

109 bodů
15. místo (7. místo v ženách)
Bil… Hol… Sta… Čes… Doh… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:2 3:2 3:1 3:0 23 14 157 12:5
2 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 153 11:4
3 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
2:3 1:3 3:1 3:2 14 0 134 9:9
4 .
Česká soda (J. Stejskal + T. Klepal)
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -11 117 5:10
5 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
0:3 0:3 2:3 1:3 3 -14 109 3:12

3 . Úroveň A

129 bodů
8. místo (4. místo v ženách)
Sta… Doh… H… Sta… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
3:0 2:3
3:0
3:S
22 14 136 11:3
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
0:3 3:0 3:2
3:S
18 11 129 9:5
3 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:2 0:3 3:1
3:S
17 0 117 9:6
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
2:3 1:3
3:S
9 -11 98 6:9
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86 0:12

3 . Úroveň A

132 bodů
14. místo (6. místo v ženách)
Hol… Sta… Doh… IT… RET… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
3:0 3:0 3:2 3:0 26 14 160 12:2
2 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
0:3 3:1 3:2 3:0 18 11 149 9:6
3 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
0:3 1:3 3:1 3:2 12 0 132 7:9
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 2:3 1:3 3:0 12 -11 121 8:9
5 .
RETRO team (K. Dunička + J. Šimandl)
0:3 0:3 2:3 0:3 2 -14 108 2:12

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň B

140 bodů
11. místo (4. místo v ženách)
Doh… Emí… Luc… Suc… Fas… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 140 12:1
2 . 1:3
3:0
2:3
3:0
17 3 120 9:6
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
0:3
3:0
3:S
13 0 113 6:6
4 .
Suchá slina (H. Vaňková + M. Šmejkal)
0:3
3:2
0:3
3:S
11 -11 100 6:8
5 .
Fast & Furious (A. Koutná + L. Dolanský)
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 86 0:12

3 . Úroveň A

116 bodů
20. místo (7. místo v ženách)
Bra… One… Koť… Doh… Bez… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:2
3:2 3:0 3:0 24 14 158 12:4
2 .
One and a half (D. Jungblut + L. Tan)
2:3
3:0
3:1
3:0
22 11 153 11:4
3 .
Koťátka (E. Culková + J. Culek)
2:3
0:3
3:1 3:1 14 0 134 8:8
4 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
0:3
1:3
1:3 3:2 7 -11 116 5:11
5 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
0:3
1:3 2:3 3 -14 109 3:12

4 . Úroveň B

117 bodů
21. místo (4. místo v ženách)
Koť… Mat… Doh… Rus… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Koťátka (E. Culková + J. Culek)
3:0 3:2 0:3 3:1 18 14 132 9:6
2 . 0:3 3:2 3:2 3:0 17 3 120 9:7
3 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
2:3 2:3 3:0 3:1 17 0 117 10:7
4 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
3:0 2:3 0:3
3:0
16 -11 105 8:6
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
1:3 0:3 1:3
0:3
2 -14 88 2:12

5 . Úroveň A

104 bodů
25. místo (7. místo v ženách)
Luc… Doh… Kra… Bum… Baz… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:0
3:2
3:2
3:0
24 14 118 12:4
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
0:3 3:0 3:2 1:3 13 11 104 7:8
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
2:3
0:3
3:2
3:1
13 0 93 8:9
4 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
2:3
2:3
2:3
3:1 12 -3 89 9:10
5 .
0:3
3:1
1:3
1:3 8 -14 74 5:10

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň B

104 bodů
26. místo (10. místo v ženách)
Koť… Dic… Nep… Doh… Zad… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Koťátka (E. Culková + J. Culek)
3:2 3:0 1:3 3:0 20 14 134 10:5
2 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
2:3 3:2
3:2
3:0 19 3 122 11:7
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 2:3 3:0 3:0 16 0 116 8:6
4 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:1
2:3
0:3 3:0 15 -11 104 8:7
5 .
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota + L. Rothova)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 86 0:12

5 . Úroveň A

90 bodů
23. místo (7. místo v ženách)
Pin… Doh… Nev… Bum… Kuf… Emí… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
3:1
3:0
3:0
3:2
3:S
25 14 99 15:3
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
1:3 3:2 3:1 3:1
3:S
19 11 90 13:7
3 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
2:3 3:1 3:1
3:S
16 0 76 11:8
4 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
0:3
1:3 1:3 3:1
3:S
11 0 71 8:10
5 .
Kufulovci (T. Lešták + Z. Urbániová)
2:3 1:3 1:3 1:3
3:S
9 -3 66 8:12
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:15

4 . Úroveň A

101 bodů
26. místo (7. místo v ženách)
Ten… Sta… Luc… Doh… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tenisový pálky (V. Raja + K. Nevšímal)
3:2
3:2 2:3
3:0
19 14 133 11:7
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
0:3
3:0 16 3 119 8:6
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
2:3
0:3
3:0
3:1
15 0 115 8:7
4 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:2
3:0
0:3
0:3 12 -11 101 6:8
5 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
0:3
1:3
3:0 8 -14 94 4:9

4 . Úroveň B

119 bodů
20. místo (7. místo v ženách)
Mat… Doh… Koť… RYZ… Jir… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 0:3 3:0
3:S
3:1 19 14 133 9:4
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:0 1:3 1:3 3:0 16 3 119 8:6
3 .
Koťátka (E. Culková + J. Culek)
0:3 3:1
S:S
3:1 10 0 110 6:5
4 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
S:3
3:1
S:S
S:S 2 -11 91 3:4
5 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 0:3 1:3 S:S 0 -14 86 2:9

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň A

101 bodů
17. místo (6. místo v ženách)
Doh… Ver… Nev… Hrrr Jun… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 101 12:0
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:1
3:0
2:3
15 11 86 8:7
3 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
1:3
3:2
3:S
12 0 72 7:8
4 . 0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 57 5:9
5 .
Juniorbazar (S. Bruder + K. Karlová)
S:3
3:2
S:3
S:3
5 -14 51 3:11

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.02.2024 07:00 3. PetEr (E. Annusova, P. Jelínek) SportCentrum JEREMI 3:1
21.02.2024 18:00 3. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) BB Arena Štěrboholy 3:0
20.02.2024 18:00 3. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 1:3
03.02.2024 16:30 3. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 3:0
21.01.2024 10:00 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:0
14.01.2024 18:00 4. Ajeťáci 2.0 (F. Herink, Š. Mikulcová) Badminton Arena Skalka 3:0
10.01.2024 18:00 4. Blaazni (M. Vodičková, Š. Dub) Badminton Arena Skalka 3:0
06.01.2024 16:00 4. No to nevim (D. Menclová, B. Čermochová) Badminton Arena Skalka 3:2
26.11.2023 19:40 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) S:3 Komentáře
19.11.2023 20:00 2. KLON (O. Němeček, L. Kučerová) SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
12.11.2023 18:00 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) SportCentrum JEREMI 0:3
02.11.2023 19:00 2. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) BB Arena Štěrboholy 3:0
01.11.2023 00:10 2. Koukáš (L. Drahník, A. Koutná) S:S
21.10.2023 21:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 1:3
14.10.2023 18:00 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Badminton Arena Skalka 1:3
04.10.2023 18:30 2. Prosecco team (J. Berger, K. Bergerová) Hamr Braník 3:1
30.09.2023 16:00 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:0
29.09.2023 10:33 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) 3:S Komentáře
20.09.2023 20:00 4. RETRO team (K. Dunička, J. Šimandl) SportCentrum JEREMI 3:1
20.09.2023 11:44 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) 3:S Komentáře
19.07.2023 20:00 4. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 3:0
16.07.2023 16:00 4. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
12.07.2023 20:30 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Braník 1:3
12.07.2023