Image 1

Daniela Honková (22 let)

ID: 37060

Praha

  • 19 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Štěrboholy
  • 19 /81
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 19
    Zápasů v lize ( 14 / 4 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň A

173 bodů
19. místo (4. místo v ženách)
Pos… Nez… Paj… Vou… KPP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:0 3:0 14 14 188
2 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3 3:1 3:0 13 3 176
3 . 1:3 3:2 3:0 13 0 173
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
2:3 2 -11 151
5 . 0:3 0:3 0:3 0 -14 146

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň B

140 bodů
18. místo (3. místo v ženách)
Bil… Paj… Jež… IT… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:S
3:0 1:3
3:S
20 14 154
2 .
S:3
3:2
3:S
3:S
17 3 140
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 2:3 3:1 3:1 14 0 134
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1
S:3
1:3 3:1 13 -11 122
5 .
S:3
S:3
1:3 1:3 2 -14 108

3 . Úroveň A

139 bodů
18. místo (3. místo v ženách)
Big… paj… Luk… Paj… Ber… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1
3:S
24 14 178
2 . 1:3 3:2 3:2
3:S
17 11 168
3 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
1:3 2:3 3:1
3:S
15 0 155
4 . 1:3 2:3 1:3
3:S
10 -11 139
5 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

4 . Úroveň B

160 bodů
12. místo (2. místo v ženách)
Paj… IT… Pos… Uje… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0 3:1 26 14 160
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:0 0:3 3:1 14 3 137
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 133
4 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3 3:0 0:3 3:2 12 -11 121
5 . 1:3 1:3
S:3
2:3 4 -14 110

5 . Úroveň A

139 bodů
18. místo (2. místo v ženách)
Paj… MP Bil… Kla… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1 3:2 3:0 25 14 139
2 .
0:3
3:1 S:S 3:2 9 11 120
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3 1:3 0:3 3:1 8 0 108
4 .
Klauni (J. Cajkář + M. Havel)
2:3 S:S 3:0
S:S
5 -11 94
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 2:3 1:3
S:S
1 -14 87

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.10.2019 20:00 4. KPP (J. Kubný, J. Skála) Badminton Arena Skalka 3:0
16.10.2019 18:30 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Badminton Arena Skalka 1:3
09.10.2019 19:00 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Štěrboholy 3:2
29.09.2019 14:10 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) S:3 Komentáře
26.09.2019 10:09 4. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S Komentáře
25.09.2019 19:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:2
22.09.2019 20:11 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) 3:S Komentáře
31.08.2019 10:00 3. pajapaja (P. Dvořák, P. Havlíková) Hamr Štěrboholy 2:3
26.08.2019 20:30 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 1:3
12.08.2019 19:30 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 1:3
30.07.2019 19:00 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 3:0
24.07.2019 19:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:0
16.07.2019 19:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 3:1
10.07.2019 19:00 4. MP (M. Pešička, M. Pešička) Badminton Arena Skalka 3:1
30.06.2019 18:00 5. MP (M. Pešička, M. Pešička) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
23.06.2019 17:00 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:1
20.06.2019 20:30 5. Klauni (J. Cajkář, M. Havel) SportCentrum JEREMI 3:2
19.06.2019 18:30 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 3:0
3. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím