Načítám…
Renata Dohnalová

Renata Dohnalová (52 let)

ID: 31258

Praha

  • 37 zápasů

    od roku 2018
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 14 /92
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 37
    Zápasů v lize ( 23 / 14 / 0) 0 turnajů
  • 62%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň B

140 bodů
11. místo (3. místo v ženách)
Doh… Luc… Emí… Suc… Fas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 140
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
3:0
3:S
13 3 116
3 . 1:3
3:0
8 0 108
4 .
Suchá slina (H. Vaňková + M. Šmejkal)
0:3
0:3
3:S
6 -11 95
5 .
Fast & Furious (A. Koutná + L. Dolanský)
S:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 86

3 . Úroveň A

116 bodů
20. místo (7. místo v ženách)
Bra… One… Koť… Doh… Bez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:2
3:2 3:0 3:0 24 14 158
2 .
One and a half (D. Jungblut + L. Tan)
2:3
3:0
3:1
3:0
22 11 153
3 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
2:3
0:3
3:1 3:1 14 0 134
4 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
0:3
1:3
1:3 3:2 7 -11 116
5 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
0:3
1:3 2:3 3 -14 109

4 . Úroveň B

117 bodů
21. místo (4. místo v ženách)
Koť… Mat… Doh… Rus… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
3:0 3:2 0:3 3:1 18 14 132
2 . 0:3 3:2 3:2 3:0 17 3 120
3 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
2:3 2:3 3:0 3:1 17 0 117
4 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
3:0 2:3 0:3
3:0
16 -11 105
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
1:3 0:3 1:3
0:3
2 -14 88

5 . Úroveň A

104 bodů
25. místo (7. místo v ženách)
Luc… Doh… Kra… Bum… Baz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:0
3:2
3:2
3:0
24 14 118
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
0:3 3:0 3:2 1:3 13 11 104
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
2:3
0:3
3:2
3:1
13 0 93
4 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
2:3
2:3
2:3
3:1 12 -3 89
5 .
0:3
3:1
1:3
1:3 8 -14 74

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň B

104 bodů
26. místo (10. místo v ženách)
Koť… Dic… Nep… Doh… Zad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
3:2 3:0 1:3 3:0 20 14 134
2 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
2:3 3:2
3:2
3:0 19 3 122
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 2:3 3:0 3:0 16 0 116
4 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:1
2:3
0:3 3:0 15 -11 104
5 .
Zadej nazev tymu (M. Zolota + L. Rothova)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 86

5 . Úroveň A

90 bodů
23. místo (7. místo v ženách)
Pin… Doh… Nev… Bum… Kuf… Emí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
3:1
3:0
3:0
3:2
3:S
25 14 99
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
1:3 3:2 3:1 3:1
3:S
19 11 90
3 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
2:3 3:1 3:1
3:S
16 0 76
4 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
0:3
1:3 1:3 3:1
3:S
11 0 71
5 .
Kufulovci (T. Lešták + Z. Urbániová)
2:3 1:3 1:3 1:3
3:S
9 -3 66
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

4 . Úroveň A

101 bodů
26. místo (7. místo v ženách)
Ten… Sta… Luc… Doh… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tenisový pálky (V. Raja + K. Nevšímal)
3:2
3:2 2:3
3:0
19 14 133
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
0:3
3:0 16 3 119
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
2:3
0:3
3:0
3:1
15 0 115
4 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:2
3:0
0:3
0:3 12 -11 101
5 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
0:3
1:3
3:0 8 -14 94

4 . Úroveň B

119 bodů
20. místo (7. místo v ženách)
Mat… Doh… Koť… RYZ… Jir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3 3:0
3:S
3:1 19 14 133
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:0 1:3 1:3 3:0 16 3 119
3 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
0:3 3:1
S:S
3:1 10 0 110
4 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
S:3
3:1
S:S
S:S 2 -11 91
5 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 0:3 1:3 S:S 0 -14 86

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň A

101 bodů
17. místo (6. místo v ženách)
Doh… Ver… Nev… Hrrr Jun… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 101
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:1
3:0
2:3
15 11 86
3 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
1:3
3:2
3:S
12 0 72
4 . 0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 57
5 .
Juniorbazar (S. Bruder + K. Karlová)
S:3
3:2
S:3
S:3
5 -14 51

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.05.2022 10:33 4. Fast & Furious (A. Koutná, L. Dolanský) 3:S Komentáře
08.05.2022 20:00 4. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:0
07.05.2022 19:00 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:1
03.05.2022 17:30 4. Suchá slina (H. Vaňková, M. Šmejkal) Hamr Štěrboholy 3:0
18.04.2022 19:00 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:2
11.04.2022 20:30 3. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Hamr Štěrboholy 1:3
05.04.2022 17:30 3. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) Hamr Štěrboholy 0:3
03.04.2022 10:00 3. One and a half (D. Jungblut, L. Tan) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
28.03.2022 20:00 4. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) Hamr Štěrboholy 3:0
22.03.2022 17:30 4. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 2:3
18.03.2022 19:00 4. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 3:1
10.03.2022 20:00 4. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Hamr Štěrboholy 2:3
27.02.2022 16:00 5. Bazar (S. Bruder, M. Vránková) Hamr Braník 1:3
27.02.2022 15:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 0:3
09.02.2022 20:30 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 3:0
08.02.2022 21:00 5. Bumbrlínci (V. Pavluch, K. Syrová) Hamr Štěrboholy 3:2
24.01.2022 20:30 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 0:3
13.01.2022 20:00 4. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Badminton Arena Skalka 3:1
13.01.2022 19:00 4. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
08.01.2022 12:00 4. Zadej nazev tymu (M. Zolota, L. Rothova) Badminton Arena Skalka 3:0
23.12.2021 03:00 5. Bumbrlínci (V. Pavluch, K. Syrová) Badminton Arena Skalka 3:1
20.12.2021 15:03 5. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) 3:S Komentáře
13.12.2021 16:00 5. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) Badminton Arena Skalka 3:2
05.12.2021 16:00 5. Kufulovci (T. Lešták, Z. Urbániová) Hamr Štěrboholy 3:1
05.12.2021 14:00 5. Pindilové :-) (K. Třešková, O. Vomela) Hamr Štěrboholy 1:3
21.11.2021 21:00 4. Tenisový pálky (V. Raja, K. Nevšímal) Badminton Arena Skalka 3:2
21.11.2021 20:00 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Badminton Arena Skalka 0:3
15.11.2021 19:30 4. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
13.11.2021 15:00 4. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
22.10.2021 19:00 4. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Štěrboholy 3:0
20.10.2021 18:00 4. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Štěrboholy 1:3
13.10.2021 20:30 4. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Badminton Arena Skalka 1:3
07.10.2021 18:00 4. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 3:0
03.10.2021 18:00 5. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) Hamr Štěrboholy 3:0
16.09.2021 08:38 5. Juniorbazar (S. Bruder, K. Karlová) 3:S Komentáře
15.09.2021 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Štěrboholy 3:0
06.09.2021 20:30 5. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) Hamr Braník 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím